ثبت نام برای آینده چین هفتگی ایمیل در جایی که ملت می ایستد در حال حاضر و آن را برای رفتن بعدی.

به تازگی شناسایی ویروس پدید آمده است که در اواخر سال گذشته در مرکز چینی ها در شهر ووهان باعث انفجاری شیوع گاهی کشنده پنومونی جهانی تبدیل شده است, بهداشت و درمان اضطراری. مقصر است و به اصطلاح coronavirus دوبله 2019-nCoV. متعلق به خانواده ای از ویروس ها مسئول بیماری هایی که در محدوده شدت از سرماخوردگی به سندرم حاد تنفسی یا سارس که به کشته شدن تقریبا 800 نفر در 2002-2003 شیوع.

1. آنچه باعث می شود این ویروس خیلی بد است ؟

از آن شده است به عنوان “موذی” از آنجا که بخش بزرگی از افراد آلوده به خوبی به اندازه کافی برای رفتن در مورد کسب و کار روزانه خود به طور بالقوه گسترش آن به دیگران است. در دو ماه تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر پیشی گرفتن آن در کل شیوع بیماری سارس. همانطور که از اوایل فوریه آشکار مرگ و مير در حدود 2 درصد پایین تر از سارس است اما این اعداد غیر قابل اعتماد هستند در مراحل اولیه شیوع. برخی از بیماری مدلسازی کارشناسان پروژه وجود دارد به احتمال زیاد در هر نقطه از 75,000 صدها هزار نفر بیشتر عفونت های واقعی به عنوان دقیق شمارش از غرق مناطق — به خصوص ووهان و اطراف آن هوبئی استان — دشوار است به آمده تا حدودی به دلیل کمبود آزمون.

2. چه coronavirus?

Coronaviruses به نام برای خود تاج و تخت و مانند شکل. وجود یک خانواده بزرگ از آنها. برخی از انتقال به راحتی از فردی به فرد در حالی که دیگران ندارند. سازمان بهداشت جهانی می گوید که ظهور گونه های جدید به صورت دوره ای در سراسر جهان و چندین شناخته شده است نسخه در حال گردش در حیوانات و نیست انسان آلوده شده است. آنها تمایل به جلوه های ویژه گرافیکی و جهش که بدان معنی است که سطح خطر آنها مطرح می تغییر دیگر آنها گردش در انسان است.

3. چگونه این coronavirus مقایسه با دیگران ؟

آن را از نظر ژنتیکی شبیه به ویروس سارس است اما به نظر می رسد خفیف تر از نظر شدت و نرخ مرگ و میر. با سارس حدود 9 درصد از موارد گزارش شده درگذشت. مرتبط با ویروس شناخته شده به عنوان MERS-CoV است که پخش شده است از سال 2012 منجر به مرگ در 34 درصد از 2,499 موارد ثبت شده است. در مقابل حدود 50 میلیون نفر را در سال 1918 آنفلوانزای همه گیر است که تا به حال یک مورد مرگ و میر به نسبت کمتر از 5% اما آلوده به یک سوم از جمعیت جهان است.

4. مردم چگونه قرارداد virus

به احتمال زیاد با آمدن به تماس با ویروس حاوی قطرات که در حال ساطع شده هنگامی که یک فرد آلوده تنفس, مذاکرات, سرفه یا عطسه. این را می توان به طور مستقیم به شخص دیگری در نزدیکی و یا از طریق دست ها و سطوح. وجود دارد یک نظری خطر این ویروس می تواند از طریق مدفوع و یا دورتر از طریق هوا در ذرات کوچک شناخته شده به عنوان ذرات معلق در هوا. افرادی که هنوز انکوبه ویروس و نشان می دهد هیچ نشانه ممکن است گسترش آن است. شده اند وجود دارد گزارش در چین از جمله این که به ظاهر سالم 10 ساله پسر که ظاهرا تصویب این ویروس به اعضای خانواده. اما بدون علامت انتقال بعید است برای تبدیل شدن به یک عامل عمده در گسترش, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آمریکا گفت: Jan. 28.

5. چگونه عفونی است ؟

اپیدیولوژی سعی کنید به ارزیابی contagiousness با برآورد تعداد افراد دیگری کسی که آلوده است و به احتمال زیاد آلوده شود. که اندازه گیری به نام اساسی تولید مثل شماره یکی از شاخص چقدر دشوار یک بیماری همه گیر است برای کنترل. که می دهد مقدماتی محدوده 1.4 تا 2.5 برای 2019-nCoV. در پایان بالا که باعث می شود آن را شبیه به سارس و بیشتر عفونی از آنفولانزا. یک گروه از آکادمی علوم چین در پکن تخمین زده می شود این تعداد به 4.08.

6. چه این ویروس انجام دهید ؟

عفونت به نظر می رسد به علت یک بیماری خفیف در کودکان و بزرگسالان جوانتر و شدید تر بیماری در افراد مسن است. اغلب گزارش های اولیه علائم تب و سرفه خشک و خستگی — اما نه عطسه و آبریزش بینی معمولی از یک سرماخوردگی است. مطالعات نشان می دهد این ویروس با حمله به سلول های مجاری تنفسی تحتانی و مهاجرت از آنجا به ریه ها باعث اشکال در تنفس و التهاب و احتقان را در ارتباط با ذات الریه. در مطالعه اولیه بیش از یک چهارم از بیماران بستری توسعه یک برنامه به طور بالقوه کشنده عارضه شناخته شده به عنوان سندرم زجر تنفسی حاد. شوک سپتیک نارسایی تنفسی و نارسایی ارگان های دیگر نیز دیده شده است. بسیاری از مرگ و میر را در بیماران مبتلا به بیماری زمینه ای مانند بیماری های قلبی عروقی.

7. کجا آمده است ؟

ویروس پدید آمده در اوایل ماه دسامبر در ووهان صنعتی شهرستان از 11 میلیون نفر است. اوایل توجه متمرکز بر بازار غذاهای دریایی که در آن زندگی می کنند حیوانات نیز فروخته شد اما حدود یک سوم از اول 41 نفر پیدا شد که هیچ لینک به آن. ویروسی در ژنوم است و حتی بیشتر از نزدیک مربوط به چند coronaviruses موجود در خفاش از آن است که به کوروناویروس سارس. بیماری انتقال از حیوانات به انسان, گاهی اوقات به عنوان “زئونوزها,” شامل درصد زیادی از همه تازه شناسایی بیماری های عفونی.

8. چگونه نگران کننده است که یک ویروس ؟

همیشه وجود دارد نگرانی هنگامی که یک پاتوژن ظهور در مردم به خاطر آنها به طور معمول فاقد ایمنی نسبت به آن وجود دارد و معمولا نمی خاص درمان یا واکسن در دسترس است. رمان coronaviruses کسانی که در انسان دیده می شود قبل از نشان دادن یک نگرانی خاص چون آنها شناخته شده است به جرقه پیچیده شیوع بیماری است که بیمار هزاران نفر از مردم مانند سارس را به عنوان آن را جاروب در سراسر جهان از جنوب چین است.

9. چگونه نگران من باید باشد ؟

بر خلاف آمريکا تعداد نسبتا کمی از موارد گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی چین است. اما در هوبئی هزاران نفر از مردم در بیمارستان بستری شده است در انزوا بوده و صدها نفر در حال درمان در بخش های مراقبت ويژه ایجاد آنچه که مقامات وجود دارد باید به عنوان یک “افراطی, شدید و ناگهانی بهداشت عمومی بحران است.” یک ووهان بیمارستان دیدم coronavirus عفونت به سرعت در حال گسترش در میان مراقبت های بهداشتی کارکنان و بیماران دیگر با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

10. آنچه در حال مقامات انجام شده است ؟

دولت چین اعمال قرنطینه در ووهان و بیش از یک دوجین دیگر شهرستانها در منطقه یک سفر ممنوعیت پوشش بیش از 50 میلیون نفر است. جدید بیمارستان ساخته شده از زمین تا در روز و تولید تجهیزات پزشکی یافت. بیماران جدا شد برای جلوگیری از هر گونه گسترش یافته است. مقامات بهداشت به دنبال غربالگری و نظارت مردم و بیماران در تماس با. تعطیلات مدرسه تمدید شده است و کار از خانه سفارشات صادر شده است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی یک عنوانی است که می تواند کمک به بسیج بین المللی پاسخ. هر کسی گرفتار كردن اطلاعات غلط بود موضوع را به اتهامات جنایی در برخی از کشورهای آسیایی است. وزارت امور خارجه ایالات متحده به مردم توصیه کرد برای سفر به چین و گفت: کسانی که در حال حاضر در کشور باید در نظر ترک. هنگ کنگ مرکز مالی بین المللی است که با برخی از توابع استقلال از چین اعلام کرد سفر خود محدودیت از سرزمین اصلی است. ایالات متحده و استرالیا و هند و دیگر کشورها انکار یا محدود کردن ورود برای غیر شهروندان از ورود از چین در تلاش برای جلوگیری از این ویروس را گسترش اگر چه که به نام چنین اقدامات غیر ضروری.

–با کمک از دونگ لباس lyu هانا Dormido جان Lauerman و جیمز Paton.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: جیسون گیل در ملبورن در j.gale@bloomberg.net

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: مایکل پترسون در mpatterson10@bloomberg.net پل Geitner لیزا Beyer

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im