که مراقبت در مورد Mike Rizzo قرارداد ? برای برخی از اتباع کارکنان آن را به معنای زیادی.

غرب پالم بیچ فلوریدا. — این نسخه از اتباع واشنگتن است که جمع آوری در اینجا شناخته شده است, کالا, هر دو در حال حاضر و در آینده است. استفان عشق امضا شده است از طریق 2026. ژوئن صوت و ویکتور روبلز نمی تواند نمایندگی رایگان تا سال 2025 است. گنجینه ترنر است Nat از طریق 2022. حداکثر Scherzer قرارداد اجرا می شود از طریق سال آینده. هسته در حال حاضر هسته رفتن به جلو. ماندن در این مبارزه است.

در اینجا چیز عجیب و غریب: مردی که بیس بال بخش عملیات به دست آورد و همه آن بازیکنان — بازیکنان که شما ممکن است به یاد داشته باشید برنده سری جهانی — قرارداد که منقضی می شود در پایان این فصل است. باعث می شود شما خود را خراش جمجمه, مگر اینکه آن را می سازد شما با کف دست زدن پیشانی خود را. هر دو را امتحان کنید.

این ایده که Mike Rizzo نزدیک است 12th خود را روز افتتاحیه به عنوان اتباع’ مدیر کل با هیچ تضمینی وجود ندارد که وجود خواهد داشت یک 13th نباید یک داستان است. این لرنر خانواده که صاحب اتباع حال کل زمستان — و حتی ماه اول بهار آموزش — آن را به یک nonissue. به هر دلیل آنها را ندارد. و در اینجا ما فقط بیش از دو هفته از این فصل در مورد چیزی که نباید نگرانی است.

[اتباع یک بار به شدت مورد نیاز اضطراری گیر. آنها یکی نیست دیگر.]

از طریق سخنگوی باشگاه, علامت لرنر تیم مدیریت اصلی صاحب و پسر ایلخانی Ted کاهش یافته است به نظر. که خود را حق فقط آن را به عنوان حق خود برای برگزاری یک کارمند به شرایط قرارداد خود را. اتباع با دلیل و فقط ممکن است فکر می کنم “عجله برای چیست؟” آنها امضای چک از جمله ریزو را برای حقوق و دستمزد 4 میلیون دلار در دو سال تمدید او امضا فقط قبل از سال 2018 بازکن — بنابراین آنها قدرت.

Rizzo, نیز, نیست, صحبت کردن علنی در مورد وضعیت خود را. آن را حق ، این است که برخی از ترکیبی از شخصی و کسب و کار, و اگر او ترجیح می دهد به نگه داشتن آن خصوصی آن باشد.

مشکل این است که مدیر کل لنگ-اردک وضعیت تاثیر می گذارد بیش از Lerners و بیش از Rizzo. چنین انفعال می فرستد یک پیام به ریزو کارکنان و ریزو بازیکنان این که آیا آن در نظر گرفته شده یا نه. بی سر و صدا آنها تعجب: آنها حتی ارزش این پسر ؟

آن شگفت انگیز است که چگونه جهان تیتراژ سریال همه چیز تغییر. مدیر دیو مارتینز — که آن را شایان ذکر است یک معامله از طریق این فصل و باشگاه گزینه برای بعد — رفت و از بیشعور به دانشمند در طول ماه. عشق تکامل یافته از چند علامت سوال به اکتبر قهرمان. یک اغل گاو یا حشم که باعث شبانه زخم ذخیره شش هفت فرصت ها در postseason. اتباع نه تنها تحت فشار قرار دادند گذشته مانع از دور اول اما برنده تمام چیزی سر در گم.

سعی کنید در نظر گرفتن آنچه که در تجربه — و آنچه در آن می کند به résumés.

برنده به این معنا نیست که افراد مسئول که براق جدید تروفی باید همه آورده می شود بدون در نظر گرفتن سال و دلار است. شما می توانید استدلال می کنند که هیچ کس مهم تر از فصل گذشته و یا در ماه اکتبر گذشته از سوم baseman آنتونی رندن که آخرین آمار به عنوان یک ملی شد خانه اجرا است که شروع به گشت در بازی 7 از سری جهانی در برابر هوستون. در عین حال رندن, این, بهار, لس آنجلس, فرشته. این یک بازی است که یک کسب و کار است. همه چیز را تغییر دهید.

آنچه ما را فراموش کرده ام هر چند که شخصیت ارائه شده است که در آن لحظات و برنده مسابقات قهرمانی انسان هستند. و هر انسانی از مدیر عامل به سرایدار می خواهد به احساس ارزشمند است.

اگر انسان در سوال اتفاق می افتد به یک گروه و ریزو به عنوان رئیس جمهور از بیس بال عملیات نظارت همه از کادر مربیگری به مربیان به محل باشگاه وانجمن مسئولین — سپس احساسات خود را در مورد این کار می تواند بریزد پایین به کارکنان. به من اعتماد کن: که اتفاق افتاده است در این مورد. کمتر از پنج ماه پس از جشن جهانی سری اتباع جبهه, اتاق کار کارکنان می داند که قرارداد خود را منقضی می شود فقط در بیش از هفت ماه است. اگر او احساس می کند در تمام بی قراری و سپس پس از انجام آنها.

باید طرفداران مراقبت ؟ Eh. باید Lerners? خوب حتما, اگر می خواهید آنها کاملا کاربردی و کارآمد در مقابل دفتر هدایت راه است.

[Juan صوت قرارداد تمدید شد برای $629,400. چگونه می توانید اتباع انجام دهید؟]

این Lerners آن اشاره شده است بسیاری از بار را ندارد پول خود را در ورزش مالکیت. آنها توسعه املاک و مستغلات و انجام داده اند تا با استفاده از روش ساخته شده اند که آنها را در میان موفق ترین در جهان است. آنها تحت هیچ الزامی برای اجرای بیس بال خود را کسب و کار در یک راه است که مطابق با آن از دیگر تیم ها است. با توجه به حوادث گذشته سقوط آنها به خوبی ممکن است فکر می کنم “ما آن را به دست آورد چرا که ما نمی انجام کارهایی مانند تیم های دیگر.”

در بافندگی دایره است که در بیس بال جلو دفاتر هر چند مردم صحبت کنید. کسانی که از مردم می دانند که به طور کلی مدیران که برنده شدن همه چیز نیست به طور معمول در سمت چپ حلق آویز با یک سال و چپ خود می پردازد. به پریمیر لیگ در انگلستان ندارد و به بازی با استانداردهای صنعت. اما آنها نمی تواند انکار کند که استانداردهای صنعت تاثیر بر چگونه کارکنان خود را فکر می کنم در مورد شرایط خود را.

بنابراین غیر ضروری و بی ثباتی مانند ریزو می تواند منجر به پایین دو راه: افراد با استعداد در حال حاضر با اتباع بدانم که آیا آنها می توان شادتر در جای دیگر و با استعداد افرادی که ممکن است در نظر اینجا کار بدانم که آیا این یک حرکت هوشمند برای حرفه خود و ذهن خود را-تنظیم خانواده.

زمینه ها و دستاوردهای مهم است. تا به حال اتباع موفق به آمده به عقب در برابر میلواکی Brewers در لیگ ملی وحشی-بازی کارت و یا موفق به آمده به عقب در برابر لس آنجلس داجرز در بازی 5 از بخش سری پاییز گذشته (whew تمام چیزهای که واقعا اتفاق افتاده است نمی آن؟), سپس در نوار وضعیت شده اند یک موضوع جالب. برای همه پایدار فصل به طور منظم, موفقیت, بوندس لیگا شده اند دیده می شود به عنوان پنج بار شکست در postseason.

در عوض آنها به دست آورد. و در مورد آن به طور منظم فصل موفقیت: از سال 2012 زمانی که اتباع اول پیشرفته به پلی آف آنها به طور متوسط بهتر از 91 پیروزی در هر فصل. تنها داجرز باید به طور متوسط بیشتر است. تنها داجرز پیشرفته به پلی آف برابر بیشتر است که در هشت فصل span هر چند اوکلند سنت لوئیس و نیویورک یانکیز مطابقت با اتباع با پنج حضور. دیگر از داجرز که هفت راست بخش عنوان تنها بوستون و سنت لوئیس می توانیم بوندس لیگا چهار.

همه این ها البته تحت Rizzo. جدا کنید یک تجارت خاص و یا تعجب در مورد ساخت و ساز داده می شود اغل گاو یا حشم. نتایج و در حال حاضر این جایزه وجود دارد. که در آن قرارداد است که باید دنبال شود ؟ کسی چه می داند ؟ اما واقعیت این است که حتی یک سوال تاثیر می گذارد نه تنها Mike Rizzo حساب بانکی و امنیت شغلی اما روحیه و بهره وری بسیاری از کسانی که برای او کار می کنند.

ادامه مطلب اتباع پوشش: بیشتر Svrluga:
برای اتباع یک سری جهانی عنوان تبدیل توپ به keepsakes و خاک به گنج تجزیه و تحلیل: اتباع به زودی باید یک دسته از تصمیمات: فرزنو یا هریسبورگ? برای اتباع اغل گاو یا حشم تهیه یک سال باعث می شود یک تفاوت بزرگ اتباع نصب جدید تولدش سیاست در پاسخ به کروناویروس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>