سفید مرد دستگیر و برای تنظیم آتش به تاریخی نشویل دادگاه در جریان تظاهرات پلیس به قتل جورج فلوید

یک مرد سفید بازداشت شده است توسط مترو نشویل اداره پلیس و به اتهام تلاش برای آتش به شهر تاریخی دادگاه اعتراض در واکنش به مرگ جورج فلوید.

مقامات اعلام کرد که آنها تا به حال دستگیر 25 ساله Wesley سامر روز دوشنبه از طریق صفحه توییتر خود.

بخش شده است با استفاده از توییتر برای به روز رسانی به جامعه در تظاهرات مسالمت آمیز که یک اقلیت از ساکنان استفاده کرده اند به علت تخریب اموال.

“وسلی سامر دستگیر شد و در یک خانه در Manzano جاده در مدیسون. کمک از جامعه کمک کرده و منجر به شناسایی” پست بخوانید.

“او خواهد شد به رزرو مترو زندان در مدت کوتاهی. تحقیقات مربوط به حمله به آتش سوزی در تاریخی دادگاه و دیگر خرابکاری ادامه دارد.”


بخش تایید کرد که آقای سامر دستگیر شده بود “به اتهام جنایت آتش سوزی خرابکاری & رفتار آشوبگرانه برای تنظیم آتش به نشویل تاریخی دادگاه شنبه شب.”

در جریان تظاهرات روز شنبه چند نفر وارد دادگاه و شکست ویندوز, اسپری-رنگ آمیزی نقاشی های دیواری بر روی دیوار و اقدام به آتش زدن ساختمان.

روز یکشنبه مقامات دادگاه تجدید نظر به مردم برای کمک به آنها در پیدا کردن متهمان که اقدام به تعیین دادگاه در آتش و باعث صدمه به اموال.


“نشویل تاریخی, دادگاه, سایت آتش سوزی و دزدی و خرابکاری شنبه شب. گاز اشک آور مستقر شد برای متفرق کردن جمعیت. آیا می دانید هر یک از این 3 نفر است ؟ لطفا تماس Crime Stoppers ناشناس و دریافت پاداش نقدی” این پست بخوانید.

با کمک به این بخش قادر به قرار دادن آقای سامر اما آنها تایید آنها هنوز هم به دنبال دو مظنون است.

حکومت نظامی بود و در اثر بیش از آخر هفته در نشویل پس از یک اقلیت از مردم تبدیل به تظاهرات خشونت آمیز و شهردار این شهرستان جان کوپر اعلام کرد روز دوشنبه که آن را در محل اقامت تا صبح روز سه شنبه بررسی خواهد شد روزانه.

تظاهرات مسالمت آمیز صورت گرفته در شهرستانها در سراسر ایالات متحده از جمله در نشویل در مخالفت با خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی پس از آقای فلوید درگذشت در 25 مه هنگامی که سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او در حالی که بازداشت او.

روز دوشنبه شهردار گفت که او با حمایت برابری برای این شهر سیاه, جامعه, اما, انتقاد خشونت و تخریب اموال که یک اقلیت از ساکنان آن را گرفت.

او گفت: “ما نمی خواهد اجازه دهید رفتار خود را منحرف کردن اذهان ما را از این کار ما باید به صورت مساوی عدالت برای نشویل سیاه جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>