مانند هر کس دیگری شما بوده ام به صرف مقدار زیادی از زمان در خانه در طول چند هفته گذشته. و شما احتمالا تبدیل به آشنایی بیشتر با تمام معایب خود را در صفحه اصلی:: منسوخ شده کابینت آشپزخانه های ساییده شده فرش در اتاق خانواده است که نیاز به جایگزین چوب جنگلی اتاق خواب یدکی که نیاز به تبدیل به یک دفتر اختصاصی.

شاید فکر نوسازی عبور کرده و ذهن شما را. اما این احتمالا نمی توان زمان مناسب برای یک می تواند? آن بستگی دارد.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس صفحه اصلی ساخت و ساز — از جمله بازسازی — تا به حال شده است از نظر یک کسب و کار ضروری تحت اصلی stay-at-home سفارشات در منطقه مریلند و ویرجینیا است. اما اینکه آیا یک پروژه خاص در نظر گرفته شده است مناسب است تا حد زیادی تعیین شده توسط مالکان و پیمانکاران است.

“قرار دادن یک سقف عقب ضروری است” گفت: David مریک رئیس جمهور مریک طراحی و ساخت در کنزینگتون ،

مریک که همچنین به عنوان رئیس دولت در امور کمیته ملی ارتباط صنعت بازسازی (ناری) گفت: پیمانکاران به احتمال زیاد در خارج و نه در داخل پروژه ها. در مورد یک مشتری به دنبال نوسازی زیرزمین او سی rowhouse تصمیم گیری ساخته شده بود به صبر تا اواخر بهار یا اوایل تابستان که هر کس احساس می کنید راحت تر است.

جای تعجب نیست که صفحه اصلی فعالیت های ساخت و ساز در سراسر کشور کاهش یافته است به طور قابل توجهی از covid-19 شیوع با توجه به بازسازی های آتی برنامه مشترک مرکز مطالعات مسکن از دانشگاه هاروارد است و انتظار نمی رود به بهبود می یابند تا به خوبی به 2021.

رکود در فعالیت ممکن است به نفع خود کار کارشناسان می گویند. چرا که کار خشک شده است تا برخی از پیمانکاران ممکن است تمایل بیشتری به شما یک معامله بهتر در قیمت گذاری از آنها می خواهم که چند ماه پیش هنگامی که تقاضا برای خدمات خود را به بالا بود.

اگر شما انتخاب کردن به صبر کنید تا زمانی که این بیماری همه گیر را برطرف می کند, کارشناسان می گویند, شما هنوز هم می تواند استفاده از این خرابی خود را به برنامه ریزی پروژه و پیمانکار خود رادار.

“اگر شما یک چهار تا پنج ماه جدول زمانی شما می توانید صحبت کردن با دوستان است که آنها استفاده می شود و در نگاه angie’s List بررسی بر روی عملکرد خود گفت:” Kermit بیکر مدیر پروژه در دانشگاه هاروارد بازسازی برنامه. “شما می توانید انجام علت سعی و کوشش خود را به عنوان شما آماده برای دریافت این پروژه آماده است.”

هنگامی که شما تصمیم می گیرید چه کار باید انجام شود و زمانی که به انجام آن مطمئن شوید که برای قرار دادن سفارش خود را به حق دور. “اگر شما صبر کنید تا ماه سپتامبر به محل سفارش خود را [پیمانکاران را] باید پنج ماه از سفارشات در مقابل شما” مریک گفت. سپس آن را “سخت و زمان را به پیمانکار خود را برای بازگشت به تماس تلفنی.”

در اینجا برخی از عوامل دیگر شما می توانید در نظر جلوتر از زمان و در طول این سکون:

بودجه و تامین مالی

پروژه های نوسازی تقریبا همیشه overbudget پس از آن ممکن است ارزشمند به صرف کردن زمان با دقت تحقیق در مورد هزینه های. (پیتر و ماریا Hoey برای واشنگتن پست)

احتمالا بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که نه بیش از حد در زیبایی شناسی اما به سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان تمرکز در تدارکات.

“هر پروژه بهبود صفحه اصلی هزینه خواهد شد بیش از شما فکر می کنم آن خواهد شد و زمان بیشتری را از شما برنامه ریزی شده” باب Harkson ارشد برنامه ریز مالی در Phase2 ثروت مشاوران در گیگ هاربر بشویید. گفت: پست در مارس 2019. Harkson گفت: بزرگترین مشکل او را می بیند با خود مالی-برنامه ریزی مشتریان است که آنها نه بودجه کافی است.

از روی حیله و تزویر چیز در مورد صفحه اصلی بهبود خود را به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه گذاری. شما می خواهید به صرف پول است که عملکرد یک بازگشت هنگامی که شما به فروش خانه خود را, اما نه افراط کردن راه فراتر از آنچه که یک خریدار خواهد بود مایل به شما پرداخت. پس چگونه شما در پیدا کردن نقطه شیرین?

کارشناسان می گویند که آشپزخانه و حمام بازسازی در میان پروژه هایی که مالکان بهترین بازده. با توجه به بازسازی مجله آشپزخانه جبران 62.1 درصد و حمام 67.2 درصد است. دیگران شامل: 70.8 درصد برای ویندوز; 75.6 درصد برای جانبداری; 68.2 درصد برای سقف و 75.6 درصد برای عرشه.

دن DiClerico هوشمند-صفحه اصلی متخصص برای HomeAdvisor نیویورک-بر اساس صفحه اصلی بهبود پلت فرم ارائه شده این قاعده: “شما باید صرف در حدود 5 تا 15 درصد از ارزش خانه خود در بازسازی آشپزخانه” DiClerico گفت: پست در مارس 2019. “اگر خانه خود را به ارزش $300,000 شما باید صرف $15,000 به 45.000 دلار در آشپزخانه. حمام نوسازی باید هزینه ای در حدود 3 تا 7 درصد از ارزش خانه خود را.”

اگر شما به تجزیه و تحلیل HomeAdvisor دولت از خانه صرف ارائه می دهد داده ها و نمودار به شما کمک کند تعیین کند که آیا بودجه خود را در خط با آنچه دیگر مالکان به دنبال پروژه های مشابه پرداخت می شود. یکی دیگر از منابع مفید است که هزینه بازسازی مقابل ارزش گزارش ارائه می دهد که پایگاه های داده قابل جستجو به مقایسه هزینه های نوسازی توسط کد پستی.

“این دقیق تر شما را در مراحل برنامه ریزی, بیشتر احتمال دارد شما را به می آیند در بودجه برای پروژه خود را” DiClerico گفت.

به تعویق انداختن نوسازی می تواند به شما زمان بیشتری برای صرفه جویی در پول برای آن پرداخت. (پیتر و ماریا Hoey برای واشنگتن پست)

نیز وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای تامین مالی یک پروژه نوسازی. با دقت تحقیق آنها را به طوری که شما را در درک جوانب مثبت و منفی هر یک را. (پیتر و ماریا Hoey برای واشنگتن پست)

سمت چپ: به تعویق انداختن نوسازی می تواند به شما زمان بیشتری برای صرفه جویی در پول برای آن پرداخت. (پیتر و ماریا Hoey برای واشنگتن پست) راست: نیز وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای تامین مالی یک پروژه نوسازی. با دقت تحقیق آنها را به طوری که شما را در درک جوانب مثبت و منفی هر یک را. (پیتر و ماریا Hoey برای واشنگتن پست)

یک جزء اصلی از برنامه ریزی شامل حسابداری شگفتی است. Sonu Mittal رئیس خرده فروشی وام وام مسکن برای شهروندان بانک در پلانو Tex., گفت: شما باید بودجه اضافی 10 درصد برای هزینه های پیش بینی نشده.

پس چگونه شما پرداخت هزینه برای یک پروژه بهبود صفحه اصلی? هیچ کمبود وجود دارد از روش. در اینجا چند:

 • پس انداز: این ساده ترین دلیل آن نیازی به گرفتن تایید و یا پرداخت هزینه ها و منافع.
 • اداره مسکن فدرال (FHA) 203(k) و یا Fannie Mae HomeStyle نوسازی وام: “FHA 203(k) وام ارائه می دهد انعطاف پذیری از آنجا که شما می توانید امور مالی به 97.75 درصد بهبود ارزش خانه” کاترین Holtman عملیات پشتیبانی مدیر برای در آغوش وام خانه در میدلتاون, R. I. گفت: پست در مارس 2019. “وجود دارد یک نسخه ساده برای بهبود به $35,000 که nonstructural و یک نسخه استاندارد برای بازسازی بزرگ از جمله تغییرات ساختاری.”
 • عدالت خانه خط اعتباری (HELOC): این فراهم می کند مالکان انعطاف پذیری که در آنها تنها بهره پرداخت خط اعتباری استفاده می کنند و بسته شدن هزینه های حداقل است.
 • نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن: وام باید نگه دارید در ذهن است که هزینه های بسته برای نقدی از refinancing بالاتر از HELOC اما نرخ بهره پایین تر است.
 • شخصی وام: وام شخصی است که بهترین ها را برای قرض گرفتن مقدار کوچکتر به دلیل آن است که پرداخت می شود هر چه زودتر و نرخ بهره بالاتر از یک HELOC.
 • 401(k) وام: وام باید یک نرخ بهره پایین است. مشاوران مالی مانع از این نوع وام ها از آنجا که آنها پرداخت می شود باید بلافاصله اگر وام گیرنده برگ شرکت خود را.
 • کارت اعتباری: این یک راه ساده برای پرداخت هزینه برای یک پروژه. اما آنها با نرخ بهره بالا است. “ادامه مطلب

انجام یک پروژه بزرگ

فراموش جانبی توسط سمت مقایسه بین های مختلف پیمانکاری شرکت ها و فروشگاههای جعبه بزرگ که برای تعیین گزینه بهترین برای شما کار می کند. (Jabin Botsford/واشنگتن پست)

قبل از گام گذاشتن در یک نوسازی, شما باید برخی از زمان برای تعیین بهترین روش داده و بودجه خود را, جدول زمانی, صبر و تمایل و توانایی به انجام برخی از کار خود را. در اینجا هفت روش:

 • طراحی-ساخت شرکت: این شرکت که شامل طراحان و معماران می توانید مدیریت پروژه از ابتدا تا انتها و نظارت بر تمام پیمانکاران فرعی. حرکت نزولی این است که آنها هزینه می شود.
 • آشپزخانه طراح: این شرکت تخصص در آشپزخانه و اغلب می تواند به ارائه یک نگاه سفارشی برای پروژه خود را.
 • پیمانکار: پیمانکار عمومی است بهترین برای افرادی که می دانند چه می خواهند اما نیاز به کسی برای مدیریت پروژه است. به دلیل روابط خود را با فروشندگان و پیمانکاران عمومی اغلب می توانید تخفیف در لوازم.
 • تخصص آشپزخانه فروشگاه: این خرده فروشان ارائه تخفیف در آشپزخانه, قطعات و لوازم جانبی و خدمات سفارشی.
 • High-end شرکت طراحی: این است که برای صاحب خانه که می خواهید بهترین ها را از بهترین و مهم نیست برای آن پرداخت.
 • جعبه بزرگ فروشگاه: فروشگاه Home Depot و Ikea اغلب می توانید از تخفیف ویژه در کار و به طور کلی ارائه خدمات خود را در قیمت های پایین تر از پیمانکاران عمومی.
 • DIY: برای افرادی که می خواهم برای نجات یک تن از پول, اما همچنین مفید است.

اگر شما به دنبال یک حمام نوسازی برای مثال نگه داشتن در ذهن است که 50 تا 75 درصد از این پروژه هزینه خواهد شد کار. بنابراین مهم است که به آموزش خود را در چگونه برای مذاکره هزینه های نیروی کار و یا استخدام یک شرکت پیمانکار است که می توانید انجام دهید.

کار با محدود دلار

وجود منابع مختلف است که می تواند به شما ارائه تا به روز اطلاعات در پروژه های نوسازی که به شما بهترین بازگشت سرمایه گذاری خود را. (iStock) (m-gucci/گتی ایماژ/iStockphoto)

اگر شما به دنبال برای شروع کوچک برای گرفتن پای خود را خیس Zillow ارائه می دهد برخی از پیشنهادات در کاهش هزینه پروژه های است که می تواند شما را به یک بزرگتر بنگ برای جفتک انداختن خود را. مثلا Zillow می گوید هزینه های $3,000 در هوای آزاد “مهار درخواست تجدید نظر” پروژه ها مانند رنگ و محوطه سازی می تواند عملکرد $3,500 هنگام فروش.

Zillow همچنین توصیه می کند که زمانی که نوسازی به فروش می رسانند که شما سعی می کنید به ترکیب آخرین روند طراحی به خانه خود را.

هنگامی که در تلاش برای اولویت بندی محدود دلار Zillow توصیه می کند که شما به سادگی چشم پوشی از زیرزمین. زیرزمین پروژه با توجه به Zillow عملکرد تنها 50 سنت دلار حتی زمانی که یک حمام اضافه شده است.

Justin Pierce یک سرمایه گذار املاک و مستغلات و املاک و مستغلات عامل نشان می دهد که مالکان امید بستن برای مدیریت پروژه های خود را باید با استفاده از ساخت و ساز یک مجله به ماندن در بالای این پروژه و به آنها یک رکورد با پیمانکاران هنگامی که چیزی می رود به چپ چپ.

“نگه داشتن یک مجله واقعا به من کمک کرد” سوراخ نوشت: در یک ستون بعد در ماه جولای. “اگر همه چیز به شدت آن می تواند مفید باشد در دادگاه یا داوری. پیمانکاران به خصوص سایه پیمانکاران خوب در پيچيده کردن موضوع و یا اضافه کردن شک و تردید در ذهن خود را. آنها را سرزنش تاخیر و افزایش هزینه های آب و اضافی کار بازرسان و مشتری است. شما ممکن است شوکه به دریافت $10 ، 000 در تغییر سفارشات در نهایی حسابداری. این غیر ممکن است برای باز کردن شش ماه پایین جاده. بهتر است به یاد داشته باشید همه چیز به عنوان آنها اتفاق می افتد و به اشتراک گذاری نقاط عطف و درک خود را از آنها با پیمانکار است.”

پیرس گفت: این مجله باید شامل موارد زیر باشد: تاریخ شروع عمده نقاط عطف بازرسی خرما مقاطعه کار برنامه و تغییر سفارشات. “ادامه مطلب.

بیشتر بخوانید املاک و مستغلات:

برنامه ریزی حرکت در طول یک بیماری همه گیر

چه باید بکنید هنگامی که فروش خانه خود را

درهم و برهمی را به پول نقد: چگونه به فروش تمام کسانی که دی وی دی Legos و دیگر موارد ناخواسته در خانه نشسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات