هنگامی که تغذیه باعث می شود اضطراری حرکت آن را معمولا اضطراری

بانک مرکزی معیار نرخ وجوه فدرال در حال حاضر نشسته در یک محدوده بین 1.0 و 1.25 درصد قابل ملاحظه ای سطح پایین برای یک اقتصاد قوی. اقتصاد واقعی قدرت است که در حال حاضر تمرکز بزرگ از بحث است.

تغذیه صندلی جروم H. پاول جسورانه پاسخ به گسترش سریع coronavirus است precedented. به عنوان Kathy Lien از BK مدیریت دارایی با اشاره به در توییتر خود پیشینیان مشابه ساخته شده حرکت می کند در پاسخ به بحران مالی جهانی امسال ، 11 حملات تروریستی در ایالات متحده و سرشار از تکنولوژی-سهام حباب.

در زیر ما نگاهی به برخی از هزاره قابل توجه ترین برنامه ریزی از کاهش نرخ.

رکود بزرگ

Jan. 22, 2008: 0.75 امتیاز

یک هفته پیش از خود را به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه بن S. برنانکه اعلام کرد که فدرال ریزرو عمیق ترین کاهش نرخ در 24 سال است که واشنگتن پست در این زمان به عنوان “یک اقدام جسورانه طراحی شده برای جلوگیری از سقوط در بازارهای سهام جهانی از ایجاد یک وحشت است.”

ما واقعا نمی آن را می دانم اما رکود بزرگ شد و در حال حاضر در جریان است. رسمی داوران از زمانی که رکود شروع و پایان چرخه کسب و کار آشنایی کمیته در اداره ملی تحقیقات اقتصادی (NBER), بعدها مشخص است که قبل از گسترش به حال به اوج خود رسید و در دسامبر 2007.

Oct. 8, 2008: 0.5 امتیاز

2008 برش از 1.5 درصد به 1.0 درصد بود مشابه در هر دو سطح و قدر به امروز تغذیه عمل است. آن را در اعماق رکود بزرگ به عنوان برنانکه تلاش برای جلوگیری از هرج و مرج در بازار است که به دنبال انفجار لیمن برادرز چند هفته قبل از آن.

2001 رکود اقتصادی

مارس 18, 2001: 0.5 امتیاز

یک سال پس از نزدک به اوج خود رسید و dot-com bubble burst به نظر می رسید به عنوان اگر طولانی گسترش 1990s بود به آرامی داشتند. به عنوان کسب و کار سرمایه گذاری و سود شرکت ها عقب مانده و تغذیه و صندلی آلن گرینسپن بر خاست به عمل است.

“تعجب نیم درصد نقطه کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو امروز مجموعه ای خاموش سر و صدا در کف بازار بورس نیویورک و باعث دیوانگی خرید,” پست گزارش داد ،

در پایان آن سال NBER خواهد تعیین مارس بود نقطه عطف و اقتصاد در یک رکود اقتصادی با ماه آوریل است. شما نمی دانید آن را مهار تن معاصر پوشش خبری.

سپتامبر. 17, 2001: 0.5 امتیاز

فدرال رزرو نرخ بهره فقط قبل از بازارهای بازگشایی در پی حملات یازدهم سپتامبر ، 11 حملات تروریستی در چه پست در آن زمان به نام “تلاش برای تقویت اعتماد سرمایه گذاران.”

“بسیاری از اقتصاددانان و سیاستگذاران نگران هستند که هفته گذشته حملات تروریستی ممکن است به طور جدی آسیب دیده هر دو سرمایه گذار و مصرف کننده اعتماد به نفس” ارسال شده است. “باید قیمت سهام افسرده باقی می ماند و یا سقوط بسیار بیشتر از آنها دیروز اعتماد به نفس می تواند بدتر شوند و به راحتی سقوط در حال حاضر ضعیف اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی گفته تحلیلگران.”

همانطور که می دانید در حال حاضر NBER بعدها مشخص اقتصاد شد و در حال حاضر در رکود اقتصادی در ماه سپتامبر. این آمار پایین یک ماه بعد و پس از آن گسترش 2000s آغاز خواهد شد.

هدر بلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de