کاخ سفید تصدیق به حرکت شبیه چمچه زنی تا لوازم پزشکی در سراسر جهان, عصبی, کانادا, آلمان

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته است 3M به توقف صادرات این ماسک را به کانادا و آمریکای لاتین و به واردات بیشتر از 3 کارخانه ها در چین این شرکت در روز جمعه گفت.

در همان زمان مقامات در برلین ابراز خشم بیش از آنچه به آنها گفته شد انحراف به ایالات متحده 200,000 ماسک بودند که در مسیر از چین در حالی که مقامات در برزیل و فرانسه شکایت کرده است که ایالات متحده outbidding آنها را در بازار جهانی برای بحرانی تجهیزات پزشکی.

در یک شب جمعه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با استناد به DPA دوباره برای متوقف کردن صادرات “بحرانی اقلام پزشکی توسط بی پروا بازیگران” چه کسی او را نمی شناخت.

این تحولات بر فشار تهمت و دولت به عنوان چهره coronavirus عفونت در ایالات متحده همچنان به موشک وار رفتن و مقامات وزارت امور خارجه و بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران همچنان به شکایت از کمبود تجهیزات پزشکی در زمانی که بیشتر از بقیه جهان نیز مبارزه با سرایت.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت دولت او بوده است “زور و اجبار” یادآوری همتایان آمریکایی که تجارت “می رود هر دو راه در سراسر مرز.”

هزاران نفر از پرستاران در Windsor, Ontario, او, اشاره, سفر به دیترویت هر روز برای کار در بیمارستان ها وجود دارد. چند تن از آنها پس از آزمایش مثبت برای covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 12 ، 000 نفر در میشیگان.

“این چیزهایی که آمریکایی ها با تکیه بر” ترودو گفت: “و این اشتباه خواهد بود برای ایجاد انسداد یا کاهش مقدار عقب و جلو تجارت کالاهای اساسی و خدمات از جمله پزشکی کالا در سراسر مرز ما.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه او با استناد به دفاع تولید قانون در رابطه با 3M نشان می دهد آن را به صورت تنبیهی دلایل. “ما ضربه 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را,” او هنوز توییتی. “. . . شگفتی بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند – باید یک قیمت به پرداخت!”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده او “خوشحال نیست با 3M” بدون توضیح.

در یک فرمان اجرایی کاخ سفید گفت: این امر با استفاده از قانون به دست آوردن “تعداد N-95 ماسک که [FEMA] مدیر سایت تعیین می شود مناسب است.”

3M اجرایی مایکل روم گفت: شرکت خواهد مطابق با سفارش.

“روایت ما انجام نمی دهد و همه چیز را ما می توانیم به عنوان یک شرکت است که فقط درست نیست,” او در مصاحبه با CNBC اشاره کرد که 3M آن دو برابر شده است تولید جهانی از N95 ماسک پس از coronavirus ضربه سرفصل در ماه ژانویه است.

او همچنین هشدار داد که دولت درخواست برای متوقف کردن ماسک صادرات از ایالات متحده و برای منحرف کردن تولید از دیگر کشورها می تواند جدی تجارت بشردوستانه و مفاهیم.

3M است که منبع مهم برای کانادا و آمریکای لاتین و “تنها ارائه دهنده در بسیاری از موارد از وسايل حفاظت تنفسی برای کارگران بهداشت و درمان در کشور در سراسر جهان,” او گفت:, و اضافه کرد که صادرات به کانادا و آمریکای لاتین نشان دهنده یک “کوچکی” از شرکت ایالات متحده تولید می باشد.

“توقف صادرات همه از ماسک های تولید شده در ایالات متحده به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود” 3M در بیانیه ای گفت.

این شرکت گفته است: “امن تایید از چین” در این هفته به صادرات 10 میلیون ماسک برای ایالات متحده از 3M کارخانه در چین. که به دنبال یک برگ برنده دولت درخواست که 3M افزایش واردات آن از خارج از کشور کارخانه ها ،

ریاست جمهوری و تجارت مشاور پیتر ناوارو در این هفته گفت که این دولت “تا به حال برخی از مسائل مربوط به مطمئن شوید که همه از تولید که 3M می کند در سراسر جهان — به اندازه کافی از آن را در حال آمدن است به عقب در اینجا به مکان های راست.”

در ماه فوریه ناوارو شکایت در مصاحبه با فاکس کسب و کار است که چین نقل مکان کرده بود به “ملی موثر 3M شرکت ما است . . . برای جلوگیری از آنها را از ما ارسال هر گونه مسائل است.”

در پاسخ 3M گفت: این یک “ناحیه” تولید ساختار. “برای مثال اکثر محصولات ساخته شده در چین فروخته شده در چین” یک سخنگوی گفت.

مقامات آلمانی روز جمعه شد و سوزش در انتقاد خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از یک محموله از ماسک های صورت که به گفته آنها دستور داده شد و برای پرداخت برلین پلیس منحرف شد مسیر از چین است.

Andreas Geisel, برلین, وزیر کشور گفت: تحویل ساخته شده است آن را به عنوان دور به عنوان بانکوک قبل از بودن “را مصادره کردند.” در بیانیه ای گفت او نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر از آنچه که اتفاق افتاده در فرودگاه اما “ما در حال حاضر با فرض این که این مربوط به دولت ایالات متحده ممنوعیت ماسک صادرات است.”

“از نظر ما این عمل دزدی مدرن,” او گفت: ایالات متحده به “مطابق با قوانین بین المللی.” “این است که چگونه شما مقابله با اطلس همکاران. حتی در زمان بحران جهانی غرب وحشی روش نباید قانون است.”

در این بیانیه به نام شرکت گفت: تنها آن است که یک شرکت ایالات متحده اما مطبوعات آلمان گزارش گفت: این محموله دستور داده شد از 3M.

شهردار برلین Michael Müller که مانند Geisel یک عضو از جناح چپ سوسیال دموکرات نام اقدام “غیر انسانی و غیر قابل قبول است.”

آلمان فدرال دولت بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در روز جمعه. وزارت امور خارجه ایالات متحده کاهش یافته است به نظر شکایت از کشورهای مختلف.

“این کاملا یک رسوایی” گفت: کارل لاوترباخ یک نماینده مجلس و سلامت دانشمند. “ما با تکیه بر تحویل. . . . آن را به یک بحران بین المللی و مهم است که ما می توانیم با تکیه بر هر یک از دیگر.”

در برزیل, وزیر بهداشت در این هفته گفت: برخی از کشور, خرید از چین از طریق سقوط کرد پس از ایالات متحده شروع به حمل و نقل planeloads از تجهیزات از چین است.

“ایالات متحده دستور داده است تا 23 گنده هواپیما به چین برای بازگرداندن مواد است که آنها می خواهم به دست آورد” برزیل وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta به خبرنگاران گفت:. “خریدهای ما — که از ما انتظار می رود را تقویت لوازم — بسیاری از طریق کاهش یافت.”

او گفت: این احتمال وجود دارد که برزیل شده بود و بیشتر توپ زدن برای لوازم و چینی reneged در توافق نامه.

برزیل روز پنجشنبه اعلام کرد که پس از توزیع آخرین آن لوازم پزشکی, وزارت بهداشت, ذخایر در حال حاضر شده است به طور کامل تخلیه شده است.

“در یک هفته دیگر ما نمی خواهد هر گونه ماسک” گفت: Alexandre Telles رئیس جمهور از ریو دو ژانیرو از پزشکان اتحادیه. “هر کس بسیار می ترسم عدم وجود تجهیزات حفاظتی.”

در فرانسه تعدادی از مقامات منطقه ای گفت: Libération روزنامه که به آنها دستور داده بود ماسک از تولید کنندگان چینی تنها به بیشتر توپ زدن از مقامات آمریکایی در آخرین لحظه.

“من در بر داشت یک سهام از ماسک در دسترس, اما آمریکایی ها بیشتر توپ زدن” گفت: Valérie Pécresse رئیس جمهور از منطقه پاریس را دولتی کرد.

ایالات متحده قویا رد اتهامات. “دولت ایالات متحده است و نه خریداری هر ماسک در نظر گرفته شده برای تحویل از چین به فرانسه” سفارت آمریکا در پاریس نوشت: در بیانیه ای. “گزارش خلاف به طور کامل نادرست است.”

آماندا Coletta در تورنتو, James McAuley در پاریس و Luisa بک در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de