کاخ سفید ایران در بی نظمی بیش از coronavirus هزینه های طرح به عنوان الحاقی در انقضای کمک های اضطراری

مسائل پیچیده دیگر قانونگذاران جمهوری خواه ظاهر میگردند در مورد رشد حجم از هزینه های لایحه منجر به مجادله که بیش از سیاست های حذف و هشدار داد که محاسبات غلط می تواند اجازه می دهد تا دموکرات ها برای به دست گرفتن کنترل کاخ سفید و سنا در ماه نوامبر.

“آنچه در جهنم هستند که ما انجام می دهند” تد کروز سناتور. (R-Tex.) خواسته همکارانش در ناهار با مقامات کاخ سفید با توجه به چندین شرکت کنندگان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث و تبادل. کروز بود و خشم در فشار میان همکاران خود به افزایش هزینه های سطوح.

کل فرآیند در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به نشت به اوت چیزی کاخ سفید و دموکرات کنگره امیدوار بود برای جلوگیری از, چرا که آن را بیش از 20 میلیون آمریکایی از دست خواهد داد اضطراری بیکاری در زمانی که آنها به پایان رسید در پایان این ماه است. آنها را نقشه برداری از یک طرح برای آنچه که اتفاق می افتد به این افراد به این بیماری همه گیر را آشفتگی همچنان به وزن در اقتصاد ایالات متحده.

بخشی از مشکل ناشی از کاخ سفید شکست برای رفتن به گفتگو با یک استراتژی از پیش تعیین شده و یا یک لیست از پیشنهادات است که آنها می دانستند اوباما و قانونگذاران تجمع پشت سر گذاشت. این پیش بینی غلط ایجاد فوری مشکلات. خواسته های متعدد در کاخ سفید سعی کرده بود به تدوین بیش از آخر هفته پاک بودند و در عرض چند ساعت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز دوشنبه گفت که هدف این بود برای نگه داشتن هزینه های لایحه حدود $1 تریلیون اما روز سه شنبه او را به حال خود رها شده است. مقامات کاخ سفید نیز نشان داد که آنها دیگر نمی خواهد فشار برای کاهش به تست و CDC. و پس از یک رگبار انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات تقاضای مقامات کاخ سفید تلاش و کوشش به مطبوعات مهم است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به صرف آنچه که ما نیاز به صرف و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما صرف نیست بیشتر از آن” Mnuchin گفت.

دموکرات ها با اشاره انگشتان دست در جمهوریخواه اختلافات و گفت: کاخ سفید و اوباما با رهبران بودند آمادگی برای رسیدگی به این کشور نصب اقتصادی و بهداشت و درمان چالش های. خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون دلار هزینه در لایحه ممکن است که ارسال خواهد دور دیگری از محرک چک ارائه پول بیشتر به استانها و کمک به بیمارستان, در میان چیزهای دیگر اما کاخ سفید قول داده است برای جلوگیری از آن.

“جمهوری خواهان در بی نظمی کامل,” رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) گفت. “کاملا بی کفایت. کاملا بهم ریخته است. کاملا در حال جنگ با یکدیگر است.”

در تلاش برای پل تفاوت Mnuchin کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow ملاقات با جمهوری خواهان مجلس سنا بیش از ناهار. اما که منجر به پیشرفت کمی به عنوان خواهان روشن ساخته به Mnuchin و مراتع است که آنها نه در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر حقوق و دستمزد کاهش مالیات و یا پیشتر بودجه برای coronavirus آزمون و CDC.

جمهوری خواهان به نظر می رسد با جذب شدن به سوی یک پیشنهاد در مورد چه باید بکنید در مورد انقضای مزایای بیکاری ، در ماه مارس در کنگره تصویب اضافی $600 هفتگی سود از طریق پایان ماه ژوئیه برای بیکاران آمریکایی است.

دموکرات ها پیشنهاد گسترش آن منافع از طریق ژانویه اما کاخ سفید و برخی از جمهوری خواهان در حال حاضر می خواهم به قطع مزایای به حدود 200 دلار در هر هفته. دموکرات نیست و توافق به این ،

جمهوریخواهان قادر به پیدا کردن یک زمان سخت پیدا کردن اجماع در بسیاری از مسائل دیگر. Mnuchin روز دوشنبه اصرار داشتند مالیات بر حقوق و دستمزد ایده در این لایحه اما او حتی نمی آن را در طول ناهار به عنوان مخالفان snowballed دو نفر در جریان این تعامل گفت.

“ما نمی رسید یک نتیجه گیری در هر چیزی” سناتور. جان Neely کندی (R-لا.) گفت: زمانی که ناهار به پایان رسید.

مراتع اذعان به نارضایتی گفتن خبرنگاران “به خوبی به عنوان شما می توانید تصور کنید هر زمان که شما در مجلس سنا جمهوریخواهان وجود دارد, شما باید تعدادی از افکار مختلف در آنچه که باید و یا نباید رخ دهد.”

زمینه سردرگمی دلاری بسته محرک هستند تنش میان تهمت مقامات دولت در مورد اولویت های خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که نمایندگی در کاپیتول هیل توسط Mnuchin و مراتع پشت سر هم که نیست میانجیگری یک معامله به طور مشترک با کنگره قبل از. مغلوب ساختن پیشی جستن است برای ماه ها به بخش خصوصی نگران است که Mnuchin خود رئیس مذاکره با حزب دموکرات بود و دور دادن بیش از حد به مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) پیشرو محافظه کار مجلس برای فشار به مراتع به یک نقش فعال تر در این دور از مذاکرات. قبل از پیوستن به کاخ سفید مراتع بود که کنگره و رهبر حزب محافظه کار خانه آزادی حزبی. Mnuchin در ضمن دارای یک پس زمینه به عنوان یک بانکدار و یک هالیوود تولید با چند روابط محافظه کار جنبش است.

در روز سه شنبه مراتع نشسته به سمت عقب از اتاق و معوق به Mnuchin او به عنوان رهبری مکالمه با اوباما و با توجه به دو نفر آگاه از این نشست صحبت کرد که در گمنامی به اشتراک گذاری مکالمات خصوصی. Mnuchin در مورد اهمیت ارسال دور دیگری از محرک چک و ارائه پول بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه.

Mnuchin نیز به خبرنگاران گفت: این مهم برای نمایندگان مجلس برای رسیدن به یک توافق قبل از این مکمل افزایش مزایای بیکاری اجرا می شود و با پایان این ماه. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن همواره bashed که سود را افزایش دهد چرا که آنها فکر می کنم آن را می سازد آن را بیشتر سودآور برای کارگران به ماندن خانه از دوباره وارد بازار کار اما Mnuchin با تاکید بر اهمیت ارائه برخی از کوسن های مالی برای بیکاری.

“هدف ما این است که سعی کنید برای به دست آوردن چیزی انجام می شود قبل از افزایش بیمه بیکاری منقضی می شود. وجود دارد بسیاری از مردم که هنوز از کار” Mnuchin گفت. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) به خبرنگاران گفت: هر چند که آن را بسیار بعید است که یک معامله خواهد بود رسیده و تا پایان هفته آینده, خنده و گفت: هیچ وقتی پرسیده شد که آیا ممکن بود.

یک منطقه کاخ سفید به نظر می رسد به تغییر موقعیت آن در این بود که آیا شامل پول بیشتر برای coronavirus تست. بیش از آخر هفته در کاخ سفید تا به حال مخالف پول جدید برای تست اما جمهوری خواهان مجلس سنا تحت فشار قرار دادند. روز سه شنبه کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت: به دنبال “هدفمند” پول برای تست و گفت که “ما در حال حاضر به قرار دادن پول به صورت هدفمند تست است که حس می کند نه فقط با ریختن پول به یک گلدان که شامل 10 میلیارد دلار.”

این برنامه ها تنها بخشی از آنچه که دولت و مجلس نمایندگان آمریکا پیش بینی کرده بود به عنوان یک $1 تریلیون دلار بسته است که به احتمال زیاد آخرین عمده coronavirus امداد لایحه قبل از انتخابات. اما برچسب قیمت به نظر می رسد در حال رشد است.

جمهوری خواهان زیادی را صرف از گذشته چند روز درگیری مسلحانه بر سر نحوه رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای یک طرح کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد. Mnuchin و مراتع بودند ملاقات با خیلی مقاومت به ایده در سنا توافق ناهار جمعه که Mnuchin نمی سعی کنید برای متقاعد کردن کسی به تجدید نظر چندین شرکت کنندگان گفت.

او همچنین مواجه با چندین شکایت در مورد اندازه نوظهور بسته با برخی از نمایندگان مجلس بود که رای دادند برای $2 تریلیون مراقبت عمل در ماه مارس گفت: آنها نمی تواند حمایت از بسته جدید اگر آن را بیش از $1 تریلیون.

کمیته مالی سنا رئیس Charles E. Grassley (R-Iowa) استدلال در برابر مالیات حقوق و دستمزد, برش, ساخت مورد که هیچ رای دهندگان خواهد متوجه کاهش مالیات و که او در شک و تردید است که این تغییر سیاست حتی می تواند اجرا شود قبل از اکتبر.

سیاست های انتخاباتی نیز با در نظر گرفتن در ناهار. سناتور. ایسنا-ارک.) خواست دیگر اوباما به توجه به آنچه که جمهوری خواهان در رقابت انتخاب مجدد مناقصه شنوایی هستند بر روی زمین از رای دهندگان و او در این مورد که اگر ایران از دست می دهد اکثریت دموکرات ها در کنترل را پیاده سازی سیاست هایی است که بسیار کم هزینه تر به بدهی های ملی است. بنابراین صرف کمی پول بیشتر در حال حاضر در نجات لایحه که کمک های جمهوری خواهان در مسابقات خواهد بود ارزان تر در دراز مدت او استدلال کرد. پنبه نیز برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر است اما در نظر گرفته نمی شود در یک مسابقه رقابتی.

پنبه دیدگاه به نظر می رسد برخورد با این کروز که به شدت هشدار داد در برابر صرف پول بیش از حد در بسته و گفت: این می تواند منجر به یک شورش در میان رای دهندگان محافظه کار در ماه نوامبر.

کروز گفت: ایران باید با تمرکز بر امن راه اندازی مجدد اقتصاد است. او گفت: اگر اقتصاد توقیف در ماه نوامبر دموکرات ها برنده خواهد شد هر دو در کاخ سفید و سنا و سناتور جمهوریخواه که معمولا در دیدار مزین منسفیلد اتاق در کنگره را “ملاقات در یک مقدار کوچکتر اتاق ناهار” در سال آینده.

مک کانل را با ارائه برخی جزئیات از آنچه که او امیدوار خواهد بود نهایی ایران بسته است. او گفت: این امر شامل $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس دیگر دور از بودجه برای چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک بیشتر محرک چک به فردی آمریکایی مشوق برای استخدام و حفظ کارگران و بازپرداخت برای کسب و کار برای ایجاد اقدامات ایمنی.

“آمریکا بازار کار نیاز به یک شات از آدرنالین” مک کانل گفت. “گزارش لیزری متمرکز شدن کارگران آمریکایی شغل خود را به عقب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تصویب چهار قوانینی که ارائه شده نزدیک به 3 تریلیون دلار در جدید کاهش مالیات و هزینه سعی کنید برای کمک به اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی حرکت coronavirus بیماری همه گیر. اقتصاد همچنان ضعیف اما با نرخ بیکاری 11.1 درصد و میلیون ها نفر از مردم جمع آوری مزایای بیکاری. قانونگذاران در حال تقسیم بیش از آنچه به انجام بعدی. زمانی که او به عنوان یک جلسه با سنا تصاحب مراتع خواسته شده بود در مورد بالاترین قیمت آنها می تواند به توافق برسند.

“بدیهی است که همه به نظر می رسد در یک تریلیون دلار طرح محرک اقتصادی به عنوان هدف است که باید به سناتورها و خانه” مراتع گفت. “این رفتن به یک مجلس سنا و مجلس-رهبری روند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im