همه فشار برای احیای آن کندوپاش اقتصاد است نه در هند برسد. به جای صرف هزینه های ناچیز منابع محلی برای بازسازی متزلزل تقاضا, دهلی نو, شرط بندی است که جهان رشد در این سال خواهد بود پایین در افسردگی — و آن را در هند به نظر می رسد جذاب برای خارجی ها حتی زمانی که آن را واقعا نمی باشد.

بودجه پرده برداری توسط نارندرا نخست وزیر دولت شنبه چپ تقریبا هر داخلی حوزه ناراضی است. تفسیر من? برگشتاندن در خارج از کشور سرمایه گذاران به بازده دارایی هند در میان جهانی coronavirus ترساندن ارجح است, استراتژی است.

تحت این طرح و ثروت وجوه مانند سنگاپور GIC Pte و Abu Dhabi Investment Authority خواهد پرداخت هیچ مالیات بر آنچه آنها کسب درآمد از سرمایه گذاری در زیرساخت های ساخته شده قبل از سال 2024 حتی اگر سرمایه گذاران داخلی بودند miffed بودجه نمی قراضه خود را در دراز مدت سود سرمایه مالیات.سرمایه داران در بمبئی ناراحت هستند که بودجه کمی به روشن شدن این ماجرا شریان های اعتباری. اما عملکرد گرسنگی در خارج از کشور سرمایه گذاران را دریافت دسترسی کامل به بخش هایی از روپیه را گرانتر دولت هند بازار اوراق قرضه که در آن بازده 10 ساله هستند آبدار 6.6%. خارج از کشور مشارکت در سقف اوراق قرضه شرکت های بزرگ, در حال حاضر محدود به 9 درصد افزایش به 15 درصد. یک کارخانه تولید سیمان-سبک اولیه ارائه عمومی بیمه عمر شرکت های متعلق به دولت سابق انحصار با $434 میلیارد دلار دارایی خواهد اضافه کردن به بانک وال استریت’ حقوق bragging.

مردم را به فداکاری ، بودجه قطع شده است برای یک روستایی کار تضمین برنامه حتی به عنوان گسترده ارضی پریشانی وزن در تقاضا برای همه چیز از خمیر دندان به بیسکویت. شهری طبقه متوسط رو به پایین پرتاب هویج کاهش نرخ مالیات, اما آن را تنها برای کسانی است که به بالا موجود معافیت. اکثر مردم نمی خواهد. سود سهام بگیران را در واقع پرداخت مالیات بیشتر به عنوان به خوبی به عنوان یک لوی — البته یکی از آنها می تواند جبران خود را در مقابل قبض مالیات — ارسال پول به خارج از کشور برای آموزش و پرورش و یا در تعطیلات.

به جز برای تجدید تعهد برای مقرون به صرفه مسکن دولت مودی ارائه تقاضا کمی محرک. موجود تنگناها باقی می ماند از جمله یک برآمدگی بزرگ از خانه های ناتمام است. جسورانه نجات از مشکل سایه بانک ها که گرفتگی اعتباری نیست در کارت. برنامه ریزی شده 10.85 تریلیون روپیه ($152 میلیارد دلار) از هزینه های سرمایه است که انتظار می رود به رشد فقط 2.4%.

شکستن آن را پایین و 6.73 تریلیون روپیه مبلغ سرمایه گذاری عمومی در بخش شرکت های کوچک خواهد شد 5 درصد. باقی مانده 4.12 تریلیون روپیه سرمایه صرف بودجه از منابع بودجه رشد خواهد کرد اما 5 درصد از آن را به propping تا مرگ دولتی و شرکت های مخابراتی. با بخش خصوصی حاضر به سرمایه گذاری از جمله بی کیفیت هزینه های عمومی نمی خواهد جلو رشد در تولید ناخالص داخلی اسمی است که آنچه اهمیت برای مجموعه های مالیاتی — به هدف نرخ 10 ٪ از چهار دهه کم از 7.5 درصد در سال مالی که 31 مارس به پایان می رسد.

هند وضعیت مالی است parlous. من قبلا استدلال کرد که این کشور باید جذب بیمار سرمایه از کشورهای توسعه یافته به دلیل داخلی آن ترازنامه مالی شرکت های بزرگ دولتی و خانواده ها — به طور همزمان کشیده. در ضمن جهانی حقوق بازنشستگی و بودجه مستقل هستند خیره مزمن نرخ بهره پایین یک مشکل است که می تواند بدتر اگر coronavirus نقش ویران با رشد بیش از حد قوی تر جهان است.

برای جذب برخی از این پول را به یک بزرگراه و یا متصل به شبکه خورشیدی مزرعه تاکتیکی صدا. بنابراین این طرح به دنبال هند گنجاندن در جهانی اوراق قرضه شاخص. اما صادقانه آغوش سرمایه جهانی این نیست. که می توانست به معنای معکوس 2012 از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از قوانین مالیاتی به سرمایه گذاران علاقمند مانند Vodafone Group Plc و سنگ قبر انرژی Plc. وودافون در کل سرمایه گذاری در هند است که در حال حاضر بی ارزش چون دولت نفس بیش از حد. Amazon.com Inc. در حال توبیخ چرا که مردم در مودی دولت نمی مانند چه چه جف بزوس متعلق به واشنگتن پست گفت: در مورد آن است.

در عین حال دولت مقرون به صرفه خود را با 1.3 میلیارد نفر است که به دور از انصاف است. جان جویندگان کار و شرکت و کشاورزان تمام پرداخت قیمت برای کسری مالی که نزدیک به 5 درصد از 3.8% دهلی نو جامعهای که برای این سال و گریه به دور از 3.5 درصد پیش بینی شده برای آینده. سخن بی معنی وبیهوده می آید در هزینه: با دولت پیچ خانوار صرفه جویی در هزینه سرمایه نمی تواند سقوط و حتی با بانک مرکزی با عصبانیت برش سیاست خود رای و خرید دیگر-مورخ اوراق قرضه.

ناخوشایند حقایق در مورد کسری بودجه می تواند به خطر اندازد هند شکننده سرمایه گذاری درجه امتیاز. خارجی ها متوقف خواهد شد در آینده. نشان دادن آنها را در زمان coronavirus ممکن است تنها ایده هند در حال حاضر. اما در نهایت این سرخپوستان که باید به این باور در یک نرم افزار-رشد پیام برای تولید یک بازگشت برای خود و همچنین برای سرمایه جهانی است. این لینک از اعتماد که از دست رفته است.

برای تماس با نویسنده این داستان: اندی Mukherjee در amukherjee@bloomberg.net

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: پاتریک مک داول در pmcdowell10@bloomberg.net

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

اندی Mukherjee است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی و خدمات مالی است. او قبلا یک مقاله نویس رویترز Breakingviews. او همچنین تاکید کرد که Straits Times, ET NOW و خبری بلومبرگ.

©2020 بلومبرگ L. P.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im