کاخ سفید آماده به درخواست کنگره برای پول بیشتر برای سرمایه گذاری coronavirus پاسخ

مقامات در صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به فاش کردن مذاکرات.

کنگره دموکرات شده اند فشار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به درخواست اضطراری هزینه های بسته از اوایل این ماه به عنوان سازمان های فدرال به سرعت سوخته و از طریق یک 100 میلیون دلار صندوق کرده و برای انتقال $136 میلیون بیشتر از حساب های دیگر.

کاخ سفید در حال آماده سازی این درخواست در زمانی که بازارهای مالی به نظر می رسد به عنوان یک تیز فروش بر اساس نگرانی است که اقتصادی انشعابات coronavirus می تواند بسیار طولانی تر در ابتدا فکر می کردم. بخش های بزرگی از اقتصاد چین موثر تعطیل به دلیل شیوع بیماری و ویروس به بیش از دو دوجین دیگر کشورها با موارد جدید در کره جنوبی و ایتالیا ظاهر بیش از آخر هفته.

اگر چه وجود دارد که تنها تعداد انگشت شماری از موارد از coronavirus در ایالات متحده تا کنون دولت فدرال تا به حال به تقلا در هفته های اخیر برای تنظیم پاسخ آن. کاخ سفید را coronavirus پاسخ شده است ناهموار با رئیس جمهور تهمت به تازگی ابراز خشم است که او درگیر در تصمیم گیری بیشتر.

مقامات کاخ سفید در ابتدا گفت که آنها به حال کمی نگرانی در مورد تاثیر coronavirus در ایالات متحده, اما این موضع است chanced به طور قابل توجهی در هفته های اخیر. آنها نهاد قرنطينه برخی از مردم و مسدود کردن ورود بسیاری از خارجی متولد مردم در تلاش برای ورود به ایالات متحده است.

سیاسی گزارش بیش از آخر هفته که کاخ سفید در حال آماده سازی یک درخواست بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de