“ناوارو صحبت می کند برای ناوارو” یک مقام ارشد دولت رسمی گفت. یکی دیگر از مقامات ارشد دولت رسمی افزود: “پیتر رفت rogue.” مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به صراحت بحث داخلی پویایی است.

اما در یک مصاحبه ناوارو گفت که تهمت مقامات که در مخالفت با این سیاست ها نباید کار را برای رئیس جمهور.

“اگر کسی در این دولت مخالف است که برای خرید ‘آمریکا’ و یا تقویت تولید داخلی پایه آنها در اشتباه دولت,” او گفت:.

مبهوت واکنش به ناوارو اخیر دیدگاه توسط همسالان خود را برجسته گسترش کاخ سفید شکاف بیش نحوه رسیدگی شکننده بهبود اقتصادی در این تابستان.

تعدادی از مشاوران می خواهید به تجدید نظر مقدار بسیار زیادی از هزینه های است که آنها در حال پمپاژ به اقتصاد اما آنها با خواسته های رو به رشد از اقتصاددانان و فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول به صرف بیشتر برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است. رئیس جمهور تهمت و ارشد مشاوران اقتصادی باید گفت آنها می خواهند به تصویب محرک قانون اما بیش از مانورهای رندانه است که بسته به شدت به عنوان رقبای ایدئولوژیک در درون دولت با یکدیگر رقابت به شکل آن است.

ناوارو را فشار می آید در زمانی که وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که رهبری دولت را در مذاکرات با کنگره چالش ها از جمهوری خواهان در کنگره و در داخل دولت. تعدادی از قانونگذاران جمهوریخواه می خواهید معاون رئیس جمهور پنس یا رئیس ستاد علامت مراتع به فرض یک نقش بزرگتر در dealmaking روند با توجه به سه نفر آگاه از پویایی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مسائل داخلی.

نمایندگان مجلس شکایت کرده اند که هزینه های صورتحساب که Mnuchin میانجیگری کرده است با مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) شده است بیش از حد سخاوتمندانه به دموکرات ها و اجازه صرف و سیاست دیگر تغییراتی که در اجرای مقابله با ایران اولویت است.

متفاوت کاخ سفید برنامه های به طور فزاینده ریخته به عنوان مقامات دولت را مغایر با یکدیگر در مورد چگونه به مقابله با جدید محرک اقتصادی صورتحساب. در این نقطه وجود ندارد بتن کاخ سفید پیشنهاد در بخشی به دلیل های مختلف اقتصادی مشاوران نگه داشتن شناور های مختلف و در زمان های متضاد — ایده های.

اقتصاد در حال نشان دادن نشانه هایی از دوره نقاهت بعد از اعماق مارس را از نو سنگر سازی اما سریع دوباره بجای اول برگشتن است و در نتیجه بخشی از عظیم حمایت دولت مجاز توسط کنگره و فدرال رزرو. برخی از آن شده است و یا به زودی منقضی خواهد شد. چپ بی قراری آیا دولت مواضع در طیف گسترده ای از مهم سیاست سوالات رو ملی بهبود اقتصادی رفتن به جلو.

کاخ سفید رسیده است تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا آن را پشتیبانی زیرساخت های بسته; کمک به دولت های ایالتی و محلی; دور دیگری از 1200 دلار محرک چک; به تأخیر انداختن تشکیل پرونده مالیاتی مهلت فراتر از ژوئیه 15; و ثابت به آینده انقضای اضافی مزایای بیکاری در میان مسائل دیگر. اگر چه روشن است که تهمت مشتاق به تصویب مالیات حقوق و دستمزد, برش, برش به مالیات بر سود سرمایه و کسر برای رستوران و سرگرمی, صنایع, دولت است و نه حاوی بتن پیشنهاد و این ایده ها را تا حد زیادی شده است را رد کرد و توسط کنگره قانونگذاران.

کاخ سفید قادر به تایید صحت ناوارو ادعا می کنند که دولت به دنبال 2 تریلیون دلار محرک.

“رئیس جمهور تحت رهبری بزرگترین گشت در تاریخ آمریکا در حال حاضر آغاز شده به عنوان مثال ممکن است شغل اعداد و افزایش اخیر در خرده فروشی اعتماد به نفس” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های کاهش مالیات زدایی متقابل تجارت و استقلال انرژی ساخته شده است یک اقتصاد پررونق یک بار و آنها را به انجام این کار دوباره.”

بودجه کارشناسان می گویند که آن را غیر معمول است برای مقامات کاخ سفید به تقسیم در اولویت های اصلی بسته های قانونی به خصوص در زمان بحران ملی. بسیاری از اقتصاددانان می گویند کاخ سفید خطرات خصوصی اقتصاد با در نظر گرفتن بیش از حد طولانی به اعتصاب یک معامله با کنگره است.

“این بسیار سخت است برای کنگره به شکل این دولت اولویت. امروز در مورد Mnuchin را در دستور کار? ناوارو ؟ رئیس جمهور? کسی دیگری ؟ راه آنها در حال انجام این کار است که کاملا متفاوت از هر راه آن را قبل از انجام شده است” گفت: داگلاس Holtz-Eakin یک مدیر سابق دفتر بودجه کنگره که در خدمت به عنوان یک مشاور به دیابت جان مک کین (R-Ariz.).

شخصیت های بازی نقش مهمی را در مدیریت بخش. Mnuchin در طول همه گیر برش بزرگ دو حزبی معاملات با دموکرات ها است که جمهوری خواهان محافظه کار از جمله برخی در کاخ سفید باید تنها بی میلی پذیرفت. برخی از محافظه کاران در دولت شده اند ناراحت و با اندازه و دامنه نزدیک به 3 تریلیون دلار صرف ولگردی و قانونی شکنی و به دنبال تضعیف Mnuchin نقش رفتن به جلو.

در یک جلسه خصوصی در کاپیتول هیل در هفته های اخیر, ارشد اوباما خواسته پنس به یک نقش بزرگتر در دور بعدی مذاکرات با کنگره دموکرات ها را مشاهده و او را به عنوان به احتمال زیاد کمتر از Mnuchin به توافق سازش گفت: دو نفر که آگاه بودند نشست و صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف بحث خصوصی.

چندین پیشرو فعالان محافظه کار گفت: آنها همچنین فشار برای مراتع سابق رهبر ضد صرف خانه آزادی حزبی به اعمال بزرگتر نفوذ در مذاکرات است. مراتع خود را به عهده گرفت نقش فعلی در انتهای مذاکرات در مورد 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند و تا به حال فرصت چند به طور مستقیم به شکل قانون. هر دو پنس و مراتع باید عمیق تر روابط به محافظه کار استقرار از Mnuchin سابق وال استریت بانکدار.

کاخ سفید اقدام بودجه مدیر راسل Vought و سابق کاخ سفید اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney نیز شناور اقدامات شامل برنامه های بعدی محرک که نیروی دراز مدت کاهش کسری بودجه اگر چه کسانی که در تلاش هستند احتمالا غیر استارتر در میان دموکرات کنگره.

ارشد تهمت مقامات نیز رقابت به پنس یا مراتع را در یک نقش بزرگتر در مرحله بعدی مذاکرات یک فرد آشنا با پویایی گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن است effusively ستایش Mnuchin در و او داده قابل توجهی گریز بیش از مذاکرات با کنگره است اما در زمان خصوصی ابراز نگرانی کرد که خزانه خود وزیر را به هر پلوسی خواسته یا “به دور از فروشگاه سبز “مسائل “” این پست قبلا گزارش شده است.

“یکی دیگر از لایحه کنگره در حال حاضر یک فاجعه خواهد بود و این چیزی است که من گفته ام جمهور” سابق سناتور جیم DeMint (R-S. C.) که در خدمت به عنوان رئیس جمهور محافظه کار میراث بنیاد گفت: در یک رویداد این هفته در یک اخطار در برابر کسری هزینه های اضافی. “بسیاری از مردم در اطراف [تهمت] — که ما اعتماد — در حال گفتن او همین است.”

این بحث در میان محافظه کاران بیش از کسری بودجه می آید به عنوان متعدد سابق اقتصادی ایالات متحده در سازمان ملل در دولت به سرعت تصویب تریلیون بیشتر در هزینه. در روز سه شنبه سابق فدرال رزرو صندلی بن Bernake و Janet L. یلن پیوست و بیش از 100 اقتصاددانان در ترغیب کنگره به سرعت عمل برای جلوگیری از نرخ بیکاری بیش از 11 درصد تا پایان سال است.

“اقتصاد فقط در حال حاضر شروع به بهبود می یابند. این یک انتقادی فاز و من فکر می کنم که حمایت خوبی خواهد بود-قرار می گیرد در این زمان” پاول فدرال رزرو صندلی و گفت: کنگره در روز چهارشنبه.

مقامات کاخ سفید گفته اند که آنها خواهد شد یکی دیگر از بسته محرک اما به نظر می رسد در هیچ عجله به انجام آن است. مقامات دولت می گویند آینده لایحه است که به احتمال زیاد به تصویب تا اواخر ماه جولای. لری Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی است جشن بازار سهام و پیش بینی یک “قوی” V شکل بازیابی به دلیل آرامش از بهداشت عمومی محدودیت های رد تماس برای گسترش اورژانس مزایای بیکاری که منقضی خواهد شد در ماه آینده.

رئیس جمهور نیز با افتخار در مورد سریع اقتصادی با وجود پیش بینی توسط فدرال رزرو و دولت آمریکا که بیکاری می تواند باقی می ماند و یا نزدیک به بالاتر از 10 درصد از طریق بقیه سال.

“از مردم می خواهد که کار خود را که آنها ممکن است از دست داده ام. آنها خواهید بود پول و حتی بیشتر از آنها قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رویداد در پلیس.

تعدادی از اقتصاددانان می گویند بازیابی در نهایت می تواند تعیین انتخاب های ساخته شده توسط فدرال نمایندگان مجلس در هفته های آینده. بزرگترین تصمیم احتمالا بیش از 600 دلار در هر هفته افزایش بیکاری در کنگره تصویب شده در ماه مارس است که تمدید کمک های اضافی به بیش از 30 میلیون آمریکایی. مزایای این مجموعه به پایان می رسد در اواخر ماه ژوئیه که بسیاری از اقتصاددانان هشدار می دهند می تواند تخلیه اقتصاد حیاتی محرک.

Kudlow هشدار داده است که سود مانع از کارگران از بازگشت به بازار کار گفتن خبرنگاران در اوایل این ماه: “من می دانم که تقریبا هیچ کس خوشحال است با 600 دلار به علاوه،”

روشن نیست که آیا از نظر او این است که جهانی مشترک در دولت تیم اقتصادی. اگر چه باز کردن درب به یک تعمیر Mnuchin به نظر می رسد نشان می دهد به قانونگذاران کنگره که کار بازدارنده نیست و یک موضوع مهم. “مردم می خواهند شغل خود را,” او گفت:. “ما باید یک مقدار قابل توجهی از بیکاری و ما در حال رفتن به باید در انجام کاری وجود دارد.”

هنوز صدای دیگری در مخلوط است ناوارو, دولت, چین پیشرو شاهین که اضافه شده یک لایه از سردرگمی به کاخ سفید را محرک اولویت است. اگر چه او نشان دهنده یک استراحت از سنتی ایران با سیاست های اقتصادی او رئیس جمهور گوش و ثابت شده است موثر در به طور مستقیم موثر بر کاخ سفید سیاست از طریق نفوذ خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن.

ناوارو هل دادن برای بعد از بسته محرک شامل اقدامات طراحی شده برای تشویق آمریکا تولید لوازم پزشکی مانند داروسازی و تجهیزات حفاظتی و همچنین صنایع با تکنولوژی بالا کشتی سازی و میکروالکترونیک. ناوارو گفت: در مصاحبه ای که ترویج تولید داخلی شده است یک ستون از مغلوب ساختن پیشی جستن پیام خود را پس از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و نمایندگان مجلس باید یک فرصت منحصر به فرد برای بازگرداندن آمریکا تولید شغل در میان همه گیر.

“رئیس جمهور این است که بسیار علاقه مند به چیزی حدود حداقل 2 تریلیون دلار با بخش عمده ای از آن با تمرکز بر آوردن خانه ما پایه تولید” ناوارو روز جمعه گفت. او بعدها در توئیتر خود نوشت: “فاز 4 = 2 تریلیون دلار = خرید در آمریکا استخدام امریکایی را تولید شغل و داروسازی خانه!”

اکثر جمهوری خواهان کنگره را پشتیبانی نمی کند ناوارو تلاش برای فشار به شرکت به ارمغان بیاورد زنجیره تامین خود را از چین به ایالات متحده گفت: Brian Riedl, یک تحلیلگر سیاست در آزادیخواه-تکیه منهتن موسسه و یکی از دستیاران سابق بهداشت ، راب پورتمن (R-اوهایو). ناوارو تلاش کرده اند نیز به طور معمول مشاهده شده است skeptically توسط ارشد دیگر مقامات دولت مانند Mnuchin و جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون است.

“ناوارو با استفاده از محرک بحث به دزدکی حرکت کردن در حمایت از سیاست های تجارت بعید است به تصویب در کاپیتول هیل” گفت: Riedl که همچنان در تماس با متعدد کنگره جمهوری خواه دفاتر. “و 2 تریلیون دلار برچسب قیمت مطلق است و غیر استارت با کنگره جمهوری خواهان.”

در دفتر بیضی نشست در اواخر ماه مه به عنوان مثال رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که بعد از بسته محرک باید هزینه در اکثر $1 تریلیون گفت: یک فرد با آگاهی از این جلسه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف مکالمات خصوصی. (جلسه در ابتدا گزارش شده توسط Axios.) دو مقام ارشد دولت مقامات صحبت در خواست نامش فاش نشود روز سه شنبه به توصیف پویایی گفت: دولت به احتمال زیاد به حمایت از $1 تریلیون رقم است. خانه دموکرات در ضمن نام کرده اند به صورت یک بسته در بیش از 3 تریلیون دلار.

پرسید که آیا دولت می ایستد پشت تماس خود را برای $2 تریلیون بسته ناوارو گفت که “haggling over a number” اهمیت کمتری نسبت به استفاده از بعد از بسته محرک به “آدرس فشار دادن مسائل ساختاری” در اقتصاد آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات