مقامات دولت تاکید کرد که کار اولیه و پیشگیرانه. در حالی که بازارهای جهانی تضعیف جمعه کاخ سفید اقتصاددانان تنها محدود اقتصادی از این ویروس در سه ماهه اول سال 2020 حدود 20 واحد و یا 0.2 درصد است. که تا حد زیادی در خط با پیش بینی های تحلیلگران خارجی.

این دو مقام صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی ارزیابی coronavirus. علنا مقامات کاخ سفید باید تا حد زیادی به عنوان پتانسیل اقتصادی در ایالات متحده آمریکا با کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: آن را احتمالا تنها یک “حداقل” تاثیر بر اقتصاد است.

اداره ویلبر راس هر چند گفت: شیوع کروناویروس “کمک خواهد کرد که” متقاعد کردن شرکت ها به حرکت در عملیات بازگشت به ایالات متحده و مکزیک احساسات است که دیگر مقامات کاخ سفید را ابراز کردند publicly.

مقامات فدرال در روز جمعه اعلام محدودیت های بی سابقه ای در سفر به چین, محرومیت خارجی از ورود به ایالات متحده اگر آنها شده اند در چین در طول قبلی 14 روز. بیش از 14000 نفر تشخیص داده شده است با کوروناویروس. بیش از 250 نفر در چین است.

اقتصادی آسیب پذیری حاد تر برای چین که در آن بسیاری از کسب و کار در حال حاضر تعطیل به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند. تجارت با چین هنوز هم نشان دهنده بریدن از ماموت اقتصاد ایالات متحده.

“شما نیاز به چیزی است که باعث می شود بیشتر عدم قطعیت چنین است که کسب و کار به تعویق انداختن سرمایه گذاری های جدید ساخت و مصرف کنندگان در خانه بمانند” برای اقتصاد ایالات متحده به آمار گفت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG در نیویورک است. “آن را می خواهم که به یک مقدار بزرگتر سلامت ترساندن از ما دیده می شود. آن را نمی رسیده این قدر از یک بحران واقعی است که می تواند با قرار دادن ترمز در رشد است.”

برخی از تحلیلگران نیز می گویند که حتی اگر coronavirus همچنان برای یک یا دو محله وجود دارد بعید است که به طور جدی تر در دراز مدت آسیب به اقتصاد ایالات متحده. همراه با رکود در خرید و فروش در بوئینگ Rupkey گفت: این ویروس ممکن است اصلاح حدود سه چهارم از یک درصد نقطه رشد اقتصادی است. تولید ناخالص داخلی افزایش یافت 2.3 درصد در سال گذشته پس از یک دندانه می تواند قابل توجه است.

فدرال رزرو معاون صندلی ریچارد Clarida به نام این ویروس از یک “کارت وحشی” در روز جمعه اما همچنین گفت که بعید است به معنی تغییر گسترده تر اقتصاد اگر حل شود در عرض یک یا دو چهارم. اقتصاددانان هشدار می دهند که کاهش رشد ناشی از موقت بحران است که معمولا به دنبال یک چشم انداز مثبت قابل توجهی به اقتصاد تثبیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im