زمانی که تیمی رو سرطان مغز, Madison, دختران تنیس بسیج در اطراف او

مادر Sadhvi سوبرامانیان گفت: Warhawks ضروری بود به وانی بهبود ارائه رفاقت که پدر و مادر و پزشکان نمی تواند ارائه دهد.

“این واقعا خوب برای دیدن بچه ها تجمع در اطراف او به دلیل آنچه که بچه ها می توانید او را یک فرد نمی تواند” Sadhvi سوبرامانیان گفت. “شما می دانید فقط تمام FaceTime, همه چت, همه صحبت کردن در مورد مدرسه صحبت کردن در مورد دوستان است. من نمی تواند انجام دهد.”

این Warhawks از دست رفته در منطقه نیمه نهایی اما در تجمع در اطراف سوبرامانیان آنها نمایش داده می شود اهمیت بودن یک تیم در طول راه.

در حالی که سوبرامانیان در بیمارستان بستری شد, Madison, بازیکنان جمع آوری 13 هدیه کوچک به طوری که او می تواند باز کردن یکی از جدید هر روز. آنها ارائه به روز رسانی و به او اطمینان در مورد سقوط در مدرسه.

“هر کس در این تیم واقعا نزدیک” سوبرامانیان گفت. “و حتی اگر شما جدید به تیم آنها همیشه به شما احساس می کنید گنجانده شده است و مربی Stacy بود واقعا خوب در مورد آن است. این نوع مانند یک خانواده است.”

مربی استیسی رینولدز گفت سوبرامانیان غیاب چپ “از یک سوراخ است.” اگر او نبود یک ستاره بوده و در این تیم تنها برای چند ماه “او خیلی مثبت و بسیار پر انرژی, او مانند یک نور بود که آن را واقعا سخت در ابتدا به دلیل این که نور رفته بود” رینولدز گفت.

سوبرامانیان آمد از اتاق عمل, مارس 20 و دو روز قبل از Warhawks’ فصل به پایان رسید. او نمی تواند راه رفتن به مدت دو ماه به آرامی از فارغ التحصیلی از یک واکر عصا فقط به خود او ، بهبود فرآیند در حال انجام است. در این سال به عنوان یک کاربر سوبرامانیان به دست آورد قدرت کافی برای حضور در کلاس به جای صرفا tutored از خانه. او شروع به دویدن و تا به حال سند چشم انداز از بازی تنیس رقابتی دوباره.

اما مثل بقیه کشور های رمان coronavirus قطع برنامه های خود را. ماه گذشته ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد که تمام مدارس خواهد بود بسته باقی مانده از سال تحصیلی. برای سوبرامانیان بسته شدن احساس ناامید کننده اوج ماه از کار سخت برای بازگشت به کلاس.

“راستش این نوع خسته کننده بود چون من فقط شروع به احساس بهتر و در خارج از خانه,” او گفت:. “پس از آن نوع را احساس می کند مانند یک گام به عقب.”

در حال حاضر هر کس در این تیم است و محدود به خانه های خود. هر چند بازیکنان در ادامه به متن و تماس با یکی دیگر سوبرامانیان گفت: آن را احساس نمی کند همان است. او دلسوز به سالمندان که از دست داده اند, خود را نهایی فصل است.

شاید مربی او پیشنهاد کرد او را قادر به ارائه بینش به هم تیمی های او در مورد آنچه آن را مانند به تحمل یک وضعیت دشوار است که آنها هیچ کنترل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات