هزاران نفر از سنتی کسب و کارهای کوچک قادر به دریافت کمک های مالی از برنامه قبل از آن خشک زد. به عنوان کنگره و کاخ سفید در نزدیکی یک معامله برای اضافه کردن اضافی $310 میلیارد به برنامه و برخی از آنها خواستار اضافی برای نظارت و تغییر حکومت برای جلوگیری از زنجیره های بزرگتر از پذیرش هر گونه پول بیشتر.

اموزش کریس استیک یک زنجیره است که 150 مکان است و به ارزش 250 میلیون دلار گزارش شده دریافت 20 میلیون دلار در کمک های مالی از کسب و کار کوچک بخشی از نجات به نام قانون چک حفاظت از برنامه. این Potbelly زنجیره ای از ساندویچ مغازه ها که دارای بیش از 400 مکان و ارزش 89 میلیون دلار گزارش شده دریافت 10 میلیون دلار در هفته گذشته.

Shake Shack, a $1.6 میلیارد برگر و سیب زمینی سرخ کرده های زنجیره ای در شهر نیویورک بر اساس دریافت 10 میلیون دلار. پس از شکایت از کسب و کار کوچک طرفداران پس از صندوق رفت و خشک و بنیانگذار شرکت دنی مایر و اجرایی سفت Garutti یکشنبه شب اعلام کرد که آنها بازگشت به پول است.

آنها گفت که آنها تا به حال هیچ ایده که برنامه را اجرا از پول به سرعت و که آنها را درک و بیداد.

“اواخر هفته گذشته اعلام شد که بودجه برای PPP خسته شده بود کسب و کار در سراسر کشور شد و طبعا در آغوش” دو نوشت: در نامه نوشته شده آنلاین. “اگر این قانون نوشته شده بود برای کسب و کارهای کوچک چگونه ممکن است که بسیاری از رستوران های مستقل که کارکنان مورد نیاز فقط به عنوان کمک بسیار قادر به دریافت کمک های مالی?”

“ما در حال حاضر می دانیم که فاز اول PPP با کمبود بودجه روبرو شد و بسیاری از کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر بدست نمی هر گونه کمک.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که سعی در دفاع از برنامه, در روزهای اخیر در توییتر نوشت که او “خوشحالم که” زاینده رود بازگشت به پول است.

در کل بیش از 70 داد و ستد عمومی شرکت گزارش کرده اند دریافت پول از این برنامه با توجه به براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) به شدت به انتقاد از این برنامه گفت: “شرکت هایی که در حال صدمه در تمام توسط coronavirus بحران باید توانایی دریافت مالیات دهندگان بودجه وام های که می تواند بخشیده شود.”

“من نگران هستم که بسیاری از کسب و کار با هزاران نفر از کارکنان را در بر داشت نقاط ضعف را به واجد شرایط برای این وام به کسب و کارهای کوچک” اسکات گفت. “متاسفانه وقتی که می آید به PPP میلیون دلار در حال تلف شدن است.

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), رئیس کمیته نظارت بر کسب و کارهای کوچک خطاب انتقاد صبح روز دوشنبه در سی ان ان گفته است که هتل ها و رستوران ها برخی از اولین و سخت ترین آمار شرکت ها و بسیاری از مکان های متعلق به واقعی کسب و کارهای کوچک و یا افراد است.

اما او گفت که “برخی از افراد مورد تایید برخی از شرکت ها که به اعتقاد من باید شده اند و حتی تحت قصد و که پایین می آید به فرآیند صدور گواهینامه و چگونه آنها تایید شده به سیستم.”

برخی از شرکت ها دریافت پول مشتریان از J. P. Morgan Chase, اضافه کردن سوخت به انتقاد که وال استریت بانک ها کمک کرده بود مشتریان خود را به دست آوردن مقدار زیادی. این بانک قرار دادن یک بیانیه روز شنبه گفت که این “افتخار به امن تر کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک از هر کس دیگری در صنعت” و این که 80 درصد از آن PPP وام شده اند برای کسب و کار با کمتر از 5 میلیون دلار در درآمد.

J. P. Morgan توضیح داد که شرکت های بزرگتر ممکن است در خدمت بیشتر به سرعت به دلیل آن بانکداری تجاری واحد که در خدمت مشتریان بزرگتر بود قادر به تکمیل “بسیاری از برنامه های کاربردی آن را دریافت کرد” در حالی که بسیاری از برنامه های کاربردی ریخت و در از سنتی کسب و کارهای کوچک.

PPP برنامه در نظر گرفته شده بود به نفع کارگران در کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی کارفرمایان با کمتر از 500 کارمند است که قادر به دست آوردن اعتبار در جای دیگر با توجه به قانون کسب و کار کوچک که به شکل پایه ای برای برنامه است.

اما پس از فشرده لابی رستوران و هتل و صنایع در طول هفته منتهی به عبور از مراقبت عمل کنگره اجازه جداگانه در شعب و مکان های به اعمال می شود به عنوان کسب و کار, حتی اگر آنها بخشی از یک ملی یا بین المللی و زنجیره ای.

در نتیجه چندین روت کریس مکان می تواند درخواست جداگانه اشخاص حتی اگر پدر و مادر خود شرکت مشغول به کار در مورد 5,740 مردم در پایان سال گذشته با توجه به براده. دیگر صنایع و طرفداران لابی در برابر وابستگی قوانین نیز از جمله سهام خصوصی میباشد.

هتل با سه چهارم از اتاق خود را خالی و نزدیک به 4 میلیون نفر از کار شده اند با استفاده از این برنامه است. فیلادلفیا Hersha مهمان نوازی اعتماد و شاهرخ مهمان نوازی اعتماد مریلند مبتنی بر صاحب 15 هتل در هشت متحده هفته گذشته گزارش که آنها تا به حال اعمال شده برای وام.

Mnuchin به نام PPP یک موفقیت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که برنامه ارائه بودجه به بیش از 1.6 میلیون کسب و کارهای کوچک در تمام 50 ایالت.

“اکثریت قریب به اتفاق این وام — 74 درصد از آنها بودند برای زیر $150,000 نشان دادن دسترسی این برنامه به حتی کوچکترین کسب و کارهای کوچک” Mnuchin گفت. او به سی ان ان جمعه که اضافی $300 میلیارد “باید به اندازه کافی برای رسیدن به تقریبا همه.”

مدیران در برخی از زنجیر که در دفاع از این قانون راه آن نوشته شده است گفت: اندازه شرکت مادر مسائل کمی از بسیاری از پول مورد نیاز است برای رفتن به کارگران به عنوان حداقل سه چهارم از هر وام مورد نیاز است برای رفتن به حقوق و دستمزد برای اینکه دولت به بخشش بدهی.

“کارکنان اهمیتی نمی دهند اگر ما بزرگ و یا ما یک کسب و کار کوچک. آنها فقط می خواهند کار خود را پشت” گفت: Jon E. Bortz بنیانگذار و مدیر اجرایی بتسدا مبتنی بر Pebblebrook هتل اعتماد و رئیس هیئت مدیره آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط صنعت را بالا لابی ، AHLA نیز استدلال کرد که صاحبان هتل باید به صرف سه چهارم از محرک بودجه در حقوق و دستمزد.

روت کریس یک steakhouse زنجیره ای مستقر در نیواورلئان به دنبال پول محرک به طوری که شرکت “قرار گرفته است برای خروج از این وضعیت قوی و دوام نهاد” آن را در بیانیه ای گفت به وال استریت ژورنال.

به عنوان برنامه از پول زد اما خروج هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک بدون پول به کارگران خود را پرداخت نقد نصب شده درباره برخی از وجوه رفتن به برندهای ملی است.

اولیه PPP برنامه “ناقص بود از بالا به پایین” گفت: فلوریدا صاحبان کسب و کار کوچک دانکن و ریتا مک دونالد-Korth. “این برنامه انجام می شود بسیار کوچک برای کمک به واقعی کسب و کارهای کوچک و به جای بهره مند است شرکت های بزرگ که با استفاده تابعه اشخاص به نفع نامتناسب و ناعادلانه.”

آنها به ایجاد یک طومار درخواست که این برنامه محدود به شرکت هایی با کمتر از 250 نفر از کارکنان و نیمی از آن باید محفوظ است برای کسانی که با 50 نفر یا کمتر است.

برخی از منتقدان اشاره می کنند که مدیران در بزرگتر زنجیر اغلب لذت بردن از چند میلیون دلار پرداخت غرامت سالانه بسته است. دیگر زنجیره ای مانند ماریوت و هیلتون, انتقاد شده است و برای تورم ارزش سهام خود را در سال های اخیر با به اشتراک گذاری buybacks و پرداخت سود سهام که در سمت چپ کمتر پول نقد در دست کارگران پرداخت پس از همه گیر رسید.

در نامه خود Shake Shack مدیران گفت: آنها در تلاش برای انجام بهترین آنها می توانند برای کارمندان خود تحت این قوانین ایجاد شده توسط دولت اما آنها اذعان کرد که دیگر کسب و کار می تواند استفاده از پول بیشتر از آنها می تواند.

“مردم ما را بهره مند از 10 میلیون دلار PPP وام اما ما خوش شانس در حال حاضر دسترسی به سرمایه است که دیگران ندارند. تا هر رستوران است که به آن نیاز دارد تا به حال این فرصت را به دریافت کمک های ما در حال بازگشت ما” آنها نوشت.

شفافیت کوچک هزینه های کسب و کار نیز تبدیل به برترین موضوع به عنوان قانون نیازی نیست مدیریت کسب و کار کوچک برای افشای دریافت کنندگان حتی فکر این سازمان به طور معمول افشا آدرس و مدیران از وام گیرندگان.

پیشرو دموکرات کنگره در حال فشار دادن برگ برنده دولت برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بودجه در حال توزیع شده است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر (D-n. y.) در کنار سناتور بن کاردین (D-Md.), جین شاهین (D-N. H.) و Ron Wyden (D-سنگ.), نوشت: به Mnuchin و اداره کسب و کار کوچک مدیر Jovita کررنزا جمعه پرسیدن که بودجه شود پر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را coronavirus جلسه روز شنبه که او امیدوار است برای رسیدن به یک توافق برای بودجه اضافی مدتی دوشنبه.

“من فکر می کنم ما در حال نزدیک شدن به یک معامله” او گفت:.

اریک ورنر کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات