کاخ سفید باز می شود درب به کمک های دولت با وجود مخالفت محافظه کار گروه GOP قانونگذاران

هر چند که موقعیت است به احتمال زیاد به خشم برخی از جمهوری خواهان که هشدار داده اند که دموکرات ها می خواهند “آبی دولت کمک مالی” بسیاری از مقامات کاخ سفید در حال حاضر بر این باورند که ارائه بودجه جدید به متحده برای مقابله با چالش های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس لازم خواهد بود اگر آنها می خواهند به امن اولویت های خود را مانند معافیت های مالیاتی و مسئولیت حمایت از کسب و کار مردم گفت.

“کاخ سفید در حال حرکت است به راه اندازی که در آن یک معامله می تواند” گفت: یک کهنه کار جمهوریخواه نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن. “اولین چیزی که گرفتن جمهوری خواهان در کنگره به آمده در برخی از پول برای دولت و این اتفاق می افتد. این پیشرفت, برای, مطمئن, اما این تنها بخش اول از آوردن آن همه با هم در یک معامله است.”

دو مقامات کاخ سفید گفت که آنها را ساخته اند روشن به رهبران کسب و کار و متحدان در روزهای اخیر که مغلوب ساختن پیشی جستن است “حاضر به ارائه یک چک سفید” به ایالات اما “باز” به مذاکره که آیا او می تواند برنده امتیازات از دموکرات ها در مالیات در ازای هجوم پول نقد — و آنها گفته اند رهبران محافظه کار است که آنها را به مطمئن شوید که هر نقدی است به کارگردانی تنها نسبت به مشکلات برانگیخت با این بیماری همه گیر. کاخ سفید مالیاتی پیشنهاد شد و در روزهای آینده.

متحده خواسته اند برای یک سطح از پشتیبانی مالی با ملی انجمن فرمانداران تکرار آن تماس شنبه برای $500 میلیارد دلار در سال کمک به آدرس کمبود بودجه در میان چیزهای دیگر.

بحث در داخل بال غربی و در میان جمهوری خواهان آمده است که قانونگذاران در حال تشدید مانورهای رندانه خود را بعد از کنگره کمک های بسته با مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) روز سه شنبه اعلام کرد یک بسته با ارزش بیش از 3 تریلیون دلار با هدف دستگیری از رکود.

اگر چه محافظه کاران در داخل و خارج از کنگره خواسته اند که مقامات کاخ سفید برای احتیاط و اطمینان حاصل شود که هر گونه پول به کشورهای کارگردانی شده است نسبت به انجام موارد مربوط به بودجه کارشناسان می گویند آن خواهد بود دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای جلوگیری از بودجه از هدایت رهبران دولت و یا مورد استفاده برای برنامه های نامربوط.

“ما در حال وزن در شدت و گفت: “آیا صرف تریلیون ها در نانسی لیست آرزو’ ” دیوید مک اینتاش, رئیس, باشگاه, برای, رشد, یک محافظه کار حمایت, گروه, گفت:, و اضافه کرد که او و دیگران در سمت راست خواهد بود و از نزدیک به تماشای مطمئن شوید متحده با مسائل بودجه است که قبل از همه گیر نیست با توجه به عمده فدرال آسانسور.

کاخ سفید در بیانیه ای گفت که آن باقی می ماند متمرکز بر کاهش مالیات و برش مقررات برای مرحله بعدی مذاکرات است.

“دولت فدرال و مالیات دهندگان آمریکایی هستند نه نجات هر کسی گفت:” جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید. “به عنوان رئیس جمهور تهمت است گفت: ما در حال رفتن به ادامه نگاهی جسورانه اقدام تهاجمی برای کمک به کسانی که بیشتر تحت تاثیر این پیش بینی نشده دشمن به طوری که ما از ظهور این چالش با رفاه اقتصادی است که چرا کاخ سفید متمرکز pro-رشد طبقه متوسط مالیاتی و نظارتی امداد.”

کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که دولت در حال مطالعه اضافی کمک های دولت است اما نه به یک “نتیجه گیری شرکت” در مورد چگونگی ادامه.

Pelosi آخرین پیشنهاد شامل حدود 1 تریلیون دلار در کمک به دولت های محلی و قبیله ای دولت و همچنین به عنوان یک اضافی دور از محرک های پرداخت برای خانواده ها. ارشد جمهوری خواهان بیان کرده اند در حال رشد هشدار در مورد افزایش هزینه های فدرال و پاسخ به همه گیر با رئیس ستاد علامت مراتع در میان محافظه کار در کاخ سفید مشاوران مضطرب در مورد اضطراری بسته متحده است.

اما در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دایره مراتع محافظه کار سابق کنگره از ایالت کارولینای شمالی است که نه تنها صدا است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که میانجیگری گذشته دو حزبی پیمان با پلوسی باقی می ماند یک بازیکن کلیدی در کنگره مذاکرات و مشاهده شده است که کمتر احتمال دارد به مخالفت با کمک های دولت است. و تهمت خود را با یک چشم بر انتخاب مجدد کمپین, مشتاق را به نفع خود مالیات پیروزی برای جامعه کسب و کار به این کشور را لرزاند اقتصاد شروع به بازگشایی شده است.

کمتر روشن است این است که آیا تهمت پشتیبانی خواهد کرد دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها زیر 1200 دلار محرک پرداخت چک در کنگره قبلا تایید شده است. اگر چه سه نفر درگیر در بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به آن باز ارشد مقامات کاخ سفید اصرار داشت که رئیس جمهور است و نه تکیه در این جهت است و بیشتر مایل به بحث در مورد پول کشورها نسبت مستقیم, پرداخت حداقل در این زمان.

علنا تهمت ابراز تردید در مورد ارائه صدها میلیاردها دلار بودجه اضافی برای متحده شده است و noncommittal هنگامی که درباره دور دیگری از محرک پرداخت.

“من فکر نمی کنم جمهوری خواهان می خواهند در یک موقعیت که در آن آنها به قید وثیقه متحده هستند که شده اند که جناح بیش از یک دوره طولانی از زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نیویورک پست در اوایل این ماه. “شما نگاه کنید در ایلینوی شما نگاه کنید در نیویورک به کالیفرنیا نگاه کنید, شما می دانید, آن سه وجود دارد فوق العاده ای بدهی وجود دارد.”

در عین حال حزب جمهوری خواه مخالف دولت کمک مالی در کاپیتول هیل نرم است در هفته های اخیر به بحران اقتصادی منجر به بودجه کابوس برای دولت های محلی در سراسر کشور تغییر و پویایی در داخل کاخ سفید به عنوان آن به نظر می رسد نسبت به “فاز 4” و یا دور چهارم از کنگره وضع در پاسخ به این بیماری همه گیر. تعدادی از کشورها اجرا شده توسط فرمانداران جمهوریخواه نیز روبرو شدید کمبود بودجه و در حال درخواست کمک است.

“اکثر جمهوری خواهان مجلس سنا” در حال حاضر آماده برای قبول اضافی کمک های دولت گفت: Brian Riedl یک عضو ارشد در منهتن موسسه آزادیخواه-تکیه اتاق فکر با استناد به مکالمات او با بیش از نیم دوجین جمهوریخواه دفاتر.

متحده در سراسر کشور در حال نیروبخش به صورت قابل توجهی کاهش بودجه به عنوان تقاضا برای خدمات دولتی را افزایش می دهد در حالی که درآمد مالیاتی کاهش مییابد به دلیل کاهش در فعالیت های اقتصادی است. موسسه سیاست های اقتصادی چپ متمایل اتاق فکر گفت: در اوایل این هفته که دولت های ایالتی و محلی می تواند تجربه کمبود درآمد از حدود 1 تریلیون دلار تا سال 2021. نزدیک به 1000 آتش نشان در حال حاضر شده است furloughed یا گذاشته در سراسر کشور, با توجه به انجمن بین المللی آتش ستاد با 30,000 بیشتر ممکن است در این سال و یا بعد.

به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد کنگره تصویب شده در مارس شامل صدها میلیارد دلار برای افزایش مزایای بیمه بیکاری, ارسال, پرداخت های مستقیم به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها و ارائه تسکین فوری به کسب و کار کوچک در سراسر کشور.

آن را نیز شامل بیش از 500 میلیارد دلار کاهش مالیات از جمله مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات برای کارفرمایان و مشوق های مالیاتی برای کارفرمایان که نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. خواهان استفاده می شود باید با تصویب قوانین به کد مالیاتی تغییرات آنها تا به حال به دنبال برای سال, از جمله بازگشت به سیاست را از سال 2017 قانون مالیات. همه دموکرات سنا نیز رای گیری برای قانون.

“کاخ سفید گفتن است همه ما آنها را می خواهید برای دریافت مالیات بر حقوق و دستمزد از طریق پایان سال و ارائه برخی از سود سرمایه معافیت ها و مشوق های برای کسب و کار خود را به زنجیره تامین به این کشور گفت:” کهنه کار جمهوریخواه نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن. “آنها می گویند اگر آنها می توانید برخی از این پول برای کشورهای که نسبتا کنترل شده آنها در این نوع از معامله است.”

حمله داعش به طور گسترده در مخالفت با حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای کارگران که تهمت بارها تحت فشار قرار دادند.

علاوه بر این کهنه کار جمهوری خواه و مقامات کاخ سفید گفت: تهمت و سنا توافق رهبران به دنبال مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و بحث در مورد اینکه آیا سیاست های جدید باید گنجانده شده در قانون و یا انجام تغییرات در قوه مجریه.

کلید نوروزی در گردش پیش نویس قانون تنظیم حمایتهای قانونی آنها می گویند می دهد کسب و کار, اعتماد به نفس برای بازگشایی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد پرونده های حقوقی.

“به نظر می رسد بصری به من گفت که اگر شما یک حاشیه کوچک کسب و کار شما در حال ساخت تصمیم به قطع در آن وجود دارد و سعی کنید برای زنده ماندن و یا این که آیا شما در حال رفتن به رها کردن و یا اعلام ورشکستگی یا فقط ورشکسته که این امر در اطراف حاشیه این می تواند تفاوت” گفت: سناتور. John Cornyn (R-Tex.).

Cornyn در حال کار بر روی قانون که سپر کسب و کار از مسئولیت بیش از coronavirus مربوط به ادعا می کند زمانی که آنها را مطابق با دستورالعمل دولت. و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) توصیف کرده است پتانسیل برای یک دوم “همه گیر” از دادخواهی.

آمریکا نگرانی ها در مورد انتخابات نوامبر شناور بیش از این بحث. میشیگان و ویسکانسین را دموکراتیک فرمانداران اما بسیاری نگران هستند که تهمت می تواند هنوز هم رنج می برند و سیاسی مقصر برای اخراج و کاهش, به خصوص اگر کاخ سفید رد یک بسته کمک به رهبری دموکرات کنگره. یک نماینده مجلس در میشیگان هشدار داده است از 25 درصد کاهش به مدرسه دولتی, بودجه, با توجه به آسوشیتد پرس.

“فکر این را نافرجام به فرمانداران فقط نمی اضافه کردن به من گفت:” لایحه هوگلند ارشد معاون رئیس جمهور در مرکز سیاست دو حزبی و جمهوریخواه سابق هیات مدیر کمیته بودجه سنا. “من فکر می کنم که خطرناک ارزیابی سیاسی.”

با کسانی که ملاحظات سیاسی در ذهن برخی از جمهوری خواهان به بخش خصوصی منتقل شده از مخالف های جدید برای پول متحده در مجموع به محدود کردن بسته به اندازه و دامنه. یک ایده گردش در میان قانونگذاران شامل بستن میزان کمک های اختصاص داده شده به هر یک از دولت به درآمد آن ضرر و زیان پس از همه گیر آغاز شد گفت: دو خارج از مشاوران کاخ سفید است.

نمایندگان مجلس نیز به دنبال اصلاح یک گلدان از 150 میلیارد دلار در حال حاضر تصویب شده توسط کنگره اجازه می دهد متحده به استفاده از آن برای صرف نیازهای نامربوط به این بیماری همه گیر که سهولت خود را فوری مالی بحران.

سناتور. جان Neely کندی (R-لا.) و نیمی دیگر سناتور جمهوریخواه رفت به کاخ سفید روز سه شنبه بعد از ظهر پس از کندی درخواست ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد بودجه انعطاف پذیری متحده است. این سناتور جمهوریخواه بودند نه به طور مستقیم تبادل مغلوب ساختن پیشی جستن در پول بیشتر برای دولت و دولت های محلی اما نه شل تر محدودیتی در چگونه پول است که در حال حاضر در خارج از درب استفاده می شود.

“وقتی که می آید به پول مالیات دهندگان من ارزان است. من تنگ است. من جیر جیر وقتی که من راه رفتن” کندی گفت. اما “این برای من روشن است که فقط به عنوان خاموش کردن اقتصاد نهفته است مردم و کسب و کار آن نهفته دولت و دولت های محلی” است که باید به پرداخت هزینه های ضروری و پرسنل خدمات.

یک مقام ارشد دولت گفت: کاخ سفید “قطعا بیان بودن” به انعطاف پذیری پیشنهاد در نشست روز سه شنبه.

اریکا ورنر کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>