کاخ سفید شناور زیادی کاهش مالیات شرکت ها برای شرکت هایی که اشتغال زایی در بازگشت از خارج از کشور

“شاید — این است که شاید — شاید نرخ مالیات شرکت از 21 درصد باید کاهش 50 درصد به حدود 10.5 درصد برای شرکت های که در حال آمدن به خانه” Kudlow گفت: فاکس کسب و کار شبکه است. “این چیزی است که به آن نگاه کند.”

مقامات کاخ سفید را آغاز کرده اند به طور جدی مطالعه این ایده اما هنوز منتشر پیشنهاد رسمی برای onshoring کاهش مالیات با توجه به یک فرد در ارتباط با مقامات کاخ سفید اعطا گمنامی به بحث در مورد موضوع داخلی. یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر.

دموکرات کنگره بلافاصله لعنتی ایده.

“در زمان بحران بهداشتی تولید شده توسط چند دولت شکست سختی را توجیه می کند یکی دیگر از ثروت باد آورده برای آن در بالا” گفت: Rep. لوید Doggett (D-Tex.), عضو خانه راه و وسیله کمیته در بیانیه ای.

Kudlow پیشنهاد می آید که آمریکا با فشار یک از 3 تریلیون بسته محرک اقتصادی که جعل یک رویکرد متفاوت برای پرداختن به بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس هل دادن هزینه های اضافی مانند $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی و دور دیگری از محرک چک برای خانواده های آمریکایی.

قانونگذاران از هر دو طرف باید ramped تا بحث از چگونه برای بازگرداندن ایالات متحده عرضه زنجیره ای از چین به خصوص به عنوان ویروس در معرض محدودیت های تولید داخلی و وابستگی خارجی تولید انتقادی تجهیزات پزشکی.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) پیشنهاد دادن کم بهره فدرال وام به شرکت هایی که خشکی شغل خود را در این سال در پاسخ به “زنجیره تامین جهانی انجام دهند.” بزرگ گروه دو حزبی از قانونگذاران از جمله سنسور. مارکو روبیو (R-Fla.), الیزابت وارن (D-جرم.), و کریس مورفی (D-Conn.), در ماه مارس پرده برداری از اقدامات برای جلوگیری از “آسیب پذیری بحرانی” در امریکا پزشکی زنجیره تامین, درخواست دولت فدرال برای تقویت “خرید آمریکا” مقررات مربوط به ایجاد یک بازار داخلی-تولید محصولات بهداشتی.

یک پیشنهاد اجرایی به منظور نیاز به آژانس های فدرال برای خرید, ایالات متحده آمریکا-تولید لوازم پزشکی, لمس کردن یک بحث شدید در کاخ سفید با برخی از مقامات ارشد دولت مقامات استدلال می تواند نتیجه معکوس چین باید تلافی از لحاظ اقتصادی یا خودداری بحرانی دنده محافظ این است که در حال حاضر در حال عرضه است.

“ما نمی توانیم تکیه به عنوان گسترده به عنوان ما در گذشته با توجه به خارج از کشور از جمله چین” Kudlow روز جمعه گفت. “این هنوز هم باید پاسخگو باشند.”

برخی از اقتصاددانان panned Kudlow ایده و گفت: این نشان دهنده سادگی برای شرکت های بزرگ در زمانی که دولت تمرکز باید بر روی حاوی ویروس و کمک به کسب و کارهای کوچک بودن خرد رکود. درآمدهای مالیاتی در حال حاضر کاهش یافت به عنوان اقتصاد است قرارداد به شدت به این سال است.

“این مسخره است. شرکت های در حال حرکت زنجیره تامین خود را از چین است نه بحران به آدرس هنگامی که 30 میلیون نفر بیکار هستند” گفت: آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork. “این یک حواس پرتی در بهترین حالت می تواند مخرب در بدترین حالت.”

Kudlow پیشنهاد “مانند تلاش برای پیوند با عرضه Reaganism بر روی محافظه کار پوپولیسم” گفت: Sammuel Hammond, یک کارشناس سیاست در Niskanen مرکز یک مرکز-راست فکر می کنم تانک. “کاهش نرخ مالیات شرکت احتمالا نمی خواهد کافی برای ساخت یک کاملا جدید کارخانه در درون ما مرزها.”

کنگره جمهوری خواهان شده اند eyeing قابل توجهی کاهش مالیات و یک “مسئولیت محافظت” برای کسب و کار به عنوان بخشی از یک گسترده تر در مقابله با دموکرات ها ، آینده مذاکرات از آنها هنوز آغاز نشده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و خواستار حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای کارگران هر چند که ایده دریافت کرده سرد پذیرش از کنگره خواهان. مقامات کاخ سفید نیز فشار کاهش سود سرمایه مالیات پرداخت شده توسط سرمایه گذاران در حال گسترش کسر برای وعده های غذایی و هزینه; و گسترش کسر برای سرمایه گذاری های جدید به عنوان بخشی از خواسته های خود را برای بعد از بسته محرک.

در خود قانون دموکرات ها در حال رفتن در یک مسیر متفاوت در مالیات است. قوانین خود را به طور موقت لغو $10,000 کلاه ایالتی و محلی کسر مالیات (نمک) ایجاد شده توسط 2017 جمهوری خواه قانون مالیات; گسترش معافیت های مالیاتی برای کارگران کم درآمد و خانواده ها با کودکان; افزایش کسر که معلمان و اولین پاسخ دهندگان می تواند برای هزینه های خاص و گسترش حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی – در میان دیگر تغییرات است.

تشکر. کوین بردی (R-تگزاس) بالا جمهوریخواه در خانه راه و وسیله کمیته گفت: در اوایل این هفته قانونگذاران eyeing تعدادی از طرح های پیشنهادی از جمله “بازگشت به کار پاداش” برای کمک به کسب و کار و از بین بردن درآمد مجازات در سالمندان است. بردی گفت: قانونگذاران را توسعه داده اند یک پیشنهاد “برای کاخ سفید” برای کمک به کسب و کار تسویه کردن با یک اعتبار مالیاتی هزینه محافظ دنده و سایر هزینه های مربوط به ایجاد یک سالم و امن محل کار.

بردی نیز گفت: آنها نیز چشم دوخته اند هدفمند مالیاتی تشویقی برای تشویق ایجاد خطوط تولید در ایالات متحده برای دارو و بحرانی منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>