زمانی که لیگ برتر به عقب خواهد آنها استفاده خنثی سالن و بازی خواهد بود در تلویزیون به صورت رایگان?

لیگ برتر را از سر 2019/20 فصل در ماه ژوئن.

این ورزش تقریبا مانند هر دیگر است تعطیل به طور نامحدود در پی بیماری همه گیر کوروناویروس با بحث در نظر گرفتن محل همیشه از بین باشگاه های لیگ و دولت بیش از اگر و زمانی که بازی می توانید رزومه.

زیر آخرین دولت دستورالعمل صادر شده به عنوان بخشی از نخست وزیر بوریس جانسون نقشه راه از مستند فدراسیون فوتبال سپس گفت: باشگاه های لیگ برتر که این فصل باید حل و فصل شود توسط “ورزشی شایستگی”.

این بدان معنی است که مسائل مانند سقوط یا عنوان باید حل و فصل شود هر دو بازی باقی مانده وسایل و یا توسط یک فرمول مانند امتیاز به ازای هر بازی است. ادرار کردن فصل در مجموع به طور کامل از روی میز.

باشگاه رای به اتفاق آرا برای بازیکنان برای بازگشت به تماس با آموزش به عنوان سرگیری فوتبال لبه نزدیک تر قبل از آنها در نهایت به یک توافق در زمانی که برای بازگشت به میدان است.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن:

لیگ برتر تنظیم شده است به بازگشت (خبرگزاری گتی ایماژ)

هنگامی که به لیگ برتر می شود ؟

لیگ برتر باز خواهد گشت در 17 ژوئن پس از مذاکرات طولانی بین باشگاه است.

پس از اوایل مبارزات قصد دارد برای راه اندازی مجدد نجومی شتاب به بعد در این فرآیند با اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان در حال حاضر راحت با سلامت و پروتکل های ایمنی که باید در محل.

باشگاه خوشحال بودند به راه اندازی مجدد 2019/20 کمپین در تاریخ 20 ژوئن اما با دو بازی در دست ” هنوز هم برجسته آنها را اولویت.

منچستر سیتی در مقابل آرسنال و استون ویلا مقابل شفیلد یونایتد به لگد کردن دوباره فصل در چهار شنبه 17 ژوئن.

را در این بازی پشت درهای بسته می شود?

بله. دولت دستورالعمل اعلام کرد که در دو مرحله از نقشه راه است که نمی تواند شروع هر زودتر از 1 ماه ژوئن شامل “اجازه فرهنگی و ورزشی را از پشت بسته-درب برای پخش در حالی که اجتناب از خطر در مقیاس بزرگ اجتماعی تماس با ما”.

برای لیگ برتر که معنی هیچ حامیان مجاز در استادیوم باقی مانده از این فصل حداقل.

در تمام احتمال های خاص که اندازه گیری می تواند در دراز برای بسیاری دیگر.

هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت در داخل استادیوم (ایسنا)

خواهد آن برگزار شد در خنثی سالن?

این باقی می ماند بحث انگیزترین مسائل هنوز بر روی میز است. پلیس توصیه شده است که خنثی سالن باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان میزبان استادیوم برای مسابقات باقی مانده به حداقل رساندن احتمال تجمع طرفداران خارج است.

تعداد فزاینده ای از باشگاه ها در برابر این ایده با پایین شش در خصوص مشتاق به از دست دادن خانه استفاده در نبرد خود را در برابر سقوط.

لیگ برتر به قرار دادن که پیشنهاد به دولت را با بیشتر تحولات به احتمال زیاد.

همچنین این احتمال وجود دارد از یک مدل ترکیبی ” که در آن بازی از اهمیت بازی در خنثی مکانهای دیگر مشخصات پایین تر مسابقات در حال بازی در حد معمول استادیوم.

اگر یک بازیکن تست مثبت ؟

لیگ برتر باید خطاب به این موضوع از یک تست مثبت و اصرار دارند که باید هر بازیکن قرارداد Covid-19 که لزوما نمی ميانگين کل خود را در تیم ملی را مجبور به رفتن به قرنطینه.

مدیر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد گفت: “با توجه به ما back-to-آموزش پروتکل ها اگر یک بازیکن تست مثبت, ارائه که بازیکن بوده است به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته به عنوان پیش بینی شده در این پروتکل که بازیکن خواهد بود جدا برای یک دوره اما وجود خواهد داشت بدون نیاز به بقیه گروه می شود چرا که آنها بوده ام به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.”

آزمون انجام خواهد شد در 40 بازیکنان و کادر فنی در باشگاه و انجام خواهد شد دو بار در هفته. دور اول این آزمون در مجموع 748 بازگشت شش نتایج مثبت است.

تیم هنوز هم قادر خواهد بود به تنزل (گتی)

وجود خواهد داشت ارتقاء و سقوط?

بله. باشگاه گفته شده است که لیگ باید تصمیم گرفت در “شایستگی ورزشی” آیا می شود که در زمین یا از طریق یک معادله ریاضی (بیشتر در مورد که بعد از آن). که همچنین بدان معنی است که در نظر گرفتن سقوط از روی میز به عنوان مطرح شد در ابتدا توسط برخی از باشگاه های غیر استارت.

چه کسی برنده خواهد شد عنوان ؟

فصل تکمیل خواهد شد یک راه یا دیگری به معنی پیشنهاد ساخت کمپین تهی و خالی می تواند قرار داده و به رختخواب.

لیورپول که در 25 نقطه روشن در بالای جدول نیاز به تنها دو برد به پرچ یک عنوان برای اولین بار در 30 سال.

آنها را تقریبا به طور قطع در حال حاضر انجام این کار یا روی زمین و یا از طریق یک روش تعیین نهایی دادن باید بازی این فصل نمی شود ممکن است.

لیورپول که در آستانه اولین عنوان قهرمانی در 30 سال (خبرگزاری گتی ایماژ)

آنچه در مورد لیگ قهرمانان?

چهار صفحه را هنوز واجد شرایط برای لیگ قهرمانان با لیگ نشان می دهد که آنها هیچ برنامه ای برای اصلاح صلاحیت معیارهای برتر اروپا رقابت است.

به عنوان همه چیز ایستاده است که دیدن لیورپول, منچستر سیتی, لستر و چلسی واجد شرایط.

هنوز هم وجود دارد که این موضوع کوچک از شهر اروپایی ممنوعیت به ستیزه با ،

باید درخواست خود را به دادگاه داوری ورزشی شکست و سپس 5هفتم قرار دان در حال حاضر منچستر یونایتد را به جای خود.

خواهد شد این بازی ها در تلویزیون ؟

Sky و BT Sport پخش خواهد شد مسابقات باقی مانده به عنوان در هر شرایط در چند میلیارد قرارداد آنها به توافق با لیگ برتر.

شده اند وجود دارد برخی از پیشنهادات است که برخی از مسابقات می تواند در دسترس ساخته شده free-to-air جای طرفداران قادر به رفتن و تماشای بازی ها در فرد است.

در واقع 3 بعدازظهر خاموشی از بازی ها در روز شنبه می تواند آرام است.

وزیر فرهنگ الیور Dowden نشان داد در ماه گذشته او شده است در گفتگو با رسانههای مورد بهترین راه برای ادامه مسابقات زنده در تلویزیونی زمینی “بودن در نظر گرفته شود”.

گزینه های دیگر مانند نمایش های زنده در یوتیوب نیز بر روی میز است.

چگونه بازی پخش خواهد شد که هنوز به تصمیم (گتی)

چه در مورد آموزش ؟

همه باشگاه ها رای به اتفاق آرا برای بازیکنان برای بازگشت به تماس های آموزشی با جلسات مربوط به گروه های بزرگتر آموزش هم در حال حاضر قادر به گرفتن محل.

که به دنبال بازخورد مثبت در نظر دارد از بازیکنان و مدیران در تعدادی از جلسات بین احزاب است.

پروتکل نشده است, منتشر نشده است اما در لیگ برتر را از برنامه ها بر اساس دستورالعمل دولت منتشر شده توسط وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش در اوایل ممکن است.

تماس با آموزش پروتکل از DCMS توصیه تماس بودن به تدریج ساخته شده است تا برای اولین بار در میان خوشه ها از دو به سه بازیکن افزایش به گروه چهار به 12 بازیکن قبل از اینکه در نهایت بازگشت به تیم کامل آموزش.

آن را نیز توصیه می کند دقیق رکورد نگه داشتن از هر گونه تماس نزدیک تعریف شده به عنوان هر چیزی که رخ می دهد در عرض دو متر اجتماعی فاصله مرز – به طوری که در صورت مثبت شدن تست تماس با ما به راحتی می توان پیش بینی کرد.

فاز سه, مرحله نهایی خواهد سپس ببینید که باشگاه قادر به مرحله نزدیک به نرمال جلسات.

آنچه اتفاق می افتد با بازیکن قرارداد?

این وضعیت بیش از قرارداد ثابت شده بود سردرد در مذاکرات چرا که اگر به سمت چپ آن را به عنوان آن را به معنای یک پنجم از لیگ برتر را به بازیکنان می توانست خارج از قرارداد – و در نتیجه به نمایندگی رایگان – در وسط اجرا ممکن است در.

لیگ برتر توافق کرده اند که یک راه حل با باشگاه ها و بازیکنان در حال حاضر قادر به موافقت با تمدید قرارداد فراتر از 30 ژوئن و تا پایان 2019/20 فصل هر زمان که ممکن است.

اگر آنها نمی تواند در پایان فصل ؟

این باقی می ماند آخرین رفت و آمد مکرر اما بحث شده است باشگاه های لیگ برتر.

اگر فصل نمی تواند تکمیل شود و سپس یک امتیاز به ازای هر بازی فرمول است که به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین نهایی اتمام موقعیت.

بسیاری بستگی دارد که PPG مدل استفاده شده است.

اگر آن را انجام می شود صرفا امتیاز به ازای هر بازی مثلا بورنموث خواهد بود تنزل.

اگر وزن امتیاز در هر بازی – یک برون یابی از خانه و دور وسایل – استفاده می شود و سپس وستهام خواهد رفت پایین.

دومی مدل می تواند همچنین رقبای تاتنهام و آرسنال تغییر مکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de