در حالی که ما از دست این بازی ها ورزشکاران خود را از دست خانواده های دیگر: هم تیمی های خود را

“واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند اتاق قفل” واشنگتن پایتخت به جلو تام ویلسون گفت:. “بچه ها که بازنشسته آنها می گویند که چیزی که آنها را از دست ندهید ترین: فقط رفتن را در و دار زدن با بچه ها.”

“این یک پایگاه پشتیبانی است که مکمل خانواده خود را” اتباع واشنگتن outfielder آدم ایتون گفت. “در پایان روز خانواده خود را خانواده خود را. اما پسران در ballpark را یکی دیگر از کل تیم حمایت کند.”

و ماه که حمایت — poof — فقط از بین میره.

در میان مشکلات در سراسر جهان در حال حاضر ورزشکاران از دست رفته هم تیمی های خود را به عنوان آنها در حال پراکنده در مورد دلیل از رمان coronavirus همه گیر در رتبه نسبتا کم اگر در همه. اما به عنوان ما نوشته شده و خوانده شده در مورد همه شیوه ای از ورزشکاران در هر رشته ورزشی شما می توانید از فکر می کنم بداهه راه برای آموزش در حالی که در انزوا پویا از تیم — و آنچه را از دست داده و هنگامی که آن را نمی وجود دارد — می تواند نادیده گرفته شود. این بازیکنان در حال حاضر یک خلاء است که با آنها به طور کامل آشنا نیستند. این ساختار که بر روی آنها تکیه می کنند از بین رفته است. وجود انشعابات.

“به عنوان یک بازیکن هاکی روی آن بسیار نادر است که شما به طور کامل توسط خودتان” گفت: Wilson که در خانه رهبری به تورنتو در اوایل ماه آوریل پس از NHL متوقف فصل آن مه 12. “حتی در offseason شما خود را ترک پایتخت, تیم و رفتن به خانه اما شما باید یک تیم وجود دارد که پشتیبانی از شما در تمرینات و آماده سازی برای فصل آینده است. در حال حاضر شما را از 100 به صفر که در آن شما صرف هر روز خود را با برادران و همه ناگهانی شما رو برای رفتن به خانه و در خانه بمانند.”

برای تمام طول زندگی خود را ایتون و ویلسون — و بسیاری از ورزشکاران مانند آنها — به دست آورده اند یک اندازه گیری از هویت خود را از تیم های که بر روی آنها انجام شده است. ایتون بود Kenton الراس بالا و میامی (اوهایو) RedHawk و یک موبایل BayBear طولانی قبل از او شد واشنگتن ملی. ویلسون بود Plymouth صیاد بالن و هرشی خرس قبل از او شد واشنگتن پایتخت. خود احساس تعلق ساخته شده بود نه تنها با پوشیدن همان لباس و همان عمل برنامه به عنوان هم تیمی های خود را, اما این که بخشی از یک گروه یک گروه بود که به طور کامل خود را انتخاب.

“خانواده خود را — شما خاله و عمه ها و عموزاده — شما آنها را دوست دارم چرا که آنها خانواده” گفت: Clark قدرت رشد و نمو روانشناس و استاد دانشگاه, آموزش و پرورش در نوتردام است که صرف چهار دهه تحقیق در مورد اثر بخشی از تیم است. “سپس شما باید دوستی خود را و کسانی که مردم شما نوع را انتخاب کنید. اما هنگامی که شما برای اولین بار در زندگی خود تجربه متعلق به یک تیم است که متفاوت است. …

“این یک منبع غرور و افتخار است. آن را به یک منبع از داشتن یک هدف است. هنگامی که آن را گرفته و دور آن را فقط به این نیست که شما از دست دوستان خود در تیم است. شما آنها را از دست ندهید بله. اما شما از دست تیم.”

و همه چیز است که با آن می رود. که برنده و زیان اتوبوس سواری و وعده های غذایی, باد, سرعت و مذاکرات طولانی.

“شما در اطراف بچه ها خیلی, شما می توانید بگویید هنگامی که کسی می آید و آنها با داشتن یک روز خوب یا یک روز بد” ویلسون گفت:. “شما در سونا و شما را به گپ زدن در مورد مسائل. شما برای ساختن این اوراق قرضه. که چه بخشی از یک تیم است, همه چیز در مورد, و این چیزی است که شما از دست راست در حال حاضر.”

شما حتی از دست متنی. در یک روز زمانی که اتباع باید 7:05 بعد از ظهر بازی — که می تواند شش روز در هفته — ایتون به طور معمول به ورزشگاه بین 2 و 2:30 p. m. او می خورد یک وعده غذایی سریع و سپس سر به وزن اتاق.

“‘Zuki’ [جالب Kurt سوزوکی] همیشه به من می زند در آن وجود دارد” ایتون گفت. “Max [Scherzer] بیت من در آن وجود دارد. اما آن ساعت بزرگ هستند. این گفتگوی بورسی بازیگوش بحث است که ما باید به عقب وجود دارد, آن را بسیار جذاب و واقعا سرگرم کننده است. ما مولد بودن کشش, گرفتن آماده است. اما شما نیز فقط به عنوان یک هم تیمی است.”

در حال حاضر ویلسون و یتن فقط دو datapoints در چگونه ورزشکاران در برخورد با این همه. ویلسون احساس خوش شانس است که او دارای یک حیاط خلوت یک دختر و یک توله سگ جدید به یک آزمایشگاه سیاه و سفید مخلوط به نام ال او به تصویب رسید فقط بیش از یک هفته قبل از این ویروس تعطیل ورزشی. ایتون است relishing معمول او و همسرش را توسعه داده اند برای فرزندان خود در سنین 4 و 2 در حالی که در خانه در میشیگان. Wilson, بازی های برگزار شده است PGA Tour تصویری بازی با تیمی مانند T. J. Oshie نگه داشته و متصل به دیگر کلاه طریق متن و یتن گفت: بوندس لیگا را به طور منظم زوم تماس “است که اعتباری به رهبری ما چون اکثر بچه ها نیاز به رفاقت از محل باشگاه وانجمن.”

حتی با راه هایی برای انطباق با آن را نمی خواهد بی سابقه برای آنها و یا هر یک از ما به واقعی سلامت روانی نگرانی های داده شده ما نمی دانم زمانی که و یا اگر زندگی را به حالت عادی بازگشت. به پایان بوندس لیگا را شامل Mark Campbell این تیم مدیر تهویه روانی در گروه تماس به عنوان یک منبع. که مهم است. کمتر از دو هفته پیش ایتون گفت: او تحمل این فاجعه از داشتن یک دوست خانوادگی به زندگی خود را.

“شما فکر نمی کنم آن می تواند اتفاق می افتد تا زمانی که آن را ندارد” ایتون گفت. “هیچ کس واقعا می خواهد به بحث در مورد آن, اما آن را قطعا در همه ذهن ما را به سعی کنید به ماندن به عنوان مثبت به عنوان امکان پذیر است. با ما مذاکره با تیم من همیشه فکر کردن در مورد ثبات روانی. ‘پسران اگر شما نیاز به هر چیزی فقط تماس بگیرید. چیزی می گویند. ما اینجا هستیم.'”

ما اینجا هستیم. به طور معمول خواهد بود که در رختکن یا محل باشگاه وانجمن بر روی نیمکت و یا در ستاره شرق در یخ و یا در این زمینه است.

“برای اینکه در یک تیم به معنای” من تعلق دارند. مردم باید پشت من'” نوتردام قدرت گفت. “دیگری وجود دارد به نفع روانی: داشتن یک هدف است. چیزی بزرگتر از شما در زندگی خود را.”

برای بسیاری از ما وجود دارد چیزی بزرگتر در زندگی ما نسبت ورزشی در لحظه است. برای بسیاری از ما گرفتن این تیم بازگشت خواهد نشان دهنده نوعی از بازگشت به حالت عادی نوعی از حواس پرتی.

اما برای تام Wilsons و آدم Eatons جهان, تیم نیست, حواس پرتی. آنها یک هویت. آنها یک ساختار. آنها یک راه زندگی است. نه داشتن آنها مهم است. برای این بچه ها فراموش نکنید که این بازی ها. که بعدی چت در سونا و یا BS جلسه در اتاق وزن — پارچه بودن در یک تیم خواهد بود, خیلی لذت می بردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>