آن را نسبتا جزئی اقدام هر چند با توجه به نصب سطوح از نگرانی در مورد اقتصاد گسترده تر و افزایش سریع در coronavirus موارد در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد 30 میلیارد دلار برنامه هایش برای جبران خسارات کشاورزان صدمه دیده توسط آن جنگ تجاری با چین است. برنامه ثابت شده است محبوب با برخی از کشاورزان اما تمدید کمک مالی مواجه شده اند, انتقاد نامتناسب کمک به کشورهای در غرب که رئیس جمهور بستگی به لحاظ سیاسی. مین می تواند یک نوسان دولت در انتخابات نوامبر و سیاستمداران جمهوری خواه در این ایالت خواسته اند که رئیس جمهور را به ارائه کمک های مالی به خرچنگ میباشد.

مقامات کاخ سفید با دفاع از این اقدام به عنوان ارائه بحرانی کمک به خرچنگ ماهیگیران نیاز به کمک در حالی که منتقدان گفت: این حرکت تأکید خودسرانه ماهیت دولت را تلاش برای کاهش درد ناشی از تجارت خود جنگ.

“در سفر خود به مین چند هفته پیش خرچنگ ماهیگیر پرسید: برای رئیس جمهور کمک به دفاع در برابر تلافی جویانه تعرفه های چینی دولت و رئیس جمهور تحویل داده امروز با ریاست جمهوری یادداشتی را فراهم می کند که کمک به کسانی که آسیب شده است گفت:” پیتر ناوارو ارشد کاخ سفید اقتصادی رسمی و تجارت مشاور رئیس جمهور. “این نمونه دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده های ساخته شده و نگه داشته است.”

در شب چهارشنبه تهمت سرزنش سلف خود باراک اوباما برای کاهش خرچنگ ماهیگیری و صنایع با وجود این واقعیت است که ایالات متحده خرچنگ تجارت صدمه زدن به تحت دولت فعلی را جنگ تجاری با چین است.

“Pres. اوباما نابود خرچنگ و صنعت ماهیگیری در ایالت مین است. در حال حاضر آن را به عقب بزرگتر و بهتر از هر کسی همیشه فکر می کردم ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “لذت بردن از خود را در “lobstering” و ماهیگیری! ایجاد مقدار زیادی از پول!”

تونی Corbo ارشد لابی در watchdog مواد غذایی و آب دیده بان گفت: “این فقط به نظر می رسد یک بازی سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با مالیات دهندگان بودجه برای تقویت پایگاه خود را پشتیبانی می کند. . . .این تمام چیزی است که یک پوسته بازی تا آنجا که من نگران هستم.”

خرچنگ صادرات رونق گرفت و در دهه گذشته به عنوان چین در حال رشد طبقه متوسط توسعه طعم و مزه اطلس محصول. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال تعرفه ها در طیف گسترده ای از محصولات چینی در سال 2018 پکن در پاسخ با 25 درصد مالیات به مبلغ 34 میلیارد دلار از آمریکا کالا از جمله آمریکا خرچنگ.

خیلی از مین خرچنگ کسب و کار شده است هدایت می شوید به کانادا که در آن خرچنگ فروش به چین افزایش یافت. اقتصاددانان و مقامات صنعت نگران هستند که دیگر این زنجیره تامین هستند reoriented در دست تجارت جنگ مین و طولانی آن خرچنگ صنعت خطرات به طور دائم از دست دادن.

سال گذشته بخش کشاورزی نشان داد که جزئیات بیشتر از 16 میلیارد دلار کمک بسته, لیست تحت پوشش ده ها تن از کالاها از جمله جو و ذرت و گندم و خوک. اما خرچنگ صنعت را کاهش دهد.

کاخ سفید تا به حال در برابر تماس از مین نمایندگان برای محافظت از صنعت است. سنسور. سوزان کالینز (R) و آنگوس کینگ (من) و مظنونان حمله به دانشگاه Chellie Pingree (D) و جارد طلایی (D) تا به حال همه خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای در نظر گرفتن کمک های مالی برای این صنعت که از پاییز گذشته.

در یک جلسه در ایالت مین در اوایل این ماه رئیس جمهور گوش به شکایت از خرچنگ ماهیگیران و مین سابق جمهوری خواه فرماندار پل LePage. گفت: در مورد تعرفه مشکلات خرچنگ ماهیگیران مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من آن را کردم. که یکی از آسان به رسیدگی است. که مانند آسان است.”

جدید کاخ سفید به منظور هدایت بخش کشاورزی به گسترش کمک به این صنعت ماهیگیران و تولید کنندگان در تجارت crossfire. سفارش نیز در بخش آموزش به روز رسانی کاخ سفید ماهانه در چین پیشرفت در جلسه خرید آن مورد نیاز با توجه به ایالات متحده آمریکا, غذاهای دریایی در زیر آن “فاز یک” پیمان و اجازه U. s. Trade Representative, Robert E. Lighthizer به تصویب “متقابل تلافی جویانه تعرفه” در صادرات غذاهای دریایی از چین, چین باید خود را برآورده نمی, غذاهای دریایی, قرارداد خرید زیر “فاز یک” معامله تجارت امضا شده توسط دو ابرقدرت در اوایل این سال است.

در اواسط ژانویه تهمت و چینی معاون نخست وزیر لیو او امضا “فاز یک” پیمان تجارت با انتظار است که مذاکرات بیشتر به آمده است. بود که قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس ریشه گرفت در چین و ایالات متحده بیشتر فشار سیاسی و روابط بین دو ابرقدرت و ياوه اقتصاد ایالات متحده به آن بدترین رکود اقتصادی در دهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات