WhatsApp پیام در مورد ‘Martinelli,’ ویدیو جعل است اما واتساپ طلا هشدار واقعی است

یک پیام به گسترش در سراسر واتساپ هشدار در مورد یک تهدید خطرناک – اما از آن است که پست خود را که یک کلاهبرداری است.

جمله بندی که دستور مردم به تصویب آن را به دوستان خود نشان می دهد که یک ویدیو در مورد به بیرون آمدن است که می تواند به خطر اندازد و مردم است. اما وجود ندارد در واقع به نظر می رسد هر “Martinelli” ویدئو و بنابراین کاربران واتساپ در هر گونه خطر از آن است.

بسیاری از مردم در حال عبور بر روی پیام در یک تلاش واقعی برای نگه داشتن دوستان و خانواده خود را امن است. اما این منجر هشدار به گسترش به سرعت در سراسر پلت فرم با وجود این واقعیت است که تصویری از آن است که هشدار در مورد به نظر نمی رسد واقعی و جمله بندی شده است در اطراف برای بیش از یک سال است.

واقعی ویدئوها عمدتا امن در هنگام دریافت در WhatsApp. اما این می تواند باشد که هشدار شروع زندگی به عنوان یک مورد پیوند: اگر کاربران نشان می دهد از طریق کلیک کردن به چیزی برای دیدن یک ویدیو به عنوان مثال پس از آن وجود دارد احتمال قوی است که می تواند جعلی.

این پیام را نیز هشدار در مورد واتساپ, طلا, آموزش مردم به کلیک بر روی هر پیام تبلیغاتی خود را ارائه و یا ارتقاء. درست است که یک کلاهبرداری است – و هشدار دهنده است که بسیاری از کارشناسان امنیتی تکرار شده.

پیام ها در مورد واتساپ طلا ارائه طیف وسیعی از ویژگی های اضافی برای این پلت فرم. اما هنگامی که مردم سعی می کنید به ادعای آن را با کلیک کردن بر روی لینک آنها در واقع به کارگردانی به وب سایت های مخرب که پس از آن اقدام به سرقت از کاربران و یا بیش از تلفن های خود را.

یکی از پیام ها به عنوان دیده می شود مستقلبار خوانده شده به شرح زیر است.

“اگر شما می دانید هر کسی با استفاده از واتساپ, شما ممکن است با تصویب این. آن همکار توصیه کرده است که یک تصویری می آید فردا از واتساپ به نام martinelli باز نمی شود آن را هک تلفن خود را و هیچ چیز آن را برطرف خواهد کرد. گسترش این کلمه” آن را می خواند.

“اگر شما یک پیام دریافت به روز رسانی Whatsapp برای واتساپ طلا, کلیک کنید !!!!!

“در حال حاضر گفت: در اخبار این ویروس دشوار و سخت است.”

پیام ممکن است در اشکال مختلف اما معمولا باید همان فرمت: هشدار تصویری که هک واتساپ یا ذکر واتساپ طلا.

این مقاله ws در اصل منتشر شده در مارس 2018

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de