کاخ سفید اقتصاددانان پیش بینی رشد نمی رسید مغلوب ساختن پیشی جستن 3 درصد هدف مگر اینکه تغییرات بزرگ رخ می دهد

در گزارش اقتصادی سالانه رئیس جمهور منتشر شده در پنج شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن شورای مشاوران اقتصادی پیش بینی کرد که اگر رئیس جمهور و کنگره را بیشتر تغییر سیاست های اقتصاد ایالات متحده رشد داشته 2.4 درصد سالیانه در این سال و در 2.3 درصد سرعت در 2021. این نوع از رشد خوبی زیر چه تهمت وعده داده شده و شبیه به آنچه رخ داده است تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

گزارش آخرین اذعان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که اقتصاد بعید است که به رشد 3 درصد و یا سریع تر یک گل مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال برای رسیدن به ریاست جمهوری خود. اقتصاد رشد 2.3 درصد در سال گذشته 2.9 درصد در سال 2018 و 2.4 درصد در سال 2017, با توجه به وزارت بازرگانی. مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی کاهش مالیات و افزایش مخارج فدرال برداشته رشد در سال 2018 اما پس از تعدیل به خصوص پس از تشدید تجارت خود جنگ. رهبران کسب و کار بودند spooked با مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه تعرفه کالا از چین و کشورهای دیگر و به عقب کشیده به شدت در سرمایه گذاری در کارخانه ها و تجهیزات ایجاد یک کشیدن بر رشد.

برای رسیدن به رشد سریع تر تهمت شورای مشاوران اقتصادی می گوید وجود دارد که نیاز به بیشتر زدایی مهاجرت اصلاحات عبور از زیرساخت های طرح بیشتر تجارت, تخفیف, انگیزه هایی برای بیشتر آمریکایی ها کار و دائمی کاهش مالیات برای خانواده های آمریکایی (که کاهش مالیات شرکت ها که خواهان تصویب در پایان سال 2017 دائمی هستند اما فرد کاهش مالیات را در مجموعه ای به پایان می رسد پس از سال 2025). بسیاری از این تغییر سیاست نیاز به کنگره کمک یک سناریو بعید است تا زمانی که دموکرات ها کنترل حداقل یک اتاق.

هنوز رشد در حدود 2 درصد است به احتمال زیاد به اندازه کافی برای نگه داشتن اقتصاد سالم و حفظ کسب و کار به طور پیوسته با اضافه کردن شغل در هر ماه است. گلدمن ساکس پیش بینی کرد که نرخ بیکاری را در پاییز سال جاری به 3.25 درصد سطح دیده نمی شود در بیش از 65 سال است. اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می گویند این بهترین اقتصاد از اواخر 1990s. مستقل رای دهندگان و کمتر مرفه رای دهندگان به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به اقتصاد نمرات بالا که باید کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد.

“رشد شتاب پس از انتخابات در سال 2016 بیش از هفت سال به ریکاوری. این شتاب رخ داده است با وجود سیاست های پولی گفت:” توماس Philipson سر اقدام از مغلوب ساختن پیشی جستن شورای مشاوران اقتصادی.

کاخ سفید بارها متهم فدرال رزرو از صدمه زدن به رشد اگر چه بسیاری از اقتصاددانان می گویند بانک مرکزی کاهش نرخ بهره در سال گذشته کمک به جلوگیری از عمده رکود.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات کاخ سفید استدلال کرد که سریع تر رشد دیده می شود در سال 2018 به طول خواهد انجامید اما بسیاری از مستقل پیش بینی مشخص می شود آن را به عنوان موقت قند بالا از تمام اقدامات محرک اقتصادی. کاخ سفید نیز پیش بینی رونق در کسب و کار سرمایه گذاری پس از کاهش مالیات در اما است که محقق نمی شود. سرمایه گذاری کسب و کار خارج از خانه و ساختمان کاهش برای بسیاری از سال گذشته است.

“در ابتدا ما شاهد موج عظیمی در سرمایه گذاری. هنگامی که ما یک مذاکره دوباره از موافقت نامه های تجاری ما شاهد عدم اطمینان در بازار و سرمایه گذاری در زمان ضربه” Philipson گفت.

Philipson پیش بینی یک جهش در کسب و کار سرمایه گذاری در این سال, اما به احتمال زیاد است که به لولا در تجارت و سیاست و بهتر رشد جهانی. در سال گذشته به ارمغان آورد و کمترین رشد اقتصاد جهانی از رکود اقتصادی یکی دیگر از عوامل ساخت کسب و کار رهبران عصبی است. بسیاری از بانک های بزرگ پیش بینی ارتجاعی این سال, اما رمان کروناویروس که باعث قابل توجهی کشیدن در اقتصاد چین است که با ریختن بیش از کشورها از جمله ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور.

این آخرین کاخ سفید پیش بینی های اقتصادی به حساب نمی تاثیر coronavirus. Philipson و تهمت مشاور لری Kudlow همچنان به فکر می کنم که اقتصاد ایالات متحده را تجربه تنها متوسط تاثیر — حدود 0.2 درصد از coronavirus در سه ماهه اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>