چه تهمت پیشنهاد خود را در 2021 بودجه

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را منتشر 2021 درخواست بودجه در روز دوشنبه به دنبال بزرگ کاهش در چندین آژانس های فدرال اما تا حد زیادی حفاظت از پول برای پنتاگون مدیکر و امنیت اجتماعی است. بودجه طرح قرار است به پا زدن کردن مذاکرات با کنگره, اما آن را نیز به ارمغان می آورد به تمرکز کاخ سفید را دید که چگونه سازمان های فدرال باید در عمل و چه در این دولت در اولویت باید باشد.

بودجه طرح شبیه به گذشته پیشنهادی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آن بر هزینه های نظامی و اجرای مهاجرت در حالی که به دنبال کاهش بودجه برای آموزش و پرورش و مسکن و حفاظت از محیط زیست. همچنین به نظر می رسد برای کاهش در برنامه هایی مانند پزشکی و مواد غذایی که کمک به آمریکایی های کم درآمد.

پیشنهاد تغییرات بودجه در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه

آژانس حفاظت از محیط زیست

وزارت امور خارجه و آژانس توسعه بین المللی

حمل و نقل

سلامت و خدمات انسانی

کشاورزی

Homeland Security

امور جانبازان

آژانس حفاظت از محیط زیست

وزارت امور خارجه و آژانس توسعه بین المللی

حمل و نقل

سلامت و خدمات انسانی

کشاورزی

Homeland Security

امور جانبازان

آژانس حفاظت از محیط زیست

وزارت امور خارجه و آژانس توسعه بین المللی

حمل و نقل

سلامت و خدمات انسانی

کشاورزی

Homeland Security

امور جانبازان

حتی با تعداد زیادی پیشنهاد کاهش بودجه پیشنهاد نمی خواهد از بین بردن کسری بودجه تا سال 2035 به دلیل نسبتا سطح پایین درآمد مالیاتی و چون بزرگ سیاسی محبوب برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی و مدیکر ادامه خواهد داد به رشد است.

این بودجه پیشنهاد یکی از آخرین تهمت ارسال خواهد شد به کنگره قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

کلید پیشنهاد شده

  • مرتکب 13.3 درصد افزایش — $12.3 میلیارد — به وزارت امور کهنه سربازان. دستاوردهای استفاده خواهد شد به صندوق عمده طرح های.
  • افزایش ناسا بودجه معادل 2.7 میلیارد دلار alloting 700 میلیون دلار برای حمایت قمری فعالیت.
  • وزارت امنیت داخلی را 3.2 درصد افزایش به طور کلی با وجود پیشنهاد برای انتقال سرویس مخفی به وزارت خزانه داری.

کلید پیشنهادی کاهش

  • کاهش بودجه برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی تقریبا 10 میلیارد دلار. این کاهش بر بودجه برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از 16 درصد است.
  • اسلش وزارت بازرگانی بودجه 37 درصد به 10 درصد بیش از هر گروه دیگر – به دلیل کاهش در هزینه های سرشماری ایالات متحده.
  • کاهش 2.4 میلیارد دلار از آژانس حفاظت از محیط زیست شبیه به این مقدار از کاهش بخش دریافت آخرین بودجه مدت است.

در زیر توضیحات از دولت بودجه طرح های پیشنهادی برای اکثر سازمان های فدرال.

دقیق بودجه تغییرات توسط آژانس

2020 بودجه

$23.8 B

2021 بودجه

$21.8 B

تغییر

-$1.9 B

1 میلیارد دلار

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال کاهش, کشاورزی, وزارت اختیاری بودجه را به مبلغ 1.65 میلیارد دلار از 2020 تخمین می زنند در حالی که همچنین کاهش با 15 میلیارد دلار منابع مالی در دسترس و به Supplemental Nutrition Assistance Program (مواد غذایی). بودجه را نیز کاهش می دهد, فدرال بيمه یارانه ها با پیش بینی صرفه جویی 25 میلیارد دلار بیش از 10 سال است. یارانه محافظت از کشاورزان در برابر از دست دادن محصولات کشاورزی از بلایای طبیعی و یا از دست دادن درآمد به دلیل کاهش قیمت محصولات کشاورزی. بودجه را نیز کاهش می دهد پشتیبانی برای خانواده ها با کودکان دچار فقر با قطع کمک های موقت به خانواده های نیازمند (TANF) برنامه با 22 میلیارد دلار بیش از 10 سال است. پس از شکست به امنیت غذایی کمک اصلاحات از طریق قانون دولت به طور فزاینده نگاه به روند قانونی برای رسیدن به این اهداف با سه پیشنهاد ضربه محکم و ناگهانی قوانین است که خواهد شد کمک های غذایی مزایای بین 3 و 4 میلیون آمریکایی.

2020 بودجه

$12.9 B

2021 بودجه

$8.1 ب

تغییر

-$4.8 B

1 میلیارد دلار

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد قابل توجهی کاهش به وزارت بازرگانی با هزینه های پایین 37 درصد در مقایسه با سال 2020 تصویب سطح. یک تفاوت بزرگ از سال 2020 به مراتب کمتر از هزینه های سرشماری ایالات متحده در سال آینده کاخ سفید گفت. برای دومین سال متوالی مغلوب ساختن پیشی جستن است درخواست نمایندگان مجلس برای از بین بردن توسعه اقتصادی دولت است. دفتر ایجاد شده در سال 1965 به ترویج فعالیت های اقتصادی در مضطرب مناطق توزیع 300 میلیون دلار سالانه در کمک به جوامع محلی. اما تلاش های خود را “ناچیز و قابل اندازه گیری اثرات” دولت گفت. رئیس جمهور دوباره در تلاش برای تبر تولید گسترش همکاری که توسعه صرفه جویی در هزینه خلاقیت و نوآوری برای شرکت های کوچک و متوسط-حجم تولید کنندگان. تحت بودجه جدید گروه اولویت شامل تسریع در بررسی آن درخواست برای محرومیت از رئیس جمهور تعرفه واردات; توسعه جدید ماهواره های هواشناسی و نقشه برداری گسترده تر از آمریکا دریایی منطقه اقتصادی.

2020 بودجه

$704.6 B

2021 بودجه

$705.4 B

تغییر

+$B 0.8

1 میلیارد دلار

وزارت دفاع بودجه را تا کمی 0.1% بیش از سال قبل بدون احتساب 8 میلیارد دلار در اورژانس امداد رسانی کنگره اختصاص داده شده به پنتاگون در سال قبل پس از طوفان, ضربه تاسیسات نظامی. کل دفاع ملی بودجه که شامل پول برای دفاع-فعالیت های مرتبط در دیگر آژانس های فدرال از جمله ملی امنیت هسته ای دولت خواهد بود $740.5 میلیارد دلار 738 میلیارد سال قبل به استثنای اضطراری و امداد رسانی بودجه. در میان اولویت های دیگر پنتاگون پول است که میله میله برای رفتن به ادامه سرمایه گذاری در ایجاد یک فضای Force 3 درصد پرداخت افزایش نظامی و سرمایه گذاری در hypersonic سلاح های هوش مصنوعی و خودمختار سلاح. آن را همچنان در سرمایه گذاری های گسترده نوسازی آمریکا زرادخانه هسته ای و شامل بزرگترین تا کنون تحقیق و توسعه و آزمایش بودجه در $106.6 میلیارد دلار 2.1 میلیارد دلار بیشتر از سال قبل. تقریبا مسطح به طور کلی بودجه فلات پس از افزایش قابل ملاحظه بودند تحت فشار قرار دادند از طریق کنگره در سال های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

2020 بودجه

$72.2 B

2021 بودجه

$66.6 B

تغییر

-$5.6 B

1 میلیارد دلار

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه را از وزارت آموزش و پرورش را هزینه های اختیاری با 7.8 درصد کاهش و تحکیم برنامه در سراسر سازمان است. رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که مشابه کاهش در سال گذشته و کنگره همواره آنها را رد کرد. سال گذشته به عنوان مثال نمایندگان مجلس با افزایش هزینه های $1.7 میلیارد دلار است. بودجه نیز پیشنهاد شیب کاهش به وام دانشجویی برنامه — نزدیک به 5 میلیارد دلار در سال آینده و بیش از 60 میلیارد دلار بیش از پنج سال است. کاهش خواهد خلاص شدن از شر طرح های محبوب مانند وام بخشش برنامه برای دانش آموزانی که در خدمات عمومی و مشاغل یارانه وام برای دانش آموزان کم درآمد. این امر همچنین تغییر قوانین را از دیگر برنامه های وام کمتر سخاوتمندانه. اما این همه نیست کاهش: بودجه پیشنهاد جدید 5 میلیارد دلار اعتبار مالیاتی به پاداش اهدا کنندگان که کمک به مدرسه خصوصی کمک هزینه تحصیلی است. که ایده های تن به تن سال گذشته اما نه به تصویب رسید. در همان زمان بودجه حذف بودجه اختصاص داده شده برای یکی دیگر از نسخه از مدرسه انتخاب تاشو یک برنامه حمایت از مدارس به یک بزرگتر کمک مالی دولت.

2020 بودجه

$38.5 B

2021 بودجه

$35.4 B

تغییر

-$3.1 B

1 میلیارد دلار

پیشنهاد بودجه را قطع انرژی وزارت nonnuclear برنامه 28.7 درصد در حالی که افزایش هزینه های امنیت هسته ای با 19 درصد است. به طور کلی بخش تامین مالی می گیرند با 8.1 درصد است. بودجه خواهد پاک کردن برنامه هایی که پاک پشتیبانی-پروژه های انرژی از جمله یکی در سرزمین های قبیله ای. این امر کشتن یک جایگزین تکنولوژی خودرو برنامه هفته پس از راه اندازی در اوهایو lore city Motors گفت که به دنبال یک 200 میلیون دلار وام تحت برنامه به retool سابق جنرال موتورز کارخانه. دولت با تمدید یک پیشنهاد ناموفق در سال گذشته به فروش انتقال دارایی های سه کشور را دولتی بازاریابی قدرت دولت که با ارائه برق به تعاونی ها در غرب شمال غرب و شمال غرب. این بودجه شامل هیچ بودجه برای یوکا کوه زباله های هسته ای سایت اما این پیشنهاد پیدا کردن یک جایگزین. بودجه نیز به دنبال سهولت “سنگین بهره وری انرژی مقررات” در حالی که سرمایه گذاری در “زغال سنگ مبتنی بر محصولات و فن آوری.”

2020 بودجه

$105.8 B

2021 بودجه

$96.4 B

تغییر

-$9.5 B

1 میلیارد دلار

این بودجه را تخصیص دادن حدود 96 میلیارد دلار در هزینه های اختیاری — 9 درصد کاهش به وزارت بهداشت و خدمات انسانی. همچنین پیشنهاد $1.3 تریلیون دلار در بودجه به صورت “اجباری” صرف که شامل پزشکی و برنامه های مدیکر. در بسیاری از موارد هزینه های طرح نشان دهنده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش های مداوم برای شیب سلامت در سیاست محافظه کارانه تر جهت. پزشکی ایمنی-net بیمه برای آمریکایی های کم درآمد را دریافت حدود 920 میلیارد دلار کمتر از در غیر این صورت پیش بینی شده تا سال 2030 به عنوان مقامات بهداشت فدرال تشویق متحده برای ایجاد شرایط کار و سفت واجد شرایط بودن چک. و یک “اصلاح نظام سلامت بینایی کمک هزینه” خواهد کاهش هزینه های مقرون به صرفه مراقبت از قانون توسط $844 میلیارد دهه. بودجه به دنبال از بین بردن جامعه توسعه بلوک کمک های مالی کم درآمد انرژی کمک و برخی از برنامه های آموزشی بهداشت حرفه ای — تمام دیرین محافظه کار و اهداف. و این پیشنهاد برای تشدید ممنوعیت فدرال بودجه و امکانات است که انجام سقط جنین. برای مدیکر فدرال بیمه برای آمریکایی ها و کسانی که با معلولیت به گذراندن طرح محدود کردن هزینه های $480 میلیارد دهه در درجه اول از طریق پیشنهاد کاهش در پرداخت به پزشکان و بیمارستان ها به جای کاهش مزایای. بودجه به دنبال گسترش تلاش ها برای بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی در مناطق روستایی و بهبود سلامت زنان باردار و مادران جدید است.

دولت نیز درخواست تقریبا دو برابر بودجه درخواستی سال گذشته به جای مهاجر بدون همراه کودکان — جوانان دستگیر و پس از عبور از مرز و یا که از هم جدا شده اند از خانواده های آنها توسط مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده. همچنین بودجه برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می توان با تقریبا 16 درصد حذف به $6.4 میلیارد دلار از $7.6 میلیارد دلار در این سال است. HHS مقامات می گویند آنها پیشنهاد به تمرکز CDC در آن ماموریت اصلی جلوگیری و کنترل بیماری های عفونی و دیگر مسائل مربوط به سلامت مانند اعتیاد به مواد مخدر, در حالی که کاهش بودجه های غیر عفونی-بیماری فعالیت است. رئیس جمهور نیز پیشنهاد تنظیم e-سیگار و سیگار و دور از مواد غذایی و دارو مرکز برای محصولات توتون و تنباکو و نصب آن به جای در یک دفتر جدید در HHS.

2020 بودجه

$48.1 B

2021 بودجه

$49.7 B

تغییر

+1.6 میلیارد دلار

1 میلیارد دلار

وزارت امنیت داخلی را دریافت کنید $52.1 میلیارد دلار در سال 2021 یک 3.2 درصد افزایش به طور کلی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی به دنبال انتقال سرویس مخفی و 2.4 میلیارد دلار بودجه به وزارت خزانه داری در یک حرکت است که می تواند به دور یکی از DHS مولفه های کلیدی. بسیاری از کمک های مالی را افزایش می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشنهاد خود را گسترش دولت بازداشت و قدرت بیشتر سخت مرزهای این کشور. این 2021 بودجه به دنبال 2 میلیارد دلار بودجه ساخت و ساز برای مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار از 5 میلیارد دلار در سال های گذشته, در علاوه بر این به یک برنامه جداگانه برای منحرف کردن $7.2 میلیارد دلار در وزارت دفاع پول به سمت مانع ساخت و ساز.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی نیز صندوق توسعه از دولت اخراج قدرت با دادن اضافی $544 میلیون دلار به ایالات متحده مهاجرت و گمرک. پول خواهد پرداخت “اضافی 4,636 یخ مأموران اجرای قانون مهاجرت دادگاه رسیدگی به پرونده وکیل و اضافی بحرانی کارکنان پشتیبانی” درخواست متحده است. کاخ سفید همچنین می خواهد نمایندگان مجلس برای پرداخت 60,000 بازداشتگاه های اداره مهاجرت تخت در هر روز به اندازه کافی برای افزایش ICE زندان با ظرفیت بیش از 30 درصد است.

2020 بودجه

$56.5 B

2021 بودجه

$47.9 B

تغییر

-$8.6 B

1 میلیارد دلار

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد $8.6 میلیارد برش برای وزارت مسکن و شهرسازی برای 2021 یک 15.2 درصد کاهش از مبلغ تصویب شده برای سال 2020 است. این کاهش به عنوان در سال های گذشته شامل از بین بردن چهار دهه-جامعه توسعه بلوک کمک برنامه محبوب در میان کنگره دموکرات ها و جمهوری خواهان و همچنین مقرون به صرفه مسکن, کمک های مالی به دولت ها و شهرداری ها برای کمک به ساخت و ساز و خرید و یا اجاره خانه.

2020 بودجه

$14.7 B

2021 بودجه

$12.7 B

تغییر

-$2.0 B

1 میلیارد دلار

داخلی بخش بودجه خواهد بود برش با 13 درصد و یا 2 میلیارد دلار از سال جاری است. وجوه به دست آوردن زمین برای حفاظت از محیط زیست خواهد بود کاهش می یابد, دولت گفت, همراه با پول است که در حال حاضر کنار گذاشته برای کمک به قبایل سرخپوستان آمریکایی. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات خرید زمین و حفاظت شده و هدفمند برای کاهش. داخلی بودجه تا به حال رشد به طور پیوسته قبل از رئیس جمهور در زمان کار افزایش به $13.1 میلیارد دلار است. رئیس جمهور $12.7 میلیارد درخواست برای داخلی احتمالا افزایش توسط کنگره به عنوان آن را برای سه سال گذشته است. دولت می گوید که آن را کاهش می توانید ذخیره کنید $132 میلیون دلار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور کاهش تعداد پروژه های تعمیر و نگهداری در پارک های ملی است.

2020 بودجه

$32.4 B

2021 بودجه

$31.7 B

تغییر

-$0.7 B

1 میلیارد دلار

دولت پیشنهاد برش وزارت دادگستری بودجه حدود 2 درصد برای کل هزینه از $31.7 میلیارد دلار است. به عنوان بخشی از این کاهش هزینه های بودجه می توانید ذخیره کنید $505 میلیون با از بین بردن برنامه ریزی شده ساخت و ساز از یک زندان فدرال و از بین بردن $244 میلیون دلار هزینه برای دولت جنایی بیگانه کمک برنامه که مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید معتقد است که “بی اثر است.” مانند گذشته بودجه پیشنهادی این یکی را نیز انتقال دور از دفتر از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره مسئولیت تنظیم الکل و تنباکو اما چنین پیشنهادی را به دست آورده نه کشش با کنگره است.

2020 بودجه

$12.4 B

2021 بودجه

$11B

تغییر

-$1.3 B

1 میلیارد دلار

بودجه پیشنهادی اسلش 1.3 میلیارد دلار در بودجه اختیاری از وزارت کار کاهش نزدیک به 11 درصد است. بودجه نیز با هدف صرفه جویی 27 میلیارد دلار بیش از 10 سال با افزایش برخی از پرداخت حق بیمه برای بازنشستگی بهره مند گارانتی شرکت و 10 میلیارد دلار با قطع بیمه بیکاری با سرکوب “نامناسب” پرداخت با توجه به کاخ سفید. کاخ سفید همچنین گفت: این برنامه ریزی برای افزایش بودجه به منظور بررسی و ممیزی بیشتر اتحادیه های کارگری برای تقلب.

2020 بودجه

$55.7 B

2021 بودجه

$44.1 B

تغییر

-$11.7 B

1 میلیارد دلار

بودجه را هزینه برای دیپلماسی کمک و توسعه بین المللی تقریبا 12 میلیارد دلار و 22 درصد کمتر از آنچه صرف شده در این سال است. این امر قابل توجهی نیاز دارد قطره در پناهندگان و کمک های انسان دوستانه و همچنین دیگر ایالات متحده در کمک به سازمان های بین المللی فکر می کنم مخازن و مبادلات فرهنگی. در عین حال برای حمایت از زنان در توسعه جهانی و صندوق رفاه و پشتیبانی توسط تهمت مشاور و دختر, Ivanka Trump خواهد به 200 میلیون دلار. کاهش منعکس کننده دولت را با فشار به کشورهای دیگر و سازمان های غیر دولتی به گام تا کمک های مالی خود را با ایالات متحده کمک مالیات دهندگان کمتر است. وزارت امور خارجه بودجه نیز کاهش سهم روسیه از یک ضد فساد برنامه به نام کنترل بین المللی مواد مخدر و تنفیذ قانون از 30 میلیون دلار در سال جاری به 13 میلیون دلار در سال 2021. اما کمک های خارجی به طور کلی گسترده حمایت هر دو حزب و تلاش های قبلی توسط دولت به این کاهش بوده است jettisoned توسط کنگره برای بودجه که حفظ زمان صرف. دموکرات ها در کنگره پیش بینی کرد که در این سال پیشنهاد می دیدار با سرنوشت مشابه.

2020 بودجه

$24.8 B

2021 بودجه

$21.6 B

تغییر

-$3.2 B

1 میلیارد دلار

بودجه علائم 13 درصد کاهش در هزینه های اختیاری در فرودگاه, قطار بنادر و مناطق دیگر. بودجه برای Amtrak ملی مسافری شبکه و در امتداد شمال شرقی راهرو که امتداد از واشنگتن به بوستون قطع بیش از نیمی از. اداره هوانوردی فدرال کمک های مالی برای بهبود فرودگاه در حال کاهش 400 میلیون دلار به این دلیل که “دولت از تعمیر” از پروژه ها مانند باند بالا است دولت گفت. بودجه نیز از بین می برد بیش از 2 میلیارد دلار اختیاری بزرگراه زیرساخت برنامه و بیش از 500 میلیون دلار در حمل و نقل کمک های مالی و گفت: این برنامه ها باید به جای بودجه توسط کنگره از طریق یک بلند مدت با عبور نمود از بزرگراه صندوق. که تحت پوشش صندوق جاده ها و پروژه های حمل و نقل در سراسر کشور است اما طولانی مواجه عمده کمبود آنجا که منبع اصلی آن پول گاز و مالیات و موفق به نگه دارید تا با تورم و یا ملی نیاز دارد. بودجه تماس در کنگره به تصویب “چند سال از لحاظ مالی مسئول” با عبور نمود از صندوق جمعا به مبلغ 810 میلیارد بیش از 10 سال است.

2020 بودجه

$15.5 B

2021 بودجه

$15.7 B

تغییر

+$0.2 B

1 میلیارد دلار

بودجه پیشنهادی را انتقال سرویس مخفی به وزارت خزانه داری در حال حرکت آن را از DHS. و به دنبال آن به منظور بالا بردن $34 میلیارد بیش از 10 سال با بالا بردن هزینه های که Fannie Mae و Freddie Mac شارژ برای تضمین وام مسکن مورد حمایت محصولات. علاوه بر پایان دادن به برخی از انرژی مربوط به اعتبار مالیاتی وزارت خزانه داری همچنین خواستار توقف کمک های مالی برای انجمن توسعه موسسات مالی چیزی است که در گذشته به دنبال اما وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ابراز تردید در مورد. کل بخش بودجه باقی خواهد ماند نسبتا مسطح و شامل چندین سرمایه گذاری با هدف نوسازی خدمات درآمد داخلی.

2020 بودجه

$92.7 B

2021 بودجه

$105.0 B

تغییر

+$12.3 B

1 میلیارد دلار

شامل بودجه عظیم 13.3 درصد افزایش به وزارت امور سربازان سابق که عمده طرح های در حال انجام برای نوسازی سلامت جانبازان ثبت آدرس یک نرخ بالای خودکشی و گسترش جانبازان دسترسی به پزشکان خصوصی. سابق سرویس اعضای کلیدی حوزه برای رئیس جمهور است و او به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر به آنها را در انتخاب مجدد کمپین گفت که تحویل در وعده های خود برای رفع یک سیستم است که او گفت: در سال 2016 درمان جانبازان بدتر از مهاجران غیر قانونی.

2020 بودجه

$9.1 B

2021 بودجه

$6.7 B

تغییر

-$2.4 B

1 میلیارد دلار

یک بار دیگر این دولت است که به دنبال عمیق کاهش در سازمان حفاظت محیط زیست با کاخ سفید پیشنهاد برای از بین بردن ده ها تن از برنامه های در سراسر کشور است. پیشنهاد کاهش می دهد, سازمان حفاظت محیط زیست بودجه به $6.7 میلیارد دلار برای 2021 — 26 درصد کاهش از سطح کنگره تصویب شده برای سال 2020 است. دولت ها پیشنهاد می کنند کمتر از یک پتک به آژانس از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیش بینی پس از به دست گرفتن زمانی که کاخ سفید چنین استدلال کرده اند 31 درصد کاهش را که پاک شده بیش از 20 درصد از آژانس نیروی کار است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد بودجه شامل بودجه به کاهش قرار گرفتن در معرض سرب در آب و همچنین کمک های مالی برای مبارزه با شکوفه های مضر جلبک در سراسر کشور است. اما آن را نیز شامل برش آنچه که کاخ سفید به نام “50 بی فایده برنامه های که در خارج از سازمان حفاظت محیط زیست هسته ماموریت یا duplicative از دیگر تلاش است.” دولت می گوید چنین کاهش خواهد ذخیره مالیات دهندگان بیش از 600 میلیون دلار است اما قانونگذاران در کاپیتول هیل نشان داده اند کمی تمایل در سال های اخیر به تصویب کاهش قابل توجهی به آژانس.

2020 بودجه

$22.6 B

2021 بودجه

$25.2 B

تغییر

+2.7 میلیارد

1 میلیارد دلار

ناسا را 12 درصد افزایش تا حد زیادی به صندوق کاخ سفید هدف برای ارسال فضانوردان به ماه تا سال 2024 آژانس اولویت است. دلار 25.2 میلیارد دلار صرف طرح شامل $3.4 میلیارد دلار برای وسایل نقلیه به زمین فضانوردان در سطح ماه و بیش از 700 میلیون دلار برای حمایت از فعالیت های در ماه مانند منابع معدنی است که کمک خواهد کرد که انسان “زنده کردن زمین است.” این طرح همچنین خواستار “جدید و جوایز و چالش های پژوهش کمک های مالی و مشارکت بخش خصوصی و دولتی به منظور توسعه فن آوری های جدید است که می تواند آینده ماموریت به مریخ بیشتر مقرون به صرفه است.” آن را ارائه می دهد هیچ بودجه برای Wide Field Infrared Survey Telescope, به عنوان در گذشته است. اما در سال های گذشته کنگره شامل بودجه برای انجام ماموریت. ناسا ماه طرح دوبله آرتمیس خواستار افزایش هزینه های مالی 2023 هنگامی که ناسا کل بودجه خواهد بالا در $28.6 میلیارد دلار افزایش قابل توجهی را برای آژانس فضایی. وقتی که تهمت وارد اتاق ناسا بودجه حدود 19 میلیارد دلار.

در مورد این داستان

اعداد از دفتر مدیریت و بودجه. وزارت دفاع بودجه را شامل نمی شود 8 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای بازیابی طوفان در این سال مالی.

لورا Reiley لورا Meckler مسیحی Davenport بردی Dennis, laden لوری McGinley, لیزا مهار تریسی Jan, الی, روزنبرگ, Michael Laris خواهد Englund, Darryl ترس پل Sonne, Abigail Hauslohner امی گلدشتاین, Devlin برت Yasmeen ابوطالب و کارول Morello کمک به این داستان.

آیکون توسط تیم Boelaars برای واشنگتن پست.

بریتنی رنه Mayes پیوست واشنگتن پست به عنوان یک گرافیک خبرنگار با تمرکز بر ورزش و سیاست در ژوئن 2018. او قبلا در NPR در تصاویری تیم به عنوان یک خبر در توسعه برنامه های کاربردی.

دامیان Paletta است کاخ سفید سیاست های اقتصادی خبرنگار واشنگتن پست. قبل از پیوستن به پست او تحت پوشش کاخ سفید وال استریت ژورنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im