لهستان پس از شکست برای انجام آن برنامه ریزی شده انتخابات در مارس 10, پیوست, فرانسه, انگلستان, ایتالیا و روسیه در نیاز به برنامه ریزی مجدد یک رای با توجه به همه گیر. در تلاش دوم به مرحله یک انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر میله میله برای ژوئن 28, لهستانی دولت به دنبال نگرانی در مورد دموکراتیک ساقط است که کمک به تعویق افتادن اولین تلاش. لهستان سکندری تجربه برجسته برخی از مسائل مربوط به ایالات متحده آمریکا ممکن است نیاز به آدرس آن را به عنوان روش خود را در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

1. برنامه چیست ؟

لهستان خواهد شد برگزاری اولین هیبرید رای گیری با مراکز رای دهی باز برای کسانی که می خواهند برای رای دادن در فرد و گزینه ای برای پست الکترونیکی-در آرا برای کسانی که نگران ابتلا به این ویروس و یا قادر به ترک شده است. این زیر رها شده برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات تنها از طریق یک تست نشده رای-توسط-mail روند که از انتقاد خروجی رئیس دیوان عالی کشور و بین المللی پرداخته است. کمیسیون ملی انتخابات مستقل با سابقه نظارت مقبول رای گیری برای سه دهه گذشته نیز دوباره آن نقش پیشرو در ژوئن نظرسنجی پس از طرد توسط دولت در آماده سازی برای مسابقات ممکن است از رای گیری.

2. چرا که ممکن است رای داده ؟

آن را یک تغییر از قلب توسط جرسلو Kaczynski رهبر حکم قانون و عدالت حزب که منافع سیاسی مورد علاقه سریع قبل از رای گیری این ویروس در بحران خوردند دور محبوبیت رئیس جمهور آندره Duda. و نه آن دامن زده شد با نگرانی که اعضای پارلمان از حکم اردوگاه را رد پست الکترونیکی-در رای گیری بر اساس شفافیت و انصاف و شرم آور دولت در حالی که بالا بردن بیشتر پرسش بر انتخابات را مشروعیت.

3. وجود دارد هنوز هم نگرانی در مورد مشروعیت?

کارشناسان قانون اساسی در حال تقسیم بر اینکه باطل انتخابات و زمان جدید انتخابات تصمیم گرفته شد در مطابق با قانون است. بعلاوه Duda منصوب معاون سابق وزیر دادگستری در ماه مه به اجرا دیوان عالی کشور — یک بدن است که در نهایت قاضی صحت انتخابات — در یک مورد اختلاف فرایند است که نکات برجسته این کشور مشخص نیست وضعیت قانونی و حقوقی پس از حدود پنج سال از قانون و عدالت و قانون است. دولت بارها شکایت اتحادیه اروپا برای تضعیف استقلال قوه قضائیه و بلوک استانداردهای دموکراتیک است. این نگرانی وجود دارد که تحت پوشش مبارزه با این بیماری همه گیر دولت ممکن است بیشتر از دخالت در روند انتخابات اگر آن نمی باشد و با این نتیجه با توجه به Batory بنیاد فکر می کنم تانک. هفته پس از لهستان با تاخیر آن ممکن است انتخابات Kaczynski نزدیک بین المللی متحد, مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان ارائه شده به حق خود را به قانون کشور خود توسط فرمان نامحدود پس از یک اعتراض بین المللی.

4. خطرات چه هستند ؟

اگر ویروس خوشه در لهستان, ملی, کمیسیون انتخابات به درخواست دولت ممکن است تحت تاثیر قرار مناطق برای رای دادن فقط از طریق پست. پستی سیستم رای گیری که طرفدار دموکراسی فکر می کنم تانک می گویند سوراخ شد با خطرات است بهبود یافته است. هنوز هم قطب قادر به دریافت ایمیل های رای در آدرس خود را فقط یک روز به آنها را انتخاب کنید تا از یک دفتر پست. نه همه لهستانی ها در خارج از کشور را فرصتی برای رأی گیری است که می تواند تاثیر یک رکورد 382,000 مردم در آن دسته از ثبت نام برای انتخابات ژوئن. در برخی از کشورها مانند انگلستان و آلمان و ایالات متحده آمریکا — همه از آن باید قابل ملاحظه لهستانی diasporas — پست الکترونیکی خواهد بود که تنها راه برای رای دادن.

5. باید کمپین دینامیک تغییر کرده است ؟

Duda دیدم محبوبیت خود را در پرش مارس به عنوان چهره دولت Covid-تلاش های امدادی. او هنوز آگهی نظر سنجی اما حمایت خود را کاهش یافته است به عنوان قطب در حال برخورد با بحران اقتصادی. او نیز صدمه دیده اند که اتهامات مقامات نادیده گرفته و دستورالعمل های خود را در اجتماعی فاصله و یا غیر ضروری سفر. ترین نظرسنجی ها نشان می دهد وقت برنده دور اول در حالی که در حال سقوط کوتاه از آشکار اکثریت و گردن و گردن با رهبری خود را رقیب ورشو شهردار Rafal Trzaskowski در دور دوم ریاست بر جولای 12.

6. چه در خطر است در انتخابات ؟

Kaczynski برداشت Duda کمی شناخته شده سابق اتحادیه اروپا و نماینده مجلس و قدرتمند سخنران عمومی به نمایندگی از قانون و عدالت در 2015 انتخابات ریاست جمهوری. رئیس دولت پس از گیر و نزدیک با حزب حاکم افزایش نگرانی ها در میان منتقدان که او کمی بیش از یک نشانده برای حزب قدرتمند ، اگر وقت را از دست می دهد آن را به خطر اندازد لهستان پنج سال ملی قبل به عنوان قانون و عدالت نیست به اندازه کافی کرسی در مجلس به نادیده گرفتن حق وتو ریاست جمهوری. با تکیه بر Duda را رعایت شده است یک عنصر کلیدی از درایو به لهستان بازگشت به آن کاتولیک ریشه تحکیم گرفتن آن در قدرت و مخالفت با اتحادیه اروپا لیبرال فرهنگی ارزش.

7. به مبارزات انتخاباتی گرم شده?

با مخاطرات این بالا گسترده بخش عمومی دستگاه بیرون کشیدن تمام متوقف می شود برای افزایش Duda شانس در طول مبارزات انتخاباتی. او ناعادلانه “با بهره گیری از منابع دولت به خصوص مبارزات انتخاباتی خود که عملا اجرا شده توسط تلویزیون عمومی” با توجه به Batory پایه و اساس است. تلویزیون عمومی است سوال اگر Trzaskowski است “true کاتولیک” اجرای گزارش در مورد اینکه آیا پسرش رفت و به اولین ربانی و گفت که به عنوان رئیس جمهور او برنامه ریزی شده به فروش منافع ملی به خارجی در لابی. در ضمن Duda است به تصویر کشیده گی مردم به عنوان دشمنان محکوم کردن آنچه که او خواستار “همجنسگرایان ایدئولوژی” تعهد به نگه داشتن آن به دور از کودکان و مقایسه آن با شوروی کمونیست تلقین.

8. یک انتخابات منصفانه ممکن است در طول بیماری همه گیر?

کره جنوبی نشان داد آن است. رای خود را در 15 آوریل درگیر متوسط چک برای رای دهندگان دنده محافظ برای رای گیری-ایستگاه کارگران و جداگانه ایستگاه های خارج از بیمارستان برای آلوده. مشارکت قوی بود با هیچ گزارش از عفونت های ناشی از مردم در انتظار در خط. اما کره جنوبی کشیده شده تحسین برای استفاده از تست و ردیابی بدون نیاز به کسب و کار برای بستن یا محدود کردن سفر است. همچنین شیوع این بیماری وجود دارد گذشته به اوج خود در حالی که لهستان ثبت نام سه تا از بالای آن چهار روز از موارد جدید در ماه ژوئن. در ایالات متحده مقدماتی پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری شده ضربه نگرانی از ایمنی ايستگاه کارگران و سردرگمی در مورد رای گیری از طریق پست.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات