کاخ سفید دعوت بالای مدیران وال استریت به ملاقات میان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus

کاخ سفید دستور کار جلسه و لیست خود را از دعوت مدیران وال استریت نمی تواند آموخته شود.

کاخ سفید چهره بسیار زیاد فشار برای بازگرداندن اعتماد به نفس در اقتصاد ایالات متحده در میان یکی از بدترین روز در وال استریت پس از رکود بزرگ. رئیس جمهور تهمت و ارشد مشاوران اقتصادی وعده داده اند سریع اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن اما پیش بینی های خوش بینانه تا کنون ثابت کرده اند که اشتباه است.

روز دوشنبه کاخ سفید و مشاوران و آماده برای ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن گزینه ها برای پاسخ به, اقتصادی, خرید اینترنتی به عنوان رییس جمهور در بازگشت از فلوریدا. این ایده ها شامل گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و ارائه پول نقد برای کمک به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر رکود به گفته یکی از مقامات ارشد دولت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات.

یک مقام رسمی در یکی از بانک های دعوت شده گفت: آن به طور گسترده ای انتظار می رود که کاخ سفید دعوت رفت به مدیران اجرائی از آنچه شناخته شده به عنوان “جهانی سیستمیک مهم موسسات مالی” به عنوان شناخته شده G-SIFIs. این megabanks یکی از بزرگترین موسسات مالی در ایالات متحده شامل جی پی مورگان چیس بانک مرکزی آمریکا مورگان استنلی و گلدمن ساکس. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به آزادانه بحث در مورد رویداد خصوصی.

قیمت سهام بسیاری از این شرکت های, در میان دیگران, را ضربه سخت شده بیش از دو هفته گذشته. جی پی مورگان مدیر عامل جیمی Dimon که به تازگی عمل جراحی قلب است که می رود از دست در این جلسه یک سخنگوی این شرکت گفت.

در طول رکود این نرخ به طور پیش فرض بر روی کارت های اعتباری و وام های مسکن و سایر محصولات مالی می تواند افزایش یابد اگر مصرف کنندگان از دست دادن شغل خود و یا دسترسی به درآمد.

در طول رکود بزرگ, مقامات دولتی سعی در فشار بانک ها برای مذاکره با وام و دوباره وام به جای ارسال بدهی خود را به آژانس های مجموعه است.

سخنران برای چند عمده وال استریت بانک ها کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>