ونسا برایانت اعلام کرد در Instagram که یک یادبود برای شوهرش کوبه برایانت و دختر Gianna برایانت برگزار خواهد شد صبح روز دوشنبه, فوریه. 24 — اشاره به شماره های فرسوده توسط کوبه (شماره 24) و خروس (شماره 2) — در مرکز استیپلز.

موقت یادبود که شامل گل, یادداشت, بالن, خرده ریز و بسکتبال چپ توسط طرفداران برداشت شده است تا در خارج از مرکز استیپلز با ونسا برایانت درخواست بود که برخی از شناسه و فرستاده شده به او. گل خواهد بود کمپوست و استفاده در محوطه سازی در نزدیکی مرکز استیپلز.

در اینجا است که تحقیقات و احترامات ایستاده است.

هنگامی که مراسم یادبود?

فراتر از Instagram از ونسا برایانت از Feb. 7 هیچ کسب اطلاعات بیشتر اعلام شده است در مورد ماهیت دقیق از خدمات و یا چگونه بلیط خواهد بود توزیع شده است.

یک مراسم یادبود عمومی برای جان Altobelli همسرش, کری و دختر الهام — که او نیز کشته در سقوط هلیکوپتر — تنظیم برای 4 بعدازظهر. Feb. 10 فرشته در ورزشگاه, لیگ آمریکا تیم بیس بال را. آن را به عموم مردم باز است.

ونسا برایانت ساخته شده است اولین نظرات عمومی در یک Instagram پست سه روز پس از سقوط و کشته شدن او و هفت نفر دیگر به عنوان آنها سفر به مسابقات بسکتبال. “ما واقعا می خواهید برای گوش دادن به ونسا به لیکرز و مطمئن شوید که ما یک فرصت و راه راست را به سوگواری هم به مردم انجام شده است خود به خود در خیابان در روز بعد و یا دو” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: در هفته گذشته. “تخمگذار او را به استراحت خواهد بود چیزی که ما در اینجا و آماده برای کمک به حمایت از خانواده, اما هر کجا و هر زمان.”

که قربانیان ؟

بدن تمام نه بازیابی شده از سایت توسط Jan. 28 و چهار — Kobe Bryant, جان Altobelli سارا چستر و Zobayan — شناسایی شدند از طریق استفاده از اثر انگشت لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی اعلام کرد. در Jan. 29 دفتر اعلام کرد که اجساد پنج نفر دیگر از قربانیان از جمله Gianna و دو هم تیمی تا به حال شناسایی شده با استفاده از آنچه به پزشکی قانونی-پزشکی قانونی دفتر گفت: “round-the-clock تست و تجزیه و تحلیل DNA است.” به پزشکی قانونی-پزشکی قانونی دفتر ذکر شده علت مرگ برای هر کدام به عنوان “ترومای بلانت” با شیوه مرگ ذکر شده به عنوان “حادثه است.”

در بیانیه هفته گذشته ونسا برایانت تشکر “میلیون ها نفر از افرادی که نشان داده ایم حمایت و عشق در طول این وحشتناک زمان” در نظرات عمومی از فاجعه. “من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها,” او نوشت. “اما ما از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه است.”

ونسا برایانت با استفاده از رسانه های اجتماعی ارسال به اعلام ایجاد یک MambaOnThree صندوق با همه کمک های مالی به خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است. آن را به نام تیم Mamba را سرود.

چرا آنها پرواز در یک هلیکوپتر ؟

هشت مسافر و یک خلبان رهبری شدند از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی به کرمان فرودگاه در نزدیکی برایانت Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس که در آن برایانت بود و به مربی دختر خود تیم Mamba در ظهر بازی در یک تورنمنت. برایانت اغلب در زمان هلیکوپتر به ضرب و شتم ترافیک لس آنجلس و با آکادمی به عنوان بسیاری به عنوان سه ساعت رانندگی از برایانت, صفحه اصلی گروه سوار معمول خود را اجاره هلی کوپتر با معمول خود خلبان در کنترل.

چه مشکلی پیش آمد ؟

Sikorsky S-76B ضربه دامنه در سرعت بالا به دلایلی که محققان هنوز مشخص نشده و پشت سر هم به شعله های آتش. آن سقوط کرد و حدود 17 کیلومتر از آکادمی.

911 تماس منتشر شد

چند 911 تماس قرار داده شد زمانی که هلی کوپتر فرستاد و صوتی از آن منتشر شد توسط KABC. اگر چه این منطقه از راه دور وجود دارد مسیرهای پیاده روی پیاده روی را از طریق تپه ها و مردم غالبا پیاده روی سگ خود را وجود دارد. تماس گیرنده توصیف مه غلیظ و گفت: آنها قادر به دیدن هلیکوپتر. “من راه رفتن در دنباله می تواند صدای هواپیما [sic] من فکر می کنم آن را در ابرها اما نمی تواند آن را ببینید” یک تماس گیرنده گفت. “سپس ما فقط شنیده ام یک” بوم ” و مرده صدا و پس از آن من می تواند شعله های آتش را ببینید.” یکی دیگر گفت: dispatcher, “”آن رفت بر سر من. این ضخامت در ابرها. من شنیده ام یک پاپ و بلافاصله آن را متوقف کرده است.”

که در حال بررسی?

ملی ایمنی حمل و نقل تیم همراه با مقامات اداره هواپیمایی فدرال و FBI شروع به تحقیق در این تصادف به سرعت به عنوان محققان می تواند به اندازه کافی نزدیک به سوختن خرابه. در Jan. 28, NTSB عضو گفت که آژانس به پایان رسید آن بازرسی از سایت و تبدیل آن به مقامات محلی.

چرا یک گزارش نهایی را تا زمانی ؟

این NTSB قصد دارد به موضوع یک گزارش مقدماتی در 10 روز Homendy گفت: اگر چه یک گزارش نهایی با نتیجه گیری در مورد علت سقوط می تواند 18 ماه. محققان را در هلیکوپتر تعمیر و نگهداری سوابق و همچنین باقی مانده; خلبان تجربه و اقدامات; آب و هوا; و آنچه مقامات تماس “آبشار از خطا” است که می تواند رخ دهد به عنوان یک اورژانس ميگيرد به خصوص در شرایط مه آلود مانند کسانی شایع در صبح روز سقوط.

چند روز پس از سقوط خرابه شد شناسه و قرار داده شده در یک کامیون مسطح رانده می شود به یک هواپیما حیاط بنا به گزارش ها در شهر فینیکس که در آن NTSB تجزیه و تحلیل باقی مانده از حوادث است.

این NTSB صادر تحقیقی به روز رسانی در فوریه. 7 که در آن محققان اشاره کرد که “بخش قابل مشاهده از موتورهای نشان داد هیچ شواهدی از یک uncontained یا فاجعه بار داخلی شکست.” در این گزارش آمده است که این هلیکوپتر بود مجهز به یک پرواز ضبط داده ها و یا cockpit voice recorder و نه آن را مورد نیاز می شود اما تعدادی از دستگاه های الکترونیکی شخصی بدست آمده از خرابه و مورد بررسی قرار خواهد شد برای هر گونه اطلاعات مربوطه.” با توجه به تعمیر و نگهداری سوابق وجود دارد برجسته FAA airworthiness دستورات برای هلیکوپتر و بازرسی شدند تا به امروز.

چه سقوط منطقه است ؟

در علاوه بر این به یک گسترده ای باقی مانده زمینه سایت است که به راحتی در دسترس به وسایل نقلیه است. کنجکاو تماشاچیان که وارد تقریبا بلافاصله بیشتر پیچیده تلاش برای حذف قربانیان باقی می ماند و شانه سایت. لس آنجلس کلانتر, قفل کردن محیط با نمایندگان گشت سوار بر اسب و وسایل نقلیه همه زمین.

چه نوع هلیکوپتر شد و آنها با استفاده از ؟

Sikorsky S-76B هلیکوپتر متعلق به جزیره بیان منشور خدمات شرح داده شد توسط حمل و نقل هوایی تحلیلگر مایلز اوبراین به عنوان “یک اسب بارکش.” مدل شده و مورد علاقه برایانت و دیگر افراد مشهور به دلیل راحتی و ایمنی. “این پرواز لینکلن شهر ماشین برای مدیران” اوبراین با سی ان ان گفت. “این چیزی است که شرکت هلیکوپتر حمل و نقل هوایی ساخته شده است — در این Sikorsky. این دو موتور. آن را قابل اعتماد. آن را امن است. قادر است.” هلی کوپتر سفر در حدود 170 مایل در ساعت می کرد که توسط راه که در آن شکست را از هم جدا بر اثر.

در Jan. 30, جزیره اکسپرس گفت: این توقف تمام خدمات “برای عملیاتی دلایل” هر NBC News.

چه ما در مورد سقوط خود را ؟

یک NTSB محقق در توصیف این تصادف عنوان “انرژی بالا” با هلی کوپتر بود که در 2,300 پا هنگامی که خلبان گذشته در ارتباط با کنترل ترافیک هوایی نزولی در نرخ بیش از 33 فوت در ثانیه (23 مایل در ساعت) در اثر. این سفر رو به جلو در حدود 152 مایل در ساعت فقط قبل از سقوط, با توجه به یک رادار گزارش FlightAware. باقی مانده بود و پراکنده در سراسر بیش از 500 فوت در دامنه کوه. هلیکوپتر بود مجهز به یک زمین اجتناب سیستم هشدار دهنده و یا یک “جعبه سیاه” از نوع معمولی در هواپیما. نه واقعیت غیر معمول است اما حضور هر دو ممکن است کمک به جلوگیری از سقوط و یا ارائه اطلاعات در مورد آن است. با توجه به Homendy هلیکوپتر ممکن است از دست رفته پاکسازی تپه توسط 20 تا 30 فوت است. اپل با ForeFlight, نرم افزار خلبانان استفاده کنید برای ورود به برنامه های پرواز و آب و جلسات شد در هیئت مدیره و بازیافت توسط محققان.

که خلبان ؟

چه شد شرایط آب و هوایی ؟

زمانی که هلی کوپتر در زمان خاموش, آب و هوا خوب بود. اما این رشد foggier به عنوان هلی کوپتر پرواز کرد شمال. ترکیبات مهم این واقعیت است که دریایی از مه می تواند قریب به دره. کالاباساس ساکنان که شاهد سقوط توصیف یک مه غلیظ و دید خیلی محدود در صبح تصادف که در اداره پلیس لس آنجلس را پشتیبانی هوایی تقسیم ریشه آن هلیکوپتر. پرواز خود را حداقل دو مایل از دید و 800 فوت ابر سقف. محققان به مطالعه و بررسی الگوهای آب و هوایی است که می تواند به سرعت تغییر به دلیل زمین ناهموار در جنوب کالیفرنیا.

“شما باید به رقابت چیزهایی که در همان زمان” استفان LaDochy یک اقلیم استاد در Cal State L. A. گفت: بار. “وارونگی لایه سنگین تر و خشک کن هوا غرق شدن در حالی که لایه دریایی هل دادن ، این یک جنگ منطقه بین بالا بردن و غرق شدن حرکت لایه دریایی.”

آیا او یک خلبان با استفاده از ابزار?

Zobayan با توجه به صداهای ضبط شده بود و نه با تکیه بر ابزار است که غیر معمول نیست در L. A., که در آن هلی کوپتر خلبانان ترجیح می دهند به حرکت با پیروی از جاده های اصلی است. “با استفاده از ابزار شما در رحمت کنترل و به عنوان مشغول به عنوان لس آنجلس حریم هوایی این است, شما به احتمال زیاد برای روت کنید همه جا” برایان Beker یک دیرین بال ثابت خلبان که در پرواز سانتا مونیکا گفت: بار. “در L. A. آن را بدنام سردرد است.”

نیویورک تایمز گزارش داد که Zobayan ندارد اختیارات قانونی برای استفاده از ابزار به دلیل جزیره بیان ندارد فدرال گواهینامه مورد نیاز برای او را به انجام این کار. “از آنجا که از محدودیت چگونه این شرکت تایید شده توسط FAA به کار هنگامی که حمل مسافر برای استخدام او مورد نیاز برای پرواز تنها در شرایط دید کافی به حرکت بصری” کاغذ نوشت.

نه این هلیکوپتر مجهز به این نوع از زمین سیستم هشدار از ویژگی های ایمنی که ممکن است هشدار داده اند خلبان او بیش از حد نزدیک به تپه. اگر چه FAA توصیه کرده است که هلیکوپتر است که می تواند حداقل شش نفر بود مجهز به سیستم NTSB را Jennifer Homendy گفت: آژانس “موفق به عمل می کنند.”

آیا خلبان را یک اشتباه بحرانی?

Zobayan می توانست فرود در فرودگاه Burbank اما که مجبور به مسافران به دنبال حمل و نقل زمینی بقیه راه است. که هرگز آسان قضاوت را به ویژه هنگامی که شما در حال حمل یک VIP.

“روحی که سخت ترین بخش” Kurt Deetz سابق جزیره بیان خلبان گفت: بار. “گاز گرفتن گلوله و گفت:” آب و هوا تلخه من به نوبه خود.’ آن را سخت به قبول این واقعیت است که شما نمی توانید کار انجام می شود.” در عوض اغلب خلبانان در ادامه و حتی با تجربه ترین می تواند تبدیل به گیجی اگر نه با تکیه بر ابزار زمانی که پوشش ابر غلیظ و مبهم افق.

که مربی بیس بال در هیئت مدیره ؟

کلیپرز ستاره با استفاده از همان خلبان

L. A. Clippers ستاره Kawhi Leonard که رشد نزدیک به برایانت اغلب استفاده می شود همان منشور خدمات و پرواز اغلب با Zobayan. او به یاد خلبان به عنوان یک “مرد بزرگ” بود که “فوق العاده زیبا” و به عنوان “یکی از بهترین خلبانان. که یک مرد است که شما بخواهید برای به پرواز شما از شهرستان به شهرستان. آن را فقط حقیقی هنوز.” هنگامی که لئونارد از نقل مکان به لس آنجلس کلیپرز پس از پیشرو تورنتو به عنوان NBA در تابستان گذشته او به دنبال مشاوره از برایانت در مورد نحوه استفاده از هلی کوپتر برای دور زدن L. A. ترافیک.

“[Zobayan] را رها کردن و می گویند او در مورد [به] بروید و انتخاب کنید تا کوبه [و] کوبه گفت: سلام. یا او فقط می خواهد مانند ” من فقط کاهش یافته است کوبه و او گفت: سلام.’ بالعکس” لئونارد گفت. “پس از آن یک دیوانه تعامل است. او خوب شخص و من متاسفم برای همه.”

چه Kobe Bryant فراموش صبح پرواز ؟

برایانت بود تا در اوایل و بازدید بانوی ما ملکه فرشتگان کلیسای کاتولیک در نیوپورت بیچ, جایی که او زندگی می کردند قبل از 7 صبح جمعی, Rev. استیو Sallot گفت KCBS/کیلو کالری. “ما داشتند حرف زدند برای چند دقیقه و سپس او نقل مکان کرد و بدیهی است که او از رفتن به فرودگاه دیروز صبح. ما دست تکان داد. من تو را دیدم که او تا به حال پر برکت خود را به دلیل وجود دارد کمی آب مقدس بر پیشانی اش” Sallot گفت. “بنابراین من می دانستم که او می خواهم به نمازخانه به دعا و آمد و پر برکت خود را. و پس از آن ما صحبت برای یک دقیقه دست تکان داد و سپس خاموش او رفت.” برایانت و خانواده اش اغلب با حضور در کلیسای Sallot گفت.

چه شده است NBA پاسخ ؟

لیگ به تعویق افتاد لیکرز’ Jan. 28 بازی مقابل کلیپرز در مرکز استیپلز. این تیم در بازگشت به تمرین در روز بعد و بازی خود را به طور منظم برنامه ریزی شده بازی اصلی Jan. 31 برابر پورتلند.

NBA همچنین اعلام کرد که آن را خواهد پرداخت ادای احترام به برایانت و قربانیان تصادف در طول آن همه ستاره بازی در ماه فوریه از جمله با “هدف نهایی نمره” خواهد شد که پیشرو تیم تجمعی نمره از طریق سه چهارم plus 24 امتیاز — برایانت یکنواخت شماره.

چگونه خواهد NBA افتخار برایانت?

آن را خیلی زود است که برای تعیین, اما طرفداران و بازیکنان در حال بدست گرفتن امور به دست خود. یک Change.org طومار خواستار NBA به تغییر لوگوی خود که ایجاد شد در سال 1969 و امکانات جری وست به یک شبح از برایانت بدست کرده بود بیش از 2.6 میلیون امضا توسط Jan. 29. تقریبا سه سال پیش غرب گفت: او خوب بود با ایده از تغییر آن است. لیکرز’ مدیر کل زمانی که حق رای به دست آورد برایانت غرب به نام Jan. 26 “یکی از بدترین روزهای زندگی من است.”

بازیکنان NBA شد تغییرات خود را با چندین که عینک یا برایانت شماره 8 و 24 — درخواست برای تغییر. در ضمن در سراسر L. A. وجود دارد vigils و اذکار برایانت بزرگترین بود که در L. A. Live, سایت مرکز استیپلز.

چگونه خواهد هالیوود افتخار برایانت?

برایانت که برنده جایزه اسکار در سال 2018 برای انیمیشن کوتاه “عزیز بسکتبال مفتخر خواهد بود سالانه جوایز فیلم مراسم Feb. 9 در لس آنجلس. هنوز روشن نیست که آیا او مفتخر خواهد بود در Academy of Motion Picture Arts and Sciences’ سنتی در بیاد بخش و یا به صورت جداگانه.

هنگامی که برایانت وارد سالن از شهرت ؟

برایانت خواهد بود القاء به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در این تابستان در اسپرینگفیلد جرم است. آن است که “انتظار می رود حماسی ترین کلاس همیشه با کوبه تیم دانکن و کوین گارنت” HOF رئیس جری News گفته ورزشی. “کوبه مفتخر خواهد بود در این راه او باید باشد.” 2020 کلاس را به طور رسمی اعلام کرد در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات