چه خواهد NCAA واجد شرایط بودن برای کمک به, بهار, ورزشی, ورزشکاران به دنبال ؟ مدیران ورزشی توضیح دهد.

برخی از حوادث و لیگ flirted با اقدامات دیگر — اضافه کردن دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه برای طرفداران محرومیت رسانه ها از رختکن و برگزاری بازی بدون تماشاگر — قبل از آشکار لغو شد لازم است.

مشاغل از کالج ورزشکاران باید شرایط محدود نه تنها محدود آسیب یا مهارت اما توسط NCAA را تیک تاک واجد شرایط بودن ساعت است. ورزشکاران چهار فصل بازی خود را برای کالج ها و 2020 مبارزات تا به حال فقط شروع بهار ورزش هایی مانند بیس بال و سافتبال و چوگان سرپهن.

روز بعد از NCAA لغو زمستان و بهار مسابقات قهرمانی حوادث یک NCAA کمیته اعلام کرد “رهبری موافقت کردند که واجد شرایط امداد است مناسب برای همه بخش, من دانشجو-ورزشکاران شرکت کننده در بهار ورزش” با جزئیات مجموعه به نهایی شود در زمان بعد. در حالی که ستایش NCAA را به سرعت در پرداختن به این موضوع مدیران ورزشی هشدار می دهند که این اعلام نمی کند برابر به طور رسمی تصمیم گیری است.

برای ورزشکاران, تمدید واجد شرایط کمک خواهد کرد که اصلاح از دست رفته و فصل است. مورگان دولت مدیر ورزشی ادوارد اسکات با بازی بیس بال در دانشگاه در آلبانی. هنگامی که تجسم خود در واکنش به این خبر به عنوان یک ورزشکار اسکات گفت: “من می خواهم که به نام من مربی و مدیر ورزشی تلاش برای کشف کردن آنچه من انجام است که سال به عقب.” کسانی هستند که مکالمات ورزشکاران در مورگان دولت تاریخی سیاه و سفید در دانشگاه بالتیمور در حال حاضر خواهد شد با اسکات.

مدیران و مربیان معتقدند که واجد شرایط امداد عادلانه و معقول وضوح این ورزشکاران شایسته. آن هم راستا با دیگر قوانین NCAA مانند redshirting به دلیل یک آسیب است که کمک به حفظ خود را در چهار فصل از بازی.

“هنگامی که چیزی خارج از کنترل خود را طول می کشد دور توانایی رقابت — و معمولا ما فکر می کنیم از آسیب — شما که سال به عقب” تولان مدیر ورزشی Troy Dannen گفت. “و این چیزی است که قطعا خارج از کنترل است.”

اما در زیر آن گلگون نتیجه دروغ چالش های بی شمار آنهایی که ورزشی بخش در حال آماده مسئولیت رسیدگی به, اما می تواند فشار برنامه های با پول کمتر است. فهرست قوانین و بورس تحصیلی محدودیت خواهد نیاز به تنظیمات. مربیان گاهی اوقات استخدام و بازیکنان گاهی اوقات متعهد به برنامه ها با فارغ التحصیلی کلاس داشته باشید. اثر موج دار شدن از اعطای واجد شرایط امداد رسانی به تمام بازیکنان می تواند برای چند سال.

این یک امتیاز مثبت برای این ورزشکاران که از دست این فرصت را به رقابت جیمز مدیسون ورزشی کارگردان Jeff بورن گفت: “این است برای رفتن به یک فوق العاده گیج کننده و دلهره آور است.”

که واجد شرایط دریافت کمک?

مدیران و مربیان فکر می کنم شایستگی امداد باید اعمال می شود به تمام بهار, ورزشی, ورزشکاران که فصل کوتاه قطع شد. یک فارغ التحصیل ارشد که بازی های برگزار شده است 3.25 فصل متفاوت است دانشجوی سال اول که در نهایت تبدیل به یک ارشد با 3.25 فصل بازی.

مقررات مشابه برای زمستان, ورزش, ورزشکاران بیشتر به نظر می رسد بعید است با توجه به این که بسیاری از کسانی که در برنامه از جمله مردان و زنان, بسکتبال تا به حال نزدیک به پایان فصل خود را.

ورزشکاران مجاز پنج سال خود را به صورت کامل چهار فصل از واجد شرایط بودن که برطرف این روند اگر 2020 است که به سادگی درمان می شود به عنوان یک اشتباه فصل برای همه ورزشکاران است. چشم پوشی می تواند پس از آن اعطا می شود برای ششمین سال اگر نیاز ناشی میشود. برای مثال یک دانشجوی سال اول که از دست رفته بسیاری از این فصل با توجه به لغو و بعد از آن تا به حال به نشستن او در سال سوم به دلیل مصدومیت می تواند برای چشم پوشی از اعمال به حفظ تمام چهار سال از واجد شرایط بودن تنها بیش از شش سال کشش.

یک NCAA بخش دوم کمیته هفته گذشته اعلام کرد که تمام بهار ورزشکاران ورزش را دریافت اضافی فصل از واجد شرایط بودن نشانه امیدوار کننده برای من بخش ورزشکاران به امید یک تصمیم مشابه شنبه.

با واجد شرایط بودن امداد وجود دارد خواهد بود به مراتب بیشتر ورزشکاران که باید مدارک تحصیلی خود را با فصول چپ به رقابت بپردازند. این می تواند منجر به بیشتر فارغ التحصیل نقل و انتقالات و اسکات گفت: “من فکر می کنم که در آن مزیت رقابتی خواهد اسلاید بسیار بیشتر نسبت به مدارس بزرگتر از اواسط رشته.”

آنچه در مورد فهرستی از اندازه و بورس تحصیلی محدودیت است ؟

کسانی که نیاز به تغییر حداقل به طور موقت. معمولا ورزشی بخش تعیین کنید که چگونه بسیاری از ورزشکاران هر یک از آن تیم ادامه می دهند. در بازی بیس بال, NCAA کلاه فهرست اسامی 35 بازیکن است. اما در هر دو ساختار قوانین تنظیم می تواند اصلاح این مسائل.

“در جهان غیر معمول قوانین است که در شرایط عادی می تواند به سادگی نمی توان گفت:” جو Potuto دانشکده دو و میدانی نماینده و به ریاست استاد حقوق در نبراسکا. “چه شما باید انجام دهید این است استفاده از بهترین قضاوت خود را به ببینید که چگونه شما می توانید تنظیم این قوانین به تقریبی از آنچه در جهان شده اند مانند اگر تا به حال نشده یک بحران است.”

مدیریت بورسیه که محدود توسط NCAA ارائه یک چالش بزرگتر. ورودی اول در حال حاضر متعهد به برنامه های. با تیم های بزرگ و ارشد کلاس می تواند به صورت چالش های قابل توجهی از آنها به احتمال زیاد به امضا اول برای پر کردن تمام کسانی که در باز کردن نقاط باعث سال آینده فهرست اسامی به بادکنک.

اکثر بهار برنامه ها معادل ورزشی, معنی تعداد مشخصی از بورس های تحصیلی را می توان در میان ورزشکاران است. برای مثال چوگان سرپهن مردان اجازه می دهد تا 12.6 بورسیه و بازیکنان می توانند در کسری از یک بورس تحصیلی.

NCAA می تواند انتخاب کردن برای رد پنجم-سال سالمندان که با استفاده از این واجد شرایط بودن امداد در بورس, تعداد, اما پس از آن مدارس خواهد همه شماره های مختلف از کمک هزینه تحصیلی خود را در فهرست اسامی. NCAA می تواند ضرب محدودیت 1.25 فرض متوسط برنامه خواهد شد که 25 درصد بزرگتر فهرست و سپس اجازه می دهد تا مربیان به تقسیم بورسیه به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

در نهایت بورس تحصیلی از محدودیت ها و فهرستی از اندازه نیاز به بازگشت به وضعیت موجود. چگونه آنها را دریافت کنید وجود دارد “سحر و جادو سوال” در جنوب می سی سی پی مدیر ورزشی جرمی McClain گفت. این اعداد می تواند به سهولت به پایین از طریق چند سال آینده در نهایت به حالت عادی بازگشت. افت ناگهانی از افزایش سهم خواهد محدود کردن فرصت برای دانش آموزان و یا پس از آن-سالمندان امیدوار به باقی ماندن یک سال دیگر را در این فصل را از دست داد.

“این رفتن به یک وضعیت دشوار است مهم نیست که چگونه آن را انجام داده” McClain گفت. “بنابراین من فکر می کنم که این سوال بزرگ در حال حاضر این است که اگر ما متهور چقدر زمان آیا ما باید سعی کنید به عقب بر گردیم به چه نرمال فهرست محدودیت خواهد بود ؟ و من فکر می کنم که رفتن به سخت تر از اکثر مردم تصور است.”

خواهد ورزشی ادارات قادر به پرداخت هزینه این کار ؟

برخی از گروه ها خواهد شد و دیگران نیست. اگر NCAA کمک های مالی واجد شرایط کمک به این ورزشکاران و تنظیم بورس های تحصیلی موجود اسکات انتظار برای ملاقات با مورگان دولت در امور مالی و بودجه دفتر به عنوان یک نقطه شروع است. او سپس بحث با بخش پذیرش در مدرسه خود را قبل از آوردن آن طرف هم با سر مربیان است.

“سپس ما باید برای اتخاذ یک تصمیم دشوار” Scott گفت: “از آنجا که غریزه من به من می گوید که ما قادر خواهید بود به پرداخت هزینه برای حفظ برخی از, اما شاید نه همه.”

در جیمز مدیسون بورن گفت: کمک هزینه تحصیلی از بهار, ورزش سالمندان مجموع حدود 450.000 دلار است. حتی بدون بورسیه های اضافی ورزشکاران در تیم ملی فشار یک گروه از طریق هزینه های سفر, تجهیزات, وعده های غذایی و پوشاک است. مناطق دیگر مانند حمایت علمی و قدرت و تهویه و پزشکی ورزشی نیز کشیده می شود. مدیران همچنین نگرانی در مورد چگونه دانشگاه می تواند نهفته اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

“وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت” گفت: Dannen از Tulane. “اما برای کسانی از ما که این شانس را به آن را انجام دهد از نظر مالی آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. و در وهله اول ما نیاز به سرمایه گذاری ما در دانشجویان ورزشکار.”

خواهد شد که به برنامه ها با پول بیشتر یک مزیت رقابتی?

بله اما این مورد بود طولانی قبل از شیوع کروناویروس قطع فصول کوتاه و باعث گفتگو در مورد واجد شرایط بودن امداد.

“در برخی مدارس مزایای در حال حاضر که آنها در حال رفتن به ادامه باید گفت: جان گیلبرت, مدیر ورزشی در کارولینای شرق. “مدارس که لزوما لازم نیست که مزایای خاصی آنها خواهیم بود دقیقا همان جایی که آنها در سلسله مراتب.”

دیگر مسائل مربوط به حقوق صاحبان سهام می تواند بوجود می آیند بر اساس فهرستی آرایش. تیم با بسیاری از سالمندان در این سال خواهد سود در سال آینده. یک تیم با بسیاری از دانشجویان سال اول در این فصل می تواند به درو پاداش در چند سال وقتی این بازیکنان با ارائه یک افزایش در طول سال پنجم خود را.

اما Potuto گفت که او به او می گوید دانشجویان حقوق که جهان ناقص است. بهترین رویکرد در این وضعیت می خواهم او گفت: اجازه دهید به آنچه عادلانه است به ورزشکاران بود نگرانی اصلی با تعادل رقابتی به عنوان یک مسئله ثانویه است.

“من می خواهم بگویم هر کسی که نگران رقابتی قطعه در حال حاضر نیاز به دریافت ذهن خود را به مکانی بهتر, تر, جامع, جای,” Dannen گفت.

خواهد ورزشی ادارات صرفه جویی در برخی از پول این بهار ؟

بله چون برنامه های سفر استخدام و یا میزبانی رویدادهای. اما آنها همچنین می خواهید یک ضربه مالی.

درآمد حاصل از NCAA بسکتبال مردان مسابقات ورزشی افزایش شعبات در سراسر کشور است. حتی اگر NCAA تا به حال یک کسب و کار-وقفه در بیمه نامه است که می تواند بخشی از پوشش زیان ایالات متحده امروز گزارش داد که لغو این مسابقات را کاهش خواهد داد و در این ارتباط برنامه ریزی شده توزیع درآمد است.

سیستم دانشگاه مریلند اسکات گفت: نیاز به ورزشی ادارات به بازپرداخت بخشی از ورزشی هزینه است که دانش آموزان پرداخت. اسکات انتظار دارد که بازپرداخت در مورگان دولت به مجموع حدود 1.5 میلیون.

“مدارس ما به اندازه ما تکیه به شدت در [ورزشی هزینه] به کمک مالی به گروه ما” اسکات گفت. “در اکثر موارد در سطح ما این احتمالا بزرگترین شکل درآمد.”

که در آن خواهد بود پیچیده تر است?

آیوی لیگ اجازه نمی دهد که ورزشکاران به اگزوز واجد شرایط بودن خود را در طول یک سال پنجم در موسسه بنابراین یک استثنا مورد نیاز خواهد بود برای آن دسته از ورزشکاران به پایان حرفه خود را در مدارس خود.

خدمات آکادمی دنبال مشابه دستورالعمل محرومیت شدید شرایطی. ورزشکاران باید هشت ترم به استفاده چهار فصل از واجد شرایط بودن.

چگونه بسیاری از سالمندان خواهد بازگشت اضافی برای فصل ؟

آن را سخت به برآورد مدیران ورزشی گفت: چرا که اگر NCAA کمک های مالی واجد شرایط کمک تصمیم گیری خواهد شد بسیار منحصر به فرد و بر اساس تصمیم گیری در مورد بورس تحصیلی محدودیت. بسیاری از ورزشکاران در معادل ورزشی ندارد و کامل بورسیه ها تا خانواده های خود را به تصمیم بگیرند که آیا آنها می توانند هزینه یک سال پنجم.

بورن گفت: شاید 50 یا 60 درصد از سالمندان در جیمز مدیسون خواهد بازگشت فصل آینده است. اسکات گفت که او انتظار می رود اکثریت مورگان دولت سالمندان به می خواهید به بازی یک سال اضافی.

برخی از ورزشکاران ممکن است شغل اندود شده تا و یا احساس می کنید آماده برای پایان حرفه خود و حتی پس از این فصل را به پایان ناگهانی اما مریلند women’s lacrosse مربی کتی ریس گفت: “حداقل این گزینه وجود دارد برای آنها که تصمیم خود را, نداشتن کسی آن را برای آنها است.”

چه بعدی ؟

معلوم نیست چه متنوع NCAA تصمیم خواهد شد دوشنبه. آیا این ارتباط به سادگی تعیین اگر ورزشکاران را دریافت واجد شرایط امداد ؟ خواهد شد و یا جزئیات دیگر مانند بورس شمارش در حال حاضر شود ؟

ورزشی بخش خواهد شد و سپس شروع یک ماراتن تصمیم گیری و حل مشکل آنها به عنوان حرکت تمام موانع لجستیکی.

“این رفتن به یک چالش” جنوب می سی سی پی را McClain گفت. “و در این وضعیت آن است که من مایل به مقابله با چون من فکر می کنم آن را درست برای ما دانشجو-ورزشکاران است.”

با بهار ترم جاری — و بسیاری از مدارس برنامه ریزی برای پایان کلاس های آنلاین — ورزشی ادارات نیز کار را از طریق بیشتر قریب الوقوع نگرانی های مربوط به دانشگاهیان و ورزشکار خوب بودن از دور.

عدم اطمینان در غالب گفتگو در مورد coronavirus پس از آن هنوز هم در اوایل به دنبال به مراتب جلوتر است. اما فوتبال آغاز می شود در حدود پنج ماه است. و این جاست که قدرت برنامه پنج حلقه در درآمد و کوچکتر مدارس دریافت پرداخت برای بازی در تضمین بازی.

“ما از طریق NCAA قوانین قطعه و این واجد شرایط بودن قطعه و وجود خواهد داشت برخی از مالی انشعابات” اسکات گفت. “اما من فکر می کنم که تمرکز واقعی برای بسیاری از مدیران ورزشی در حال رفتن به یک بار ما از این طریق دریافت کنید: چه آن را مانند نگاه برای تابستان و پاییز؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>