او از گیاهی ساندویچ.

“اولین بچه ؟” او گفت:.

من راننده سرشونو تکون دادن و از او خواست که آنچه شما بخواهید در مورد نوزادان است.

“او خواب است؟”

من به او گفتم چیزی است که من سعی کردم برای جلوگیری از به اشتراک گذاری با دوستان: که Lilah یک رویا خواب گاهی اوقات snoozing برای 12 ساعت یک شب. در حال حاضر برایانت مشغول بود. دیوار خود را کاهش داده شد و به مانند همیشه او حکمت را به اشتراک بگذارید.

“دیدن آن را معمولا در مقابل” او گفت:. او اولین دختر ناتالیا بود و بی قرار او گفت: در آن زمان داشتن یک دوم برای دریافت آن شب مسالمت آمیز.

برایانت دختر دوم بود و پس از آن-12 ساله به نام Gianna او و ونسا به نام جی جی. او یک شمع همه نگرش و هیچ ترس و هر جی جی می خواستم — روزانه سرگرم کننده دستیابی به اهداف خود از این لحظه یک حرفه ای در WNBA روزی — او در یک frustratingly عجله به آن را دریافت. در واقع برایانت تا به حال بر اساس “Punies” شخصیت “BB” سخت-شارژ و ثابت قدم و بی تاب خود را دختر دوم.

او به عبارت دیگر کمی کوبه. روشن بود توسط راه او صحبت در مورد او این است که آنها به ویژه نزدیک است. در ماه های پس از این تقویت شده توسط فیلم در رسانه های اجتماعی نشان برایانت و جی جی با هم در آغوش گرفت تا در برابر هر یک از دیگر در لس آنجلس لیکرز بازی. در یک فیلم به یاد ماندنی برایانت دیده می شود شکستن یک بازی برای او به عنوان او را در خود ESPN نشان می دهد “جزئیات است.”

“در ران من از روز تولد او تا به حال,” او به من گفت. “من دوم او هرگز ترک سمت من. هرگز. او فقط همیشه سمت راست وجود دارد. همیشه هر تصویر.”

جی جی بود که با پدر او به طور معمول در یک هلیکوپتر صبح روز یکشنبه. آنها را ترک کرده بود اورنج کانتی که در آن برایانت خانه و دفاتر در راه خود را به جوانان مسابقات بسکتبال در شمال لس آنجلس. این غیر طبیعی نیست. جی جی خواهد بازی — نمایش پدرش تیراندازی فرم و نیوجرسی-گاز گرفتن ضرورت — و برایانت را تشویق و گاهی اوقات مربی. چه بود غیر طبیعی بود که آن را رو به آفتاب در تپه ها در شمال لس آنجلس و هلیکوپتر حمل کوبه جی جی و هفت دیگران دور در شرایط مه آلود قبل از توفنده به یک تپه در حومه اسلام آباد.

به دنبال بازگشت بیش از یک و نیم دوجین جلسات با برایانت — در سی و کالیفرنیا از جمله دو هلیکوپتر سواری بیش از L. A. — روشن بود او خیلی علاقه مند در به اشتراک گذاری اطلاعات مورد نیاز من برای پروفایل من. در عوض, او ترجیح داده به بحث ایده های ما به هر حال برای داستان و چگونه برای نوشتن یک شخصیت ناقص. ما در مقایسه با ما-پنج — فیلم برایانت شد “پدرخوانده” “بازگشت جدای” “Steel Magnolias” (“تصادفی, راست?” او گفت: یک روز) اصلی “پیتر پن” و “انجام کار درست” — و سرگرم کننده ساخته شده از آنچه هر یک از دیگر گنجانده شده بود و یا حذف شده است.

عمدتا هر چند ما نگه داشته به آینده را به قدرتمند ترین چیزی که ما در حال رایج: در حال باباها از دختران. ما تاسف بی مهارت با صندلی ماشین و کالسکه و به یاد ما چگونه حفظ سلامت عقل در آن برای اولین بار بی خوابی هفته. (من به تماشای “بازی تاج و تخت” روی گوشی من; برایانت گفت: رنده دور در “تاریخ انحطاط و سقوط امپراتوری روم.”) عمدتا هر چند ما تاسف گذشت زمان: Lilah نگاه کمتر مانند یک کودک هر روز; ناتالیا بود 15 و او را آزمون رانندگی که تابستان.

“شخص چیزی که من دست او گفت:” یک بعد از ظهر “است که مانند ناتالیا نمی توانستم بخوابم و من می خواهم به طبقه پایین و من فقط می خواهم او را نگه دارد و ما می خواهم به تماشای تلویزیون و یا برخی از s— و من می خواهم سعی کنید به سنگ او را به خواب. و در هر زمان مانند شما فکر می کنم او به خواب می رود و شما سعی می کنید برای بستن چشم خود را — آن را مانند آنها دارای یک تایمر است. به عنوان به زودی به عنوان شما چشمان خود را ببندید و آن را مانند ” من s—.’ “

یک روز ما صحبت کردیم در مورد چگونه, روش های عجیب و غریب آن را به عنوان اگر ما نیاز به دختران. من قدیمی ترین سه برادران و می خواستم چیزی جدید از پدری: برای تدریس و یادگیری از یک دختر.

“تو دختر خود را; که در آن” برایانت گفت. “آره ، … شما در حال رفتن به نگه دارید که کودک تا سلاح خود را سقوط کردن.”

برایانت گفت: او می خواست یک دختر برای یک مدت زمان طولانی تصور که در آینده مادر می تواند از یادگیری خود را خواهر بزرگتر. من هم مشکوک برایانت دیدم پدری به عنوان یک راه برای کمک به او در تغییر شکل های مختلف بخشی از داستان زندگی او را.

ناتالیا متولد شد و در ژانویه سال 2003 چند ماه قبل از برایانت سفر به شمال کلرادو تحت عمل جراحی زانو. آن وجود دارد در یک رفت و آمد مکرر در عقاب که او با 19 سال که بعدها متهم او را از نظر جنسی آزار او. اتهامات علیه برایانت بودند کاهش یافته است اما او بعدها اذعان کرد که او می دانست که به اعتقاد او تا به حال راضی به خود روبرو می شوند. برایانت پرداخت نامعلومی مجموع به حل و فصل یک دعوی در دادگاه.

برایانت نمی خواهد بحث در مورد آن, اما از آن واضح به نظر می رسید که او در تلاش بود تا سیل “کلرادو” را به عنوان او با اشاره به آن از خود رزومه. از 21 نفر شاغل در توسط Kobe, Inc., 15 زن بودند. داستان او گفته بود “این Punies,” اغلب برجسته قوی زنان و دختران به عنوان سرب شخصیت. او توییتی اغلب در مورد بسکتبال زنان با حضور 2018 زنان چهار نهایی و سفر با جی جی در ماه مارس گذشته برای حضور در یک بازی در دانشگاه کانکتیکات است. او یک دوستی با سابرینا Ionescu, دانشگاه اورگان و اغلب توییتی در مورد او غالب اجرای برنامه. فقط در هفته گذشته برایانت گفت: در طول یک ظاهر در سی ان ان است که برخی از WNBA بازیکنان — دیانا Taurasi مایا مور النا Delle Donne — می تواند بازی در NBA.

شاید او در تلاش بود به کفاره برای برخی از شرم او احساس می شود. شاید به چندین دید از آشنایان پیشنهاد برایانت بود تغییر داشتن دختر و دیدن بازی از طریق جی جی چشم تا به حال پرسیده شور و شوق خود را برای بازی بسکتبال. در هر صورت هر زمان که من می خواهم برایانت در طول این چهار ماه او تقریبا همیشه از من پرسید در مورد Lilah. آنچه او تا به حال ؟ چگونه متفاوت به او نگاه می کنید ؟ اگر من شکایت در مورد خستگی یا استرس او خواهد موج من و من را تشویق به درک چیزهای کوچک — حتی ناکامی — زیرا بدون توجه به آنچه شما انجام و یا شما که همه چیز به پایان می رسد.

در یکی از آخرین جلسات برایانت به من گفت شخص باردار بود با چهارم خود کودک است. آنها نمی دانند جنسیتی نشده است. بخشی از او می خواست یک پسر گفت: اما نبود آن به خصوص گسسته ،

“به طور جدی دختران دختران بابا” او گفت:. چند ماه بعد آنها Capri چهارم خود ،

قبل از ما راه جدا برایانت ارائه برخی از مشاوره. نه در راه حق به رسم ناقص شخصیت در جستجوی رستگاری اما چیزی به من گفته بود که روز اول در استودیو ضبط: که Lilah ممکن است ما تنها فرزند. اگر شما برنده شدن در این قرعه کشی من به او گفتم که در کنترل محافظه کار اتاق شما را نگه نمی خرید بلیط بخت آزمایی.

“فقط ، برای تلفن های موبایل خوب است اما نه” او گفت:. “او نیاز به یک همسر در حال اجرا مرد.”

او صدا مانند یک همسایه یا همکار بودن انعکاسی و شاخی نیست یکی از ثروتمندترین و معروف ترین ورزشکار سابق در این سیاره است. اما او مربیگری شکستن چه او در حال حاضر دیده می شود فقط به عنوان او را به انجام این چند ماه گذشته با Gianna.

“تعداد زیادی از تصاویر را, مرد,” او گفت: به من یادآوری است که آن را همیشه خواهد بود به خوبی دوباره آن خاطرات و تظاهر اگر فقط برای یک لحظه است که هیچ چیز تغییر کرده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im