زمانی که حتی یک شهرستان غنی است که گرسنگی از بودجه

حاد مالی استرس ساختمان در هند متحده و شهرداری ها از جمله شهری اقتدار است که مدیریت ثروتمندترین شهر بمبئی است. این مسائل. بدن محلی نگه کلید به راه حل های پایدار برای یک بحران گسترده تر از منابع مالی است.

دولت فدرال مزمن کسری تسلط بر بحث و گفتگو در مورد هند متزلزل امور مالی عمومی. از آن زمان به تلنگر این دهلی نو-محور رویکرد است. دولت حساب سزاوار موشکافی چرا که آنها در مجموع با صرف بیش از 36 درصد فدرال دولت. در عین حال خود را جمع آوری کمک مالی توانایی های محدود هستند. از 24 تریلیون روپیه ($340 میلیارد دلار) است که نخست وزیر نارندرا تیم امید به جلو از طریق مالیات در سال مالی آینده کمتر از یک سوم در نظر گرفته شده است برای ایالات متحده. 20% پرش به نظر می رسد قابل توجه تنها به این دلیل که در این سال انتقال شاهد 14 درصد فشار از قبلی است.

که قبلا شناخته شده به عنوان بمبئی پایتخت ایالت مهاراشترا چهره بیشتر بحران. محور در هفت دریای عرب سلیمان که استعمارگران پرتغالی به دست انگلیسی ها در سال 1662 اوضاع مدرن بمبئی گسترش یافته به مستقل هند نبض تجارت و مرکز مالی جهان وطنی تراکم از 26 میلیون نفر — دو بار به عنوان پرجمعیت به عنوان مراکز کسب و کار مانند هنگ کنگ و سنگاپور ترکیب شده است.

زادگاه بالیوود می بالد کشور priciest املاک و مستغلات اما بازار املاک است نان تست, در بخشی به دلیل سایه-بانکی بحران خفه توسعه دهندگان دسترسی به منابع مالی. با خانه unsold ستون بمبئی نمی تواند درآمد زیادی از مالکان یا سازندگان. تا 34 درصد از شهرداری به تازگی اعلام کرد 334 میلیارد روپیه بودجه سالانه را تکیه بر جبران خسارت. این ارائه می شد در سال 2017 توسط دولت فدرال به دولت و شهرداری ها به توافق برسند به قراضه ناکارآمد مالیات های غیر مستقیم — در بمبئی مورد مالیات بر کالا وارد شهر برای فروش — به نفع کشور کالا و خدمات مالیاتی.

GST شد اصلاحات عمده اما ناشیانه طراحی شده و ضعیف اجرا شده است. شکست خود را تضعیف فدرال امور مالی هر چند مودی حداقل دسترسی به بانک مرکزی برای چاپ را فشار دهید. یک چالش بزرگتر باز کرده است تا در سطح محلی. به عنوان بمبئی املاک و مستغلات تحلیلگر Vishal Bhargava, یادداشت های این شهر را جبران مقابله به پایان می رسد در سال 2022. درآمد خود را سقوط خواهد کرد و به آنچه در آن بود از یک دهه پیش تنها در مواجهه با هزینه های بالاتر. قدرت در حال حاضر در حال فرو بردن به ذخایر برای دیدار با تعهدات بازنشستگی بیشتر درآمد شوک یک فاجعه خواهد بود.

هر سال بمبئی creaking زیرساخت چهره یک خطر بزرگ از سیل. در عین حال چنین بودجه محدودیت که یک شهر از غولهای بانکداران و فیلم ستاره ها — زندگی می کنند که در کنار توده ها نشسته اند در حلب آباد — می توانید اختصاص تنها 9 میلیارد روپیه از هزینه های سرمایه در طوفان تخلیه یک پنجم از آنچه بدن مدنی را صرف کارمند حقوق بازنشستگی.

هند ثروتمندترین شهر یک پنجره باز می شود در فلج کننده کمبود خدمات اساسی در شهرهای کوچکتر به شهرهای کوچک و روستاها که در آن 1.3 میلیارد نفر زندگی می کنند. دهلی نو پایتخت است که حداقل های موجود در یک مینی دولتی که به این شهر دسترسی به منابع متنوع استخر مانند مالیات بر محصولات نفتی. اما دهلی نو کیفیت هوا ناپاک است. چنای پایتخت تامیل نادو در حال اجرا است از آب. نرم افزار نیروگاه بنگلور که خود را از دست داده تمام سبز به شهرنشینی مجازات مسافران با بدترین ترافیک در جهان است.

راه حل شناخته شده است. کم عمق شهری بازار اوراق قرضه باید در مقیاس بالا اما که نیاز شهرستانها به اتخاذ بین المللی قابل قبول حسابداری خود ایجاد منابع درآمد و پایین آوردن بومی فساد است. GST نیاز به بازرسی و نگهداری به طوری که به طور کلی جمع آوری مالیات که تیم مودی انتظار برای افزایش 12% در سال مالی آینده تکرار نمی کند امسال لاشی 4 درصد افزایش یافته است.

به پای رشد می کند, توزیع نیز باید عادلانه باشد. یک کمیسیون است که مجموعه فرمول منابع های پیشنهاد به ترک متحده’ بخش گسترده بدون تغییر در 41%. اما همانطور که گفتم در واقعیت متحده در حال گرفتن کمتر از یک سوم از آنچه در دهلی نو جمع آوری. بسیاری از مالیات در حال حاضر طول می کشد محل را در فرم از هدفمند عوارض در آموزش و پرورش, بهداشت و سلامت نگه داشته و در کامل توسط دولت فدرال. یک معامله جدید بین سطوح مختلف دولت باید این را تغییر دهید.

در 70 ٪ از تولید ناخالص داخلی هند به طور کلی بدهی دولت — در همه سطوح — بیش از حد بالا برای سرمایه گذاری و کلاس مستقل. بدون bumping تا محلی سرمایه, هزینه, درآمد مردم و توانایی خود را به پرداخت مالیات و هزینه های بالا نمی رود به اندازه کافی سریع برای کاهش بدهی های ملی است.ضعیف ملی مالی را ترک خواهد کرد هند آمادگی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و شیوع. Coronavirus نیست یک سردرد بزرگ برای هند حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. از آن به بعد شیوع است که برنامه ریزان باید به نگرانی در مورد. صرفنظر پول بیشتر برای تخلیه فاضلاب مدیریت و بیمارستان ها را بهتر محافظت از شهروندان اقتصادی و دارایی. پول در گردش در اقتصاد به دلیل شهرداری-هزینه های سطح را به سهولت هند بحران مالی.

آن اتفاق می افتد ؟ نگاهی به بمبئی دوباره. شیو سنا به وطنی جناح راست حزب در کنترل شهرداری شرکت از سال 1985 یک متحد مودی Bharatiya Janata Party تا زمانی که آن را شکست صفوف سال گذشته است. آن را در حال حاضر منجر به یک ائتلاف کنترل کامل دولت است. شیو سنا رهبر Uddhav Thackeray است در اشاره کشیدن پلاگین بر روی یک بودجه قطار با سرعت بالا لینک بین بمبئی و احمدآباد در مودی صفحه اصلی ایالت گجرات است که ترویج یک بمبئی-رقابت های بین المللی مالی مرکز.برای هند تعادل مالی به دست آوردن مجدد آن جای پای اقتصاد از هزینه های عمومی را به تبدیل شدن به بیشتر محلی است. سیاست در حال حاضر است.

برای تماس با نویسنده این داستان: اندی Mukherjee در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: پاتریک مک داول در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

اندی Mukherjee است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی و خدمات مالی است. او قبلا یک مقاله نویس رویترز Breakingviews. او همچنین تاکید کرد که Straits Times, ET NOW و خبری بلومبرگ.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>