زمانی که تایگر وودز برنده 2019 کارشناسی ارشد, او تا به حال یک پیام ویژه برای caddie

“ما آن را انجام داد!” وودز گفت LaCava بعد. نه “من آن را انجام داد.” این یک یادآوری از چه LaCava تا به حال گیر با جنگل در طولانی اخراج از عمل جراحی.

“من به او گفتم:” هی, اگر شما می خواهید من می توانید بیرون بروید و شما یک کیسه یکی از این جوان آینده بچه ها و شما می توانید بیرون بروید و caddie برای آنها'” جنگل گفت: Connecticut بسکتبال زنان مربی Geno Auriemma در سال 2017, پادکست (از طریق کانال گلف). “‘امیدوارم شما از آن لذت ببرید و آن را دوست دارم اما وقتی که من دوباره من امیدوارم که من می تواند به شما تماس بگیرید و شاید کنجکاوی شما را از آن کیسه های به صورت کمی است.’

“و او گفت:” هیچ هیچ, من به شما متعهد. من متعهد به بازگشت خود را و شما بازی گلف دوباره.’ و من گفت: “من درک می کنم که, اما من نمی دانم زمانی که و یا اگر که حتی رفتن به اتفاق می افتد, بنابراین اجازه دهید من به شما کمک کند به شما یکی دیگر از کیسه.’ اما او را نگه می دارد گفت: هیچ.”

او ادامه داد: برای پرداخت LaCava و اعتراف کرد که او می دانست که زمان سخت بود در LaCava. “من می دانم که چقدر او نتواند بودن خارج وجود دارد وجود دارد; من از دست که در خارج وجود دارد بیش از حد” جنگل گفت Auriemma. “من از دست بودن در مخلوط با او. ما یک جهنم از یک جفت وجود دارد.”

جنگل استخدام LaCava پس از شلیک استیو ویلیامز با او برنده 13 رشته در سال 2011. LaCava شد فرد زوج دیرین caddie بود و در کیسه زمانی که زوج برنده یک کارشناسی ارشد کت سبز در سال 1992. به عنوان زوج های حرفه ای بود سیم پیچ را به او توصیه او به دنبال یکی دیگر از گلف باز و LaCava فرود آمد با داستین جانسون. اما پس از آن جنگل نامیده می شود. به عنوان LaCava colorfully قرار داده و آن را “او گفت:,” آیا شما علاقه مند است؟’ و من مانند [expletive] آره من علاقه مند هستم.”

وجود دارد بسیاری از انتظار اما LaCava اعتقاد بر این جنگل می تواند و خواهد برنده دوباره و دوباره.

“من می دانم آنچه که او را قادر به” LaCava ESPN گفت: در سال 2016. “من آن را دیدم این سال من برای او کار می کرد. همه ما می دانیم که او توانایی دارد. او قطعا نه از دست هر یک از اخلاق کار خود را. آیا پشت مسئله نگرانی مردم ؟ من آن زندگی می کردند با فرد. هنگامی که شما یک موضوع دشوار است در تمام رشته های ورزشی به طور خاص گلف.

“من هنوز هم ایمان او برای رفتن به ادامه انجام این کار به خوبی و برنده شوید. من فکر است که او را به غلبه بر آسیب و یا هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید. او ممکن است قادر به بازی به عنوان اغلب به عنوان او می خواهم. هنگامی که او را شفا از این او را دوباره و دوباره بازی و بازی خوب. چشم انداز من این است که اساسا همان زمانی که شروع کردم با او. او تایگر وودز.”

برنده خود را 15th عمده زمان نیست که این اهمیت به LaCava. “او یکی از وفادار ترین انسان شما تا کنون ملاقات” جنگل گفت: در CBS مصاحبه پس از سال گذشته کارشناسی ارشد نفع خود. “اگر کسی سزاوار اصلی قهرمانی این جوی. ما شده ایم از طریق آتش سوزی با هم. متاسفانه ما بدست یک به عنوان یک تیم است اما در حال حاضر او است که بخشی از دو کت.”

پس از پیروزی LaCava میگردین از طریق صدها نفر از پیام های متنی و یکی از پسر او سایه در یک زمین گلف است.

“”ما آن را انجام داد. قدردانی شما حلق آویز در آنجا با من'” LaCava گفت: از جنگل پیام در مصاحبه با Caddie شبکه. “من شما را دوست دارم مثل یک برادر.”‘

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im