اما این جمعیت جدیدتر از شما فکر می کنید. تنها حدود 35 درصد از این دولت رای گیری-سن ساکنان آنجا متولد شد — به راحتی پایین ترین نرخ در شمال شرقی اداره آمار و ارقام از سال 2018 نشان می دهد. تنها تعداد انگشت شماری از مهاجرت آهن ربا — مانند نوادا فلوریدا و آریزونا — رتبه بالاتر است.

تجزیه و تحلیل ما از پاسخ از اداره آمار سالانه جامعه آمریکا نشان می دهد که رای امروز به عنوان یک شرح از ماساچوست و نیویورک اولیه آن را به عنوان یک نیوهمپشایر اولیه.

دولت غیر معمول ترکیب جمعیت اتحاد گسترده انتخاباتی عواقب, اما ما به شما ترک آن نوع در عمق تجزیه و تحلیل به همکاران ما در سیاست که باید پوشانده نیوهمپشایر این زمستان. در اینجا ما در حال تمرکز بیشتر در مورد که در آن مردم حرکت بیشتر در مورد چگونه آنها رای بدهند.

دانشگاه نیوهمپشر متخصص کن جانسون محاسبه است که پس از انتخابات گذشته در مورد 195,000 از دولت 1.1 میلیون رای دهندگان را ترک کرده اند — یا از دولت (150,000) یا از این وجود فانی (45,000). آنها جایگزین شده است در حدود 230,000 xxx آماتور, از جمله 70,000 افراد جوان که به تازگی واجد شرایط و 160,000 خودی که در نقل مکان کرد.

برای یک پنجم رای دهندگان این خواهد بود که برای اولین بار اولیه ریاست جمهوری در دولت جانسون آخرین محاسبات. بسیاری از دولت 2020 اولیه رای دهندگان نبوده است واجد شرایط برای رای دادن در سال 2008 زمانی که هیلاری کلینتون eked از پیروزی باراک اوباما ،

جانسون است که خود را یک پیوند است. او از شیکاگو در سال 2007. او قبل از نقل مکان به نیوهمشایر گفت: او فکر اولیه به عنوان یک موردی. اما دیده می شود چندین و تماشای جمعیت تغییر او می آیند به درک که چگونه ملت را اول ابتدایی نشان دهنده همیشه در حال تغییر رای دهندگان آمریکایی.

رای دهندگان جدید که به دولت لیبرال تر از کسانی که آنها را جایگزین جانسون گفت. “تفاوت هستند و نه بزرگ” او افزود: “اما آنها می تواند تفاوت را در یک مسابقه تنگ بود.” این رای دهندگان جدید متعلق به دو بسیار متفاوت امواج: هزاره حرفه ای و نوزاد-فرزندان بازنشستگان.

“مهاجران به نیوهمپشایر شامل بسیاری از خانواده ها با فرزندان است که حل و فصل در دولت شهری و برون شهری مناطق و همچنین 50-69 ساله که نقل مکان به دولت تفریحی و ملایمت مناطق” جانسون نوشت: در اواخر سال گذشته.

برای قرار دادن نیوهمپشایر اعداد به متن می توان به تحرک داده ها از جامعه آمریکا بررسی. هر سال اداره آمار می پرسد بیش از 3 میلیون آمریکایی در مورد موضوعات از وضعیت تاهل خود را که آیا آنها مشکل شنوایی. از همه مهمتر برای این تجزیه و تحلیل آنها نیز بخواهید که در آن شما به دنیا آمده اند که در آن شما زندگی می کردند در سال گذشته و در جایی که شما زندگی می کنند در حال حاضر.

در مقابل تقریبا سه نفر از هر چهار بزرگسال در لوئیزیانا و میشیگان متولد شدند در این کشورها (74.8 و 73.0 درصد بود). اوهایو (71.3 درصد) و پنسیلوانیا (69.9 درصد) نیست ، تأثر در آن کشورها چند که انتقادی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت در سال 2016 نخواهد بود کاملا به عنوان مستعد ابتلا به نوسانات ناشی از تازه واردان است.

اگر ما نگاهی به داده ها توسط شهرستان به جای دولت ما می بینیم که در مکان هایی مانند نیویورک و کالیفرنیا و تگزاس خودی تمرکز در مناطق شهری. اما در مکان های شناخته شده در درجه اول برای خود امکانات رفاهی مانند, New Hampshire, وایومینگ و آیداهو تازه وارد هستند و بزرگتر از حضور در بیشتر از دولت است.

در نیوهمپشایر در این ترکیب جمعیت گردش مالی و توزیع جمعیت را تولید کرده است غیر معمول پویا. در بسیاری از ایالات متحده دموکرات ها اغلب خوشه در مناطق شهری و جمهوری خواهان تمایل به تسلط بر مناطق روستایی است.

اما “در یک کشور به طور فزاینده ای قطبی در طول شهری-روستایی خطوط” جانسون نوشت: سال گذشته “نیوهمپشایر فراهم می کند و استثنا: یک حزب جمهوری خواه به طور فزاینده ای متمرکز در نسبتا پرجمعیت استان ها و حزب دموکرات که نمایش جغرافیایی و تنوع است.”

و این فقط یکی از دلایل بیشتر به سوال مفروضات خود را در مورد رای امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im