کاخ سفید آماده فشار به بریده بریده مقررات به عنوان بخش عمده ای از آن بهبود اقتصادی طرح

کاخ سفید محور ابتکار است که انتظار می رود به مرکز تعلیق مقررات فدرال برای کسب و کارهای کوچک و گسترش یک موجود دولت برنامه ای که به نیاز سازمان ها به لغو دو مقررات برای هر یک از آنها موضوع این دو نفر گفت.

در حالی که این طرح همچنان در شار تغییرات می تواند بر سیاست های زیست محیطی کار سیاست در محیط کار ایمنی و بهداشت در میان مناطق دیگر.

کاخ سفید نیز به احتمال زیاد به دنبال به دائمی برخی مقررات موقت صادر شده توسط سازمان در طول چند هفته گذشته برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این سیاست ها به احتمال زیاد به زنگ دموکرات ها در کنگره و سایر کارشناسان که به مدت طولانی برافراشته در برابر رئیس جمهور و تیم تلاش خود را برای کوچک کردن مقررات فدرال در محیط زیست و کار مسائل در میان چیزهای دیگر.

کاخ سفید شورای اقتصاد ملی و مدیر آن لری Kudlow در حال همکاری نزدیک در این طرح با وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و دیگر مقامات در وزارت خزانه داری. شورای مشاوران اقتصادی و ورودی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع نیز درگیر است کاخ سفید مشاور پت Cipollone و دفتر مدیریت و بودجه سرپرست راسل Vought. مردم که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به صراحت بحث در مورد یک موضوع که نشده بود و علنا اعلام کرد, تاکید کرد که برنامه ریزی در حال انجام و جزئیات موضوع را تغییر دهید.

زمان بندی برای راه اندازی نظارتی عقبگرد نامشخص است اما برخی از مقامات کاخ سفید می خواهید به تلاش برای شروع تا پایان مارس یا اوایل آوریل به عنوان بخشی از رئيس جمهور تهمت فشار به “بازگشایی” اقتصاد است. مقامات کاخ سفید شده اند بررسی طیف وسیعی از اقدامات با هدف ایجاد رشد اقتصادی پس از خاموش شدن ناگهانی به معنای شامل رمان coronavirus ناشی از بیش از 22 میلیون آمریکایی به از دست دادن شغل خود در طول چهار هفته. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند در مقابل در موعد مقرر بازگشایی اقتصاد و استدلال کرد که آن می تواند منجر به شیوع بیماری های جدید و باعث هزاران اضافی مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث و بررسی هل دادن مالیات بر حقوق و دستمزد برش زیرساخت های بسته بندی و کمک های بیشتر ایالات و شهرستانها در مذاکرات خود با کنگره اما معلوم نیست چه کسانی مذاکرات را بازی در کاپیتول هیل. در مقابل نظارتی عقبگرد بودن پیش نویس توسط مقامات کاخ سفید طراحی شده است که به تواند بدون کسب موافقت کنگره.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن ابتکار احتمالا به شدت انتقاد دموکرات کنگره و دیگر کارشناسان اقتصادی که دولت را به تلاش برای لغو مقررات کسب و کار منعکس دیرینه اولویت های محافظه کار به جای اندازه گیری است که کمک خواهد کرد که آمریکایی ها برای زنده ماندن فعلی بهداشت عمومی و اقتصادی اضطراری است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای سال جشن عظیم deregulatory فشار تحت مدیریت خود را به عنوان یک, اقتصادی, افزایش, اما مخالفان می گویند که تلاش های ایجاد شده بیشتر در محیط زیست و کار خطرات برای کارگران و مصرف کنندگان است.

“این برای تلفن های موبایل دقیقا مانند نوع فرصت طلب سیاسی حرکت می کند که کاملا باید تلاش شود در حال حاضر” گفت: Jared برنشتاین یک مشاور سابق presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن. “ارتباط بین قوانین و مقررات و فعالیت های اقتصادی به مراتب shakier از آنها فرض کنیم و من باور نمی کنم این ایده کمک خواهد کرد در همه.”

کاخ سفید عقبگرد فشار می آید به عنوان متعدد با نفوذ محافظه کار گروه در حال حاضر دولت با توصیه هایی برای احیای اقتصاد است. روز دوشنبه بنیاد میراث ملی Coronavirus بازیابی کمیسیون منتشر شد 15 صفحه گزارش با مراحل متعدد برای دولت را از جمله لغو مقررات کسب و کار در سطح فدرال و ایالتی. یک توصیه که یک مقام کاخ سفید تایید کرده است که تحت بررسی است که با داشتن رئیس جمهور در تمام تماس های سازمان های فدرال به اجرای مقررات در برابر کسب و کارهای کوچک.

میراث گزارش همچنین خواستار ساخت دائم و موقت قوانین صادر شده توسط سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت و خدمات انسانی و آژانس حفاظت از محیط زیست در پاسخ به کوروناویروس. اقدام مشابهی را نیز تحت نظر کاخ سفید است. دولت کاسته برخی از قوانین برای telehealth یک “دیر” اندازه گیری است که باید دائمی گفت: Doug Holtz-Eakin, که در خدمت به عنوان مدیر دفتر بودجه کنگره و مشاور متعدد سیاستمداران جمهوری خواه.

“ریاست جمهوری تماس بگیرید و به صورت گسترده ای در مقیاس سیاست nonenforcement خواهد ارسال یک سیگنال قوی برای کسب و کار است که دولت در حال رفتن به پایین آمدن سخت آنها را به عنوان آنها سعی کنید به عقب بر گردیم و در حال اجرا” میراث برنامه ریزی متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها سیاهی دولت او رکورد از لغو مقررات کسب و کار و مشخص است انجام این کار به عنوان یکی از مرکزی اقتصادی دستاوردهای. “ما قطع مقررات بیش از هر دولت در تاریخ است که در دو سال و نیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رویداد خانه در پاییز.

“همه باید توجه متمرکز بر بهبود مقررات دولت برای محافظت از مردم” گفت: لیزا گیلبرت معاون امور قانونگذاری در شهروند چپ متمایل ناظر ، “ما باید با تمرکز بر بحران در دست نیست شل شدن استاندارد.”

مقامات کاخ سفید را هدف به لینک نظارتی عقبگرد با کاهش مالیات برای تشویق سرمایه گذاری در سراسر اقتصاد است. مراقبت قانون 2 تریلیون دلار بسته نجات گذشت در ماه مارس بهطور موقت تعطیل در مالیات حقوق و دستمزد توسط کارفرمایان پرداخت می شود اما تهمت می خواهد که تمدید به کارگران با توجه به یک فرد آشنا با رئیس جمهور فکر می کرد. این سیاست ممکن است ثابت کند یکی از “بزرگ می پرسد:” در دور بعدی مذاکرات با کنگره دموکرات ها. مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس تلفنی با مشاوران محافظه کار مورد بحث است تمایل خود را به بریده بریده مالیات حقوق و دستمزد اما پرسید: “شما می توانید پشتیبانی از نانسی?” — یک مرجع به مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) — گفت: دو نفر در تماس است.

کاخ سفید برای هفته نیز به بررسی پشتیبانی از مسئولیت چشم پوشی است که پاک کردن کسب و کار از مسئولیت قانونی از کارکنان که قرارداد coronavirus در کار مردم آگاه از تلاش گفت. در روزهای اخیر کاخ سفید در نظر گرفته شده است که آیا مسئولیت چشم پوشی باید درخواست به کارکنان بیش از حد به عنوان مثال شامل یک خدمتکار که ترس شکایت شده توسط مشتری. این ایده نیاز به کنگره تصویب و سرنوشت آن در میان دموکرات ها نامشخص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات