که کارشناسان به ووهان کانون شیوع کروناویروس به عنوان موارد همچنان به صعود

AP

پزشکی کارگران در لباس محافظ در جمع آوری موقت بیمارستان در Tazihu تربیت بدنی در ووهان در مرکز چین هوبئی استان در روز جمعه.

یک تیم بین المللی اپیدمی کارشناسان به طور ناگهانی به حال ووهان اضافه شده به برنامه سفر خود را در چین پس از سوال در مورد اینکه چرا آنها نمی خواهد رفتن به مرکز شیوع کروناویروس که باعث شده بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در کشور است. این آمد و بعد سر از سازمان بهداشت جهانی گفت که این پنجره برای متوقف کردن بیماری همه گیر بود باریک.

●چینی رهبر چین شنیده می شود که این وضعیت در ووهان باقی می ماند “باقی می ماند ترسناک و پیچیده است.”

●کره جنوبی و ژاپن هر دو گزارش یک افزایش شدید در موارد شنبه با تعدادی از عفونت های افزایش 346 و 111 بود.

●چین گزارش داد تنها 397 موارد جدید در روز شنبه به عنوان میزان افزایش به کاهش خود ادامه داد اما دیگر 109 فوت کرده اند. وجود دارد و همچنان به عنوان یک معامله بزرگ از شک و تردید در مورد چین اعداد به عنوان معیار برای تشخیص coronavirus را نگه می دارد در حال تغییر است.

●جدید وجود دارد نشانه آن است که دوره کمون ویروس می تواند طولانی تر از این در حال حاضر اعتقاد بر این 14 روز با بیماران آزمایش مثبت پس از مدت بسیار طولانی تر از قرنطینه.

●دانشمندان در چین گفت: آنها جدا کرده coronavirus گونه های در ادرار و بالا بردن این احتمال که ممکن است انتقال این ترتیب در علاوه بر این به طریق مدفوع و قطرات تنفسی.

پکن — یک تیم از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی با توجه به مقصد ووهان, کانون شیوع کروناویروس در روز شنبه در میان به طور فزاینده ای فوری برای متوقف کردن بیماری همه گیر از گسترش در غرب آسیا و سراسر جهان است.

کره جنوبی و ژاپن هر دو گزارش یک افزایش شدید در موارد شنبه در حالی که در چین یکی دیگر از 109 نفر کشته شدند. نیز وجود دارد جدید نشانه آن است که دوره کمون ویروس می تواند طولانی تر از این در حال حاضر اعتقاد بر این 14 روز و دانشمندان در چین گفت: وجود نشانه های این ویروس ممکن است انتقال از طریق ادرار است.

پنجره فرصت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus شد بسته شدن Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد: پس از موارد گزارش شده در ایران و لبنان است.

“اگر چه پنجره فرصت باریک است برای جلوگیری از شیوع ما هنوز هم شانس به آن را شامل” او به خبرنگاران گفت: در ژنو است. “اگر ما نمی اگر ما هدر دادن فرصت پس از آن وجود خواهد داشت یک مشکل جدی در دست ما است.”

یک که تیم از کارشناسان شده است در تحقیقی ماموریت در چین این هفته با برگزاری جلسات در پکن و سفر به استانهای سیچوان و گوانگدونگ. اما آنها تا به حال نشده است برنامه ریزی برای سفر به ووهان, که در آن شیوع شروع در یک بازار و باقی می ماند که تحت سخت مستند در تلاش برای مهار این ویروس.

این تا به حال منجر به حدس و گمان است که دولت چین است که زیر آتش خود را آهسته در واکنش به شیوع و که در آن پزشکی کارگران در حال کشیده به حد نمی خواهم کارشناسان برای بازدید است.

اما چه کسی گفت که اواخر جمعه که کارشناسان خواهد بود سفر به کانون شیوع در شنبه اگر چه آنها به هیچ اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سفر خود را.

کره جنوبی coronavirus موارد افزایش ایتالیا تایید اولین مرگ ناشی از این ویروس

چینی رهبر Xi Jinping که بازدید ووهان پس از وقوع آغاز شد شنیده می شود که وضعیت در این شهر و در اطراف استان هوبی “باقی می ماند ترسناک و پیچیده” با توجه به گزارش های رسمی Xinhua News Agency, انتشار شنبه.

“در سراسر کشور نقطه عطف این بیماری همه گیر است هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده” این گزارش گفت: پس از نشست رهبران حزب کمونیست.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز شنبه که 397 موارد جدیدی از کروناویروس تشخیص داده شده بود جمعه در نظر گرفتن مجموع به بیش از 76 ، 000. میزان عفونت در خارج هوبئی به نظر می رسد که به طور قابل توجهی کاهش اگر چه شده است وجود دارد مقدار زیادی از سردرگمی در مورد آمار این هفته به عنوان مقامات بارها و بارها تغییر معیار برای تایید موارد است.

در میان موارد جدید کشف جمعه شد و 70 سال در هوبئی که تایید شد به عنوان آلوده پس از 27 روز در انزوا در حالی که یک مرد در استان جیانگشی آزمایش مثبت پس از 14 روز از متمرکز قرنطینه و پنج روز از انزوا در خانه. روز پنجشنبه مقامات گزارش داد که یک مرد در هوبئی شده بود آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آنچه به نظر می رسد 38 روز دوره کمون بدون علائم است.

Coronavirus موارد در کره جنوبی پرش 11 برابر در یک هفته; موارد سه گانه در ژاپن

در سئول کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش روز شنبه که 142 موارد اضافی از coronavirus شده بود شناسایی مصرف ملی شمارش به 346 یک 11-برابر پرش از آغاز هفته.

“به غیر از الماس شاهزاده کشتی کروز [جنوب] کره جنوبی در حال حاضر دارای بسیاری از موارد خارج از چین و ما در حال همکاری نزدیک با دولت به طور کامل درک انتقال دینامیک است که منجر به این افزایش” Tedros گفت.

حدود دو سوم از تازگی گزارش موارد مرتبط به یک موجود خوشه ای در یک بیمارستان در Cheongdo شهرستان در جنوب شهر Daegu و اکثر مابقی موارد مرتبط به یک کلیسا در دائگو با توجه به KCDC.

کره جنوبی دولت تعیین شده Daegu و اطراف استان به عنوان “مراقبت های ویژه مناطق” است و تمرکز خود را مهار و حمایت از تلاش ها وجود دارد.


تهمت نمی شد گفت coronavirus آلوده به آمریکایی ها خواهد بود خانه پرواز از کشتی کروز

در ژاپن تعداد coronavirus موارد افزایش به 111 روز شنبه به بیش از سه برابر در یک هفته. این تعداد شامل 634 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم است که قرارداد این ویروس.

یکی از آخرین موارد معلم بود در 60s در یک دبیرستان در شرق توکیو که شکایت تهوع در حالی که مشغول به کار است. شهردار شهرستان چیبا گفت: این مدرسه بسته خواهد شد تا چهارشنبه پخش عمومی NHK گزارش شده است.

معلم نه تا به حال سفر خارج از کشور در دو هفته گذشته است و هیچ سابقه ای از داشتن شده است در تماس با یک شناخته شده آلوده فرد تاکید این واقعیت است که این ویروس در حال حاضر پخش تقریبا نامرئی در سراسر کشور کارشناسان می گویند.

تلاش برای پاک کردن الماس شاهزاده کشتی کروز ادامه

در ضمن آزمون در ادامه خدمه در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم. حداقل 74 خدمه که تا کنون پیدا شده است که این ویروس.

همه مسافران در حال حاضر آزمایش شده است و تقریبا همه چپ کشتی یا برای رفتن به صفحه اصلی اگر آنها آزمایش منفی به بیمارستان های محلی و یا دولت امکانات اگر آنها را به ویروس و یا بازگشت به کشورهای خود.

برخی از مسافران برای اقامت در هیئت مدیره به خدمت اضافی قرنطینه اگر کابین mate قرارداد ویروس اما این گروه نیز پیاده در روز شنبه به خدمت از بقیه خود را قرنطینه در دولت مرکز رسانه های محلی گزارش.

[در چین ‘جنگ’ در coronavirus بيمارستان به نوبه خود به دور دیگر بیماران با نتایج وخیم]

بیش از 200 بندر تماس در ژاپن بین المللی کشتی کروز لغو شده است از ابتدای ماه فوریه با توجه به شیوع کروناویروس یک Kyodo News نظرسنجی نشان داد شنبه با درآمد از دست رفته از مسافران در ساحل برخورد یکی دیگر از ضربه به ژاپن اقتصاد ضعیف.

جنجال در ادامه به بجوش و خروش آمدن در مورد روش های کنترل عفونت در هیئت مدیره کشتی پس از یک پزشک شکایت کرده روز سه شنبه در مورد “هرج و مرج” و ترسناک شرایط هیئت مدیره.

شش نفر در قایق و یا با مسافران از جمله چهار مقامات دولتی یک پزشک و یک راننده آمبولانس را قرارداد ویروس. گزارش های رسانه ها در مورد سوال که چرا مقامات دولتی که مشغول به کار در کشتی باید بازگشت به کار بدون در نظر گرفتن یک coronavirus خود را تست کنید.

دانشمندان چینی منزوی coronavirus گونه های در ادرار

به طور جداگانه دانشمندان در چین ادامه دارد به مطالعه و بررسی چگونگی این ویروس منتقل می شود.

یک تیم تحقیقاتی به رهبری مشهور چینی pulmonologist زونگ اتباع جدا کرده زنده coronavirus گونه در نمونه ادرار از بيماران آلوده به ژائو Guzhulin های تنفسی متخصص در دولت کلید آزمایشگاه به خبرنگاران گفت: در گوانگدونگ در روز شنبه.

این تیم از دانشمندان قبلا گفت که این ویروس در حال انجام در قطرات تنفسی ظاهر می شود انتقال از طریق مدفوع ماده تأکید بر نیاز به تمرین خوب شستن دست ها به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

ژائو نیست به طور مستقیم می گویند که این ویروس می تواند انتقال از طریق ادرار به سادگی گفت که این گونه بوده است جدا شده است و این مفاهیم برای کنترل بهداشت. آنها همچنان به کار بر روی جداسازی ویروس و در درمان گوانگژو روزانه گزارش شده است.

شعر Li در پکن حداقل کو کیم در سئول و سیمون Denyer و Akiko Kashiwagi در توکیو کمک گزارش.

ادامه مطلب:

دو پکن بیمارستان قرنطینه در میان ترس coronavirus عفونت خواهد سنبله در پایتخت

سردرگمی مانت بیش از چین شمارش روش به عنوان coronavirus شماره نوسان شدید

Coronavirus ادعا می کند زندگی دو مسافر از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ژاپنی رسانه ها می گوید

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de