هنگامی که شهروندان نیاز به رهایی از دست رفته آنتونی رندن آنها باید نگاه خود را به اغل گاو یا حشم

غرب پالم بیچ فلوریدا. — بازیکنان که باید به جای آنتونی رندن تولید در این سال برای اتباع واشنگتن همه نشستن شانه به شانه در این تیم بهار آموزش محل باشگاه وانجمن. برای نشان دادن بزرگی از مشکل وجود دارد که هشت نفر از آنها را. و هیچ یک از آنها حتی نقش پایه سوم.

مردان در کانون توجه هستند و اعضای بوندس لیگا’ اغل گاو یا حشم. در سال گذشته اتباع ضد حال 5.66 عصر و تیم برنده سری جهانی. این دو حقایق باید متقابلا منحصر به فرد. در واقع بوندس لیگا تا به حال بدترین اغل گاو یا حشم از هر تیم تا کنون به postseason.

که اغل گاو یا حشم در رحمت به انسان دیگر وجود ندارد. تنها شان Doolittle و سرگردان Suero باقی می ماند و از روز افتتاحیه 2019. فعلی بازیگران پیش بینی شده شامل دانیل Hudson, Will Harris, تنر Rainey, شکارچی Strickland و شاید left-hander Roenis الیاس و آستین Voth احتمالا متراکم کردن یک دوره نزدیک به 4.66 این فصل اگر شما بر این باورند که آمار طرح پیش بینی در وب سایت های مختلف.

اگر که اتفاق می افتد, ساده ریاضی می گوید: بوندس لیگا اجازه خواهد داد که حدود 55 کمتر اجرا می شود در این فصل که به طور کامل برای جبران از دست دادن رندن به عنوان یک عامل رایگان به لس آنجلس فرشتگان و شاید یک مقدار کم تر. به پریمیر لیگ در انگلستان حداقل بر روی کاغذ (یک آمرزنده سطح) سپس به دنبال یک معامله بزرگ مانند تیم که برنده 93 بازی سال گذشته است.

“سال گذشته اوضاع آنقدر بد است که آنها نمی تواند بدتر. تنها راه برای رفتن است” گفت هادسون که همراه با Strickland و الیاس وارد شده در جولای 31 معاملات. هریس شد و سه سال 24 میلیون دلار رایگان و امضای عامل.

“چقدر بهتر می توانید با ما بود؟” هادسون اضافه شده است. “همه در این اغل گاو یا حشم شانس بود واقعا خوب است.”

واقعا خوب — بسیار کمتر “واقعا خوب” — نیست و حتی لازم است.

[دیو مارتینز جدید بهار آموزش عبارت: اجرای پیشگیری]

اما اگر هادسون است, راست? این مورد را می توان ساخته شده — بدون توهم.

آمار بر اساس پیش بینی تمایل به تیره در هنگام مشاهده کوزه گذشته سن 30, پیش بینی جدی کاهش می یابد. برای مثال Baseball-Reference.com پروژه های پریمیر لیگ در انگلستان back-end سه نفر از Doolittle هادسون و هریس به 3.73 عصر این سال با وجود ترکیب خود را 2.66 علامت سال گذشته است. چرا چنین قطع?

این Nats ارزش چنین تجزیه و تحلیل مبتنی بر ارزیابی مقایسه مشاغل و تخریب با سن, اما آنها اعتماد سراغ و بینایی بسیار بیشتر است. مدیر کل Mike Rizzo شاید تلاش برای نیشگون گرفتن و کشیدن پیچک Leaguers با پیشرفته ریاضی درجه به او می گوید مطالعات “پشت کارت بیس بال” را به عنوان او ممکن است در سن 10 سالگی.

پشت کارت بیس بال از کسانی که هشت مردان, اگر شما نگاه کنید در هر زمین باز یافته اند تن به تن در لیگ های بزرگ در سه فصل گذشته بگویید یک داستان متفاوت از طرح سایت. پس از شروع سال 2017 هریس (2.61) و Doolittle (2.94) در ردیف بالا; هادسون (3.54), استریکلند (3.64) و الیاس (3.29 در اندک حجم نمونه) بسیار خوب و Suero (4.16) و Rainey (6.51) نشان می دهد وعده.

این محتمل است که هادسون (2.47 عصر آخرین سال) که می گوید: او گاهی اوقات “نه من اعتماد چیزهای” در نهایت بدست او اعتماد به نفس کامل خود را به عنوان 33rd رویکردهای تولد. با 96-به-98-mph fastball و سخت لغزنده به علاوه حافظه صرفه جویی در لیگ ملی وحشی-کارت بازی و گرفتن سه outs از بازی 7 از سری جهانی هادسون ممکن است در بهترین حالت خود در حال حاضر با وجود گذشته ای که پر از معاملات و سوئیچ از شروع به تسکین پس از دو تامی جان عمل جراحی.

از Mash تا برخی از احتمال نوبت بالغ برای همه از این مردان پس از آن فرض کنیم که آسیب ها را مجبور بوندس لیگا به استفاده از چند عناصر نامطلوب و نامناسب برای 70 نوبت با کثیف 5.00 عصر و شما می آیند تا با حدود یک 3.86 اغل گاو یا حشم عصر برای سال 2020 Nats. که در خوش بینانه است. اما از آن است که در محدوده بیس بال سلامت عقل. و پیامدهای آن برای پریمیر لیگ در انگلستان بزرگ خواهد بود — حدود 100 کمتر اجرا می شود مجاز است.

[Boswell: به یاد داشته باشید زمانی که اتباع برنده سری جهانی? آنها که مطمئن انجام دهید.]

اگر فرض کنیم که جایگزین بودا را بت و دستکش در پایه سوم با rookie کارتر Kieboom دامپزشک Asdrúbal Cabrera و یا برخی از کمیته هزینه های بوندس لیگا 50 اجرا می شود — و زشت فرض — سپس بوندس لیگا’ اجرای دیفرانسیل بود که 873-724 سال گذشته را تبدیل به مورد 823-624 در سال 2020 است.

اگر شما outscore لیگ با 199 اجرا می شود, شما دنبال آن هستید در یک 100-plus-پیروزی تیم است.

احساس رایگان به بریده بریده نفس کشیدن. من می توانم طبخ یک 80-82 فصل بیش از حد. این تیم بسیار وابسته به آن سه بزرگ استارت و مشت ژوئن صوت. اگر صدمات آمار آنها چیزهایی باز کردن سریع. اما همه در حال حاضر می داند که.

اما شاد-مورد نزدیکی-100-برنده سناریو ؟ شما نمی خواهد به عنوان خوانده شده که در هر نقطه دیگری است. (در آمد. خوشحال می شود. این
بهار آموزش!) در بوندس لیگا برنده نیست پیش بینی آن را; آنها در 91 برنده داخلی. اما اگر ریزو ساخته شده است که یک افتضاح اغل گاو یا حشم سال گذشته بازگشته است به طور معمول جامد فرم ؟ در 2010s, او ساخته شده شش top-10 bullpens و هفت با دوره بین 3.00 و 3.56.

“من فکر می کنم ما باید یک خوب در این سال,” او گفت:. “ما مانند قطعات.”

بیایید دور برگشت از مشخصی پانچ کاسه تشویق خوبی است. چه این اغل گاو یا حشم باید انجام دهید به حداکثر رساندن خام آن ابزار ؟

اگر Doolittle هادسون و هریس سالم ماندن آنها قابل پیش بینی هستند. دو مورد اول به همان اندازه خوب در برابر چپ و راست دست hitters بزرگتر از مزایای این فصل به دلیل جدید لیگ قاعده ایجاب میکند که هر مسکن باید به صورت سه hitters یا کامل زمین باز یافته.

راست دست هریس است و حتی بهتر است در غالب چپ دست hitters از righties ساخت و او را در اثر بالا southpaw.

“این که چگونه من استفاده می شود در هوستون,” او گفت:.

ریزو اشاره می کند که Strickland با سان فرانسیسکو در سال 2018 و الیاس با سیاتل در سال 2019 به حال فصل با 14 موجب صرفه جویی در. این غیر معمول به پنج کوزه در یک تیم با بسته شدن تجربه اگر چه یک ماشین زمان — برای حمل و نقل هر یک به کارآمد ترین قسمت خود به زندگی حرفه ای مفید خواهد بود.

“ما انتظار کارهای بزرگ در اغل گاو یا حشم” گفت: استارت Stephen عشق که موفق به کسب حداقل 21 بازی در سال گذشته به جای 18 با کار بهتر پشت سر او. “Suero و Rainey هنوز در حال یادگیری در مورد آنچه باعث می شود آنها موفق. در این سال آن را به هیجان انگیز برای دیدن است.”

Rainey است که بارز ترین آینده نزدیک بالقوه با fastball که لمس 101 mph در مسابقات جهانی و یک نوار لغزنده است که حتی بهتر چرخش-و-miss بشه. سال گذشته او امولسیون راست دست و پا (.526 بر-پایه-plus-ضربه زنی در صد علیه) بود اما خرد چپی (.942) در بخشی به دلیل او هیچ تغییر دهید تا به مبارزه با آنها.

“مشکل این بود که اعدام” Rainey گفت.

ما را ببینید. اما به بهبود است.

این مسکن که مجذوب هم تیمی بیشتر است Suero بود که به این نقطه از سوء استفاده در فصل گذشته به دلیل بسیاری دیگر شکست خورده و یا صدمه دیده است. آمار می گویند او شده است یکی از unluckiest کوزه توپ در بازی بیش از دو سال گذشته و باید یک کم 3.00 s دوران اجرا پایین تر از خود 4.16 خوانده شده را علامت. او عجیب و غریب (و مفید) معکوس انشعابات — او هرگز اجازه هومر به چپ است اما با توجه به بالا نه به righties — که او را به نوع دیگری از southpaw در لباس مبدل.

“سرگردان یک مقدار زیادی از تجربه سال گذشته” Doolittle گفت: با خنده. “. . . این جنبش در برش نیست که دیر زمانی که او خسته است.” اما با معقول استفاده ؟ “او تند و زننده. من فکر می کنم او می تواند توسعه را به یک سلاح در پایان دادن به عقب.”

طیف وسیعی از نتایج این اغل گاو یا حشم به خصوص با پنج کلید مردان از 31 تا 35 بسیار گسترده است. اگر شما می دانید بوندس لیگا’ اغل گاو یا حشم عصر این سال که آیا آن خواهد شد و بیشتر شبیه 5.66, 4.66 یا حتی 3.66 و سپس شما می توانید سر به لاس وگاس در حال حاضر از آنجا که شما احتمالا می دانید که آیا بوندس لیگا برنده خواهد شد 80 بازی ها 90 بازی — و یا کاملا چند بیشتر از آن.

ادامه مطلب: اگر MLB نمی خواهد مجازات Astros بازیکنان مخالف کوزه آماده به دل کردن عدالت خود به خود در برابر Astros و شهرت خود را مشکوک اتباع احساس آنها تا به حال به فرض بدترین Boswell: به یاد داشته باشید زمانی که اتباع برنده سری جهانی? آنها که مطمئن انجام دهید. Mike Rizzo می خواهد به شنیدن Astros می گویند که آنها فریب خورده اتباع بهار, آموزش نوت بوک: آنچه در مورد آنتونی رندن?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>