این یک سوء تفاهم است ، و انتظار نداریم که هر درک به نتیجه از آن است.

خدا را شکر اف بی آی هیچ شواهد قابل توجهی که والاس بود که ترس و وحشت با نمادی از نفرت. حتی پس از تحقیقات وجود دارد که سوالات بیش از پاسخ. مقامات ممکن است حکومت چه نسکار در ابتدا تلقی یک “عمل شنیع” اما در هیچ راهی ندارد که تبرئه کسانی که هنوز هم دشمنی شدید نسبت به این ورزش تنها در سطح بالا آفریقایی راننده برای استفاده از نفوذ خود برای متقاعد کردن این ورزش به ممنوعیت مؤتلفه پرچم.

برخی سعی کرده اند به مقايسه بابا والاس به بازیگر Jussie Smollett که ظاهرا صحنه حمله سال گذشته است. برخی از جشن nicknaming او را “بابا Smollett” شرم آور نادرست ارزی. هر آنچه که در اینجا اتفاق افتاده است را نمی رخ می دهد چرا که والاس به دنبال یک قربانی می شود. هیچ شواهدی از فریب در بخشی خود را. نام او کشیده شد به این افتضاحی چون ریچارد خرده موتورسواری عضو تیم پیدا طناب دار در گاراژ و گزارش آن را زنجیره ای از فرمان. همه درگیر چاشنی حرفه ای برای کسانی که گاراژ مانند آنها می دانند که نام خود را — آن را در بر داشت نگران بنابراین نگران کننده است که نسکار منتشر شد بیانیه چهار شنبه شب رسما به “شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از این ورزش است.”

نسکار تا به حال کمی منطقی انگیزه ای می شود تا آینده مگر اینکه آن را به حال یک حس قوی است که چیزی بد اتفاق افتاده بود. آن را نیز تا به حال کمی منطقی انگیزه ای برای انجام این کار بدون متعدد بسیار آگاهانه نظرات که گره طناب بود نه صرفا یک گاراژ بکشید.

“من شده است مسابقه تمام زندگی من” والاس گفت: شنبه شب در یک مصاحبه با سی ان ان همین لیمو. “ما شتافت از صدها نفر از گاراژ است که تا به حال هرگز گاراژ می کشد که می خواهم.”

یک بیانیه مشترک از آمریکا وکیل جی E. شهر و FBI Special Agent جانی شارپ با استفاده از اصطلاح “طناب دار” سه بار. در آن بیانیه نسکار آن را به نام یک “گاراژ طناب از مد افتاده مانند یک طناب.” بعد از آن در مصاحبه با خبرنگاران لیگ جمهور استیو فلپس گفت: این ورزش ادامه خواهد داد تحقیقات خود را با تمرکز بر چرا طناب به طوری طرز مرموزی شبیه طناب دار.

در حال حاضر اجازه می دهد به آسیب پذیر برای یک بیت. من نوشت: یک قوی ستون محکوم نفرت بلافاصله پس نسکار اعلام کرد که معتقد است آن را به حال یک وضعیت نگران کننده در آلاباما Superspeedway. من هیجان زده هستم والاس وضعیت به نظر نمی رسد به یک جنایت نفرت. متاسفم برای سرعت و با زور و اجبار محکوم کردن آنچه نسکار خود را به عنوان مظنون به نژاد پرستی.

من به شما بگویم چیزی که من فراموش پشیمانی ، پس از اولین والاس ستون 62 سال نوشت: متفکر ایمیل که شامل ناامیدی که من استفاده می شود به طور کلی تعبیر سفید “جنوبی ها” از جای خاص تر “از جنوبی ها” در توصیف افرادی که کشید نگه داشته اند مؤتلفه پرچم بر روی صفحه نمایش این طولانی. او یک افتخار سفید جنوبی که نفرت است که پرچم و او می خواست تمام بافت جنوبی نشان داده می شود. به طور خاص او می خواست به دیده می شود به عنوان یک فرد. به عنوان یک انسان است. انتقاد او کاملا درست بود و من نوشت: به او بگویید ، من وعده داده شده به انجام بهتر.

نقطه ای از این داستان این است که بر بشریت است. امریکا یک دلخراش مشکل با صفات انسانی.

ما را بیش از حد قدرت در نمادها و موسسات است که راهی برای تبدیل همه ما به بیچهره nobodies تشخیص تنها با سطحی صفات مانند رنگ پوست. فقط به فراتر از سطح نژادپرستی ما اول باید برای درمان این غریزه به dehumanize این تمایل به نتیجه گیری از ظواهر است. من گناه از افتادن به دام. هر کس است. چند رسمیت شناختن آن را تا زمانی که آنها قربانی.

بنابراین واکنش قوی به نوبه خود در این طناب دار داستان حس می کند. برخی از آن — جشن پاسخ و متلک والاس و دیگران مثل خودم که فریاد زد پایین درک نژادپرستی است — تقریبا به عنوان اخلال به من به عنوان طناب دار به اتهام. اما آن را بسیار انسانی و ریشه در نا امیدی دریافت سود از شک.

برای برخی از, قبل از بررسی این نتیجه گیری یک جناح از جمله Alabamians سفید مؤتلفه پرچم-toting جنوبی ها, کارکنان در آلاباما و مردم در سراسر نسکار احساس نشاندار شده و هدفمند حتی اگر آنها نبودند واقعی مظنون است. آنها احساس مانند جنایتکاران. آنها احساس بیچهره نهان. آنها تعجب که چرا مردم به درمان آنها را مانند وحشیان بدون وارد شدن به آنها را می دانیم. برای تلفن های موبایل آشنا ؟

که مطمئنا احساس ناعادلانه بود از امریکا بود با عجله به قضاوت قبل از دانستن کل داستان. مطمئنا ساخته شده است که برخی از مردم عصبانی است.

این احساس به طول انجامید به مدت 40 ساعت. مردم سیاه و سفید در آمریکا احساس کرده و آن را برای بیش از 400 سال است.

مشغول به خاص و دو طرف یکسان نیست نه در ماموریت و یا اخلاق. حتی نزدیک. اما همه ما می خواهیم به صورت کامل دیده می شود به عنوان پر جنب و جوش افراد که شخصیت نیت و پیچیدگی باید گرامی بالاتر از همه چیز.

در هسته ی اصلی آن سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک جنبش فریاد برای صفات انسانی برای جلوگیری چون برای ما این احساس disposability همراه با ترس از مرگ بی معنی. تسکین است که FBI فکر نمی کند که کسی سعی در تهدید والاس. اما به عنوان مدعی والاس را تجربه کرده است مقدار زیادی از نژادپرستی در طول مسابقه حرفه ای خود را. او مدت طولانی از نگرانی برای پسرش معتبر باقی می ماند با وجود یکی از تهدیدات ظاهر می شود به یک سوء تفاهم است.

برای عجله برای حمایت از والاس و حمله به “میراث نه نفرت” اسطوره مؤتلفه پرچم مدافعان کسی نوشت و گفت: “شما در کمتر از یک مرد.” پس از FBI یافته های دیگری اعلام کرد: “شما ناراحت است که این کشور نمی کند در واقع یک نژاد پرستی مشکل است.”

و پس از آن وجود دارد این است که این وحی از اوایل روز سه شنبه: داستین اسکینر 35 ساله پسر سابق راننده نسکار مایک اسکینر ارسال شده در برخی خشونت کلمات مورد والاس on Facebook.

نوشت پسر با زهر و سوال گرامر: “کلاه من است که با قرار دادن طناب دار در ماشین خود را. من آرزو می کنم آنها خواهد از آن را بیش از حد او و مواد مخدر او را در اطراف چاله چرا که او به تنهایی نابود چیزی که من بزرگ شدم و در مورد مراقبت از 30 سال در حال حاضر. من نمی خواهد به تماشای این ورزش کنه و این غم انگیز است.”

پسر بعد از آن عذرخواهی کرد. پدر او ساخته شده یک زن و شوهر از تلاش در عذرخواهی بیش از حد. اما این یک سوء تفاهم است. این ارتفاع نفرت به یک هولناک سطح شرارت.

داستین اسکینر می خواهم شما بدانید که نفرت خود کلمات “نه در مورد مسابقه در همه.” پس چه شد آن را در مورد ؟ عدم توانایی در دیدن مؤتلفه پرچم در یک مسابقه ؟ که باعث تمایل به کراوات یک مرد در یک طناب و کشیدن او ؟

البته نه هر کسی که مایل به حفظ این پرچم متعلق به همان دسته که این دشمن ، که مهم است که به روشن است. اما این مصیبت تایید همین دلیل نسکار در نهایت لغو این نماد است.

آن سمی است. به عنوان کسانی که پرچم وسواس معترضان رژه در اطراف خارج آلاباما در روز یکشنبه آن ایجاد جو برای این حماسه سوء تفاهم است. و آن وصل ما به سوء تفاهم: نژاد پرستی.

فکر می کنم در مورد طناب دار در گاراژ دوباره. چه چیزی می بینید ؟

آیا شما می خواهید برای دیدن ؟

چرا ما زندگی می کنند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات