در حالی که Bradley Beal سابقه او را در پیدا کردن هدف در جادوگران’ از دست دادن فصل

Beal حال انجام یک کار حرفه ای و حق رای دادن نقطه عطف آن شب هنگامی که او تنها بازیکنی در تیم تاریخ برای رسیدن به 25 یا بیشتر امتیاز در 18 راست بازی. و او در جستجوی راه هایی برای توضیح تعالی. بنابراین Beal که بازی کرده است او در تمام هشت سال فعالیت حرفه ای در واشنگتن آرام به یک لبخند و صحبت از یک قدرت بالاتر است.

“من فقط با داشتن سرگرم کننده و اعتماد به نفس بودن. واقعا من ایمان صادقانه” Beal گفت: پس از به ثمر رساندن 34 امتیاز در 10-برای-24 تیراندازی با هفت سه اشاره گر. “فقط اخذ شده است ایمان من و زندگی با هم و من احساس می کنم که صادقانه به من قرار دادن در یک مکان صلح به جایی که من می توانید بازی بازی آن لذت ببرید با آن است.”

و در اینجا است که در آن یک معجزه کوچک است که اتفاق می افتد در واشنگتن است. پس از دو هفته احساس محزون پس از یک all-star گیری و رشد نا امید با ضرر و زیان Beal در حال حاضر پیدا کردن زیبایی در خاکستر از این جادوگران’ فصل است.

“تنها با داشتن سرگرم کننده صادقانه” Beal روز یکشنبه گفت. “من فکر کردن در مورد هر چیزی. من می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد و برنده شوید.”

در حالی که جادوگران (22-37) زندگی می کردند تا به فصل انگاره از حد وسط Beal پیشی گرفتن از انتظارات است. در انجام این کار, او گذشته توسط برخی از انجام نامها در تاریخ حق رای دادن. در فوریه. 23, Beal leapfrogged جف مالون دوم تمام وقت در به ثمر لیست. شب بعد او گذشته گاس جانسون و فیل Chenier به بیش از جایگاه چهارم در بسیاری از زمینه اهداف ساخته شده است.

آن بازی که در آن او به ثمر رساند 53 و 55 امتیاز به ترتیب تبدیل شد و تنها در ششمین بازیکن در تاریخ NBA به کامپایل 50 یا بیشتر در شب متوالی نشان داده جادوگران’ فصل است. در حالی که بیل, بازی های برگزار شده چشمگیری در این تیم نیست.

در ماه اکتبر زمانی که Beal آمد به بزرگترین تصمیم زندگی حرفه ای خود را و امضا دو سال 72 میلیون دلار حداکثر تمدید قرارداد با وجود پیش بینی از یک تلاش 2019-20 فصل او تصمیم گرفت به مرکز بازسازی حق رای دادن. در آن زمان Beal ذکر شد که “افتخار” او بود که “شما نمی توانید این نوع موقعیت آن نوع از قدرت” با هر حق رای دادن.

با قدرت در حال پایه و اساس یک سازمان, اما, آمد بزرگ بار. جادوگران لذت در خود victory lap زمانی که Beal دوباره به امضا رسید اما پس از آن بازی آغاز شده و صدمات و جراحی کنار هم تیمی. با گسترش آسیب لیست آن بیشتر شد روشن است که واشنگتن می تواند کمی استعداد و عمق به حمایت از ستاره خود است.

احاطه شده با بازیکنان بی تجربه و یا گذشته خود را-نخست جانبازان Beal مواجه شبانه دو تیم و حتی حیله دفاع او تا به حال دیده نشده از او شماره 1 دبیرستان استخدام بیرون آمدن از میسوری. در طول این 18-بازی کشش متحدان را شگفت زده در Beal را قوام و مخالفان باید رسم “کسی-اما-براد” طرح دفاعی.

“ما پرتاب بسیاری از مسائل در او” Brooklyn Nets مربی کنی اتکینسون گفت: پس از تیم خود را مجبور Beal برای به اشتراک گذاشتن توپ در اواخر یک جادوگران برنده شوید. “من فکر می کنم در سه ماهه چهارم او در زمان بیش از, و این چیزی است که بازیکنان بزرگ انجام دهد. او را واقعا تبدیل به یک بازیکن بزرگ در این لیگ شما می دانید. من می دانم که همه شما آن را می دانم و او را در همه زمان ها. شما می دانید بزرگ بازیکن بزرگ است.”

حتی در تاریخی یکشنبه شب پس از Beal رفت و برای 22 امتیاز در سه ماهه اول, رزمندگان به شدت فرستاده اضافی مدافع راه خود را از لحظه ای که توپ را لمس کرد. در زمان آن کار می کرد — با حدود سه دقیقه بازی در نیمه اول Beal تا به حال به توپ را به توماس برایانت که پس از آن راه اندازی یک موشک از یک پاس به جادوگران’ حاشیه برای یک گردش — و بار دیگر Beal به سرعت مورد حمله قرار گرفت و کشید ناپاک قبل از دفاع می گیره پایین.

“آنها دو شراکت و همراهیمون او را از حق دور و به نظر می رسید مانند آن بود که یک جعبه و یک با دو تیم” مربی اسکات بروکس گفت: در مورد رزمندگان. “او یک راه. او می یابد یک راه برای به دست آوردن سطل. او یک راه به هم تیمی های خود را باز کنید. سطح سازگاری که او با من است و آنچه را نگه می دارد او را در آن سطح خاص.”

اما این ثبات را — که آغاز شده در پایان ژانویه و در اوج خود در ماه فوریه هنگامی که او به طور متوسط 36.2 امتیاز در هر بازی کمترین تعداد برای یک ماه از تاریخ حق رای دادن با توجه به الیاس ورزشی اداره نیست به اندازه کافی برای متقاعد کردن کنفرانس شرق مربیان برای انتخاب بیل به عنوان یک ستاره رزرو. حتی اگر شواهدی وجود دارد از طولانی خشم (Beal در پاسخ با تاکید بر “هیچ” وقتی پرسید که آیا او به گوش فوریه. 16 نمایشگاه بازی) او به عنوان این حمله به عنوان انگیزه خود را به ثمر رساند خروش.

حتی پس هیچ بازیکن در NBA به ثمر رساند تا مانند Beal پس از این همه ستاره. در گذشته شش بازی ها, Beal را 40.0 نقطه در هر بازی به طور متوسط منجر NBA و جلبک دوم بهترین گلزن بوستون all-star Jayson تاتوم با شش امتیاز.

“متاسفانه او نمی دید اما بازیکنان رای دادند و او را دوم و که می گوید زیادی. مربیان ما فکر می کنم ما آن را همه می دانیم و فکر می کنیم همه آن را ببینید اما بازیکنان آن را می دانم” بروکس گفت. “آنها می دانند که او غیر ممکن است برای محافظت از.”

سپس بروکس اضافه کردن یک لمس از طعنه: “می توانید تصور کنید اگر او یک ستاره تمام آنچه که او انجام می شود در حال حاضر؟”

این نوع از lightheartedness همیشه رسیده Beal. پس از برخی از ضرر و زیان Beal خواهد تکان دادن سر خود را و سرزنش کردن خود برای انجام کافی نیست. یا سرخوردگی خواهد قارچ به الگوی رفتاری قادر سطوح. یک تصویر از یک طرف بیل, کله پاچه در حاشیه در لحظات پایانی یک Feb. 23 از دست دادن به شیکاگو بولز ویروسی رفت. در این فصل Beal تسلط نگاه یک کارمند ناراضی.

اما بعد از آن شب — بر خلاف چند نفر دیگر که Beal خواهد اردک از رختکن قبل از خبرنگاران وارد — او نگاه unburdened به عنوان او صحبت می کرد در مورد از دست دادن. Beal حتی آویزان در اطراف خنده با یک دوست در داخل اتاق قفل است.

در آن لحظه کوچک در شیکاگو Beal به نظر می رسید به درک و یا حتی قبول جای خود را در جادوگران’ فصل است. او نمی تواند به تنهایی احضار تیم خود را به ربط این فصل اما او می تواند درک تصویر بزرگتر. سپس در روز یکشنبه, شب, Beal در بر داشت برخی از صلح است.

“ما در یک موقعیت خوب” Beal گفت: زمینه های مورد اینکه یک بازیکن NBA. “من به بازی بسکتبال برای زندگی. آن را صادقانه بزرگتر از بسکتبال برای من که راستش چیزی که من اعتبار آن را به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im