هنگامی که وارن بافت Sours در گلدمن ساکس زمان به نگرانی

فقط به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی کنید و سعی کنید به ترمیم ویروس زده اقتصاد وارن بافت تحویل داده خشن یادآوری است که همه چیز ممکن است چیزی جز عادی برای مدت زمان طولانی.

بحران spooked امریکا را برای همیشه لطفا برای, خوش, به طوری که او فرار صنعت هواپیمایی به طور کامل و در حال حاضر حتی برخی از خودرو و سهام بانکی با توجه به نظارتی تشکیل پرونده جمعه جزئیات Berkshire Hathaway Inc.’s سرمایه گذاری حرکت برای سه ماهه اول. این شامل آزادسازی 84 درصد از سهام برکشایر در Goldman Sachs Group Inc. و کاهش آن JPMorgan Chase & Co. موقعیت 3 درصد است. بافت 89 گفت: با افتخار فقط دو هفته پیش که او فکر می کند “هیچ چیز می تواند توقف امریکا” اما آن را سخت تر و سخت به این باور او است.

در حالی که بافت های ساخته شده خود را در مورد چهره ها در خطوط هوایی شناخته شده در برکشایر atypically morose سهامدار جلسه دو تعطیلات آخر هفته پیش نزدیک به خروج از گلدمن شد آخرین شوکه. سهام سرمایه گذاری بانک نیز با کاهش 2 ٪ در اواخر معاملات و پایین بیش از 25 ٪ در سال. گاهی اوقات برخی از بزرگ برکشایر در تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط بافت نمایندگان تاد شانه و تد Weschler; اما بافت گفت: خروج شرکت های هواپیمایی خود تماس بگیرید و این منصفانه است که فرض کنیم که فروش همه که گلدمن سهام نمی خواهد اتفاق می افتد بدون برکت و رحمت خود را. البته ما نمی دانیم دقیقا زمانی که در سه ماهه اول فروش آن ساخته شد اما آنها بالا بردن پرچم قرمز با این وجود.

وقتی که می آید به بانک برکشایر خود را به دنبال بیشتر و بیشتر شبیه به یک عنوان که در حال افزایش توده ای از پول نقد. آن جنگ قفسه سینه ایستاده بود در $137 میلیارد دلار از مارس و برای آنچه به نظر می رسد برای اولین بار بافت به دنبال ندارد به صرف آن است. “نقد و موقعیت نیست که بزرگ زمانی که من در بدترین احتمالات” میلیاردر خود گفت مجازی شنوندگان در مارس 2 در این جلسه که فیلم برداری شده بود از خالی اوماها سالن که به طور معمول خواهد بود به انتظارنشسته بودند با برخی از 40,000 خود را پیروان اختصاص داده شده. در واقع یکی از معروف ترین در جهان است سرمایه گذاران او انجام نمی بسیار سرمایه گذاری به تازگی.

هنوز بافت را توضیح دهد که ایالات متحده فدرال رزرو خارق العاده ای برای کمک به شناور بازارهای مالی تا حدودی به همین دلیل او نبوده است قادر به حمله به معمول خود یار معاملات — مانند گلدمن سهام او به دست آورد در طول سال 2008 بحران مالی است. سرمایه گذاران همچنین ممکن است را دیده اند بدترین چیزهایی که هنوز بافت اقدامات به وضوح نشان می دهد که او می بیند این امکان را برای درد بیشتر. اگر او را دیدم فرصت خرید او می تواند خرید. فدرال رزرو حتی جمعه هشدار داد در آن مالی-ثبات گزارش که قیمت دارایی ها هستند “در معرض خطر قابل توجهی کاهش می یابد” اگر این بهداشت عمومی بحران بدتر.

حتی اگر بافت چشم انداز برای ماه های آینده بسیار تلخ وجود دارد برخی از بلند مدت دارایی های او به نظر می رسد راحت برگزاری بر روی: برکشایر قابل ملاحظه سهام شرکت Apple Inc., American Express Co., بانک مرکزی امریکا شرکت کوکا کولا شرکت. و Wells Fargo & Co. تمام شد بدون تغییر. که گفت: بسیار اتفاق افتاده است در شش ماه پس از سه ماهه گذشته به پایان رسید به طوری که می داند.

بافت ممکن است همیشه امریکا را بزرگترین مشوق اما او یک سرمایه گذار برای اولین بار و این چیزی است که به نظر می رسد. او همچنین تنها یک سرمایه گذار که حتی او را پذیرفت و تنها مقامات بهداشت واقعا می توان گفت که ما از اینجا بروید.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

تارا Lachapelle است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش کسب و کار از سرگرمی ها و ارتباطات از راه دور و همچنین گسترده تر می پردازد. او که قبلا نوشت: M&یک ستون خبری بلومبرگ.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>