در حالی که ورزش جهان می افتد سکوت esports و streamers پر کردن جای خالی

“این قطعا یک فرصت برای فضای تا نشان دهد که esports می توانید ابتدا خارش در رقابت” گفت: Lee Trink مدیر عامل شرکت FaZe قبیله که زمینه های یک تیم در بازی Call of Duty لیگ علاوه بر آن پایدار از L. A. مبتنی بر streamers. “قطار در حال ادامه به اجرای بیش از در هم ریختن Clan.”

سراسر آنچه که تبدیل به یک بسیار متنوع esports چشم انداز برخی از لیگ ها و بازی ها بهتر به آب و عدم اطمینان در حال حاضر در مواجهه با جهان است. اما فراگیر باور در سراسر esports جامعه این است که افراد بیشتری را کشف کنید و به تماشای مسابقات حتی اگر نسل درآمد از حوادث زندگی می کنند به طور موقت در دسترس نیست.

“لغو وقایع تاثیر یک جنبه خاصی از تجربه فن, اما بر خلاف ورزش های سنتی که در آن زنده رویداد مالی و اقتصادی راننده از کلی تجربه esports متفاوت است که از دیدگاه پخش خیلی از پخش متمرکز شده است و به عنوان وابسته به مخاطبان زندگی می کنند گفت:” کنت Wakeford, بنیانگذاران ژنرال G یک esports سازمان و عضو هیئت مدیره برای FLASHPOINT جدید لیگ برای بازی Counter-Strike: Global Offensive. “برای لیگ از افسانه های مسابقات قهرمانی جهان در لانه پرنده در چین وجود دارد 40,000 اما 100 میلیون نفر به تماشای آن آنلاین. و آن است که [آنان] از 100 میلیون نفر از مردم که در حال دامن زدن به رشد esports اکوسیستم به درجه بسیار بیشتر از حوادث واقعی.”

که مخاطبان آنلاین همچنان به رشد در طول هفته گذشته به عنوان بسیاری از نقاط جهان است در خانه مانده برای مقابله با شیوع کروناویروس. به نقل داخلی ارقام Wakeford گفت: ژنرال G دیده است 18.2 درصد دست انداز در چین بینندگان بیش از دو ماه گذشته است که برجسته مستندات در ووهان و در سراسر سرزمین اصلی در زندگی-سایت های جریان Douyu و Huya برای آن بازیکن ناشناخته را Battlegrounds (PUBG) و لیگ از افسانه (LoL) تیم. اولین روز از ESL لیگ برتر که ویژگی های بازی Counter-Strike: Global Offensive گزارش مخاطبان افزایش به 146,000 بینندگان مارس 16 این مسابقات نسبت به 115,000 یک سال پیش 27 درصد افزایش یافته است.

“من اعتقاد دارم که شما اجرا از چیزهایی که به سازمان دیده بان در Netflix بکشد … تا مردم به گشت و گذار در وب در تلاش برای پیدا کردن چیزهای به خود سرگرم و” مایکل پچر یک تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار نظارت بر بازی های ویدئویی در بازار گفت: از esports’ چشم انداز. “وجود دارد یک فرصت برای گسترش مخاطبان خود است. آن را نمی خواهد گسترش 50 درصد اما آن را احتمالا می تواند گسترش به 20 درصد است.”

بازی به عنوان یک کل است و همچنین شاهد افزایش چراکه از زمانی که پلت فرم بازی, بخار, ضربه تمام زمان بالا بودن تعداد کاربران همزمان در 15 مارس با 20 میلیون آنلاین و 6.2 میلیون در بازی.

حرکت یا کشش ناگهانی کاهش یافته است به ارائه هر گونه آمار و ارقام در اطراف یک تغییر در بینندگان اما سنسور برج, یک شرکت تحقیقاتی, اطلاعات به اشتراک گذاشته است که نشان داد افزایش شدید در اول وقت Twitch برنامه محبوبیت در اروپا است. یونان و ایتالیا و اسپانیا شاهد افزایش 50 درصد و 41 درصد و 26 درصد در هفته بیش از هفته ای به ترتیب بیش از هفت روز گذشته با توجه به رندی نلسون سنسور برج سر از تلفن همراه بینش.

در ایالات متحده آمریکا است که تنها در حال حاضر شروع به دیدن مستندات برای اولین بار نصب با افزایش 14 درصد در هفته بیش از هفته اما نلسون اشاره کرد که این رقم هنوز هم حدود 8 درصد زیر میانگین هفتگی نصب برای سال 2020 است.

افزایش علاقه در بازی نیز مشهود در جبهه های دیگر به عنوان مردم به دنبال جایگزین هایی برای زندگی ورزشی و همراه آن جنبه. پیش نویس پادشاهان گزارش 12 درصد افزایش در بازیکنان فعال در آن لیگ از افسانه, لیگ فانتزی و خواهد شد از ویژگی های آن بزرگترین مسابقه تا کنون در این هفته با یک $60,000 استخر جایزه.

دنیایی از سرگرمی آنلاین

وضعیت فعلی ورزش جهان در حال حاضر می دهد افرادی که از شنیده esports اما ممکن است نه در زمان حال بررسی آن را یک فرصت برای انجام این کار است. آن را نیز ترویج فرصت برای سازندگان محتوا در حال حاضر مشهور به مخاطبان جوان با افزایش سن مدرسه بینندگان با زمان بیشتری را بر روی دست خود را با بسته شدن موسسات آموزشی. در ایتالیا به عنوان مثال است و 66 درصد بینندگان سنبله در دقیقه تماشا از هفته اول فوریه به هفته گذشته زمانی که ملی قرنطینه آغاز شد با توجه به StreamElements یک شرکت است که فراهم می کند ابزار برای streamers’ پخش آنلاین.

“من فکر می کنم همه streamers باید سعی کنید به جریان در طول روز برای کمک به نگه داشتن در سن مدرسه کودکان و نوجوانان مشغول و درگیر” ترنر “Tfue” Tenney, جهان پربیننده ترین پرچم در حال اهتزاز نوشت: در متن پیام به واشنگتن پست. “من خواهد بود جریان قبل خواهد شد و من تشویق کودکان و نوجوانان به جریان بنابراین پدر و مادر می تواند در حرکت یا کشش ناگهانی برنامه و آنها را ببینید. همچنین کودکان باید آموزش خود را در آکادمی خان در حالی که از مدرسه و کتاب بخوانید. …

“متاسفانه با همه عمده ای ورزشی متوقف وجود یک خلاء بزرگ, شما می دانید. شخص من فکر می کنم همه ما می توانید انجام دهید به عنوان علاقهمندان به بازی است که می گویند ” هی بچه ها, سازمان دیده بان ما بازی در حرکت یا کشش ناگهانی و لذت بردن از سرگرمی ما.’ شاید ما می توانیم بازی را با خارج-از-کار ورزشکاران حرفه ای و همه در بستر های نرم افزاری و از طریق این” او گفت:.

برخی از ورزشکاران که ابراز علاقه به پیوستن به جامعه بازی شامل NBA Trae جوان لوکا Doncic و جعفر Morant — که به درستی پیش بینی خواهد هرشی مدیر عامل شرکت Roundhill سرمایه گذاری است.

“سنتی ورزشی ورزشکاران است که از یک کار خیلی فعال هستند پارسه و streamers و من می توانم آنها را جذب به سمت انقباض را برای تعامل با پایه فن” هرشی گفت: پست.

بعضی از آنها در حال حاضر شروع به پریدن کرد. دوشنبه, FaZe قبیله اعلام کرد Pro-Am موسسه خیریه است که برنامه ریزی شده است به ویژگی های بن سیمونز بت اسمیت-شوستر, Andre Drummond و Chad Ochocinco.

در هم ریختن سر از esports اریک اندرسون گفت: افزایش توجه در طول این زمان می تواند منجر به بهبود خروجی.

“شاید با مردم غواصی در, ایده های بیشتر در آینده ما می آمد تا با چیزهای سرگرم کننده برای پر کردن این زمان,” او گفت:. “اگر مردم در حال تماشای بیشتر آنها در حال رفتن به تقاضای بالاتر نوع از محتوا است.”

در علاوه بر این به esports سازمان ها و streamers داشتن فرصتی برای رشد پایگاه های خود را, برخی از دیدن یک خط برای بازی خاص برای گرفتن بیشتر از مخاطبان به خصوص کسانی که در بازی هستند که واقع بینانه و آسان به دنبال.

“این مورد ارائه متوسط آمریکایی, علی, بازیکنان, بازی, آنها می توانند درک” هرشی گفت. “ندای وظیفه دارای یک موقعیت برای بیرون آمدن از این واقعا قوی ترین, به عنوان مخالف به لیگ از افسانه است. … من نمی بینم LoL کلیپ در ESPN انجام و همچنین Call of Duty.”

هرشی همچنین اشاره کرد که بازی های ورزشی است که نه به طور سنتی به دست آورد عظیم بینندگان خود را برای esports مسابقات فرصتی برای بهره مند شوند و همچنین.

“بزرگترین مشکل با ورزش, شبیه سازی بازی ها تا کنون تبدیل شدن به ردیف بالا esports بود که همیشه وجود دارد گزینه ای را از تماشای چیزی واقعی” هرشی گفت. “شما را که از تصویر شما کاملا می توانید ببینید طرفداران NBA به NBA 2K.”

در واقع Phoenix Suns داد و آن را یک شات زمانی که آنها اعلام کردند که با پایان فصل خود را عملا در NBA 2K20. جریان این تیم برای اولین بار در یک نقطه در صدر 12,000 همزمان بینندگان.

‘Esports به نظر می رسد در امن زمین’

عمده esports لیگ گرفته اند به روش های مختلف در مقابله با شیوع کروناویروس هر چند همه را لغو زنده-مخاطبان حوادث. لیگ از افسانه های قهرمانی سری به حالت تعلیق عملیات قبل از اعلام از سرگیری لیگ این بازی از مکان های از راه دور. برنامه ریزی شده بهار فینال رویداد زنده در Frisco, Texas لغو شد.

ESL به تعویق افتاد آن ESL One Dota 2 عمده در L. A., هر چند خود را آغاز CS:GO لیگ برتر با آنلاین بازی. NBA 2K لیگ به تعویق افتاد شروع فصل آن در اصل برنامه ریزی شده برای شروع, مارس 24. دیگر تعویق شامل Apex افسانه های جهانی سری و موشک لیگ فصل 9 قهرمانی جهان. رویدادهای مرتبط با تازه ضرب سر و صدا تور جهانی نیز یا به تعویق افتاده و یا اجازه بازیکن را به انتخاب کردن بدون مجازات به لیگ ایستاده است.

هل دادن جلو سرپرستی لیگ گفت: در آن مسابقات خواهد سر در مارس 21, اما که همه homestands — ابتکار جدیدی که برای لیگ های منطقه ای به میزبانی آخر هفته رویدادها و مسابقات — لغو خواهد شد از طریق آوریل است. لیگ نیز لغو آن Midseason مسابقات با یک قابلمه $1.05 میلیون. Call of Duty لیگ نیز برنامه ریزی برای رفتن آنلاین-تنها.

FLASHPOINT نقل مکان کرد و در آن فصل به طور منظم بازی از یک جمعیت کمتر کالور سیتی ، کالیفرنیا استودیو به یک کنترل از راه دور راه اندازی خواهد شد و آن را نگه دارید نه برگشتی در استکهلم به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

در علاوه بر این به نگرانی های ایمنی لیگ نیز باید برای مقابله با مسائل فنی به خصوص در بازی که در آن کسری از ثانیه می تواند به معنای تفاوت بین برنده و از دست دادن. مسئله اساسی این است که چه مدت آن طول می کشد داده ها از یک بازیکن ماشین به بازی سرور پینگ نامیده می شود. بالا پینگ منجر به تاخیر در, که منجر به یک ناعادلانه زمین بازی. بازی مانند Fortnite سازماندهی بازیکنان توسط منطقه و در نتیجه افزایش شانس هر کس باید شبیه پینگ.

“بزرگتر بازی بیشتر به جهانی تدارکات بیشتر آنها احتمالا صدمه زدن به از این گفت:” اریک اندرسون رئیس ورزش برای در هم ریختن قبیله. “بازی ها هستند که بیشتر در منطقه ای متمرکز در حال رفتن به خوب است.”

به سرپرستی لیگ باید به مقابله با آن تیم های رقیب در سراسر قاره آمریکای شمالی و آسیا است.

“ما در حال کار بر روی یک بازنگری شده برنامه بازی است که اجازه خواهد داد که تمام تیم ها در سراسر جهان برای آغاز رقابت در ماه مارس در حالی که به حداقل رساندن تاخیر نگرانی” یک سرپرستی لیگ آزاد اظهار داشت: در هفته گذشته. ESL را در ليگ برتر چهره یک مسئله مشابه تصمیم به گروه تیم های محل و در نتیجه کاهش فاصله از سرور.

هر چند لیگ رقم به از دست دادن پول و قرار گرفتن در معرض فرصت ها در سطح محلی با این تغییرات صنعت تحلیلگران انتظار نیست کاهش بیش از حد عمیق برای شرکت هایی که خود را و عمل این لیگ.

“شرکت های پول درآوردن از بازی ها نمی esports” پچر گفت. “وجود دارد نمی تواند یک تاثیر طولانی مدت مگر اینکه این طاعون سیاه و اگر یک رکود بسیار عمیق آن باعث بیکاری گسترده مردم نمی تواند به استطاعت برای خرید بازی. لیگ از افسانه های مسابقات قهرمانی جهان نیست در مورد ساخت پول آن را در مورد ترویج لیگ از افسانه است.”

حامیان مالی که ارائه esports سازمان با سهم شیر از درآمد خود را نیز اعتنا نمیکند. در واقع در حال حاضر که esports به مرحله رقابتی سرگرمی تا حد زیادی به خود آن است که در حال حاضر جذب فرصت های کسب و کار. Zenni مستقیم به مصرف کننده عینک های شرکت که دارای یک پچ در شیکاگو بولز’ نیوجرسی و حامیان سان فرانسیسکو 49ers است دو برابر را در آن esports مشارکت.

“در حال حاضر esports به نظر می رسد در امن زمین فقط توسط خود را به صورت دیجیتالی بومی وجود و ما به وضوح آن هیجان زده گفت:” شان Pate, Zenni نام تجاری افسر ارتباطات.

Pate گفت Zenni در حال برنامه ریزی برای اعلام مطلب esports تیم حمایت مالی که او به نام “بیشترین پایدار” در طول این دوره مشخص.

“اگر وجود داشت همیشه یک بار در تاریخ ورزش است که به صورت دیجیتالی بومی اشکال سرگرمی خواهد بود بالای ذهن, آن را در حال حاضر,” او گفت:.

نوح اسمیت است که یک عامل به طور منظم برای واشنگتن پست و کارکنان روزنامه نگار به صورت مستقیم کمک های غیر انتفاعی. دنبال کار خود را در توییتر @Vildehaya.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>