کاخ سفید ادعا می کند به اندازه کافی وجود دارد از آزمون شروع به مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فاز 1’ – تنها 1% از کشور تست شده است

با وجود کاخ سفید گفت که هر کسی که می خواست coronavirus آزمون می توانید از یکی و تنها 1 درصد از ما تست شده است در هفته های اخیر در حالی که مقامات در سراسر ایالات متحده گزارش داده اند که قابل توجه کمبود در تست توانایی های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رشد می کند بی تاب به “بازگشایی” اقتصاد است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس ادعا کرد که روز جمعه است که ما به اندازه کافی تست متحده برای آغاز “فاز یک” رئیس جمهور بازگشایی دستورالعمل اما این طرح ندارد ملی استراتژی تست. معیارهای خود می گوید متحده باید “سیر نزولی” در موارد و آنفولانزا مانند علائم بیش از یک دوره دو هفته ای.

این رئیس جمهور افتخار است که ما را آزمایش کرده است بیش از 3.7 میلیون آمریکایی از جمعیت بیش از 320 میلیون نفر گذشت باک به فرمانداران خواهد شد که “مسئول تست” در کاخ سفید قصد دارد برای بازگشایی متحده است.

او همچنین متهم “حزبی” صدای در حال پخش اطلاعات غلط در مورد تست توانایی های اما دموکرات و جمهوری خواه به مقامات گزارش مسائل مربوط به تست و مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که کمبود گسترده تست و تماس با ردیابی می تواند باز کردن یک دوم و موج سوم از عفونت.

در 6 آوریل گفت که “هر کسی” که می خواستم برای دریافت یک آزمون می توانید از یکی. پس از آن ما تا به حال تست شده کمتر از 20000 نفر.

او همچنین بارها خود را سرزنش سلف باراک اوباما و دولت او هر چند از آن بود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی است که مسئول توسعه آزمون.

به تازگی او گفت که گسترده آزمایش لازم نیست به صورت “گسترده” نقاط کشور است که باید دیده کوچکتر شیوع بیماری در مقایسه با برخی از بزرگتر مناطق شهری.

او همچنین ادعا کرده است که دولت فدرال نیست مسئول “ایستاده در گوشه و کنار خیابان” به انجام آزمون.

دریاسالار برت Giroir می گوید: ما نیاز به انجام 4.5 میلیون آزمون یک ماه برای دیدار با معیارهای یک “فاز یک” کاخ سفید برنامه شروع به بازگشایی متحده است.


روز جمعه حزب دموکرات پیوست یک تماس با معاون رئیس جمهور که در طی آن او نکرد چرا جواب تست سقوط کوتاه در سراسر ایالات متحده در حالی که کاخ سفید در حال هل دادن متحده به “بازگشایی”

مین سناتور آنگوس کینگ گفت: Politico “من هرگز دیوانه در مورد تماس تلفنی در زندگی من” و به نام دولت فدرال ناتوانی در به راه اندازی گسترده آزمایش یک “dereliction وظیفه.”

ماساچوست سناتور الیزابت وارن گفت: بوستون گلوب که دولت “حتی نمی باید یک هدف برای تعدادی از آزمایشات ما باید قادر به مدیریت این مراقبت های بهداشتی در بحران است.”

“این فراتر از باور نکردنی,” او گفت:.

دکتر Anthony Fauci روشن است که به سادگی تشخیص آمریکایی “همه چیز نیست” و تاکید کرد که یک تست منفی به این معنا نیست که فرد نمی تواند آلوده دوباره.

Dr Fauci گفت که دولت فدرال در حال تلاش برای گسترش آزمایش به دلیل عدم تمایل به تعامل با “بخش خصوصی که به وضوح دارای قابلیت ساخت و ارائه آزمون در سطح است که ما به آنها نیاز خواهد شد.”

سازمان غذا و داروی آمریکا تا به حال گزارش شده است گفت: دولت در ماه فوریه به توقف هر گونه تلاش به کار با شرکت ها در ساختمان آزمون ظرفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات