چه نفت ارزان زمانی که هیچ کس در رفتن در هر نقطه ؟ Coronavirus را تغییر شکل صنعت نفت.

و برخی از آنها با این استدلال که این درب باز می شود به یک بازسازی از روغن های کسب و کار به عنوان چاه تعطیل و حاشیه ای شرکت های زیر بروید.

با ظرفیت ذخیره سازی سریع پر کردن شرکت نفت را مجبور به شروع اعمال کاهش تولید و بسیاری از احتمالا به دنبال کمک از واشنگتن است.

“این یک تاریخی و بی سابقه ای سقوط” جیسون Bordoff مدیر مرکز جهانی سیاست انرژی در دانشگاه کلمبیا گفت: در یک صدای جیر جیر. “…بازار نفت شکسته شده است. وجود دارد به سادگی هیچ جا جسمی برای قرار دادن تمام نفت زمانی که هیچ کس به آن نیاز دارد. و قیمت ها همچنان در حال سقوط به عنوان ما را پر کنید در هر گوشه شکاف و وان حمام.”

هزینه یک بشکه رفت و غلت در 7 مارس زمانی که عربستان سعودی اعلام کرد آنها خواهد بود ramping تا خود را تولید و آنها به دنبال به نوبه خود توسط روس ها. چهارشنبه روز آن تولید را افزایش می دهد قرار است برای شروع, اما در حال حاضر آن را تقریبا به یک استقلالی. دو کشور پیوست توسط دیگران خواهد بود افزایش تولید خود را از 2 میلیون به 3 میلیون بشکه در روز است. اما تقاضای جهانی کاهش یافته است و 14 میلیون بشکه در روز و برخی از پیش بینی بر این باورند که کاهش 26 میلیون بشکه در ماه آوریل است.

که خواهد بود و 25 درصد کاهش در مصرف نفت.

رئیس جمهور تهمت که در ابتدا استقبال کاهش قیمت نفت به عنوان ابزاری برای تقویت اقتصاد گفت: فاکس نیوز روز دوشنبه “من هرگز فکر نمی کردم من می توان گفت این: شاید ما باید به نفت [قیمت] را افزایش دهد. از آنجا که ما انجام دهد. قیمت بسیار پایین در حال حاضر.”

او در صحبت با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در روز دوشنبه و آنها در مورد قیمت نفت و همچنین covid-19 بیماری همه گیر. “رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور پوتین موافقت کرد که بر اهمیت ثبات در بازارهای جهانی انرژی” در کاخ سفید گفت: بعد از آن. آنها توافق کردند که نفت سیاست بحث بین دو کشور ادامه خواهد داد در سطح دولت کرملین گفت.

قیمت وست تگزاس اینترمدیت به طور خلاصه آغشته به کمتر از 20 دلار در هر بشکه دوشنبه, پایین نزدیک به 67 درصد از فوریه.

بخش بزرگی از شوک این است که این همه اتفاق می افتد به طوری سریع است.

“بازار نفت عرضه زنجیر شکسته با توجه به طرز باور نکردنی ضرر و زیان زیادی در تقاضای نفت را وادار همه در دسترس جایگزین زنجیره تامین تنظیمات را در آوریل و مه” نوشت Bjornar Tonhaugen سر از بازارهای نفت برای نروژ Rystad انرژی است. این بدان معناست که کمتر از روغن و نفت بیشتری ذخیره می شود تا زمانی که ظرفیت ذخیره سازی هنوز هم وجود دارد بر روی زمین و در اجاره نفتکش در شرکت پایانه های نفتی.

“بدترین هنوز پیش رو برای قیمت نفت” S&P جهانی Platts آنالیز گفت. “این خواهد بود که بدترین تقاضا انقباض تا کنون ثبت شده است.”

این شرکت پیش بینی قیمت 12 دلار در هر بشکه برای نفت خام برنت برای تحویل در ماه مه اما “قیمت ها به راحتی می تواند شیب به تک رقمی هر آنچه در آن طول می کشد برای دریافت قابل عرضه در بازار و به سرعت.”

“نه تنها این بزرگترین شوک اقتصادی ما در زندگی” گلدمن ساکس گفت: در یک یادداشت دوشنبه “اما مبتنی بر کربن صنایع مانند نفت نشستن در مقطع موها به عنوان آنها در طول تاریخ به عنوان سنگ بنای تعاملات اجتماعی و جهانی شدن, پیشگیری از آن ها اصلی دفاع در برابر ویروس.”

این شرکت گفت که ضرب و جرح می تواند یک تحریک شدید انقباض در تعداد تولید چاه و تحکیم میدان نفتی شرکت. حفاری در مناطق محصور در خشکی مانند Bakken تشکیل داکوتای شمالی در این حوضه پرمین در تگزاس و اوکلاهما و شنهای نفتی کانادا خواهد بود سخت ترین ضربه این شرکت گفت: از آنجا که آنها یک راه طولانی از آب شور بنادر و هزینه های تولید در حال حاضر بالاتر از در سکوهای دریایی.

شرکت نروژی Equinor مثلا روز دوشنبه اعلام کرد که این امر می تواند افزایش تولید در جدید دریای شمال میدان به نام Johan Sverdrup. هزینه های واقعی به پمپ بشکه نفت وجود دارد و نه شمارش سرمایه گذاری در حفاری حدود 2 شرکت گفت: — یا حدود یک پنجم هزینه معمولی دکل حفاری در داکوتای شمالی.

Goldman Sachs گزارش می کند توجه داشته باشید که با توجه به هزینه بسته شدن برخی از تولید کنندگان نفت ممکن است همچنان به پمپ و فروش نفت خود را در از دست دادن اگر آنها می توانند هر کسی را به آن.

به 2 تریلیون دلار محرک لایحه تصویب شده در هفته گذشته را شامل نمی شود هر گونه مقررات ویژه برای صنعت نفت به دلیل دموکراتها اعتراض. اما شرکت های نفتی احتمالا ادامه را فشار دهید برای کمک از دولت است.

“کوچک – متوسط اندازه شرکت های انرژی آمریکایی و کارکنان خود را باید ارائه همان امداد ارائه شده به بخش های دیگر اقتصاد ما” انرژی سخنگوی وزارت Shaylyn Hynes در بیانیه ای گفت.

دن دویل اجرا می شود که یک پنسیلوانیا هيدروليكي شرکت به نام تکیه به خوبی خدمات به نام تهمت به سپر نفت از فشارهای بازار و تعیین قیمت ثابت می گویند $62 در هر بشکه متناسب با تعرفه های واردات است.

“به عنوان یک همکار رایگان-بازار مدافع آنچه من پیشنهاد ممکن است صدای treasonous,” او نوشت: پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن در یک پست در Oilprice.com. “در مجموع هر چند ما برای stomping.”

هوستون شرکت IHS Markit پیش بینی کرد که فاصله بین تولید و تقاضا به میزان 12.4 میلیون بشکه در روز در سه ماهه دوم این سال به معنای تمام جهان است فضای ذخیره سازی خواهد شد پر از ابتدای تابستان اگر تولید نیست برش.

این شرکت گفت: آن را به داخلی تولید نفت خام در نیجریه فقط دو روز برای پر کردن ذخیره سازی در دسترس در سایت وجود دارد, به عنوان مخالف به چین “است که ممکن است تا آنجا که 52 روز از تولید روزانه ذخیره سازی در دسترس است.” روسیه به فضا در حدود هشت روز ارزش تولید آن گفت: در حالی که عربستان سعودی 18 روز ارزش و ایالات متحده سازی برای 30 روز.

“تولید در حال رفتن به باید کاهش می یابد و یا حتی بسته در. آن است که در حال حاضر یک ماده از کجا و چقدر” گفت: جیم Burkhard معاون رئیس جمهور و رئیس بازارهای نفت برای این شرکت است.

این آونگ به خوبی ممکن است نوسان بیش از حد تحلیلگران گفت. هنگامی که تقاضا برای نفت رشد دوباره شروع می شود و مازاد سهام تخلیه شده اند وجود خواهد داشت کمتر چاه به دلیل خاموش شدن ناگهانی و که به راحتی می تواند منجر به فشار و باعث افزایش شدید در قیمت ها. دو هفته پیش ایگور Sechin سر از روسیه غول نفتی روس نفت گفت ریا نووستی, خبرگزاری که او انتظار دارد قیمت های پایین به درایو شیل تولید کنندگان است که در آمریکا و کانادا شرکت های درجه اول — از کسب و کار و به دنبال آن گفت: نفت باید یک بار دیگر افزایش به حدود 60 دلار در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>