مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول در آستانه تبدیل شدن به قهرمان لیگ برتر—اما هنوز هم وجود دارد آخرین بخش از کار را به انجام برای Jurgen Klopp و شرکت. قبل از آنها می تواند جشن می گیرند.

لیورپول از سر بازی دانستن آنها نیاز به شش امتیاز به مهر عنوان آنها باید منتظر 30 سال برای.

یک تساوی در برابر Merseyside رقبای اورتون کاملا آنها را گام بزرگ به سمت خط پایان می خواستند اما در حال حاضر تنها یک شکست از 30 بازی لیگ برای باشگاه آنفیلد.

تا بعد برای لیورپول است فیکسچر خانه برابر کریستال پالاس که طول می کشد محل در روز چهارشنبه.

دو روز قبل از منچستر سیتی در صورت برنلی یک نتیجه است که همچنین می تواند تحت تاثیر قرار دهد که این عنوان به دست آورد. به طوری که می تواند قرمز بود یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا?

یکشنبه هنوز هم یک گزینه

دوشنبه در حال حاضر مرکزی به آنچه اتفاق می افتد به ریاضیات از این وضعیت است.

یک شهر شکست در خانه برنلی – که بعید به نظر می رسد که شاید – به آن معنا است که لیورپول هنوز هم می تواند برنده شدن در این عنوان در آنفیلد در روز چهارشنبه.

شهر از دست دادن بدان معنی است که آنها تنها می تواند در رسیدن به 84 امتیاز; لیورپول برسد 86 با یک پیروزی بیش از قصر.

به طور مشابه یک قرعه کشی برای شهرستان اجازه خواهد داد که لیورپول به پرچ لیگ با سه امتیاز در اواسط هفته.

بدون اینکه بر زمین: 25 ژوئن

اگر شهر ضرب و شتم برنلی و لیورپول ضرب و شتم کاخ وجود دارد یک تاریخ زمانی که قرمز می تواند برنده—بدون توجه به این زمینه است.

پپ گواردیولا را بازی تیم چلسی در پنج شنبه 25 خرداد; اگر آنها موفق به پیروزی که ثابت آنها دیگر می تواند در گرفتن لیورپول.

لیورپول برنده خواهد بود در حالی که از خانه.

شهر برنده اواسط هفته: بیش از آرسنال

کاپیتان لیورپول جردن هندرسون به وسیله تنظیم در #PlayersTogether (گتی)

باید گواردیولا را در تیم ببینید خاموش سین دیچه و فرانک لمپارد را خدمه لیورپول خواهد نیاز به انجام کار خود را در برابر رئیس سابق Roy Hodgson.

86-نقطه شمارش آنها می خواهم که پس از آن خواهد آنها را ترک 20 جلوتر از شهر به عنوان دو تیم آماده شدن برای دیدار در Etihad.

زمانی که لیورپول سفر به شهرستان در 2 جولای, از آن خواهد شد برنده شدن در همه هزینه ها برای این تیم در خانه اگر آنها نمی خواهند به رها کردن خود جایزه خود به خود پچ به رقبای خود.

قرعه کشی خواهد شد به اندازه کافی برای لیورپول به کسب عنوان قهرمانی در این راستا و تاج نیز می توان به دست آورد اگر لیورپول قرعه کشی در صفحه اصلی به قصر و سپس ضرب و شتم مرد شهر.

باید به لیورپول یا از دست دادن در Etihad و یا قرعه کشی در برابر کاخ و شهر پس از آن دیگر ثابت خواهد شد که برای حفظ عنوان.

بازی چهارم: برگشت در آنفیلد

لیورپول در چهارمین بازی برگشت در خانه است یک بار دیگر با استون ویلا بازدید کنندگان به آنفیلد.

این تیم دور خواهد بود مبارزه در برابر سقوط تا دوباره امتیاز به دور از داده اما لیورپول برنده شدن در اینجا این است که به احتمال زیاد برای قرار دادن مهر و موم بر روی عنوان اگر آن نشده است امن در حال حاضر.

شش امتیاز در مجموع و در لیگ برتر متعلق به لیورپول بدون در نظر گرفتن که بازی آنها در آمده—اما آن را هنوز می تواند در آمده قبل از آنها رسید که چوب خط حساب کردن در صورتی شهرستان لغزش تا سه شنبه شب ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات