کاخ سفید به احتمال زیاد به دنبال فدرال کمک برای شیل شرکت های ضربه روغن شوک coronavirus رکود

مقامات کاخ سفید نگران هستند در چشم انداز است که متعدد شیل شرکت های بسیاری از آنها در بدهی می تواند رانده شده از کسب و کار اگر رکود در قیمت نفت تبدیل به یک بحران طولانی مدت در این صنعت است. این کمک های فدرال به احتمال زیاد به شکل کم بهره و وام های دولتی به شیل شرکت که خطوط اعتباری به موسسات بزرگ مالی شده اند خفه کردن, سه نفر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران شده اند به گرفتن تماس از دوشنبه نگران از بخش انرژی متحدان کسانی که ابراز دغدغه و در زمان غضب نه تنها در مورد قیمت نفت بلکه بخش خصوصی هشدار در برابر دولت حمایت از هر جارو پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست با توجه به عمده ایران اهدا کننده و یک مقام کاخ سفید آشنا با مباحث. این افراد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به صراحت بحث در مورد مکالمات خصوصی.

حتی شرکت های بزرگ نفتی هستند در معرض خطر سقوط قیمت نفت. Occidental Petroleum روز سه شنبه کاهش سود خود و به 11 سنت یک سهم از 79 سنت کاهش هزینه های سرمایه در یک سوم. قیمت نفت برگزار جزئی ارتجاعی شنبه پس از کاهش روز قبل از.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که دولت به دنبال ارائه کمک برای بخش هایی از اقتصاد ضربه coronavirus از جمله مهمان نوازی کروز و سفر صنایع. یک مقام ارشد دولت رسمی روز سه شنبه گفت: صنعت شیل احتمالا شامل کمک کند اما ممکن است در بالای لیست برای کمک.

یکی از شرکت های سخت ترین ضربه بود قاره منابع تاسیس توسط هارولد هام یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و مشاور رئیس جمهور در مسائل مربوط به انرژی. آن را از دست داده و بیش از نیمی از ارزش بازار آن دوشنبه, هر چند آن را بهبود حدود 8 درصد از ظهر شنبه. هام را 77 درصد سهام شخصی در این شرکت از دست داد 2 میلیارد دلار از ارزش خود را از دوشنبه.

هام گفت: در مصاحبه روز شنبه او رسیده بود به دولت اما تا به حال ساخته نشده “direct” تماس بگیرید. او گفت که دولت باید در نظر با استفاده از قوانین غیر قانونی آزادسازی برای جلوگیری از روسیه و عربستان سعودی از کاهش قیمت نفت فروخته شده در ایالات متحده است.

هام گفت: دولت باید با در نظر گرفتن “هر اقدامی که دولت ممکن است برای محافظت و حفظ منافع آمریکا در این زمان از ناعادلانه بودن محروم توسط هر دولت — و ما در حال صحبت کردن در دولت در اینجا آن است که آیا روسیه یا عربستان سعودی است.”

“من نمی خواهم به تجویز چه رئیس جمهور خواهد یا نباید انجام دهد. او بسیار قادر به دست زدن به این وضعیت” او گفت:. اما هام گفت: او می خواست به بحث در مورد تعداد مشاغل در خطر است و “چگونه این می تواند به خطر اندازد کسانی که شغل و اقتصاد در تولید متحده و جوامع در سراسر آمریکا از پنسیلوانیا به ایالت کالیفرنیا و تگزاس تا داکوتای شمالی.”

او اضافه کرد که در حالی که قاره شد و در قوی از وضعیت مالی شرکت های دیگر خواهد بود به احتمال زیاد به منظور جلب یک دولت برنامه اعطای وام. “برای برخی از شرکت ها در این بخش است که می تواند مفید باشد,” او گفت:.

معلوم نیست دقیقا چه فرم یک برنامه فدرال را. “این یک منطقه ما خواهد شد به دنبال در برای کمک های مالی” یک مقام ارشد دولت رسمی گفت. یکی دیگر از مقامات ارشد دولت رسمی تایید امداد برای شیل شرکت های تحت نظر اما هشدار داد, سیاسی, مقاومت بیش از این ایده ممکن است در نهایت منجر کمپین مشاوران و دیگران در دولت به بحث مغلوب ساختن پیشی جستن از آن است.

مایک Sommers مدیر عامل موسسه نفت آمریکا به خبرنگاران گفت: روز شنبه که صنعت نفت و گاز است و نه به دنبال نخواهد کرد. آن بردبری مدیر عامل شرکت AXPC که نشان دهنده بالا 25 مستقل تولید کنندگان نفت و گاز در آمریکا در بیانیه ای گفت که شیل تولید کنندگان مایل بودند به “کار کردن با ملت ما رهبران در یک راه حل” است که تضمین می کند کم هزینه و انرژی است. “ما معتقدیم که در نظام بازار آزاد و حمایت از سیاست هایی که از یک سطح میدان بازی به آدرس ژئوپولیتیک دستکاری بازار” بردبری گفت. بردبری بعد گفت: در یک مصاحبه پیگیری است که “ما نه به دنبال نخواهد کرد.”

وزارت انرژی روز سه شنبه به تعویق افتاد آغاز فروش از ذخیره نفت استراتژیک که می رانده اند قیمت نفت پایین بیشتر است. اگر چه ذخیره یک بار برگزار می شود 727 میلیون بشکه کنگره با تصویب قانونی که نیاز دولت به فروش قطعات ذخیره در فواصل منظم برای کمک به پوشش کسری بودجه فدرال و پوشش هزینه های ذخیره و نگهداری و ارتقاء.

“داده های فعلی بازار نفت این است که زمان مناسب برای فروش” انرژی سخنگوی وزارت.

American Petroleum Institute اجرایی مایک Sommers گفت که “ما خوشحال شد که دولت تصمیم گرفت برای شروع یک فروش ذخیره نفت استراتژیک امروز. که ارسال کرده اند که واقعا بد بازار سیگنال.” رزرو است که در حال حاضر دارای 635 میلیون بشکه باید برگزار شود “به صورت شديد و اختلال در عرضه,” Sommers گفت.

صحبت در نهم سالانه شیل بینش کنفرانس در پیتسبورگ در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تولید شیل است “صرفه جویی در انرژی تولید میلیون ها دلار در انطباق هزینه ها در حالی که حفظ استرلینگ استانداردهای زیست محیطی.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از داخلی شیل صنعت: “ما مجموعه ای از رونق اقتصادی واقعا تاریخی نسبت آوردن رفاه به شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر امریکا است.”

رونق در ایالات متحده تولید بیش از دهه گذشته در ایالات متحده شیل یک لایه از روغن تحمل سنگ که شکسته منتشر شده از نفت یا گاز طبیعی بود که قفل شده بود. بر خلاف سنتی مخازن که در جریان سال ها و یا دهه شیل چاه تولید بیشتر نفت یا گاز در 18 تا 24 ماه نیاز به ثابت حفاری های جدید.

خدمات مودی سرمایه گذار گزارش می دهد که نفت و گاز, شرکت 40 میلیارد دلار بدهی در آینده با توجه به این سال است. با توجه به این بخش را لرزان چشم انداز سرمایه گذاران شده اند و تمایلی به قرار دادن پول بیشتر به این صنعت است.

کاهش تقاضا مربوط به covid-19 اپیدمی شده قرار داده و فشار بر قیمت نفت است. هفته گذشته عربستان سعودی سخت تحت فشار قرار دادند برای یک کاهش در مقدار تولید نفت توسط اوپک سازمان ملل و کسانی که مانند روسیه هستند که هم تراز با کشورهای عضو اوپک است. اما روسیه خودداری کردند و عربستان سعودی پس از آن تبدیل 180 درجه و اعلام کرد افزایش شدید تولید در نظر گرفته شده برای درایو قیمت پایین. نفت کاهش یافت و به حدود 30 دلار در هر بشکه دوشنبه اما تا حدودی بهبود شنبه. در روز سه شنبه پادشاهی گفت: این امر شروع به تولید 12 میلیون بشکه در روز شروع 1 آوریل تا بیش از 2 میلیون بشکه از سطح فعلی.

نفت روسیه گفت: مقامات آنها را دیدم هیچ نقطه برش تولید اگر برنده اصلی خواهد بود آمریکا شیل تولید کنندگان.

اما برای کمک به تولید کنندگان نفت و گاز ممکن است به لحاظ سیاسی دشوار آسانسور برای دولت در بخشی به دلیل آنها مواجه تضعیف قیمت حتی قبل از coronavirus شیوع برخی از کارشناسان گفت. این ممکن است سخت به مرتب کردن بر اساس است که بخش های مستحق کمک به coronavirus خطرات غوطه وری کل اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی است.

“این دشوار است که وقتی دولت ها به صورت انتخابی هدف فردی صنایع گفت:” کریس Rupkey اقتصاددان ارشد در MUFG اتحادیه بانک. “وجود دارد و رفتن به مقاومت مواجه در آن به دلیل آن سیاسی است و ممکن است وابسته به دولت و مخاطبین و مردم آن می داند.”

برخی از اقتصاددانان نیز در مخالفت با ارائه کمک به شرکت ها به جای اطمینان از آن می رود به کارگران ضربه توسط یک رکود. اقتصاددانان لیبرال مانند سابق دولت اوباما رسمی جیسون فورمن اند گفت: دولت باید با ارائه یک تخفیف مالیاتی می رود که به میلیون ها نفر از کارگران است.

“ما در میان یک بحران که در آن مردم به معنای واقعی کلمه نیاز به جست و خیز کار می کنند و ممکن است از دست حقوق و یا در صورت بدهی های پزشکی” از آنجا که از کروناویروس گفت: Robert Hockett استاد در دانشگاه کرنل است که توصیه سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.) و الیزابت وارن (D-جرم.) در سیاست های اقتصادی. “این ایده را به کمک شیل شرکت ها در حال حاضر است مانند چیزی از یک طنز یا یک فیلم بد است. آن را پوچ است.”

حتی برخی از لیبرال ها پیشنهاد آنها ممکن است قادر به حمایت از این ایده است. جارد برنشتاین که در خدمت به عنوان یک مشاور اقتصادی رئیس جمهوری جو بایدن گفت: دولت اوباما در لبه پنجره رساند تا بسیاری از شرکت ها با وام های کم بهره در طول بحران مالی 2008 و گفت: این یک ایده ممکن است حس را.

“من هیچ مشکلی با کمک شرکت های احاطه شده توسط چه خبر است, به خصوص کسانی که مصرف تیز جریان نقدی ضربه” برنشتاین گفت. “من فقط ترجیح می دهند برای انجام یک وام تضمینی به جای پول نقد انتقال نجات روند ما با وال استریت.”

جاش Dawsey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de