کاخ سفید سیگنال باز بودن به بیکاری سازش به عنوان مهم مهلت 30 میلیون آمریکایی

بیش از 30 میلیون نفر در حال جمع آوری آنچه که بسیاری از دریافت کنندگان می گویند بسیار مهم ستون از حمایت مالی در حال حاضر.

“ما در واقع مجبور به انتخاب بین پرداخت صورت حساب ها و خوردن” ارین واکر 48 بود که furloughed از کار خود را به عنوان یک ناهار خوری مدیر در یک کالج و دانشگاه در نزدیکی Summerville, S. C. در پایان ماه آوریل گفت: در مورد بلندی انقضا از مزایای. “من صادقانه نمی دانم آنچه من می خواهم.”

برای ماه رئیس جمهور تهمت و مقامات کاخ سفید استدلال کرده اند به 600 $در هر هفته بیکاری پاداش را فراهم می کند یک عامل بازدارنده به کار و باید اوراق به طوری که بیشتر آمریکایی ها از بازگشت به کار به عنوان بخشی از بهبود اقتصادی. اما با مزایای به زودی مجموعه به پایان برسد و اقتصاد نشان دادن نشانه های جدید از گونه تهمت و مقامات دولت را آغاز کرده اند باز کردن درب به پذیرش یک نسخه باریک تر از آنچه که کنگره قبلا تایید شده است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در CNBC در هفته گذشته که این دولت در اولویت قرار شد تضمین این که منافع آینده مقدار به “هیچ” بیش از 100 درصد از یک کارگر را قبل از حقوق و دستمزد. Mnuchin نظرات تعجب برخی از جمهوری خواهان کنگره که فکر می کردم او به اشتراک گذاشته شده خود در ایران را گسترش منافع با توجه به دو نفر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف پویایی.

لری Kudlow رئیس جمهور بالا مشاور اقتصادی گفت: فاکس کسب و کار در روز دوشنبه که دولت به دنبال “برخی از بیکاری اصلاحات.” Kudlow تا به حال در هفته گذشته به شدت بیشتر bashed به 600 $در هر هفته افزایش می دهد.

Kudlow نیز تحت فشار قرار دادند “بازگشت به کار” جایزه است که می تواند مکمل کاهش مزایای بیکاری. که ایده شده است به عنوان اجرایی دشوار است به پیاده سازی و راه خود را برای عبور نامشخص است با توجه به سه لابی کنگره و مشاوران آگاه داخلی مکالمات.

یکی از پتانسیل سازش مورد بحث توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را شامل برش بیکاری از 600 $در هر هفته بین $200 و 400 دلار در هر هفته و حداقل بخشی از تفاوت با ارسال دور دیگری از 1200 دلار محرک پرداخت این افراد گفت.

روز دوشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: بعد از بسته شامل “بیمه بیکاری برای کسانی که قادر به بازگشت به کار” هر چند نمی شناخت چقدر کمک لازم خواهد بود.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت که دولت مخالف است و به 600 دلار در هر هفته افزایش می دهد اما آیا حکومت نه از دولت موافقت خود را محدود تر گسترش بهره مند شوند. حفظ مزایای بیمه بیکاری در سطح فعلی “نیست مشوق بازگشت به کار” دیر گفت: در یک ایمیل. “UI اصلاحات است یک اولویت برای این کاخ سفید در هر فاز چهار بسته و ما در حال انجام بحث و مذاکره با تپه.”

اورژانس موقت فدرال مزایای آمده در بالا از پرداخت اختصاص داده شده توسط دولت های ایالتی هر چند مزایای آن متفاوت است. دموکرات ها تا حد زیادی به نام برای مزایای تمدید شود.

قانونگذاران خواهد شد که زمان کمی برای حل و فصل این رقابت موقعیت. جمهوری خواهان باید در مورد این مسئله داخلی است اما نه به حزبی موقعیت نیست. وجود دارد هیچ جدی دو حزبی در جریان بحث به حل و فصل بن بست. سنا می آید در جلسه در جولای 20, پنج روز قبل از افزایش بیکاری منقضی می شود در 49 متحده است. آنها منقضی در ایالت نیویورک در جولای 26.

“آنها وقت ندارد که چه بسیار ترسناک این باره گفت:” لایحه هوگلند معاون ارشد رئیس جمهور در مرکز سیاست دو حزبی و جمهوریخواه سابق هیات مدیر کمیته بودجه سنا. “این بسیار غیر مسئولانه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده از سخنان خود ترجیح داده و نتیجه و گفت: در فاکس کسب و کار در ماه گذشته در مورد مزایای: “ما تا به حال چیزی که در آن آنها می خواستند که در آن آن را به شما یک عامل بازدارنده به کار زمان گذشته است. و آن را هنوز هم پول رفتن به مردم و کمک به مردم به طوری که تمام شد ، اما ما می خواهیم برای ایجاد یک انگیزه بزرگ به کار می کنند. بنابراین ما در حال کار بر روی آن و من مطمئن هستم که همه ما را به گرد هم می آیند.”

ترکیبات بالقوه برای فاجعه اقتصادی است که بازار کار را نشان می دهد ادامه داد: علائم استرس شدید.

بیش از 1 میلیون آمریکایی در ادامه به درخواست برای مزایای بیکاری در هر هفته و افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور را تهدید به اعلان موج جدیدی از خاموش شدن ناگهانی. هنوز هم وجود دارد 1.6 میلیون کمتر فرصت های شغلی بیش از وجود دارد در ماه فوریه — اگر چه آنها اندکی افزایش یافت و در ماه مه — بالا بردن این سوال که آیا بسیاری از آمریکایی ها باید یک کار برای بازگشت به.

ژوئن شغل اعداد نشان داد که ایالات متحده به بهبود حدود یک سوم از آن شغل از دست رفته در طول بدترین coronavirus بحران است. اما اقتصاد به نظر می رسد بدتر در هفته گذشته و با وجود چند نشانه های آن را قبل از گسترش مزایای بیکاری منقضی خواهد شد. از مارس تا ژوئن ایالات متحده دیدم مداوم کاهش سهم خانوارهای است که انتظار می رود درآمد خود را به سقوط در ماه آینده — از 39 درصد به 31 درصد هفتگی آمار نظرسنجی نشان داد. اما تا پایان ماه ژوئن 34 درصد از آمریکایی ها — بیش از 1 در 3 — گزارش شده است که از آنها انتظار می رود برای دیدن درآمد خود را از سقوط در ماه آینده.

مزایای بیکاری کمک به ایجاد ثبات اقتصادی تلاطم به عنوان نرخ بیکاری به حدود 15 درصد در ماه آوریل قبل از سقوط کمی به 11 درصد در ماه ژوئن. آمریکایی ها ساخته شده 70 میلیارد دلار کمتر از دستمزد و حقوق در ماه مه در مقایسه با ماه فوریه بازتاب مشاغل از دست رفته و کاهش به ساعت و دستمزد. اورژانس مزایای بیکاری پر شده که شکاف funneling 70 میلیارد دلار در هر ماه به اقتصاد با توجه به Ernie Tedeschi که مشغول به کار به عنوان یک اقتصاددان در دولت اوباما وزارت خزانه داری.

تایلر کمپ بیکار 38 ساله که با مادرش زندگی می کند در یارانه مسکن در منطقه لاس وگاس گفت: منافع او اجازه داد برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی به احساس به عنوان اگر او تا به یک کوسن های مالی باید او یا مادرش هر گونه پیش بینی نشده هزینه های درمانی ،

“اگر چیزهای که منقضی می شود به این معنی است که من نمی خواهد هر گونه پول برای اورژانس چیز” او گفت:. “آن را مانند یک پتو امنیت است که شده است وجود دارد برای مدت طولانی است.”

از بین بردن این تاسیسات می تواند طلسم سختی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. بیش از 30 میلیون آمریکایی را ببینید درآمد قطع از بین 50 درصد و 75 درصد اگر منافع برود Tedeschi گفت.

Darrick همیلتون یک اقتصاددان در دانشگاه ایالتی اوهایو گفت: اجازه دادن به منافع منقضی “را رکود اقتصادی عمیق تر و طولانی تر و مستحکمتر میکند. شما خواهد شد را به یک مارپیچ رو به پایین به مردم از دست دادن درآمد خود را به پرداخت صورتحساب خود را که تحت تاثیر افرادی که در جمع آوری درآمد در صورتحساب آن را به عنوان به خوبی.”

“راه برای جلوگیری از افسردگی و رکود اقتصادی است که برای حفظ مصالح تقاضا تا” همیلتون گفت. “ما همچنین باید برای جلوگیری از مردم را از رنج و درد است.”

اخیر تجزیه و تحلیل داده های روزانه توسط اقتصاددانان در دانشگاه ایلینوی دانشگاه شیکاگو و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دریافتند هیچ ارتباطی بین سخاوت از یک دولت منافع و نرخ که در آن شهروندان خود در حال بازگشت به کار در طول coronavirus بحران است.

محافظه کاران استدلال کرده اند که بیکاری باعث می شود آن را سودآور برای کارگران به ماندن در خانه از بازگشت به شغل خود. در اکثر ایالت اندازه بیکاری است برابر یا بیشتر از حداقل دستمزد. حتی برخی از دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا باید به بخش خصوصی ابراز نگرانی در مورد پتانسیل سود به disincentivize کار واشنگتن پست قبلا گزارش شده است.

“از مکالمات متعدد با مردم در کاخ سفید — آنها را درک redoing این 600 دلار در هر هفته بهره مند خواهد بود واقعا برای اقتصاد بد و خیلی بد در پاییز هنگامی که شما نیاز به بازیابی گفت:” استفان مور یک تحلیلگر محافظه کار و کاخ سفید متحد. “ریسک خیلی اینجا.”

مور با استناد به مکالمات با چند کسب و کار کوچک صاحبان توصیف صحبت از گرفتن سود پایین به 200 دلار در هر هفته به عنوان “بسیار قابل اعتراض است.”

“ما فقط باید بازگشت به بیکاری برنامه و اگر شما می خواهید برای کمک به مردم از نظر مالی فقط انجام پرداخت که به هر کس” مور گفت.

اما با همه گیر هنوز هم مواج در بسیاری از نقاط کشور آن است که روشن نیست که آیا آن را بی خطر است برای بازگشت به کار در برخی از مکان های. در مصاحبه های بسیاری از کارگران گفت که پول ارائه های مختلف تشویقی برای کسانی که زندگی با بیمار یا در معرض خطر اعضای خانواده و یا با شرایط سلامت خود را به اولویت دادن به نگرانی های سلامت به جای تحت فشار قرار دادند به دنبال بیشتر کار خطرناک برای چک.

Addie پترسون, 21, کار پاره وقت در یک PetSmart در نزدیکی خانه اش در یوجین سنگ., قبل از او اجازه دهید در پایان ماه مارس. او فیبروز کیستیک; ریه ها او را به کار در تنها 44 درصد ظرفیت او گفت:.

“این یک تصمیم بسیار شخصی است. من نمی توانم خطر ریه ها من با رفتن به کار,” او گفت:. او افزود: از مزایای بیکاری “در حالی که آن را ممکن است برای برخی از مردم آنها را به احساس مانند آنها فقط می تواند در خانه بماند وجود دارد بسیاری از افرادی که واقعا نیاز به ماندن در خانه در حال حاضر به نگه داشتن خود و خانواده خود را امن است.”

اضافه کردن بیشتر در معرض خطر به انقضای مزایای همزمان انقضا اخراج moratoriums در بسیاری از نقاط کشور است. حدود 26 درصد از آمریکایی ها از دست رفته یک اجاره و یا وام مسکن را بررسی کنید و یا انتظار به دست یک بعدی — بالاترین رقم گزارش شده از اداره آمار شروع به پیگیری در اواخر ماه آوریل است. در سخت ضربه هیوستون و میامی, بیش از 40 درصد از خانواده ها در حال حاضر در تلاش برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن.

در یکی دیگر از هفتگی بررسی این یکی فرستاده شده به کسب و کارهای کوچک اداره در بر داشت که سهم کسب و کار است که باید برش کارکنان در هفت روز گذشته افزایش یافته است برای دو هفته متوالی و به عنوان با دیگر روند این افزایش نگران کننده آمد و پس از چند ماه بهبود مداوم است. افزایش در کار بود بیشترین کاهش در دستمزد پایین خدمات صنایع که بیشتر در معرض سودای همه گیر.

در اواخر ماه ژوئن بیشتر کسب و کار نیز گزارش داد که آنها انتظار دارند اقتصاد را بهبود می یابند برای حداقل شش ماه. با پایان ماه و 53 درصد از ایالات متحده کسب و کارهای کوچک گزارش شده است که اقتصاد را بیش از شش ماه برای بازیابی — اگر آن را در تمام بازیافت. در میان غم انگیز چشم انداز بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس کاهش برآورد خود برای رشد اقتصاد در سه ماهه سوم بازیابی و پیش بینی کرد اقتصاد خواهد بود کوچک تر در سال 2020 از آن قبلا برآورد شده است.

بسیاری از کارگران در سمت چپ در حالت بی نظیر عدم قطعیت است. واکر سابق ناهار خوری, مدیر گفت که مکمل بیمه تمام شد که شد نگه داشتن او اجاره و هزینه پرداخت می شود. او و شریک زندگی خود را که او نیز از دست داده و کار خود را به تازگی در مورد پرداخت $2,400 یک ماه برای اجاره تلفن های همراه پرداخت خودرو و نرم افزار — یک مبلغ است که به سخت برای بازی در $260 هفته او را پس از مالیات در کارولینای جنوبی مزایای بیکاری به تنهایی.

“که از جمله مواد غذایی,” او گفت:. “وجود دارد مطلقا هیچ راهی را که ریاضی کار می کنند.”

واکر گفت که او در بر داشت آن را سخت به فکر می کنم حتی در مورد انتخاب او را به اگر منافع اجازه داده شد به پایان می رسد باید او باقی می ماند کردند.

“این بسیار ترسناک در مورد فکر می کنم” او گفت:. “این نیست که ما نمی خواهیم به بازگشت به کار — آن است که ما قادر نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü