کاخ سفید, کنگره مورد بحث “بازگشت به کار” جایزه 450 $در هفته

سناتور. راب پورتمن (R-اوهایو) پیشنهاد کرده است که دولت فدرال به افرادی که توقف جمع آوری بیکاری و بازگشت به کار 450 دلار در هفته برای چند هفته. دیگران از جمله مقامات کاخ سفید و کنگره کوین بردی (R-Tex.), بحث اجازه دادن به کارگران برای دریافت تا $1,200 اگر آنها پیدا کردن یک شغل با توجه به سه نفر آشنا با کاخ سفید بحث و صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات.

قانونگذاران جمهوری خواه بارها و بارها ابراز نگرانی کرد که افزایش مزایای بیکاری تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس پاداش کارگران برای ماندن در خانه و می تواند منجر به افزایش بیکاری است.

قانونگذاران در حال حاضر با توجه به این جایزه را به بازگشت به محل کار جذاب تر از باقی مانده در بیکاری است. ایده این است برای ارائه به خارج از سطح شیب دار از کمک های دولتی بدون ناگهان از بین بردن فدرال حمایت مالی برای میلیون ها نفر از مردم است.

“ما باید برای پاداش دادن به افراد برای بازگشت به کار. که نقطه شماره یک. وجود خواهد داشت برخی از نوع reemployment جایزه” لری Kudlow رئیس جمهور بالا مشاور اقتصادی روز جمعه گفت “فاکس و دوستان”.

ایده این است به دست آوردن کشش حتی به عنوان عمومی-مقامات بهداشت در ادامه به هشدار دادن از خطرات در محل کار. نگرانی وجود دارد که پول اضافی ممکن است فریب برخی از مردم به کار چه کسی باید در خانه بمانند به دلایل بهداشتی. کارشناسان دیگر تعجب می کنم اگر آن را ناعادلانه برای دادن جایزه به افرادی که در خانه مانده دو ماه گذشته به جای پاداش کسانی که کار کرده اند و از طریق این بیماری همه گیر در خطرناک “ضروری” مشاغل از جمله در مواد غذایی داستان بیمارستان و امکانات تست.

در میان اقتصاددانان برخی می گویند بازگشت-به-کار جایزه شایستگی به خصوص پس از آن قرار می دهد پول بیشتری در جیب مردم در زمانی که هزینه های مصرف کننده سقوط کرده است. اما آنها همچنین هشدار می دهند که نرخ بیکاری است به احتمال زیاد باقی می ماند بسیار بالا به عنوان برخی از کسب و کار برای همیشه لطفا برای بستن و دیگران هستند و تنها قادر به حدی بازگشایی شده است. وجود خواهد داشت تقریبا به اندازه کافی شغل برای همه کسانی که قادر به بازگشت به کار.

“اضافی $450 به مردم انگیزه فوق العاده ای برای بازگشت به کار” گفت: Diane Swonk اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. “اما مسئله اصلی این است که چگونه بسیاری از مشاغل را داریم و چه نوع خطر هستند و مردم برای رفتن به محل کار؟”

کنگره و کاخ سفید شده است دست و پنجه نرم کردن با آنچه که به عنوان نزدیک به یک چهارم از کارگران آمریکایی را برای ثبت بیکاری از اواسط ماه مارس. رسمی نرخ بیکاری نزدیک به 15 درصد و به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ و بسیاری از پیش بینی پیش بینی نرخ بیکاری بالا خواهد شد 20 درصد به زودی.

کنگره افزایش بیکاری کمک های 600 دلار در هفته, آوردن معمولی بیکاری پرداخت نزدیک به 1000 $در یک هفته, اما پول های اضافی که منقضی Aug. 1. پس از آن نمونه بیکاری است به سقوط به زیر 400 دلار در یک هفته معنی آن خواهد بود به سختی بالاتر از حداقل دستمزد در بسیاری از نقاط کشور است.

دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن بالاتر مقدار دلار از طریق ژانویه به مردم بزرگتر ایمنی شبکه ، جمهوری خواهان می گویند آن است که بسیار سخاوتمندانه است که بسیاری از کارگران کسب درآمد بیشتر در بیکاری از آنها را اگر آنها در زمان کار.

اقتصاددانان در دانشگاه شیکاگو بکر فریدمن موسسه نشان می دهد که دو سوم از کارگران بیکاری درآمد بیشتر از دولت کمک از آنها از خود شغل است اما به نظر می رسد چرا که بسیاری از کارگران کم درآمد مشاغل از دست رفته. اخیر فدرال رزرو دریافتند که نزدیک به 40 درصد از کسانی که درآمد کمتر از $40,000 بودند از کار در ماه مارس است. بسیاری از این کارگران باید کمی اگر هر گونه پس انداز.

به عنوان مذاکرات گرما در کاپیتول هیل پورتمن است تبادل پیشنهاد خود را به عنوان یک سازش که به شغل جذاب تر و احتمالا کار در کنار بیشتر از متوسط فرمت بیکاری کمک کند.

Kudlow گفت پورتمن به یک “ایده خوب” و “چیزی که ما به دنبال در با دقت بسیار” در ظاهر سه شنبه عصر. مقامات کاخ سفید در حال بررسی انواع گزینه برای جایگزینی به جای آشکار بین بردن بیمه بیکاری افزایش می دهد با وجود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات اخیر به جمهوری خواهان مجلس سنا در مورد مخالفت با فرمت بهره مند شوند.

اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.) همچنین با بیان باز بودن به بازگشت به کار جایزه ایده گفتن خبرنگاران در هفته گذشته که پورتمن ایده “است و در واقع برخی از کشش.”

جمهوری خواهان مجلس سنا هستند تا حد زیادی متحد در اطراف دور انداختن اضافی مزایای بیکاری پس از ماه جولای. چند اوباما در کنگره دستیاران صحبت به شرط ناشناس ماندن به آزادانه توصیف حزبی دینامیک گفت پورتمن پیشنهاد مواجه با مانع به دست آوردن حمایت گسترده. حداقل جمهوریخواهان انتظار دموکراتها را برای تصویب یک “مسئولیت محافظت” که جلوگیری از دعاوی علیه بازگشایی شرکت اگر آنها توافق برای تمدید مزایای بیکاری دو نفر از این مشاوران گفت.

“جمهوری خواهان روشنفکر اما تلاش برای پیدا کردن یک نقطه فرود بین کامل 600 دلار و بدون پسوند ندارند” گفت: یک نفر در ارتباط با چندین کنگره اوباما در دفاتر.

حزب دموکرات صورت بخش های خود را در مورد این موضوع. دموکرات حمایت از گسترش اضافی کمک بیکاری فراتر از جولای 31, اما یک تعداد انگشت شماری از دموکرات ها ابراز نگرانی کرده اند در خصوصی به کمیته امور مالی مجلس سنا که 600 دلار مقدار ممکن است به کاهش انگیزه برای کار با توجه به دو کارکنان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن. می تواند وجود دارد اتاق را برای یک مصالحه اما دموکرات ها در حال ترس است که پورتمن پیشنهاد استفاده خواهد شد برای جلوگیری از هر گونه گسترش بیکاری کمک در همه.

در همین حال بسیاری از اقتصاددانان اصرار کنگره به انجام بیشتر و گسترش بیکاری کمک و ادامه تست و ردیابی تلاش در کنار هر بازگشت-به-کار پاداش.

“اگر شما صحبت کردن در مورد بازگشت به کار و پاداش و شما همچنین گسترش بیمه بیکاری که یک مشکل” گفت: کار اقتصاددان مارتا Gimbel, مدیر تحقیقات اقتصادی در Schmidt آتی. “ما می دانیم که بسیاری از مردم هنوز هم بیکار.”

در علاوه بر این به برخی از افراد قادر به بازگشت به کار به دلیل نگرانی های بهداشتی اقتصاددانان نیز اشاره می کنند که مراقبت از کودک باقی می ماند یک مسئله بزرگ به عنوان بسیاری از مدارس و مهد کودک ها هنوز بسته ساخت آن را سخت برای پدر و مادر برای بازگشت کامل زمان حتی اگر یک کار در دسترس است.

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان ارائه یک علامت هشدار دهنده از آنچه اتفاق می افتد زمانی که کارگران بازگشت به کار سایت که در آن coronavirus می تواند به سرعت در حال گسترش. بیش از 11,000 coronavirus موارد در حال حاضر شده است به Tyson Foods, Smithfield, مواد غذایی و JBS. شرکت های نگهداری بسیاری از گیاهان خود را در حال اجرا در طول بیماری همه گیر به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن از آنها خواست ، برخی از فروشگاه های مواد غذایی را نیز تجربه عود coronavirus موارد است.

در میان ادامه بحران بهداشت عمومی برخی از کارشناسان فکر کرده اید که چرا دولت آن را جذاب تر برای انجام هر کار به جای پاداش کسانی که در خط مقدم که شغل ضروری در نظر گرفته شده در طول بیماری همه گیر.

“چرا که نه هدف قرار دادن جایزه به افراد درگیر در عملیات خطرناک?” اقتصاددان گفت: Gary Burtless یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “آیا این را حس را به دادن پاداش به افراد بازگشت به شغل به عنوان شخصیت های دیزنی در دیزنی جهان است؟”

Burtless گفت: در حال حاضر وجود دارد یک انگیزه بزرگ برای بازگشت به کار از آنجا که مردم به طور معمول خود را از دست دادن مزایای بیکاری اگر سابق خود را به کارفرما ارائه می دهد کار خود را به عقب و آنها حاضر به بازگشت.

برخی از مشاوران کاخ سفید به شدت هشدار در برابر هر گونه تمدید مزایای بیکاری یا کار پاداش. بنیاد میراث را استفان مور در مصاحبه ای گفت که او و با عرضه اقتصاددان Arthur Laffer خواسته اند که دولت اجازه افزایش سود به پایان می رسد در ماه اوت و تمرکز بر تصویب یک مالیات حقوق و دستمزد را کاهش دهد. Kudlow نیز دفاع و پشتیبانی از حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.

“چرا شما به مردم پاداش برای رفتن به محل کار ؟ تنها دلیل شما ممکن است نیاز به انجام این کار است چرا که دولت در پرداخت به مردم به کار” مور گفت. “ما به آنها گفتم كه چرا شما این است که بسیار بالا پرداخت که بسیار عواقب نامطلوب.’ “

بازگشت به ایده های غیر معمول است که در ایالات متحده, اما کشورها از جمله آلمان را با استفاده از ابزار مشابه مانند دستمزد یارانه ها به طور موثر در رکود به نگه داشتن کارگر پرداخت مورد مشابه حتی اگر کارفرمای خود را کاهش می دهد ساعت. بسیاری از اقتصاددانان می گویند این نوع برنامه ها کمک کرده اند کاهش ضرر و زیان و مشکلات مالی در اروپا در طول این بیماری همه گیر.

اریکا ورنر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im