در حال حاضر او تا به حال شانس خود را.

در طبقه دوم از واشنگتن هیلتون در میان حزب ناوارو با نزدیک شدن بزوس و فشرده او را برای یک جلسه. با توجه به ناوارو, بزوس به توافق رسیدند.

“”فقط تماس جی کارنی; به او بگویید ما را تامین کند. ما آن را انجام می شود,’ ” بزوس گفت: با اشاره به آمازون معاون ارشد رئيس جمهور از شرکت های بزرگ جهانی امور با توجه به Navarro.

اما در حال حاضر آمازون ارائه شده است تنها به مدیران ارشد ملاقات با ناوارو نه آن اجرایی کاخ سفید مشاور گفت. این تشدید طولانی نهفته تنش بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و ایالات متحده بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی است.

ناوارو کالایی است. در مصاحبه با واشنگتن پست او را متهم بزوس از backpedaling. آمازون مقامات نمی خواهد اظهار نظر در مورد جزئیات روبرو می شوند.

مهمانی شام نشست و پیامدهای آن نشان می دهد که چگونه ناوارو و تهمت به حد معینی باقی می ماند در تقابل با بزوس یکی از قدرتمند ترین جهان مدیران ارشد. این تمایلات به نظر نمی رسد به جهان به اشتراک گذاشته شده در بال غربی. چند ساعت پس از ناوارو اجرا در بزوس که صاحب پست میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka شوهرش جارد کوشنر و تهمت مشاور کلیان کانوی برای یک حزب در خانه خود در واشنگتن است.

ناوارو یک مجموعه گسترده ای در کاخ سفید و بالا تمرکز تجارت و تولید است به طور مستقیم وابسته به مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی در دستور کار است. ناوارو گفت: سوء استفاده از شیوه های تجاری مانند فروش کالاهای تقلبی به شرکت های چینی یک مزیت ناعادلانه بیش از شرکت های ایالات متحده یک روحیۀ تهمت اغلب به اشتراک گذاشته. ناوارو برگزار شد جلسه با, پس از اجرایی eBay, Devin Wenig, در مورد این موضوع و برای تحت فشار قرار دادند مشابه مخاطبان با بزوس.

تهمت نیز خاص بزوس شخصا حمله به, اخبار سازمان او صاحب و شرکت او اجرا می شود. رئیس جمهور بارها رفته پس از آمازون در طول دولت او متهم این شرکت با بهره گیری از ایالات متحده خدمات پستی و وی از سوی مامورین که این شرکت تا به حال پرداخت نشده به اندازه کافی در مالیات فدرال. تهمت نیز مورد حمله قرار بزوس بیش از پوشش خود در پست خواستار آن “آمازون واشنگتن پست.”

اگر چه بزوس صاحب پست و مدیر اجرایی آمازون این دو شرکت جدا از هم هستند. بزوس نیست درگیر در پوشش اخبار.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران باید گفت که او در اشتباه اتهامات در مورد آمازون ارتباط با خدمات پستی است که آنها می گویند در واقع با استفاده از آن کسب و کار ارتباط با آمازون است. مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر کنار خار انتقاد سابق مقامات دولت گفته اند. در مالیات آمازون مقامات گفته اند که این شرکت می پردازد که لازم است تحت قوانین موجود.

ناوارو گفت: تهمت نیز عصبانی بیش از تجارت کالاهای تقلبی در آمازون و “فکر می کند آن را ظالمانه چه سیستم عامل های تجارت الکترونیک در حال دور شدن با” در هزینه از آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده است.

“دلیل من می خواهم برای دیدن جف بزوس است چرا که جف بزوس می تواند در یک چشم بر هم قرار دادن یک توقف کامل به جعل و تقلب که آمازون, تسهیل,” ناوارو گفت. “این یک اتفاق نادر است که در آن یک فرد می تواند تاثیر زیادی بر روی این موضوع — اما تا کنون آن را” see no evil.’ “

برای مثال ناوارو آمازون می خواهد به اتخاذ یک لیست از “بهترین شیوه” که مشخص شد در اخیر گزارش دولت در جعل و تقلب. این شامل بررسی سختگیرانه تر از فروشندگان شخص ثالث و با استفاده از سریع توجه کنید و “حذف” روش.

یک سخنگوی آمازون گفت: مدیران ارشد باید ملاقات با ناوارو و دیگر مقامات کاخ سفید “در موارد متعدد” به بحث در مورد چگونه به محافظت در برابر تقلبی. آمازون نیز گفت: آن را در حال حاضر صرف میلیون ها دلار در این موضوع از جمله 400 میلیون دلار در سال 2018 در چیزهایی مانند تقلب و سوء استفاده.

“ما مشتاق به ادامه این همکاری و ما را مدیران در دسترس برای پاسخگویی به عنوان اغلب به عنوان لازم برای مقابله موثر با این موضوع” آمازون سخنگوی در بیانیه ای گفت.

آمازون همچنین اعلام کرد که در حال حاضر با این نسخهها کار از نزدیک با ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و دیگر سازمان های دولتی برای مبارزه با تقلب و متعهد شده است به گزارش همه تایید جعل کنندگان به اجرای قانون است.

آمازون شده است سرمایه گذاری به شدت در آن شخص ثالث بازار است که اجازه می دهد تا تجار به لیست و فروش هر تعداد از محصولات را به عنوان بخشی از آن نخست برنامه اشتراک. اما به عنوان بازار رشد می کند تحلیلگران می گویند آن را باز کرد تا فرصت های جدید برای تجار در خارج از کشور و جعل کنندگان به فروش knockoffs بدون نظارت. شخص ثالث تجار به فروش می رسد بیش از 1 میلیارد موارد در آمازون در طول تعطیلات ،

اکثر اقلام فروخته شده در آمازون آمده از شخص ثالث بازرگانان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در Jan. 24 گفت: این امر شروع به اعمال جریمه و مجازات های دیگر بر بازرگانان و انبارها و وب سایت های شخص ثالث مانند آمازون که تسهیل واردات و فروش تقلبی. سرقت محصولات آنها گفت: “باید تبدیل به یک مشکل در حال رشد به عنوان عمده تجار تکیه بیشتر به شدت در فروشندگان شخص ثالث.

“برای تمام اهداف عملی این e-commerce هاب اساسا برای خشک پاک کننده ها ، تقلبی” ناوارو گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام کرد این اقدامات است. “محوری توصیه به دریافت e-commerce هاب به قبول سهم خود را از مسئولیت است.”

علامت های تجاری عمده ای شده اند و صریح در مورد چگونه آنلاین تقلبی در حال صدمه زدن به کسب و کار. LVMH شرکت مادر از ده ها تن از مارک های بالا پایان از جمله Louis Vuitton, Fendi و Guerlain علنا نام در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نگاهی به نزدیک در چگونه شخص ثالث تجار سیستم عامل رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجو در حال کمک به “افزایش نگران کننده از جعل و سرقت محصولات آنلاین است.”

“اگر چه اینترنت نه تنها مسئول در سراسر جهان در دسترس بودن counterfeited و سرقت کالا شده است کلیدی در تسهیل تجارت خود را و توزیع” Anish Melwani رئیس و مدیر اجرایی این شرکت در آمریکای شمالی عملیات گفت: در یک ماه جولای نامه ای به وزارت بازرگانی. “سنگ بنای واقعی تجارت الکترونیک اعتماد است و این اعتماد است که به طور سیستماتیک در حال تضعیف شيوع تقلبی آنلاین نیست.”

آلمانی, کفش غول Birkenstock کشیده آن محصولات از آمازون چهار سال پیش گفت: این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با تقلبی. دیوید kahan رایگان, مدیر اجرایی Birkenstock آمریکا تشبیه آمازون را به شیوه های “مدرن روز دزدی دریایی در دریاهای آزاد است.”

پست های اخیر تحقیقات متوجه شد تعدادی از knockoffs فروخته شده در آمازون از جمله کیف های دستی با آرم جعلی برای Louis Vuitton, Fendi و گوچی. با توجه به مدیران سابق و مشاوران خارج از ادامه وفور کالاهای تقلبی در سایت در نتیجه آمازون تصمیم گیری برای اولویت بندی انتخاب گسترده ای از محصولات و قیمت های ارزان تر بیش از به کارگیری از فن آوری های تهاجمی و سیاست هایی که می تواند بنیادی مشکل است. به نوبه خود این شرکت می گوید آن را با استفاده از “ابزار پیچیده” برای شناسایی و حذف تقلبی و بیش از 5000 کارکنان اختصاص داده شده به حفاظت از فروشندگان و مصرف کنندگان در برابر تقلب.

ناوارو گفت او شده است درخواست ملاقات با بزوس از تاریخ 22 آوریل زمانی که کاخ سفید به میزبانی یک میزگرد با آمازون نمایندگان در جعل و تقلب و سرقت کالا. یک سخنگوی eBay تایید این نشست است. او همچنین خواسته آمازون برای دیدار با بزوس در آمریکا اتاق بازرگانی در جمع on Oct. 16.

“آنلاین تقلبی قاچاق defrauding مصرف کنندگان حداقل و آسیب رساندن و یا حتی کشتن آمریکایی ها با تقلبی که به خانه های ما و کسب و کار” ناوارو گفت. “این یک زمان برای جف بزوس به ایستادن و انجام کار درست است. اگر او نیاز به آموزش, در, مشکل, من بیش از خوشحال به بیش از این با او سوره و آیه.”

جی گرین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de