آنچه شما نیاز به دانستن در مورد درخواست برای وام مسکن تحمل

شماره های بد هستند اما آنها می تواند بدتر. اقتصاد ایالات متحده ریختن 20 میلیون شغل در ماه آوریل و نرخ بیکاری مشخصی به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. و در عین حال نه به عنوان بسیاری از مالکان به عنوان انتظار می رود را متوقف کرده اند پرداخت وام مسکن خود را و یا به دنبال تحمل.

“ما در حال گرفتن به اندازه کافی هیستریک تماس [از مالکان گفت] که” من نمی تواند پرداخت وام مسکن,’ ” گفت: ماریان Siegel مسکن خدمات مشاوره ای واشنگتن-بر اساس سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا مالکان جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی در منطقه مریلند و ویرجینیا است. “ما باور داریم که مردم فکر می کنم که همه این برنامه ها پس از آن واقعا یک مشکل نیست. ما در حال تلاش برای تغییر آن پیام است. … این است که زمان را به نظاره نشست و صبر کنید. این است که واقعا یک دوره به سرعت عمل می کنند زمانی که شما می دانید شما نمی خواهید به قادر به پرداخت وام مسکن خود را.”

بخشی از مشکل می تواند باشد که چند مالکان درک آنچه تحمل است به طوری که آنها تمایلی به برای آن را بپرسید.

“تقاضا برای برخی از این برنامه می توانید به مدت 30 تا 60 روز” Siegel گفت. “انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد این است که نه بهترین مشاوره زیرا ما — همه مسکن مشاوران در جهان — هولناک خواهد شد. … ما به پهن کردن منحنی از مردم به دنبال تحمل.”

آنچه که تحمل?

تحمل اجازه می دهد تا وام گیرنده به حالت تعلیق در پرداخت وام مسکن خود را به طور موقت به دلیل مشکلات مالی. این به آن معنا نیست کسانی که پرداخت های پاک هستند. وام گیرنده ملزم به بازپرداخت هر گونه پرداخت های از دست رفته در آینده است. سیگل گفت: اغلب وام گیرندگان “گیج کننده بخشش و گذشت. آنها درک نیست که [پرداخت] به دور نیست.”

یکی دیگر از چیزی که مردم نمی دانند ممکن است: “آنها ممکن است درک آنها برای پرداخت اما پس از آن آنها درک نمی کنند که آنها باید به آن پرداخت و گفت:” دارن اسنل مسکن خدمات مشاوره. “وجود دارد تن از وام دهندگان وجود دارد و همه همیشه نمی با استفاده از همین تعریف از منکر یا نه. شما ممکن است فکر می کنم شما در حال صحبت کردن در مورد تحمل و کسی در گوشی صحبت کردن در مورد اصلاح و یا یک طرح بازپرداخت.”

چگونه شما می دانید اگر شما واجد شرایط برای تحمل?

برای بار اول شما باید برای کشف کردن که آیا شما یک فدرال حمایت وام مسکن. اگر شما یک وام مسکن با حمایت اداره مسکن فدرال (FHA) امور سربازان بازنشسته (VA) یا وزارت کشاورزی (USDA) شما احتمالا در حال حاضر که اطلاعات به دلیل راه شما در اصل واجد شرایط برای وام. برای پیدا کردن اگر وام خود را حمایت فانی می و فردی مک با استفاده از این ابزار در وب سایت خود را. شما می توانید پیدا کردن فانی در اینجا و فردی مک در اینجا.

تحت مراقبت در عمل وام کنندگان باید موجود را تحمل برنامه برای هر صاحب خانه با فدرال حمایت وام مسکن. صاحبخانه با فدرال حمایت وام مسکن واجد شرایط هستند تا 180 روز از منکر.

اگر شما لازم نیست که فدرال حمایت, وام مسکن, شما هنوز هم ممکن است واجد شرایط برای تحمل.

“این بستگی به وام دهنده خود را و نوع وام شما” اسنل گفت. “در بیشتر قسمت ها تقریبا همه در خارج وجود دارد ارائه شده است برخی از مرتب کردن بر اساس یک مثال از برنامه. اما همه تحمل برنامه های یکسان نیستند.”

بعدی تعیین کند که خدمات وام مسکن خود را.

وام مسکن کنندگان به شرکت هایی که دریافت پرداخت های ماهانه خود را. صاحب خانه وام مسکن servicer لزوما همان وام دهنده خود را. بسیاری از وام دهندگان فروش سرویس حقوق برای وام های مسکن به شرکت های دیگر. شما می توانید پیدا کردن خود را servicer جستجوی وام مسکن ثبت نام الکترونیکی سیستم های سایت.

“چیزی که به یاد داشته باشید این است که برای اکثر زمانی که شما در حال صحبت کردن به یک وام مسکن servicer: آنها وام جمع” Siegel گفت. “هدف آنها این است که به جمع آوری بزرگترین مقدار از بازگشت وام مسکن خود را به طوری که آنها لزوما رفتن به شما ارائه با تمام گزینه های که برای شما بهتر است.”

“پیشنهاد ما این است که شما در رسیدن و صحبت می کنند به یک خبره مشاور مسکن اول و سپس آنها را به کمک به شما با تماس با وام دهنده خود را” اسنل گفت. “بسیاری از مردم رسیدن به وام دهنده خود را و توافق را به چیزی قرض دهنده صحبت پرتقال و وام گیرنده است که صحبت کردن سیب. بسیاری از اوقات مردم به یک وضعیت بد. … یک مثال قابل مذاکره است. وام دهنده خود را در حال حاضر رفتن به مجموعه ای از آنچه که برنامه های خود را است. آن را نه لزوما چیزی است که شما می توانید مذاکره, اما شما می خواهید بدانید که دقیقا آنچه شما در حال گرفتن به.”

وزارت مسکن و توسعه شهری دارای یک لیست از تایید مسکن مشاوران. Siegel توصیه مالکان به دنبال یک مشاور فراهم می کند که مشاوره با هیچ هزینه و پرداخت شده است توسط وام دهنده.

چه اطلاعات شما باید قبل از تماس با یک مشاور مسکن?

آماده به مشاور خود را در مورد درآمد و هزینه و نوع وام شما را.

“درآمد و هزینه های کلیدی هستند و نه فقط گفت: شما باید درآمد و هزینه” اسنل گفت. “ما در واقع نیاز به اسناد درآمد و هزینه به معنی خود پرداخت اینترنتی صورتحساب های بانکی خود را. آنچه که ما در حال تلاش برای کشف کردن استطاعت است. آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که شما توافق می کنید به چیزی است که شما نمی توانید استطاعت به انجام است.”

سیگل گفت: جمع آوری این اطلاعات “است و نه به شکنجه مالکان است. آن را واقعا به ارائه یک فایل که یک وام دهنده نمی تواند انکار کند.”

مطمئن شوید که servicer شما فراهم می کند با اسناد و مدارک نوشته شده از منکر طرح و موافقت خود را.

اسنل وام گیرندگان را تشویق به فراتر از اولین کسی که بر میدارد تا گوشی و به دنبال یک مدیر با قدرت به مجموعه ای از تحمل توافق. “آن شخص شما در حال صحبت کردن با تلفن — آنها لزوما باید این قدرت را به شما می دهد یک تغییر یا یک مثال طرح” اسنل گفت.

آنچه در مورد محل سکونت هزینه و مالیات بر املاک و مالکان بیمه ؟

“پشت در هزینه محل سکونت در پایتخت بسیار خطرناک تر از برخی جهات از پشت در وام مسکن خود را” Siegel گفت. “وجود ندارد و نیاز است که این انجمن محل سکونت قبول طرح پرداخت و یا هر گونه تحمل.”

“اگر [اموال مالیات و بیمه می باشد] escrowed که همه رفتن به میان به خود تحمل,” اسنل گفت. “اگر شما به صورت جداگانه مسئول ساخت آن پرداخت به طور مستقیم به شرکت بیمه و [مالیات] بخش, پس از آن شما مسئول هستند. تحمل برنامه در حال رفتن به پوشش کسانی که در مورد.”

را تحمل اعتباری خود تاثیر می گذارد?

مراقبت قانون تصریح می کند که در طول دوره تحمل وام مسکن کنندگان از دولت فدرال حمایت وام مسکن مانند Fannie Mae و Freddie Mac می توانید گزارش های منفی در مورد وام گیرنده به دفاتر اعتباری.

“این واقعا بستگی به نوع تحمل است که شما را” اسنل گفت. “این چیزی است که شما می خواهید اتو کنید قبل از ورود به خود را تحمل کند.

مراقب کلاهبرداری از هنرمندان.

“اگر کسی در حال رسیدن به شما در مورد تحمل و گفت:” پرداخت این مقدار پول و من می توانم این را به شما و یا من می تواند به شما آن است که قطعا یک کلاهبرداری” اسنل گفت.

هر آخرین مشاوره ؟

“آیا مخفی کردن سر خود را در شن و ماسه” Siegel گفت. “عمل به عنوان به زودی به عنوان شما می دانید که شما باید یک مشکل و آیا آن را به تنهایی. آیا آن را با حرفه ای ها. ما می دانیم که چگونه به صحبت می کنند به وام دهندگان. ما می دانیم که چگونه به ارائه وضعیت خود را در راه است که به شما یک نتیجه بهتر.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>