در حالی که coronavirus نابسامانی های ایران, تحریم های ایالات متحده فشار

که بیکار نیست حدس و گمان است. مرگ و میر در ایران از covid-19 عفونت رسید گذشته 1,000 روز چهارشنبه پس از بزرگترین واحد در روز افزایش در تعداد مرگ و میر پس از ایران شیوع آغاز شد. دویچه وله گزارش این هفته است که محققان در دانشگاه صنعتی شریف در تهران ایجاد شده یک کامپیوتر شبیه ساز به تجزیه و تحلیل حالات.

تحت شرایط فعلی محققان گفتند عفونت نمی خواهد از اوج تا اواخر ماه مه. مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان 3.5 میلیون.

این رقم ممکن است به نظر می رسد به اندازه کافی برای جلوگیری از هر کسی در آهنگ های خود را. اما این هفته ایالات متحده اعلام کرد که گسترش تحریم های ایران و همچنین اشخاص که کمک های دولت ایران در آن تجارت در پتروشیمی و دیگر محدود به فعالیت است. این یک استراتژی است که نگرانی های متحدان و دشمنان به طور یکسان.

نگهبان گفت که بریتانیا بود خصوصی فشار ایالات متحده برای کاهش تحریم های ایران در میان بحران, در حالی که چین علنا نام در ایالات متحده به لغو آن, تحریم ها علیه ایران.

اما ایالات متحده که reimposed تحریم ها علیه ایران رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه کشیده از توافق هسته ای با ایران و کشورهای دیگر در 2018, خودداری کرده است; در روز سه شنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نام ایران برای آزادی شهروندان آمریکایی که در این کشور برگزار شد “به عنوان یک ژست بشردوستانه با توجه به این خطر است که مطرح شده” توسط coronavirus بیماری همه گیر.

و شکی نیست که ایالات متحده تحریم مانع ایران در پاسخ به این ویروس. آنها را ترک کرده اند در حال حاضر ناکارآمد دولت, تقلا برای منابع و مقامات از جان گذشته برای جلوگیری از مصرف اجتماعی اقدامات که بیشتر آسیب اقتصاد در سقوط آزاد.

در سال گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر هشدار داد که تحریم های ایالات متحده در ایران “به شدت محدود توانایی این کشور برای تامین مالی بشردوستانه واردات از جمله داروهای ایجاد مشکلات جدی برای ایرانیان عادی و تهدید حق خود را به سلامت.”

اولین موارد ابتلا به کروناویروس در ایران اعلام شد Feb. 19 در قم با مقامات نشان می دهد که آلوده تاجر ممکن است به ارمغان آورده اند این بیماری از چین است. این ویروس پس از گسترش در سراسر کشور با بیش از 17,000 موارد تایید شده — یک شماره به طور گسترده ای تصور می شود جدی دست کم نگیرید.

ویروس زده نخبگان سیاسی با ده ها تن از مقامات آلوده و اعضای پارلمان و مشاور رهبر ایران در میان مردگان است. جواد ظریف وزیر خارجه ایران داده سرزنش بر “غیر قانونی تحریم های ایالات متحده” و گفت که آنها به معنای واقعی کلمه در حال کشتن مردم است.

دیگران به توافق برسند. رهگیری مهدی حسن است در تضاد تهمت و دولت ایران در طول coronavirus بحران نامطلوب با سال 2003 تصمیم توسط دولت بوش به طور موقت لغو تحریم ها پس از زلزله کشته 26,000. “دولت آمریکا اجرا شده توسط sociopaths,” حسن می نویسد.

نشانه هایی از یک جنگ قدرت بین رئیس جمهور حسن روحانی, دولت و آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران را باید فقط اضافه شده به این معنا اختلال در کشور است. ایالات متحده ارائه کرده است برخی از کمک به ایران از طریق سوئیس آن نمایندگی دیپلماتیک در تهران و در عین حال مقامات ایرانی به انتقاد از این حرکت به عنوان “سر و صدا.”

که شک و تردید ممکن است موجه باشد. گاردین گزارش می دهد که دیپلمات های انگلیسی, فکر می کنم در سوئیس کانال بیش از حد کامل از شرایط استفاده می شود و که بسیاری در اروپا ترس است که ایالات متحده می تواند بلوک ایران با درخواست 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول برای کمک به مقابله با بحران.

ریچارد Ratcliffe, شوهر, از زندانی شهروند بریتانیا نازنین Zaghari-Ratcliffe گفت: نگهبان که coronavirus می تواند یک دیپلماتیک فرصت است. “آن را چنین تفاوت اگر انگلستان بود به ارائه بیشتر پزشکی بشردوستانه و عرضه مواد مخدر به ایران گفت:” Ratcliffe که همسر منتشر شده به طور موقت به دلیل coronavirus.

اما هر دو ایالات متحده آمریکا و ایران, ترس, تسلیم. در سیاست خارجی راب Malley — که مشغول به کار در سال 2015 به ایران در حالی که در دولت اوباما — و علی Vaez از بحران گروه استدلال می کنند که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است ایران را از بحران به عنوان “اعتبار خود را به اصطلاح حداکثر فشار استراتژی” اگر نتواند آن را افزایش می دهد خطر یک درگیری که نه طرف می خواهد.

در واقع با وجود این رمان coronavirus در ایران — و ژانویه قتل رهبر نظامی قاسم سلیمانی — نیروهای ایالات متحده در خاورمیانه همچنان مورد آزار و اذیت توسط تهران متفقین با آسیب های جدی در طول یک حمله به پایگاه در عراق این هفته است. روحانی پیشنهاد این هفته است که این کشور برنامه ریزی شده به مقابله به مثل بیشتر برای سلیمانی کشتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حداکثر فشار علیه ایران منجر به کمی ملموس به نفع ایالات متحده, اما در همان زمان هزینه های سیاست های ایالات متحده در حال رشد است. اگر موفق خواهد شد و آن را ارزش آن بوده است ؟

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>