که در آن تام بردی بازی در سال آینده ؟ در اینجا هفت مقصد امکان.

بیایید نگاهی به هشت نتایج ممکن است و چگونه هر یک از آنها می تواند بازی کردن:

بردی دوباره علائم با پرستان قبل از رایگان آژانس باز می شود.

میهن پرستان را به حرکت سریع تر از آنها تا کنون به ایجاد این اتفاق می افتد اگر چه آنها شده اند برگزار شد به دانستن حقوق و دستمزد کلاه شماره است که وابسته به اینکه آیا اتحادیه بازیکنان در ولایات پیشنهاد جدید توافق دسته جمعی به تازگی تایید شده توسط صاحبان.

علاوه بر این, the Patriots در حال حاضر در قلاب برای $6.75 میلیون برابر حقوق و دستمزد کلاه در این سال به دلیل بردی قرارداد و که خواهد شد به $13.5 میلیون اگر یک CBA جدید نیست در محل. (اگر وجود دارد CBA که دوم $6.75 میلیون درپوش شارژ رول به سال آینده است.) بازیکنان باید تا 11:59 p. m. روز شنبه به رای, بنابراین ما می دانیم که آیا این معامله به اثر می رود. که در آن نقطه پرستان می تواند بیشتر واقع بینانه در مورد آنچه آنها ارائه می بردی.

بردی تست رایگان آژانس اما دوباره علائم با میهن پرستان.

اگر بردی نیست دوباره امضا شده توسط New England قبل از رایگان آژانس باز می شود در 4 بعد از ظهر مارس 18 شانس او بازگشت خواهد افت به زیر 50 درصد است. نه تنها به این تیم نیاز به دانستن این که آیا او خواهید بود و یا اگر آن را باید به دنبال دیگر گزینه های کارفرمایی — خیلی جالب خواهد بود برای دیدن اگر میهن پرستان صحبت با دیگر QBs در طول حقوقی دستکاری دوره — اما آن را همه چیز را سخت تر از نظر ارتقاء توهین آمیز بازیگران در حمایت اطراف بردی که احتمالا بالا در لیست خواسته اگر او برای بازگشت است.

در مارس 17, بردی می دانید که چقدر به تیم های دیگر حاضر به پرداخت. در بازار آزاد بردی می تواند به عنوان آنجا که 34 میلیون دلار در هر سال و در کوتاه مدت معامله است. او می تواند یک قرارداد ارائه به میهن پرستان برای دیدن اگر آنها را مطابقت آن و یا به او اجازه دهید برود.

بردی علائم با Tennessee Titans.

تیتان مربی مایک Vrabel سابق هم تیمی و یک دوست. مورد در نقطه: بردی و گیرنده گسترده جولیان ادلمن FaceTimed او را از سیراکوس بسکتبال بازی آخر هفته گذشته. مدیر جان رابینسون همچنین می داند بردی از وقت خود را در انگلستان است.

شاید مهمتر از تیتان یک حذفی آماده فهرستی داشتن پیشرفته به فصل گذشته بازی مسابقات قهرمانی آسیا پس از شکست دادن پرستان و سپس Baltimore Ravens در جاده ها در back-to-back هفته. کارفرمایی Ryan Tannehill آمد نیمکت midseason به منجر که اجرا حذفی, اما, مانند, بردی, او یک عامل آزاد است.

که ترکیبی از عوامل از جمله توهین آمیز گالری مانند در حال اجرا پشت جرثقیل هنری و گیرنده گسترده A. J. Brown — باعث می شود تنسی نامزد پیشرو در خارج از انگلستان به زمین بردی.

بردی علائم با لاس وگاس اظهارات.

حتی اگر اظهارات جنرال موتورز مایک Mayock گفت: همه چیز خوب در مورد درک Carr در طول سراغ ترکیب شما احساس اظهارات را کشف ارتقا در کارفرمایی اگر فرصت مناسب همراه آمد.

از وقت خود را به تلویزیون مفسران Mayock و جان weather underground کردیم به بردی قبل از بازی بیش از تقریبا هر نوع دیگر مقابل دفتر اجرایی و یا مربی. آنها او را می دانم. آنها را تماشا کرده ام او عمل. آن را آسان ببینید که چرا آنها خواهد بود شیفته این ایده امضای او.

بردی احتمالا می دانید که Mayock و weather underground خواهد بود تهاجمی در اضافه کردن استعداد در اطراف او به خصوص در یک جرم است که در حال حاضر افزایش ستاره ها در حال اجرا به عقب جاش Jacobs و تنگ end دارن والر. اما خواهد لاس وگاس به اندازه کافی در دفاع به خصوص در یک بخش با پاتریک Mahomes و Kansas City Chiefs?

بردی علائم با Tampa Bay Buccaneers.

این یکی جذاب است. مربی بروس Arians نمی پنهان کردن این واقعیت است که او علاقه مند به بردی که در مورد خواسته عامل رایگان quarterbacks در ترکیب و او تا به مقدار زیادی به زمین به بردی. مایک ایوانز و کریس گادوین بهترین گیرنده گسترده اواز یا موسیقی دو در NFL, O. J. Howard با استعداد است تنگ و هماهنگ کننده تاد بولز بهبود یافته دفاع.

با Jameis وینستون رایگان عامل Bucs می تواند یک اجرا در بردی و یا آنها می تواند انتخاب کردن برای تدی بریج یا فیلیپ رودخانه.

بردی علائم با لس آنجلس شارژر.

در آغاز offseason این شارژر شبیه پیشرو تیم بردی. این شارژر در حال حرکت به یک استادیوم جدید و بردی می تواند کمک به فروش بلیط. قرعه کشی بازی در L. A. می تواند کمک به این تیم در فروش زمین.

اما آخرین rumblings هستند که شارژر اولویت است به پیش نویس یک کارفرمایی با ششم انتخاب کنید — احتمالا اورگان جاستین هربرت — و اجازه دهید Tyrod تیلور اجرای جرم تا rookie آماده است. خواهیم دید که اگر آنها تا پایان صحبت کردن به بردی.

بردی علائم با Indianapolis Colts.

این کلت را انجام علت سعی و کوشش در بردی اما آنها ممکن است بیشتر احتمال دارد به ثبت نام رودخانه که مشغول به کار با مربی فرانک رایش برای سه سال زمانی که او به شارژر quarterbacks مربی و احتمالی حمله هماهنگ کننده. ایندیاناپولیس یک حذفی آماده فهرستی و نه متعهد دراز مدت به کارفرمایی Jacoby Brissett.

بردی علائم با San Francisco 49ers.

این یکی یک شوت اما شانس وجود دارد. بردی احتمالا نمی خواهد ذهن به پایان رساندن کار خود را در نزدیکی جایی که او مطرح شد و 49ers ترین تیم با استعداد است که می تواند به دنبال او. اگر چه سان فرانسیسکو بازیکنان دوست دارم جیمی Garoppolo بردی قرار است که هنوز هم خوب به اندازه کافی کارفرمایی به 49ers به سوپر باول و برنده شوید.

من هنوز هم نمی دیدن این اتفاق می افتد. امضای کارفرمایی خواهد شد که 43 زمانی که فصل شروع می شود احتمالا کوتاه شدن پنجره خود را به عنوان یک سوپر باول مدعی. آنها می تواند به نفع خود در سال آینده با بردی اما اضافه کردن $34 میلیون و کارفرمایی و در نظر گرفتن حقوق و دستمزد کلاه ضربه Garoppolo می تواند آن را سخت به نگه داشتن تیم هسته با هم. The 49ers در حال حاضر خواهد شد مبارزه برای حفظ دفاعی lineman Arik آرمستد بود و ایمنی Jimmie بخش این offseason آنها به عنوان نگاه به آینده به پول قرارداد پسوند برای پایان جورج بازیگوش و دفاعی در مقابله با DeForest Buckner, در میان دیگران.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de