کاخ سفید به پیشنهاد نگه داشتن اوکراین کمک دست نخورده در بودجه جدید یک حرکت بزرگ از تلاش های گذشته به بریده بریده کمک

پول در شماره می آید از دو برنامه: یک اداره توسط پنتاگون و دیگر توسط وزارت امور خارجه.

در گذشته آن دو بودجه طرح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد برش وزارت امور خارجه برنامه برای اوکراین به 20 میلیون دلار است. هر زمان کنگره را رد کرده و برش و اختصاص 115 میلیون دلار برای اوکراین از این برنامه به نام نظامی خارجی در تامین مالی است.

به عنوان مقامات کاخ سفید آمادگی خود را 2021 بودجه درخواست مجموعه منتشر خواهد شد Feb. 10 اوکراین تامین مالی برنامه بود یک بار دیگر در خرد کردن بلوک با مقامات وزن یکی دیگر از تلاش برای کاهش آن به 20 میلیون دلار با توجه به دو نفر با آگاهی از مذاکرات سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به افشای داخلی بحث.

اما پس از سوالات چهار شنبه و پنج شنبه از واشنگتن پست OMB انکار کرد که هر گونه قطع خواهد بود پیشنهاد با یک سخنگو گفت: بودجه را گسترش موجود بودجه سطوح. که نگه داشتن اوکراین وزارت امور خارجه در برنامه بودجه در 115 میلیون دلار برای 2021.

سخنگوی که صحبت در خواست نامش فاش نشود پیش از انتشار از بودجه کاهش یافته است به ارائه توضیحی برای اینکه چرا این سازمان تصمیم به دنبال به قطع این برنامه به عنوان آن را در گذشته است.

پنتاگون به اوکراین کمک های امنیتی ابتکار عمل را نیز اقامت بودجه در سطح فعلی آن از $250 میلیون, اما آن را مطابق با آنچه که کاخ سفید درخواست کرده است در گذشته است.

کاخ سفید بارها به دنبال قطع وزارت امور خارجه و داخلی دیگر برنامه ها تنها برای دیدن کنگره بازگرداندن پول است. اما یک پیشنهاد به اوکراین کاهش کمک های خارجی در زمانی که تهمت مواجه است استیضاح بیش از آن که مسئله بسیار شده اند که برخی برای جلب توجه و انتقاد از دموکرات کنگره.

خانه دموکرات استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر سال گذشته به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره بیش از اوکراین و کمک به تاخیر بیاندازد. دو OMB مقامات در کاخ سفید استعفا داد در سال گذشته در بخش بیش از نگرانی در مورد تهمت و دولت را از دست داده و این موضوع است.

کاخ سفید درخواست بودجه خواهد بود بخشی از سالانه هنگامی که فرایند اجرایی شعبه گذارد و از آن صرف اولویت ها برای سال مالی آغاز می شود که در ماه اکتبر. این درخواست باید به تصویب کنگره که همواره رد بسیاری از تغییرات کاخ سفید به دنبال. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی اقدام به کاهش کمک های خارجی و مغلوب ساختن پیشی جستن است استدلال می کنند که پول می تواند صرف بهتر در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفتر مدیریت و بودجه نیز به دنبال بازگشت پنجه کمک های خارجی و داخلی دیگر هزینه های در حال حاضر تصویب شده توسط کنگره را از طریق یک ابزار به نام “rescissions” اما این تلاش ها باید در اجرا به هر دو حزب مقاومت در کنگره است. در برخی موارد شغلی کارکنان در سازمان نیز ابراز مخالفت با آژانس حرکت می کند به عنوان مورد سیاسی که منصوب رد نگرانی های ابراز شده توسط حرفه ای کارکنان به نگه دارید تا به اوکراین کمک در تابستان گذشته.

دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی به تازگی اعلام کرد کمک holdup نقض قانون پیدا کردن OMB مناقشه است.

بحث بر سر اوکراین کمک کرده است که در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه. خانه دموکراتیک استیضاح مدیران باید به نام آن آشکار “در عوض” با هدف تنها در پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی و منافع سیاسی به عنوان او به دنبال یک تعهد از همتای اوکراینی خود اعلام تحقیقات به Bidens و بی اعتبار تئوری توطئه در مورد انتخابات 2016. کاخ سفید تیم حقوقی معتقد است که بارها و بارها تاخیر شد مشروع سیاست خارجی حرکت توسط یک رئیس جمهور در رابطه با فساد در اوکراین و این سوال که آیا کشورهای دیگر انجام شد به اندازه کافی برای کمک به ارتش اوکراین در درگیری با روسیه است.

در پاسخ به پرسش سناتور در طول پرسش و پاسخ دوره از استیضاح محاکمه چهار شنبه و پنج شنبه دو طرف نیز مورد بحث که آیا این تاخیر در کمک حال هیچ تاثیر واقعی. کاخ سفید طرف به آن استدلال می کنند نه پس از کمک در نهایت منتشر شد در ماه سپتامبر هر چند تنها پس از برخی از قانونگذاران کردم کلمه از خلاف کاران شکایت در مورد تهمت تماس با رئیس جمهور اوکراین. اما دموکرات ها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به جلوگیری از کمک ارسال یک آسیب رساندن پیام به روسیه است که ایالات متحده نه با اوکراین است.

آن شده است یک روال تمرین برای مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به پیشنهاد همان کاهش هزینه ها سال به سال حتی پس از کنگره ساخته شده است که مخالفت خود را روشن. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کاهش هزینه های کاخ سفید پیشنهاد کرده است برای برنامه های داخلی به طور معمول تا پایان گرفتن داد و ستد دور در پایان سال هزینه معاملات است که در آن جمهوری خواهان فشار برای پنتاگون هزینه را افزایش می دهد که دموکرات ها به توافق در ازای رشد داخلی برنامه بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>