هر دو مالی-خدمات شرکت های اختلاف یافته های این گزارش و آن سوال روش.

محققان در دانشجو قرض حفاظت از مرکز می گویند که آنها موضع خود را یافته که بر اساس در دسترس عموم داده و تشویق رگولاتور و قانونگذاران به بررسی استفاده از آموزش و پرورش داده ها در اعطای وام های مصرف کننده.

“شبیه به بانک” تاریخ redlining در بخش مسکن با استفاده از معیار آموزش و پرورش در اعتبار اختصاصی می تواند منجر به وام گیرندگان از رنگ دریافت وام های گران قیمت تنها به دلیل دهندگان مفروضات و پیش داوری در مورد کسانی که نشستن در کنار آنها در کلاس درس” کاترین گفت: Welbeck یک حقوق مدنی وکیل در دانش آموز قرض حفاظت از مرکز. “آنچه ما در بر داشت جدی آلارم و حکم فوری مورد توجه قانونگذاران.”

محققان در دانشجو قرض حفاظت از مرکز فرستاده شده آنلاین سوالات به صورت دو وام های دانشجویی خصوصی ارائه شده توسط ولز فارگو: یکی از دانشجویان از حضور در چهار سال مدارس و از سوی دیگر برای کسانی که به دنبال دو سال تحصیلی یا حرفه ای آموزش. چرا که این بانک گزارش طیف وسیعی از نرخ بهره برای هر یک از آن وام های دانشجویی, محققان بر اساس تجزیه و تحلیل خود را در به طور متوسط از مظنه نرخ تعيين ماهانه و مجموع پرداخت بیش از زندگی از وام.

کالج قرض خواهد پرداخت $1,134.31 بیشتر در $10,000 وام از یک دانش آموز با همان مشخصات اعتباری دنبال مدرک لیسانس. حتی اگر ولز فارگو ارائه می دهد کوتاهتر شرایط بازپرداخت آن جامعه کالج وام گیرندگان می تواند هنوز هم باد تا پرداخت بیش از همسالان خود در چهار سال مدارس به دلیل بهره بالاتر با توجه به گزارش.

ولز فارگو گفت که در آن وام گیرندگان حضور در مدرسه بسیار کمی تحمل در شرایط وام خود را.

“ولز فارگو دارای یک تعهد درازمدت به ارائه دسترسی به منابع مالی برای دانش آموزان در کالج” سخنگوی Vickee آدامز گفت. “ما به دنبال مسئول شیوه های وام دهی که به حساب انتظار می رود نتایج عملکرد و اعتماد به نفس است که ما برنامه های وام مطابق با منصفانه وام انتظارات و اصول است.”

روز چهارشنبه گزارش همچنین طول می کشد یک نگاه تازه بدوران رسیده های آنلاین و پلت فرم وام که refinances وام های دانشجویی. محققان جستجو برای نرخ برای متقاضیان با یکسان اعتباری پروفیل در سراسر طیف وسیعی از بالاتر-آموزش و پرورش بخش ها از جمله اسپانیایی-خدمت موسسات شناخته شده به عنوان HSIs و تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های شناخته شده به عنوان HBCUs.

در یک مورد فرضی 24 ساله تحلیلگر به دنبال تشکیلات جدید بکار تجاری 30.000 دلار وام خواهد پرداخت نزدیک به 3500 دلار بیشتر بیش از پنج سال اگر او فارغ التحصیل از دانشگاه هاوارد در مقایسه با مشابه دانشجویی در دانشگاه نیویورک با توجه به گزارش. هوارد گراد نیز خواهد بود که با ضربه $729 در وام منشاء هزینه که NYU زاج را جلوگیری از.

فارغ التحصیلان از دانشگاه ایالتی نیومکزیکو یک اسپانیایی در خدمت مدرسه در همان سناریوی متهم شدند نزدیک به $1,724 فتح بیش از در غیر این صورت یکسان در دانشگاه نیویورک فارغ التحصیلان. که شامل $631 بیشتر در منشاء هزینه.

تازه بدوران رسیده مدیر اجرایی و بنیانگذار شرکت دیو Girouard نام یافته “غلط.” او گفت: “تجزیه و تحلیل “پرواز در چهره” از خود شرکت تحقیقات نشان می دهد که با استفاده از طیف وسیعی از اطلاعات مصرف کننده از جمله آموزش و پرورش منجر به بالاتر از نرخ مصوب و نرخ بهره پایین تر.

این شرکت با اشاره به نتایج حاصل از آن در گزارش سه ماهه به مصرف کننده حمایت مالی اداره که در سال 2017 پرسش های مطرح شده در مورد عدالت از تازه بدوران رسیده را اختصاصی مدل. با توجه به اداره اطلاعات آن دریافت شده از این شرکت نشان می دهد که تازه بدوران رسیده تصویب 27 درصد بیشتر متقاضیان و بازده 16 درصد کاهش هزینه های استقراض از سنتی اختصاصی مدل.

“ما تست شده برای تعصب بیش از میلیون ها نفر از متقاضیان نیست دو یا سه است که می تواند بسیار حدیثی” Girouard گفت: با اشاره به دانشجویی قرض مرکز حفاظت از گزارش. “یک سیستم مانند ما با استفاده از 1,500 امتیاز داده ها برای ارزیابی اعتبار. آموزش و پرورش نشان دهنده تعداد کمی از آنها. [گزارش] بود ساختگی و نه آماری معتبر است.”

Girouard گفت که استفاده از نمره FICO و درآمد — سنتی متغیرهای اختصاصی — است “به طرز وحشیانه ای مغرضانه” اما که در حال گسترش عوامل مورد استفاده برای ارزیابی اعتبار می تواند به کاهش این مشکل است.

Frotman استدلال می کند که یافته های خود را در مرکز را گزارش بگویید یک داستان متفاوت است.

“تازه بدوران رسیده را به خود داده ها نشان می دهد که مصرف کنندگان که با حضور HBCUs و HSIs می پرداخت قابل ملاحظه ای بیشتر به این دلیل که از جایی که آنها به مدرسه رفت” Frotman گفت. “به نظر می رسد که تازه بدوران رسیده استدلال است با خود. من مطمئن هستم از آن است که کمی آرامش به کسانی که پرداخت هزاران دلار بیشتر است که تنها تعداد کمی از تازه بدوران رسیده را از ورودی تبعیض آمیز است.”

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im