آنچه ما می دانیم و آنچه نمی کنیم, در مورد Call of Duty: Modern Warfare نبرد رویال

با پیش بینی برای حالت جدید در حال اجرا داغ به عنوان یک آخر هفته طولانی در اینجا مختصر و مفید از آنچه به نظر می رسد به احتمال زیاد بر اساس چه شده است که تا کنون کشف شده و با یک نگاه به آنچه باقی می ماند یک رمز و راز است.

آنچه ما می دانیم

وجود دارد یک حالت جدید در حال آمدن است و آن همه از earmarks از نبرد رویال

هر کسی که تا بوت جنگ های مدرن پس از شروع فصل 2 در فوریه. 11 قادر به دیدن جدید “طبقه بندی شده” بخش با صدا غذا خوردن dab در مرکز این حالت صفحه نمایش را انتخاب کنید. این فصل نیز مقدمه جدید سینمایی است که به تصویر می کشد جنبه های مختلف آشنا به نبرد رویال بازیکنان مانند در حال حرکت هنگامی که حلقه بسته است و چتربازی به نزاع از هواپیما. این که صحنه همراه با مقدار قبلی حدس و گمان نبرد رویال حالت برای بازی است که باعث می شود بسیاری از افراد بر این باورند که حالت جدید خواهد شد در یک نبرد رویال هر چند که شده است به طور خاص تایید کرد.

هنگامی که حالت قفل شده خواهد بود و نشان داد هنوز هم باقی می ماند یک رمز و راز باقی مانده آن را “طبقه بندی” از بعد از ظهر جمعه را در روز ولنتاین به روز رسانی — اما بر اساس چندین نشت کشف شده تا به امروز به نظر می رسد این حالت خواهد بود به نام “انجمن ایران هات” و به نظر می رسد در آخرین فرد/تیم ایستاده فرمت به عنوان شما می توانید در یک نبرد رویال. بر اساس چندین دیگر آشکار نشت حالت چند قابلیت جدید بازی پویایی است که ترکیب جدید loadouts و دستیابی به تجهیزات جدید/سلاح در میدان جنگ است. بیشتر در کسانی که بعد از آن.

وجود دارد یک نقشه جدید و آن را frickin بزرگ

در اوایل این هفته YouTuber PrestigeIsKey ارسال شده عکس های روی صفحه نمایش در توییتر از یک نقشه عظیم او گفت که او دستگیر شده با استفاده از رایگان پرسه زدن دوربین ویژگی تازه معرفی چند نفره نقشه اطلس سوپر فروشگاه. این پست و به دنبال کت و شلوار و به همین ترتیب دیدم بزرگه چشم انداز دوخته شده-با هم جنگ های مدرن نقشه از آن چند نفره جنگ زمین و co-op حالت است. ما پرواز را از یک سمت به سمت دیگر و به نظر می رسد به مراتب بزرگتر از نقشه برجسته در Black Ops 4 نبرد رویال حالت خاموشی.

اندازه می تواند یک نیاز killstreaks به نظر می رسد قابل استفاده خواهد بود در این حالت آنها به عنوان بخشی از خاموشی. همچنین می تواند با توجه به تعداد بازیکنان تصور می شود قادر به بازی در یک مسابقه در یک بار (بعد را ببینید توجه داشته باشید). سینمایی فرض آن مربوط به نقشه نشان داد تعدادی از وسایل نقلیه و همچنین, که همچنین می تواند استفاده از برخی از اتاق به پرسه زدن. با فرض آن است BR نقشه آن جالب خواهد بود تا ببینید چقدر بازیکن در مقابل بازیکن تماس خواهد رخ می دهد در چنین وسیع میدان جنگ و با چه سرعتی حلقه کوچک خواهد شد گسترده نقشه به عنوان پیشرفت بازی.

به نظر می رسد تا 200 بازیکن در هر بازی

یک ویدیو ارسال شده در جمعه ق به نظر می رسد برای نشان دادن “طبقه بندی شده” حالت در واقع نشان داد که Warzone. کاربر دیگری ترجمه متن در تب در اصل به زبان آلمانی نوشته شده را بخوانید: “شیرجه رفتن به یک جنگ منحصر به فرد با تا 200 بازیکن دیگر را به عنوان آخرین بازمانده.” این مسابقات با زودتر نشت که برای اولین بار قرار داده و رو به جلو امکان از 200 بازیکن در حالت دو اندازه خاموشی.

وجود دارد به نظر می رسد جدید گزینه loadout

در روز پنج شنبه, به گزارش ظهور یک اشکال هل دادن بازیکنان به صفحه نمایش جدید حمل نام “انجمن ایران هات” از جمله این شات از یک بازیکن خواسته خود را ویرایش کنید “رها کردن کیت.” این می تواند یک بیت از یک پیچ برای یک BR عنوان. در اکثر نبرد royales بازیکنان زمین با هیچ سلاح یا تجهیزات و ملزم به غارت برای پیدا کردن که دنده. اگر بازیکنان می توانید با استفاده از سلاح ها و تجهیزات آن عرق اوایل بازی تفنگ جنگ بلافاصله پس از فرود در حال حاضر به بیشتر مانند خوردن فلفل شبح در سونا بیش از یک آتشفشان فعال … در سطح عطارد. که است که می گویند تند و گرم است.

که آخرین بخش دوباره فرض بازیکنان این بازی را وارد کنید به عنوان آنها را در خاموشی: توسط رها در از آسمان است. با توجه به این سینمایی که نشان داد چهار سرباز چتربازی از یک هواپیمای باری این آهنگ با سرنخ دیده اند تا کنون.

به نظر می رسد یک آموزش جدید

یکی دیگر از گیم پلی نشت نشان داد آنچه به نظر می رسد یک آموزش برای حالت جدید به عنوان یک بازیکن چرخ دنده ها در خارج از محدوده و شاخه های چند مقوا cutouts قبل از تلاش برای مانع برخی از “غارت.” دومی به نظر می رسد چربی پشته از پول دروغ گفتن در اطراف است که این آموزش به نظر می رسد نشان می دهد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید سلاح و تجهیزات. که به نظر می رسد در علاوه بر این به آنها را پیدا کردن و تجهیزات بر روی زمین و یا در عرضه جعبهها.

بر اساس این تصویر همچنین به نظر می رسد مانند بازیکنان می توانند با خرید امتیاز/killstreaks … و یا خرید یک اپراتور?

در اینجا چیزی است که ما هنوز نمی دانیم که حتی بعد از این همه نشت نکات و سرنخ.

چه ما نمی دانیم …

برای تعداد غیر معمول از نشت بالا هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد که بازیکنان کنجکاو باقی می ماند.

آن را بخشی از جنگ های مدرن و یا آن را یک رایگان-به-بازی بازی های مستقل?

آن را قطعا به نظر می رسد این حالت جدید پخش خود را از طریق جنگ های مدرن اما این نیز شایعه شده است که اکتیویژن خواهد معرفی رایگان-به-بازی نبرد رویال-تنها نسخه از ندای وظیفه به رقابت با دیگر رایگان BR بازی مانند Fortnite و Apex افسانه. با crossplay در حال حاضر بخشی از جنگ های مدرن, رایگان-به-بازی بازی های Call of Duty حالت را به طور بالقوه به اکتیویژن دسترسی به گسترده مخاطبان جهانی برای نبرد رویال به مراتب بزرگتر از آن تا به حال برای خاموشی آن می توانید پس از آن به بازار پوست و دیگر در بازی کالا مانند Fortnite et al.

چگونه خواهد جوخه بود ؟

چند صفحه کاغذ برداشته از بازیکنان که glitched به Warzone به نظر می رسد برای نشان دادن یک منو است که ارائه یک تریو حالت. وجود خواهد داشت تکنوازی duos و کامل جوخه های چهار ، گزارش های تایید نشده از کاربران توییتر که ادعا می کنند که آنها بوده ام glitched به حالت بازی لابی نشان داده اند هر چهار تیم ملی, انواع در دسترس هستند اما هیچ چیز را تایید کرد.

یک زندگی به زندگی می کنند ؟

در اکثر قبلی BRs توان آن را به خاموشی Fortnite یا بازیکن ناشناخته را Battlegrounds, بازیکنان, برای اولین بار زدم و پس از آن حذف شده است. در راس و Fortnite نیز وجود دارد یک فرصت برای هم تیمی های حمل کشته رفقای نشانه به respawn چراغ به طوری که آنها می توانید مجددا وارد بازی. خاموشی برجسته تنوع با برخی از مدت زمان محدود حالت مثل آلکاتراز که در آن بازیکن می تواند respawn مجموعه ای از تعداد بار قبل از نهایی دایره. اما چه خواهد شد هسته اصلی زندگی/مرگ پویا مانند نگاه در Warzone?

شایعاتی وجود دارد ناشی از یک نوامبر پست در ق که جنگ های مدرن BR حالت اجازه می دهد مرده به بازگشت از طریق یک 1 در مقابل 1 جنگ با تفنگ یا تپانچه برگزار شد در گولاگ های تنظیم از آن بازیکن آزاد کاپیتان قیمت در جنگ های مدرن 2. در اینجا آن است که گفت: به خدمت به عنوان یک نوع از Thunderdome که در آن دو بازیکن را وارد کنید و ویکتور می شود به ترک و دوباره بازی.

دوباره که تایید نشده اما بسیاری از جزئیات دیگر از این پست ثابت کرده اند که درست با این آخرین آیات.

فوق Reddit ارسال شد چکیدن با جزئیات و فقط زمان خواهد شد بگویید اگر دیگران را ثابت کند درست است. تا کنون بیشتر از آن باقی مانده است تایید نشده است.

بر اساس درز, آموزش, فیلم, سلاح, سیستم رنگ از این پست و به نظر می رسد به طور دقیق با نادر پس از سفید و سبز و آبی و بنفش و طلا در مقیاس اکثر گیمر ها شده اند عادت کرده اند. اگر این آهنگ با جنگ های مدرن را سلاح طرح سیستم های نادر نیز مربوط به تعداد فایل پیوست تفنگ امکانات از هیچ یک (سفید) تا پنج (طلا). نیز وجود خواهد داشت سه سطح مختلف از زره پوش و سه نوع از کلاه.

در میان دیگر بیشتر قابل توجه ادعا نیز وجود دارد توجه داشته باشید در مورد چگونه respawn نشانه می تواند غارت شده و مورد استفاده قرار گیرد یک بار در حذف بازیکن. و با توجه به گولاگ 1 در مقابل 1 پویا ق پست می گوید شما می توانید شرط در آن در مبارزه با استفاده از وجوه خود را از غارت. آن را نیز یادداشت “فرار از زندان” پویا که در آن همه زندانی هستند آزاد و به بازی بازگشت. دوباره, این همه تایید نشده اما اگر درست این خواهد بود بسیار پیچیده تر نبرد رویال از ما دیدم با خاموشی.

چه مدت طول خواهد مسابقات گذشته است ؟

خوب این فقط یک سوال دارم. اگر مسابقات 200 بازیکنان و شما می توانید respawn با نشانه و شما می توانید از طریق شرقی فرار از زندان/Thunderdome پویا … که هر دور گذشته است ؟ آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر هر دور به تنهایی می تواند در آمده و نزدیک به یک ساعت از 30 دقیقه اگر شما در مبارزه با به پایان است.

آه و سپس این سوال را هر کس به خواندن این واقعا می خواهند بدانند: هنگامی که از این حالت رها ؟ به نظر می رسد عجیب و غریب برای آن نیست و برای اولین بار برخی از زمان در فصل 2 اما دقیقا در زمانی که شما باقی می ماند یک رمز و راز تا زمانی که آن را به صورت زنده و یا اکتیویژن یا Infinity Ward تصمیم به قرار دادن یک تاریخ در آن است. برای آنچه در آن ارزش بیشتر از این بازی را به روز رسانی زنده رفته است یا سه شنبه و یا جمعه. شاید ما به یک جواب به عنوان به زودی به عنوان 18th?

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>