آنچه شما نیاز به دانستن در مورد بدهی در وام های دانشجویی

در اینجا پاسخ به سوالات رایج در مورد وام دانشجویی امداد در طول بیماری همه گیر.

س: چه در عمل قهرمانان?

یک: این لایحه تمدید کمک های ارائه شده برای فدرال وام گیرندگان در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. مراقبت عمل می کنند به صورت خودکار به حالت تعلیق بهره و پرداخت های غیر ارادی مجموعه تا سپتامبر. 30 برای اکثر مردم با وام های دانشجویی فدرال.

قهرمانان عمل خواهد گسترش پرداخت شکستن و چشم پوشی منافع برای یک سال دیگر به سپتامبر. 30, 2021. این قانون پیشنهادی را نیز ببخشد تا به 10000 $در بدهی فدرال و خصوصی وام دانشجویی وام گیرندگان.

اما این محرک بسته کمک کرده راه دشواری برای عبور.

“جمهوری خواهان رد این قانون حتی قبل از آنها آن را دیدم توصیف آن به عنوان یک لیبرال لیست آرزو که در هیچ کجای جمهوری خواه به رهبری سنا” گزارش واشنگتن پست اریکا ورنر. “عظیم دموکراتیک جدید لایحه مونتاژ شد توسط مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و او را بالا lieutenants بدون ورودی از جمهوری خواهان و یا تهمت و دولت. آن را کمتر از یک پیشنهاد باز در آمریکا مذاکره از یک بیان از آمریکا’ اولویت های است که آنها امید طنین انداز خواهد شد با عنوان ملت رنج می برد از طریق بدترین فاجعه اقتصادی پس از رکود بزرگ.”

س: کدام یک از وام واجد شرایط برای پرداخت مکث تحت مراقبت عمل می کنند ؟

یک: برای پیدا کردن اگر شما واجد شرایط وام, درخواست وام دانشجویی خود را servicer یا رفتن به StudentAid.gov/login. شما همچنین می توانید تماس 800-433-3243.

هر وام متعلق به دولت فدرال واجد شرایط از جمله برخی نشات گرفته از طریق از بین رفته فدرال خانواده آموزش و پرورش وام (FFEL) برنامه و کسانی که در وزارت آموزش و پرورش را با لينک مستقيم برنامه وام.

حدود 9 میلیون نفر فاقد شرایط لازم برای congressionally موظف کردند به دلیل وام های فدرال برگزار می شود توسط شرکت های خصوصی. بسیاری از کسانی که وام گیرندگان باید بزرگتر وام از FFEL برنامه. دیگران فدرال پرکینز وام برای دانش آموزان کم درآمد هستند که متعلق به کالج ها و دانشگاه ها.

مردم با تجاری برگزار شد FFEL یا پرکینز وام تحکیم بدهی خود را به وام مستقیم از برنامه — که در آن وام های ساخته شده برگزار شد و به طور مستقیم توسط فدرال — امکان استفاده از چشم پوشی منافع و پرداخت تعلیق ارائه شده توسط مراقبت عمل می کنند. اما این روند می تواند برخی از زمان و بدون مزد علاقه اضافه خواهد شد به تعادل خود را.

وام گیرندگان با آموزش و پرورش وام از بانک ها و یا دیگر شرکت های مالی گنجانده شده در مراقبت عمل می کنند و در نتیجه محروم از پرداخت اتوماتیک سیستم تعلیق.

بسیاری از وام دهندگان خصوصی از جمله کشف مالی و ولز فارگو در حال اجازه دادن به مردم برای به تعویق انداختن پرداخت های خود را اگر چه علاقه هنوز هم تعلق.

ده ایالت و ناحیه به توافق با وام دانشجویی شرکت های ارائه تاسیسات به میلیون ها نفر از مردم با بدهی های برگزار شده توسط خصوصی لباس. این چند حالته توافق شامل کالیفرنیا کلرادو, کانکتیکات, ایلینوی, Massachusetts, New Jersey, ورمونت, ویرجینیا و منطقه کلمبیا.

ده وام شرکت های خدماتی از جمله Navient, Nelnet و آرزوی خواهد اجازه دهید وام گیرندگان به تعویق انداختن پرداخت های خود را برای 90 روز بدون تهدید از هزینه های اواخر و یا اثرات منفی بر رتبه بندی اعتباری خود را. این شرکت همچنین نگه داشتن در پرونده بدهی مجموعه پرونده های حقوقی که در طول زمان و کمک به وام گیرندگان واجد شرایط ثبت نام در برنامه های پرداخت به درآمد خود را.

ایالت نیویورک رخ داد یک معامله جداگانه با وام دانشجویی شرکت در ماه آوریل ارائه تا 90 روز از منکر.

Q: چگونه خواهد گذشت بر من اعتباری ؟

یک: مراقبت عمل تعلیق اعتبار منفی گزارش واجد شرایط برای وام های دانشجویی فدرال. این بدان معنی است که وزارت آموزش و پرورش قرار است به گزارش حالت تعلیق در پرداخت به دفاتر اعتباری عمده به عنوان اگر آنها در زمان ساخته شد.

اما بررسی گزارش های اعتباری خود را به مطمئن شوید که این اتفاق می افتد. به دلیل coronavirus سه دفاتر اعتباری عمده — Equifax Experian و TransUnion — ارائه رایگان هفتگی آنلاین گزارش های اعتباری از طریق آوریل 2021. رفتن به annualcreditreport.com به درخواست این گزارش.

اگر وام های خود را در حال گزارش شده که دیر تماس خود را وام servicer. اگر شما احساس نمی کنید راضی به پاسخ خود را ارسال شکایت از طریق مصرف کننده حمایت مالی اداره شکایت پورتال.

Q: چگونه خواهد گذشت در من تاثیر خدمات عمومی بخشش وام ؟

A: اگر شما واجد شرایط برای خدمات عمومی وام بخشش (PSLF) برنامه تعلیق پرداخت وام نمی خواهد شما قرار داده است. از آن خواهد شد به عنوان اگر شما در زمان پرداخت های ماهانه.

اما این مهم است که شما به طور کامل درک این برنامه; در غیر این صورت شما ممکن است دریابید که شما واجد شرایط نیست برای بخشش.

تحت PSLF برنامه تعادل باقی مانده از وام گیرنده بدهی بخشیده پس از 120 مقدماتی پرداخت های ماهانه. اینجا جایی است که اغلب وجود دارد بسیاری از سردرگمی.

تنها فدرال وام های مستقیم هستند واجد شرایط برای PSLF. شما باید به پرداخت بدهی تحت نوع خاصی از درآمد محور طرح بازپرداخت در حالی که کار تمام وقت برای یک کارفرما مقدماتی.

وام گیرندگان اغلب بر این باورند که عفو و بخشش بر اساس نوع شغل آنها, اما برای واجد شرایط برای این برنامه همه چیز در مورد کارفرما.

برای PSLF واجد شرایط, شما باید کار (و یا داوطلب) در خدمات عمومی برای یکی از موارد زیر باشد:

— یک سازمان دولتی (فدرال و دولت های محلی و یا قبیله ای).

— نه برای سود است که یک 501(c)(3) سازمان معاف از مالیات تعیین شده توسط IRS. (دیگر نه برای سود سازمان است که اصلا 501(c)(3) معاف وضعیت هنوز هم ممکن است تعداد نسبت به صلاحیت بخشش. این امر شامل انواع خاصی از خدمات و مشاغل در اجرای قانون خدمت سربازی و آموزش و پرورش.)

— AmeriCorps یا سپاه صلح.

برای دریافت اطلاعات کامل از آنچه کارفرمایان و وام های دانشجویی واجد شرایط برای تحت PSLF رفتن به studentaid.ed.gov.

این برنامه می تواند مقدار زیادی از کمک های مالی. به جای 20 یا 30 سال ماهانه پرداخت وام دانشجویی وام گیرندگان می تواند بدهی رایگان در 10 سال (120 پرداخت). و ببخشند مقدار است مشمول مالیات نیست.

شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد PSLF.

بسیاری از وام گیرندگان را پس از آنچه آنها فکر بودند مقدماتی پرداخت که در واقع آنها در مسیر به خلاص شدن از شر بدهی های خود را. آنها کار نمی کند برای نوع حق کارفرما آنها ندارد مستقیم وام و یا آنها را در درآمد بر اساس طرح بازپرداخت.

بنابراین شما حق می خواهید روشن شدن در مورد اتوماتیک مکث در PSLF پرداخت تحت مراقبت عمل می کنند.

س: اگر من در به طور پیش فرض بر روی وام های دانشجویی ؟

یک: “اگر شما در حال حاضر در توانبخشی توافق همه خود را به حالت تعلیق در پرداخت به حساب,” وزارت آموزش و پرورش گفت: در یک خلاصه ای از coronavirus مربوط به وام امداد. “اگر شما وارد یک جدید توانبخشی توافق بین 13 مارس سال 2020 و هفت. 30, سال 2020 به حالت تعلیق پرداخت که ساخته شده اند که از ابتدای قرارداد تا سپتامبر. 30, سال 2020 تعداد دفعات مشاهده خواهد شد.”

تاپیک های اضافی کمک های مالی در دسترس است. اگر خود را 2019 بازپرداخت مالیات گرفته شده است به بازپرداخت قصور وام دانشجویی, شما می توانید پول را. اما این ماده تنها در صورتی بازپرداخت شد و در حال نکردن و یا بعد از مارس 13 و قبل از سپتامبر. 30, سال 2020 است. افرادی که دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی از جمله مزایای از کار افتادگی ، همچنین می توانید افست بازگشت اگر از آن ساخته شده بود در طول همان دوره است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس وزارت آموزش و پرورش به طور پیش فرض وضوح در 800-621-3115.

س: چه باید بکنم اگر من کارفرما آراستن من چک برای گذشته به علت وام های دانشجویی با وجود یک مهلت قانونی برای مجموعه?

یک: در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل 60 روز مهلت قانونی برای مجموعه ای از قصور وام های دانشجویی توسط دولت فدرال در طول coronavirus بیماری همه گیر. مراقبت عمل گسترش مهلت قانونی از طریق سپتامبر. 30.

با وجود فدرال مهلت قانونی مردم شکایت کرده اند که دستمزد آنها هنوز در حال هانه. یک گروه از وام گیرندگان ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در مارس برابر وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و وزارت آموزش و پرورش به اتهام mismanaging توقف. یک قاضی فدرال در مورد درخواست گروه گزارش پیشرفت آن را در تعلیق garnishments.

وزارت آموزش و پرورش گفت: آن را از طریق پست نامه به 83,500 قصور وام توضیح داد که کارفرمایان خود را باید متوقف آراستن دستمزد خود را. آژانس فدرال نیز در تلاش برای تماس های اضافی 4,400 افراد معتبر آدرس در فایل.

اگر شما هنوز موفق به دریافت یک نامه تماس با وزارت آموزش و پرورش به اطمینان حاصل شود آنها خود را به آدرس صحیح. نشان دادن نامه ای به کارفرمایان خود را به عنوان شواهدی وجود دارد که دستمزد خود را باید کاهش می یابد.

متاسفانه این مجموعه کردند تنها به وام های دانشجویی برگزار شده توسط دولت فدرال است. مردم به طور پیش فرض در تجاری بانک برگزار شد بر اساس وام های فدرال می تواند هنوز هم بخشی از خود را چک ناتوانی یا درآمد کل مالیاتی بازپرداخت توسط دولت مصادره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>